Aline KÄLIN Access
Нәтиже прогрессия
Элементтер картасы ⓘ
Жеке рекорд
| Санат | Сегмент | Нәтиже | Қайда жетісіңіз | Маусым |
|---|---|---|---|---|
| Breitensport IV Women | Жалпы | 81.14 | ESCZ Spring-Trophy 26 (Oerlikon/SUI) | 2025/2026 |
Бұрынғы санаттардан жеке үздіктер
| Санат | Сегмент | Нәтиже | Қайда жетісіңіз | Маусым |
|---|---|---|---|---|
| Bronze Younger Girls | Жалпы | 26.37 | OEV Meisterschaft 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Bronze Younger Maedchen | Жалпы | 26.73 | Montalin Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Bs Bronze Middle Women | Жалпы | 30.02 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Cadet (Bronze) Middle Girls | Жалпы | 23.72 | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Cadets U15 | Қысқа бағдарлама | 24.11 | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Cadets U15 | Еркін конькимен мүше | 39.57 | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Espoirs U13 Girls | Қысқа бағдарлама | 22.14 | Championnats Romands 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Espoirs U13 Girls | Еркін конькимен мүше | 32.38 | Championnats Romands 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Inter-Gold Women | Жалпы | 60.74 | Advents-Cup (Kloten/SUI) | 2022/2023 |
| Jugend Girls Swiss Ice Skating | Қысқа бағдарлама | 24.12 | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend Girls Swiss Ice Skating | Еркін конькимен мүше | 41.28 | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend Girls Swiss Ice Skating | Жалпы | 65.40 | Pilatus Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend U13 Girls | Қысқа бағдарлама | 20.84 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend U13 Girls | Еркін конькимен мүше | 36.36 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend U13 Girls | Жалпы | 57.20 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend U15 Girls | Жалпы | 51.14 | ARGE ALP 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Junior | Қысқа бағдарлама | 38.89 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2023/2024 |
| Junior | Еркін конькимен мүше | 67.63 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2023/2024 |
| Junior | Жалпы | 106.52 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2023/2024 |
| Junior Women | Қысқа бағдарлама | 40.90 | Züri Leu Cup 24 (Zürich-Oerlikon/SUI) | 2024/2025 |
| Junior Women | Еркін конькимен мүше | 76.31 | 21. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) | 2025/2026 |
| Junior Women | Жалпы | 113.94 | 21. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) | 2025/2026 |
| Klasse 6 Girls Younger | Жалпы | 21.47 | OEV Meisterschaft (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs Girls U15 | Қысқа бағдарлама | 28.90 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Nachwuchs Girls U15 | Еркін конькимен мүше | 54.67 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Nachwuchs Girls U15 | Жалпы | 83.57 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Speranze U13 | Қысқа бағдарлама | 21.23 | LUGANO CUP 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Speranze U13 | Еркін конькимен мүше | 38.49 | LUGANO CUP 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Speranze U13 | Жалпы | 59.72 | LUGANO CUP 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| U13 Jugend Women | Қысқа бағдарлама | 20.33 | Montalin Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| U13 Jugend Women | Еркін конькимен мүше | 31.96 | Montalin Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| U13 Jugend Women | Жалпы | 52.29 | Montalin Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| U14 Nachwuchs Women | Қысқа бағдарлама | 22.57 | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| U14 Nachwuchs Women | Еркін конькимен мүше | 39.40 | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| U14 Nachwuchs Women | Жалпы | 61.97 | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| Youngster Girls Older | Жалпы | 24.53 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) | 2017/2018 |
2025/2026 Маусымының ең жақсы нәтижелері
| Санат | Сегмент | Нәтиже | Қайда жетісіңіз |
|---|---|---|---|
| Breitensport IV Women | Еркін конькимен мүше | 81.14 | ESCZ Spring-Trophy 26 (Oerlikon/SUI) |
| Breitensport IV Women | Жалпы | 81.14 | ESCZ Spring-Trophy 26 (Oerlikon/SUI) |
| Junior Women | Қысқа бағдарлама | 38.84 | Aarauer Cup 2026 (Aarau/SUI) |
| Junior Women | Еркін конькимен мүше | 76.31 | 21. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Junior Women | Жалпы | 113.94 | 21. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
Алдыңғы маусымдардан ең жақсы нәтижелер
2024/2025 Маусымының ең жақсы нәтижелері
| Санат | Сегмент | Нәтиже | Қайда жетісіңіз |
|---|---|---|---|
| Breitensport IV Women | Еркін конькимен мүше | 67.13 | 1. BÜNDNER BERG-ICE-TROPHY25 (Place 0/SUI) |
| Breitensport IV Women | Жалпы | 67.13 | 1. BÜNDNER BERG-ICE-TROPHY25 (Place 0/SUI) |
| Junior Women | Қысқа бағдарлама | 40.90 | Züri Leu Cup 24 (Zürich-Oerlikon/SUI) |
| Junior Women | Еркін конькимен мүше | 70.70 | Züri Leu Cup 24 (Zürich-Oerlikon/SUI) |
| Junior Women | Жалпы | 111.60 | Züri Leu Cup 24 (Zürich-Oerlikon/SUI) |
2023/2024 Маусымының ең жақсы нәтижелері
| Санат | Сегмент | Нәтиже | Қайда жетісіңіз |
|---|---|---|---|
| Junior | Қысқа бағдарлама | 38.89 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Junior | Еркін конькимен мүше | 67.63 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Junior | Жалпы | 106.52 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Junior Women | Қысқа бағдарлама | 37.62 | Züri Leu Cup (Zürich-Oerlikon/SUI) |
| Junior Women | Еркін конькимен мүше | 64.31 | Heiko Fischer Pokal 2024 (Stuttgart/GER) |
| Junior Women | Жалпы | 99.74 | 34. Flimser Trophy 2023 (Flims/SUI) |
2022/2023 Маусымының ең жақсы нәтижелері
| Санат | Сегмент | Нәтиже | Қайда жетісіңіз |
|---|---|---|---|
| Inter-Gold Women | Еркін конькимен мүше | 60.74 | Advents-Cup (Kloten/SUI) |
| Inter-Gold Women | Жалпы | 60.74 | Advents-Cup (Kloten/SUI) |
| Junior | Қысқа бағдарлама | 34.18 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Junior | Еркін конькимен мүше | 65.97 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Junior | Жалпы | 100.15 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Junior Women | Қысқа бағдарлама | 35.43 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) |
| Junior Women | Еркін конькимен мүше | 66.84 | 25. Züri Leu Cup (Zürich-Oerlikon/SUI) |
| Junior Women | Жалпы | 99.96 | SM Junioren - Mixed Age (Dübendorf/SUI) |
2021/2022 Маусымының ең жақсы нәтижелері
| Санат | Сегмент | Нәтиже | Қайда жетісіңіз |
|---|---|---|---|
| Cadets U15 | Қысқа бағдарлама | 24.11 | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Cadets U15 | Еркін конькимен мүше | 39.57 | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Jugend U15 Girls | Еркін конькимен мүше | 51.14 | ARGE ALP 2022 (SUI) |
| Jugend U15 Girls | Жалпы | 51.14 | ARGE ALP 2022 (SUI) |
| Nachwuchs Girls U15 | Қысқа бағдарлама | 28.90 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) |
| Nachwuchs Girls U15 | Еркін конькимен мүше | 54.67 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) |
| Nachwuchs Girls U15 | Жалпы | 83.57 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 (SUI) |
2020/2021 Маусымының ең жақсы нәтижелері
| Санат | Сегмент | Нәтиже | Қайда жетісіңіз |
|---|---|---|---|
| U14 Nachwuchs Women | Қысқа бағдарлама | 22.57 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
| U14 Nachwuchs Women | Еркін конькимен мүше | 39.40 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
| U14 Nachwuchs Women | Жалпы | 61.97 | Montalin Cup 2020 (SUI) |
2019/2020 Маусымының ең жақсы нәтижелері
| Санат | Сегмент | Нәтиже | Қайда жетісіңіз |
|---|---|---|---|
| Espoirs U13 Girls | Қысқа бағдарлама | 22.14 | Championnats Romands 2019 (SUI) |
| Espoirs U13 Girls | Еркін конькимен мүше | 32.38 | Championnats Romands 2019 (SUI) |
| Jugend Girls Swiss Ice Skating | Қысқа бағдарлама | 24.12 | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Jugend Girls Swiss Ice Skating | Еркін конькимен мүше | 41.28 | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Jugend Girls Swiss Ice Skating | Жалпы | 65.40 | Pilatus Cup 2019 (SUI) |
| Jugend U13 Girls | Қысқа бағдарлама | 20.84 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Jugend U13 Girls | Еркін конькимен мүше | 36.36 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Jugend U13 Girls | Жалпы | 57.20 | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Speranze U13 | Қысқа бағдарлама | 21.23 | LUGANO CUP 2019 (SUI) |
| Speranze U13 | Еркін конькимен мүше | 38.49 | LUGANO CUP 2019 (SUI) |
| Speranze U13 | Жалпы | 59.72 | LUGANO CUP 2019 (SUI) |
| U13 Jugend Women | Қысқа бағдарлама | 20.33 | Montalin Cup 2019 (SUI) |
| U13 Jugend Women | Еркін конькимен мүше | 31.96 | Montalin Cup 2019 (SUI) |
| U13 Jugend Women | Жалпы | 52.29 | Montalin Cup 2019 (SUI) |
2018/2019 Маусымының ең жақсы нәтижелері
| Санат | Сегмент | Нәтиже | Қайда жетісіңіз |
|---|---|---|---|
| Bronze Younger Girls | Еркін конькимен мүше | 26.37 | OEV Meisterschaft 2019 (SUI) |
| Bronze Younger Girls | Жалпы | 26.37 | OEV Meisterschaft 2019 (SUI) |
| Bronze Younger Maedchen | Еркін конькимен мүше | 26.73 | Montalin Cup 2018 (SUI) |
| Bronze Younger Maedchen | Жалпы | 26.73 | Montalin Cup 2018 (SUI) |
| Bs Bronze Middle Women | Еркін конькимен мүше | 30.02 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Bs Bronze Middle Women | Жалпы | 30.02 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Cadet (Bronze) Middle Girls | Еркін конькимен мүше | 23.72 | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Cadet (Bronze) Middle Girls | Жалпы | 23.72 | 29. Flimser Trophy (SUI) |
2017/2018 Маусымының ең жақсы нәтижелері
| Санат | Сегмент | Нәтиже | Қайда жетісіңіз |
|---|---|---|---|
| Klasse 6 Girls Younger | Еркін конькимен мүше | 21.47 | OEV Meisterschaft (SUI) |
| Klasse 6 Girls Younger | Жалпы | 21.47 | OEV Meisterschaft (SUI) |
| Youngster Girls Older | Еркін конькимен мүше | 24.53 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| Youngster Girls Older | Жалпы | 24.53 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
Маусым 2025/2026
| Күні | Оқиға | Санат | Орын | Ұпайлар | Сегменттер |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–12.04.2026 | ESCZ Spring-Trophy 26 Oerlikon/SUI |
Breitensport IV Women | 2 | 81.14 |
Free Skating 2 (81.14)
|
| 15–18.01.2026 | Aarauer Cup 2026 Aarau/SUI |
Junior Women | 2 | 106.08 |
Short Program 1 (38.84) Free Skating 2 (67.24)
|
| 28–30.11.2025 | Swiss Cup St. Gallen St. Gallen/SUI |
Junior Women | 6 | 99.85 |
Short Program 6 (38.35) Free Skating 6 (61.50)
|
| 07–09.11.2025 | 21. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Junior Women | 2 | 113.94 |
Short Program 5 (37.63) Free Skating 2 (76.31)
|
| 24–26.10.2025 | Montalin-Cup Chur/SUI |
Junior Women | 4 | 105.97 |
Short Program 6 (35.11) Free Skating 4 (70.86)
|
| 18–21.09.2025 | Dreitannen-Cup 25 Olten/SUI |
Junior Women | 8 | 110.67 |
Short Program 9 (38.30) Free Skating 8 (72.37)
|
Алдыңғы маусымдардан нәтижелер
Маусым 2024/2025
| Күні | Оқиға | Санат | Орын | Ұпайлар | Сегменттер |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.05.2025 | 1. BÜNDNER BERG-ICE-TROPHY25 Place 0/SUI |
Breitensport IV Women | 3 | 67.13 |
Free Skating 3 (67.13)
|
| 27–30.03.2025 | SkateCopenhagen 2025 Copenhagen/DEN |
Junior Women | 10 | 100.29 |
Short Program 9 (36.06) Free Skating 8 (64.23)
|
| 23–24.11.2024 | Lugano-Cup Lugano/SUI |
Junior Women | 5 | 89.29 |
Short Program 3 (35.36) Free Skating 6 (53.93)
|
| 15–17.11.2024 | Züri Leu Cup 24 Zürich-Oerlikon/SUI |
Junior Women | 3 | 111.60 |
Short Program 2 (40.90) Free Skating 3 (70.70)
|
| 25–27.10.2024 | Montalin Cup Chur/SUI |
Junior Women | 8 | 101.41 |
Short Program 11 (32.69) Free Skating 8 (68.72)
|
| 04–06.10.2024 | Ticino Cup 2024 Bellizona/SUI |
Junior Women | 7 | 93.30 |
Short Program 11 (27.96) Free Skating 4 (65.34)
|
Маусым 2023/2024
| Күні | Оқиға | Санат | Орын | Ұпайлар | Сегменттер |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–25.02.2024 | Heiko Fischer Pokal 2024 Stuttgart/GER |
Junior Women | 9 | 99.61 |
Short Program 8 (35.30) Free Skating 8 (64.31)
|
| 30.11–03.12.2023 | 34. Flimser Trophy 2023 Flims/SUI |
Junior Women | 5 | 99.74 |
Short Program 5 (36.86) Free Skating 6 (62.88)
|
| 25–26.11.2023 | LuganoCup Lugano/SUI |
Junior | 3 | 106.52 |
Short Program 2 (38.89) Free Skating 3 (67.63)
|
| 17–19.11.2023 | Züri Leu Cup Zürich-Oerlikon/SUI |
Junior Women | 7 | 93.38 |
Short Program 4 (37.62) Free Skating 8 (55.76)
|
| 10–12.11.2023 | 19. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Junior Women | 11 | 95.91 |
Short Program 11 (33.86) Free Skating 8 (62.05)
|
| 27–29.10.2023 | Montalin Cup 2023 Chur/SUI |
Junior Women | 10 | 93.01 |
Short Program 8 (35.27) Free Skating 10 (57.74)
|
| 22–24.09.2023 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Junior Women | 13 | 91.16 |
Short Program 10 (35.46) Free Skating 13 (55.70)
|
Маусым 2022/2023
| Күні | Оқиға | Санат | Орын | Ұпайлар | Сегменттер |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–22.01.2023 | SM Junioren - Mixed Age Nat. 14 Dübendorf/SUI |
Junior Women | 14 | 99.96 |
Short Program 15 (34.32) Free Skating 15 (65.64)
|
| 13–15.01.2023 | PilatusCup23 Luzern/SUI |
Junior Women | Қатыспау | ||
| 15.12.2022 | Advents-Cup Kloten/SUI |
Inter-Gold Women | 1 | 60.74 |
Free Skating 1 (60.74)
|
| 08–11.12.2022 | 33. Flimser Trophy 2022 Flims/SUI |
Junior Women | 14 | 97.74 |
Short Program 16 (32.36) Free Skating 12 (65.38)
|
| 25–27.11.2022 | EVBN Swiss Cup und Meisterschaft 2022 EVBN / Grindelwald / SUI/SUI |
Junior Women | 5 | 95.62 |
Short Program 5 (34.65) Free Skating 4 (60.97)
|
| 18–20.11.2022 | 25. Züri Leu Cup Zürich-Oerlikon/SUI |
Junior Women | 7 | 95.42 |
Short Program 9 (28.58) Free Skating 4 (66.84)
|
| 11–13.11.2022 | 18. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Junior Women | 15 | 88.21 |
Short Program 16 (29.58) Free Skating 13 (58.63)
|
| 21–23.10.2022 | TicinoCup BancaStato Bellinzona/SUI |
Junior | 11 | 100.15 |
Short Program 13 (34.18) Free Skating 10 (65.97)
|
| 23–25.09.2022 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Junior Women | 9 | 94.90 |
Short Program 9 (35.43) Free Skating 7 (59.47)
|
Маусым 2021/2022
| Күні | Оқиға | Санат | Орын | Ұпайлар | Сегменттер |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.03.2022 | ARGE ALP 2022 SUI |
Jugend U15 Girls | 4 | 51.14 |
Free Skating 4 (51.14)
|
| 11–13.02.2022 | SCHWEIZER MEISTERSCHAFTEN 2022 Nat. 6 SUI |
Nachwuchs Girls U15 | 6 | 83.57 |
Short Program 8 (28.90) Free Skating 6 (54.67)
|
| 27–30.01.2022 | 56ème Championnat romand SUI |
Cadets U15 |
Free Skating 12 (39.57) Short Program 12 (24.11)
|
||
| 09–12.12.2021 | 32. Flimser Trophy 2021 SUI |
Nachwuchs U15 Girls | Қатыспау | ||
| 19–21.11.2021 | 24. Züri Leu Cup 2021 SUI |
Nachwuchs U15 Girls | Қатыспау | ||
| 12–14.11.2021 | 17. Eulach-Cup SUI |
Nachwuchs U15 Girls | 13 | 67.63 |
Short Program 10 (24.80) Free Skating 15 (42.83)
|
| 23–26.09.2021 | Dreitannen-Cup 2021 SUI |
Nachwuchs U15 Girls | 9 | 74.84 |
Short Program 6 (28.09) Free Skating 9 (46.75)
|
Маусым 2020/2021
| Күні | Оқиға | Санат | Орын | Ұпайлар | Сегменттер |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–25.10.2020 | Montalin Cup 2020 SUI |
U14 Nachwuchs Women | 17 | 61.97 |
Short Program 18 (22.57) Free Skating 19 (39.40)
|
Маусым 2019/2020
| Күні | Оқиға | Санат | Орын | Ұпайлар | Сегменттер |
|---|---|---|---|---|---|
| 24–26.01.2020 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 Nat. 39 SUI |
Speranze U13 | 39 | 49.71 |
Short Program 41 (14.09) Free Skating 34 (35.62)
|
| 19–22.12.2019 | Championnats Romands 2019 SUI |
Espoirs U13 Girls |
Free Skating 25 (32.38) Short Program 22 (22.14)
|
||
| 12–15.12.2019 | Pilatus Cup 2019 SUI |
Jugend Girls Swiss Ice Skating | 13 | 65.40 |
Short Program 14 (24.12) Free Skating 13 (41.28)
|
| 15–17.11.2019 | 23. Züri Leu Cup 2019 SUI |
Jugend U13 Girls | 14 | 57.20 |
Short Program 14 (20.84) Free Skating 12 (36.36)
|
| 25–27.10.2019 | Montalin Cup 2019 SUI |
U13 Jugend Women | 12 | 52.29 |
Short Program 13 (20.33) Free Skating 12 (31.96)
|
| 19–20.10.2019 | LUGANO CUP 2019 SUI |
Speranze U13 | 12 | 59.72 |
Short Program 13 (21.23) Free Skating 14 (38.49)
|
Маусым 2018/2019
| Күні | Оқиға | Санат | Орын | Ұпайлар | Сегменттер |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.02.2019 | OEV Meisterschaft 2019 SUI |
Bronze Younger Girls | 4 | 26.37 |
Free Skating 4 (26.37)
|
| 29.11–02.12.2018 | 29. Flimser Trophy SUI |
Cadet (Bronze) Middle Girls | 11 | 23.72 |
Free Skating 11 (23.72)
|
| 15–18.11.2018 | 22. Zueri Leu Cup 2018 SUI |
Bs Bronze Middle Women | 1 | 30.02 |
Free Skating 1 (30.02)
|
| 26–28.10.2018 | Montalin Cup 2018 SUI |
Bronze Younger Maedchen | 4 | 26.73 |
Free Skating 4 (26.73)
|
Маусым 2017/2018
| Күні | Оқиға | Санат | Орын | Ұпайлар | Сегменттер |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2018 | OEV Meisterschaft SUI |
Klasse 6 Girls Younger | 1 | 21.47 |
Free Skating 1 (21.47)
|
| 08–10.12.2017 | 28. Flimser Trophy 2017 SUI |
Youngster Girls Older | 1 | 24.53 |
Free Skating 1 (24.53)
|
Маусым 2015/2016
| Күні | Оқиға | Санат | Орын | Ұпайлар | Сегменттер |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.04.2016 | 31. Säntiscup 2016 SUI |
Debutant A3 Girls | Қатыспау |