Sunflowers Access
スコアの進歩
エレメントマップ ⓘ
パーソナルベスト
| カテゴリ | セグメント | スコア | 達成場所 | シーズン |
|---|---|---|---|---|
| Mupi Tulokkaat R1 | 合計 | 69.13 | Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN) | 2025/2026 |
以前のカテゴリからのパーソナルベスト
| カテゴリ | セグメント | スコア | 達成場所 | シーズン |
|---|---|---|---|---|
| Lohko 2 Tulokkaat, Mupi | 合計 | 61.26 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) | 2023/2024 |
| Minorit | 合計 | 21.03 | Kansallistensarjojen 2. valintakilpailu (FIN) | 2011/2012 |
| Pikku Tulokkaat, Mupi | 合計 | 64.64 | ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN) | 2024/2025 |
| Tulokkaat | 合計 | 64.52 | Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) | 2022/2023 |
| Tulokkaat L1 | 合計 | 63.48 | Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN) | 2025/2026 |
| Tulokkaat Mupi R2 | 合計 | 65.57 | Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN) | 2024/2025 |
| Tulokkaat R1 | 合計 | 65.74 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) | 2022/2023 |
| Tulokkaat R2, Mupi | 合計 | 57.15 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) | 2021/2022 |
| Tulokkaat, Mupi | 合計 | 57.53 | Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN) | 2023/2024 |
| Tulokkaat, Mupi R1 | 合計 | 60.43 | Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) | 2023/2024 |
| Tulokkaat, Mupi R3 | 合計 | 65.48 | Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) | 2023/2024 |
ベストスコア 2025/2026
| カテゴリ | セグメント | スコア | 達成場所 |
|---|---|---|---|
| Mupi Tulokkaat R1 | 合計 | 69.13 | Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN) |
| Tulokkaat L1 | 合計 | 63.48 | Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN) |
前シーズンのベストスコア
ベストスコア 2024/2025
| カテゴリ | セグメント | スコア | 達成場所 |
|---|---|---|---|
| Pikku Tulokkaat, Mupi | フリースケーティング | 64.64 | ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN) |
| Pikku Tulokkaat, Mupi | 合計 | 64.64 | ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN) |
| Tulokkaat Mupi R2 | フリースケーティング | 65.57 | Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN) |
| Tulokkaat Mupi R2 | 合計 | 65.57 | Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | フリースケーティング | 48.84 | Pääkaupunkiseudun aluemestaruus 2025 (Helsinki/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | 合計 | 48.84 | Pääkaupunkiseudun aluemestaruus 2025 (Helsinki/FIN) |
ベストスコア 2023/2024
| カテゴリ | セグメント | スコア | 達成場所 |
|---|---|---|---|
| Lohko 2 Tulokkaat, Mupi | フリースケーティング | 61.26 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) |
| Lohko 2 Tulokkaat, Mupi | 合計 | 61.26 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | フリースケーティング | 57.53 | Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | 合計 | 57.53 | Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R1 | フリースケーティング | 60.43 | Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R1 | 合計 | 60.43 | Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R3 | フリースケーティング | 65.48 | Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R3 | 合計 | 65.48 | Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) |
ベストスコア 2022/2023
| カテゴリ | セグメント | スコア | 達成場所 |
|---|---|---|---|
| Tulokkaat | フリースケーティング | 64.52 | Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) |
| Tulokkaat | 合計 | 64.52 | Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) |
| Tulokkaat R1 | フリースケーティング | 65.74 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) |
| Tulokkaat R1 | 合計 | 65.74 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) |
ベストスコア 2021/2022
| カテゴリ | セグメント | スコア | 達成場所 |
|---|---|---|---|
| Tulokkaat R2, Mupi | フリースケーティング | 57.15 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) |
| Tulokkaat R2, Mupi | 合計 | 57.15 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | フリースケーティング | 55.49 | Tiksi IceClub 2022 (FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | 合計 | 55.49 | Tiksi IceClub 2022 (FIN) |
ベストスコア 2011/2012
| カテゴリ | セグメント | スコア | 達成場所 |
|---|---|---|---|
| Minorit | フリースケーティング | 21.03 | Kansallistensarjojen 2. valintakilpailu (FIN) |
| Minorit | 合計 | 21.03 | Kansallistensarjojen 2. valintakilpailu (FIN) |
シーズン 2025/2026
| 日付 | イベント | カテゴリ | 順位 | ポイント | セグメント |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026/03/07 | Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k Helsinki/FIN |
Mupi Tulokkaat R1 | 2 | 69.13 | |
| 2026/01/24 | Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 Pori/FIN |
Tulokkaat L1 | 1 | 63.48 | |
| 2026/01/17 | ML PK-Aluemestaruus 2026 Espoo/FIN |
Tulokkaat, Mupi |
前シーズンの結果
シーズン Unknown season
| 日付 | イベント | カテゴリ | 順位 | ポイント | セグメント |
|---|---|---|---|---|---|
| ML 2. kilpailu 9.-10.1.2010 FIN |
Minorit | 12 | 13.42 |
Free Skating 12 (13.42)
|
シーズン 2024/2025
| 日付 | イベント | カテゴリ | 順位 | ポイント | セグメント |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025/03/16 | Muodostelma Lappeenranta / SaiML/FIN |
Tulokkaat Mupi R2 | 1 | 65.57 |
Free Skating 1 (65.57)
|
| 2025/02/15–16 | ML Tiksi IceClub 2025 Vantaa/FIN |
Pikku Tulokkaat, Mupi | 1 | 64.64 |
Free Skating 1 (64.64)
|
| 2025/01/11–12 | Pääkaupunkiseudun aluemestaruus 2025 Helsinki/FIN |
Tulokkaat, Mupi | 4 | 48.84 |
Free Skating 4 (48.84)
|
| 2024/11/30 | EVT Pikkujoulukilpailu 2024 Vantaa/FIN |
Tulokkaat, Elementtitapahtuma |
シーズン 2023/2024
| 日付 | イベント | カテゴリ | 順位 | ポイント | セグメント |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024/03/16 | Lahti Synchro 2024 Lahti/FIN |
Tulokkaat, Mupi R3 | 1 | 65.48 |
Free Skating 1 (65.48)
|
| 2024/02/17–18 | Tiksi Ice Club 2024 VANTAA/FIN |
Tulokkaat, Mupi R1 | 2 | 60.43 |
Free Skating 2 (60.43)
|
| 2024/02/04 | Tappara Synchro seurakilpailu Tampere / TapTL/FIN |
Tulokkaat, Mupi | 1 | 57.53 |
Free Skating 1 (57.53)
|
| 2024/01/20–21 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 Kerava / KeMu/FIN |
Lohko 2 Tulokkaat, Mupi | 1 | 61.26 |
Free Skating 1 (61.26)
|
| 2024/01/13 | ML aluemestaruus 2024 Pkseutu Vantaa/FIN |
Tulokkaat, Mupi | 2 | 56.58 |
Free Skating 2 (56.58)
|
| 2023/11/25 | Pikkujoulukilpailut 2023 Vantaa/FIN |
Tulokkaat, Mupi |
シーズン 2022/2023
| 日付 | イベント | カテゴリ | 順位 | ポイント | セグメント |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023/03/04 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit Turku / Kaari/FIN |
Tulokkaat R1 | 1 | 65.74 |
Free Skating 1 (65.74)
|
| 2023/02/11–12 | Tiksi Ice Club 2023 VANTAA/FIN |
Tulokkaat | 4 | 58.25 |
Free Skating 4 (58.25)
|
| 2023/01/15 | Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 VANTAA/FIN |
Tulokkaat | 1 | 64.52 |
Free Skating 1 (64.52)
|
| 2023/01/06 | Aluemestaruus 2023 HELSINKI/FIN |
Tulokkaat | 2 | 50.72 |
Free Skating 2 (50.72)
|
シーズン 2021/2022
| 日付 | イベント | カテゴリ | 順位 | ポイント | セグメント |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022/03/19 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu FIN |
Tulokkaat R2, Mupi | 2 | 57.15 |
Free Skating 2 (57.15)
|
| 2022/02/05 | Tiksi IceClub 2022 FIN |
Tulokkaat, Mupi | 1 | 55.49 |
Free Skating 1 (55.49)
|
| 2021/11/27 | EVT ML Pikkujoulukilpailu 2021 FIN |
Tulokkaat, Mupi | 3 | 37.66 |
Free Skating 3 (37.66)
|
シーズン 2014/2015
| 日付 | イベント | カテゴリ | 順位 | ポイント | セグメント |
|---|---|---|---|---|---|
| 2015/02/07 | ML kans. 2L 2. vk 7.2.2015 FIN |
Tulokkaat 2L |
シーズン 2013/2014
| 日付 | イベント | カテゴリ | 順位 | ポイント | セグメント |
|---|---|---|---|---|---|
| 2014/03/22–23 | ML SM HOPEAFINAALI JA KANSALL. SARJ.3.KILPAILU FIN |
Tulokkaat |
シーズン 2011/2012
| 日付 | イベント | カテゴリ | 順位 | ポイント | セグメント |
|---|---|---|---|---|---|
| 2012/02/05 | Kansallistensarjojen 2. valintakilpailu FIN |
Minorit | 9 | 21.03 |
Free Skating 9 (21.03)
|