fsresults

Amicae Aboenses

FIN FIN · TRT (21/22–25/26)

パーソナルベスト

カテゴリセグメントスコア達成場所シーズン
Mupi Tulokkaat R2 合計 58.75 Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN) 2025/2026
以前のカテゴリからのパーソナルベスト
カテゴリセグメントスコア達成場所シーズン
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi 合計 41.51 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) 2023/2024
Tulokkaat 合計 44.70 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) 2022/2023
Tulokkaat L1 合計 58.99 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN) 2025/2026
Tulokkaat R2 合計 43.33 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) 2022/2023
Tulokkaat R3, Mupi 合計 50.09 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) 2021/2022
Tulokkaat, Mupi 合計 52.87 ML aluemestaruus 2024 Lounais-Suomi (Pori/FIN) 2023/2024
Tulokkaat, Mupi L2 合計 56.89 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) 2024/2025
Tulokkaat, Mupi R1 合計 46.20 UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN) 2023/2024
Tulokkaat, Mupi R2 合計 50.94 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) 2023/2024

ベストスコア 2025/2026

カテゴリセグメントスコア達成場所
Mupi Tulokkaat R2 合計 58.75 Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN)
Tulokkaat L1 合計 58.99 Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN)
前シーズンのベストスコア

ベストスコア 2024/2025

カテゴリセグメントスコア達成場所
Tulokkaat Mupi R2 フリースケーティング 48.05 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat Mupi R2 合計 48.05 Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN)
Tulokkaat, Mupi フリースケーティング 52.17 LoSuTa ML Aluemestaruuskilpailut 2025 (Kaarina/FIN)
Tulokkaat, Mupi 合計 52.17 LoSuTa ML Aluemestaruuskilpailut 2025 (Kaarina/FIN)
Tulokkaat, Mupi L2 フリースケーティング 56.89 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)
Tulokkaat, Mupi L2 合計 56.89 ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN)

ベストスコア 2023/2024

カテゴリセグメントスコア達成場所
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi フリースケーティング 41.51 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi 合計 41.51 ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN)
Tulokkaat, Mupi フリースケーティング 52.87 ML aluemestaruus 2024 Lounais-Suomi (Pori/FIN)
Tulokkaat, Mupi 合計 52.87 ML aluemestaruus 2024 Lounais-Suomi (Pori/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 フリースケーティング 46.20 UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN)
Tulokkaat, Mupi R1 合計 46.20 UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN)
Tulokkaat, Mupi R2 フリースケーティング 50.94 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)
Tulokkaat, Mupi R2 合計 50.94 Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN)

ベストスコア 2022/2023

カテゴリセグメントスコア達成場所
Tulokkaat フリースケーティング 44.70 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat 合計 44.70 Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN)
Tulokkaat R2 フリースケーティング 43.33 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)
Tulokkaat R2 合計 43.33 ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN)

ベストスコア 2021/2022

カテゴリセグメントスコア達成場所
Tulokkaat R3, Mupi フリースケーティング 50.09 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat R3, Mupi 合計 50.09 ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN)
Tulokkaat, Mupi フリースケーティング 39.91 Tiksi IceClub 2022 (FIN)
Tulokkaat, Mupi 合計 39.91 Tiksi IceClub 2022 (FIN)