Ice Illusions Access
점수 진행
엘리먼트 맵 ⓘ
パーソナルベスト
| 카테고리 | 세그먼트 | 점수 | 달성한 대회 | 시즌 |
|---|---|---|---|---|
| Kansalliset Minorit | 合計 | 23.22 | 2.L Kans. Minorit, Juniorit, Seniorit, Aikuiset 2. (FIN) | 2011/2012 |
| Kansalliset Minorit Lohko 2 | 合計 | 21.50 | Kans. sarjan minor., junior., ja senior. 2. vk (FIN) | 2012/2013 |
| Lohko 2 Tulokkaat, Mupi | 合計 | 39.57 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) | 2023/2024 |
| Minorit | 合計 | 31.50 | 2L Kans. Min./Jun./Sen./Aik. 2.vk 30.1.2011 (FIN) | 2010/2011 |
| Minorit | 合計 | 24.66 | Muodostelmaluistelun 2. kilpailut Lappeenrannassa - Minorit (FIN) | 2007/2008 |
| Tulokkaat | 合計 | 51.65 | Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) | 2022/2023 |
| Tulokkaat R3 | 合計 | 55.59 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) | 2022/2023 |
| Tulokkaat R3, Mupi | 合計 | 56.42 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) | 2021/2022 |
| Tulokkaat, Mupi | 合計 | 53.09 | Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN) | 2023/2024 |
| Tulokkaat, Mupi L2 | 合計 | 43.36 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) | 2024/2025 |
| Tulokkaat, Mupi R1 | 合計 | 56.44 | Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN) | 2024/2025 |
| Tulokkaat, Mupi R2 | 合計 | 54.52 | Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) | 2023/2024 |
| Tulokkaat, Mupi R3 | 合計 | 50.57 | Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) | 2023/2024 |
이전 시즌 최고 점수
2024/2025 시즌 최고 기록
| 카테고리 | 세그먼트 | 점수 | 달성한 대회 |
|---|---|---|---|
| Tulokkaat, Mupi | フリースケーティング | 44.77 | ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | 合計 | 44.77 | ML Tiksi IceClub 2025 (Vantaa/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi L2 | フリースケーティング | 43.36 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi L2 | 合計 | 43.36 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R1 | フリースケーティング | 56.44 | Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R1 | 合計 | 56.44 | Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN) |
2023/2024 시즌 최고 기록
| 카테고리 | 세그먼트 | 점수 | 달성한 대회 |
|---|---|---|---|
| Lohko 2 Tulokkaat, Mupi | フリースケーティング | 39.57 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) |
| Lohko 2 Tulokkaat, Mupi | 合計 | 39.57 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | フリースケーティング | 53.09 | Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | 合計 | 53.09 | Tappara Synchro seurakilpailu (Tampere / TapTL/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R2 | フリースケーティング | 54.52 | Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R2 | 合計 | 54.52 | Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R3 | フリースケーティング | 50.57 | Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R3 | 合計 | 50.57 | Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) |
2022/2023 시즌 최고 기록
| 카테고리 | 세그먼트 | 점수 | 달성한 대회 |
|---|---|---|---|
| Tulokkaat | フリースケーティング | 51.65 | Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) |
| Tulokkaat | 合計 | 51.65 | Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) |
| Tulokkaat R3 | フリースケーティング | 55.59 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) |
| Tulokkaat R3 | 合計 | 55.59 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) |
2021/2022 시즌 최고 기록
| 카테고리 | 세그먼트 | 점수 | 달성한 대회 |
|---|---|---|---|
| Tulokkaat R3, Mupi | フリースケーティング | 56.42 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) |
| Tulokkaat R3, Mupi | 合計 | 56.42 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) |
2012/2013 시즌 최고 기록
| 카테고리 | 세그먼트 | 점수 | 달성한 대회 |
|---|---|---|---|
| Kansalliset Minorit Lohko 2 | フリースケーティング | 21.50 | Kans. sarjan minor., junior., ja senior. 2. vk (FIN) |
| Kansalliset Minorit Lohko 2 | 合計 | 21.50 | Kans. sarjan minor., junior., ja senior. 2. vk (FIN) |
2011/2012 시즌 최고 기록
| 카테고리 | 세그먼트 | 점수 | 달성한 대회 |
|---|---|---|---|
| Kansalliset Minorit | フリースケーティング | 23.22 | 2.L Kans. Minorit, Juniorit, Seniorit, Aikuiset 2. (FIN) |
| Kansalliset Minorit | 合計 | 23.22 | 2.L Kans. Minorit, Juniorit, Seniorit, Aikuiset 2. (FIN) |
| Minorit | フリースケーティング | 23.70 | ML SM-hopeafin & kans. 3. kilpailu 24.-25.3.12 (FIN) |
| Minorit | 合計 | 23.70 | ML SM-hopeafin & kans. 3. kilpailu 24.-25.3.12 (FIN) |
2010/2011 시즌 최고 기록
| 카테고리 | 세그먼트 | 점수 | 달성한 대회 |
|---|---|---|---|
| Minorit | フリースケーティング | 31.50 | 2L Kans. Min./Jun./Sen./Aik. 2.vk 30.1.2011 (FIN) |
| Minorit | 合計 | 31.50 | 2L Kans. Min./Jun./Sen./Aik. 2.vk 30.1.2011 (FIN) |
2009/2010 시즌 최고 기록
| 카테고리 | 세그먼트 | 점수 | 달성한 대회 |
|---|---|---|---|
| Minorit | フリースケーティング | 26.89 | ML 1-lohkon min.jun.sen.ja aik. 2.kilpailu (FIN) |
| Minorit | 合計 | 26.89 | ML 1-lohkon min.jun.sen.ja aik. 2.kilpailu (FIN) |
2007/2008 시즌 최고 기록
| 카테고리 | 세그먼트 | 점수 | 달성한 대회 |
|---|---|---|---|
| Minorit | フリースケーティング | 23.47 | Muodostelmaluistelunoviisien II-lohkon 1. valintak (FIN) |
| Minorit | 合計 | 24.66 | Muodostelmaluistelun 2. kilpailut Lappeenrannassa - Minorit (FIN) |
시즌 2025/2026
| 날짜 | 대회 | 카테고리 | 순위 | 점수 | 세그먼트 |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026/03/07 | Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k Helsinki/FIN |
Mupi Tulokkaat R2 | |||
| 2026/01/24 | Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 Pori/FIN |
Tulokkaat L1 | |||
| 2026/01/10–2006/01/10 | Kataja Synchro 2026 Joensuu / JoKa/FIN |
Tulokkaat Mupi | |||
| 2025/11/16 | Lappeenranta synchro Lappeenranta //FIN |
Tulokkaat, Mupi |
이전 시즌 결과
시즌 Unknown season
| 날짜 | 대회 | 카테고리 | 순위 | 점수 | 세그먼트 |
|---|---|---|---|---|---|
| ML 2. lohkon 1. kilpailu 12.12.2010 FIN |
Minorit |
시즌 2024/2025
| 날짜 | 대회 | 카테고리 | 순위 | 점수 | 세그먼트 |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025/03/16 | Muodostelma Lappeenranta / SaiML/FIN |
Tulokkaat, Mupi R1 | 4 | 56.44 |
Free Skating 4 (56.44)
|
| 2025/02/15–16 | ML Tiksi IceClub 2025 Vantaa/FIN |
Tulokkaat, Mupi | 3 | 44.77 |
Free Skating 3 (44.77)
|
| 2025/01/25–26 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 Seinäjoki / SeiTL/FIN |
Tulokkaat, Mupi L2 | 9 | 43.36 |
Free Skating 9 (43.36)
|
시즌 2023/2024
| 날짜 | 대회 | 카테고리 | 순위 | 점수 | 세그먼트 |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024/03/16 | Lahti Synchro 2024 Lahti/FIN |
Tulokkaat, Mupi R3 | 4 | 50.57 |
Free Skating 4 (50.57)
|
| 2024/02/17–18 | Tiksi Ice Club 2024 VANTAA/FIN |
Tulokkaat, Mupi R2 | 2 | 54.52 |
Free Skating 2 (54.52)
|
| 2024/02/04 | Tappara Synchro seurakilpailu Tampere / TapTL/FIN |
Tulokkaat, Mupi | 2 | 53.09 |
Free Skating 2 (53.09)
|
| 2024/01/20–21 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 Kerava / KeMu/FIN |
Lohko 2 Tulokkaat, Mupi | 11 | 39.57 |
Free Skating 11 (39.57)
|
| 2024/01/19 | Kaakko, Häme & Itä Aluemestaruuskilpailu 2025 Kouvola //FIN |
Tulokkaat, Mupi | 5 | 40.89 |
Free Skating 5 (40.89)
|
| 2024/01/01 | UpLakers Syncro 2024 Kangasala/FIN |
Tulokkaat, Mupi R2 | 5 | 40.43 |
Free Skating 5 (40.43)
|
| 2023/12/03 | Uplakers Synchro 2023 Kangasala / UpTL/FIN |
Tulokkaat, Mupi | 3 | 46.99 |
Free Skating 3 (46.99)
|
시즌 2022/2023
| 날짜 | 대회 | 카테고리 | 순위 | 점수 | 세그먼트 |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023/03/04 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit Turku / Kaari/FIN |
Tulokkaat R3 | 2 | 55.59 |
Free Skating 2 (55.59)
|
| 2023/02/11–12 | Tiksi Ice Club 2023 VANTAA/FIN |
Tulokkaat | 7 | 50.58 |
Free Skating 7 (50.58)
|
| 2023/01/21 | Diamonds On Ice Jyväskylä/FIN |
Tulokkaat | 4 | 49.17 |
Free Skating 4 (49.17)
|
| 2023/01/15 | Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 VANTAA/FIN |
Tulokkaat | 5 | 51.65 |
Free Skating 5 (51.65)
|
시즌 2021/2022
| 날짜 | 대회 | 카테고리 | 순위 | 점수 | 세그먼트 |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022/03/19 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu FIN |
Tulokkaat R3, Mupi | 1 | 56.42 |
Free Skating 1 (56.42)
|
시즌 2014/2015
| 날짜 | 대회 | 카테고리 | 순위 | 점수 | 세그먼트 |
|---|---|---|---|---|---|
| 2015/02/08 | ML kans. 1L 2. vk 8.2.2015 FIN |
Tulokkaat 1L |
시즌 2013/2014
| 날짜 | 대회 | 카테고리 | 순위 | 점수 | 세그먼트 |
|---|---|---|---|---|---|
| 2014/03/22–23 | ML SM HOPEAFINAALI JA KANSALL. SARJ.3.KILPAILU FIN |
Tulokkaat |
시즌 2012/2013
| 날짜 | 대회 | 카테고리 | 순위 | 점수 | 세그먼트 |
|---|---|---|---|---|---|
| 2013/01/27 | Kans. sarjan minor., junior., ja senior. 2. vk FIN |
Kansalliset Minorit Lohko 2 | 12 | 21.50 |
Free Skating 12 (21.50)
|
시즌 2011/2012
| 날짜 | 대회 | 카테고리 | 순위 | 점수 | 세그먼트 |
|---|---|---|---|---|---|
| 2012/03/24–25 | ML SM-hopeafin & kans. 3. kilpailu 24.-25.3.12 FIN |
Minorit | 14 | 23.70 |
Free Skating 14 (23.70)
|
| 2012/01/09 | 2.L Kans. Minorit, Juniorit, Seniorit, Aikuiset 2. FIN |
Kansalliset Minorit | 8 | 23.22 |
Free Skating 8 (23.22)
|
시즌 2010/2011
| 날짜 | 대회 | 카테고리 | 순위 | 점수 | 세그먼트 |
|---|---|---|---|---|---|
| 2011/03/26–27 | ML hopeafin & kans. 3. kilpailu 26.-27.3.11 FIN |
Minorit | 10 | 31.31 |
Free Skating 10 (31.31)
|
| 2011/01/30 | 2L Kans. Min./Jun./Sen./Aik. 2.vk 30.1.2011 FIN |
Minorit | 7 | 31.50 |
Free Skating 7 (31.50)
|
시즌 2009/2010
| 날짜 | 대회 | 카테고리 | 순위 | 점수 | 세그먼트 |
|---|---|---|---|---|---|
| 2010/01/10 | ML 1-lohkon min.jun.sen.ja aik. 2.kilpailu FIN |
Minorit | 6 | 26.89 |
Free Skating 6 (26.89)
|
| 2009/12/05 | Kansallisten sarjojen 1. kilpailu 5.12.2009 FIN |
Minort Tähtiarviointi | |||
| 2009/12/05 | Kansallisten sarjojen 1. kilpailu 5.12.2009 FIN |
Minort |
시즌 2007/2008
| 날짜 | 대회 | 카테고리 | 순위 | 점수 | 세그먼트 |
|---|---|---|---|---|---|
| 2008/03/15 | Minorit 3. kilp, kansalliset sarjat loppukilpailu - Minorit 3. kilpailu - Free Skating FIN |
Senior Kansalliset | 7 | ||
| 2008/03/15 | Minorit 3. kilp, kansalliset sarjat loppukilpailu - Minorit 3. kilpailu - Free Skating FIN |
Minorit 3. kilpailu | |||
| 2008/01/20 | Muodostelmaluistelun 2. kilpailut Lappeenrannassa - Minorit FIN |
Minorit | 6 | 24.66 | |
| 2008/01/20 | Muodostelmaluistelun 2. kilpailut Lappeenrannassa - Minorit FIN |
Vapaaohjelma | |||
| 2007/11/18 | Muodostelmaluistelunoviisien II-lohkon 1. valintak FIN |
Minorit | 4 | 23.47 |
Free Skating 4 (23.47)
|