SnowFlakes Access
점수 진행
엘리먼트 맵 ⓘ
パーソナルベスト
| 카테고리 | 세그먼트 | 점수 | 달성한 대회 | 시즌 |
|---|---|---|---|---|
| Juvenile | 合計 | 14.95 | Jihlavsky Jezek 2014 (CZE) | 2013/2014 |
| Lohko 2 Tulokkaat, Mupi | 合計 | 54.51 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) | 2023/2024 |
| Tulokkaat | 合計 | 49.73 | AIKUISET, NOVIISIT, TULOKKAAT L1 LK2 (VANTAA/FIN) | 2022/2023 |
| Tulokkaat L1 | 合計 | 56.97 | Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN) | 2025/2026 |
| Tulokkaat Mupi R2 | 合計 | 60.57 | Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN) | 2024/2025 |
| Tulokkaat R3 | 合計 | 53.25 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) | 2022/2023 |
| Tulokkaat R3, Mupi | 合計 | 53.83 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) | 2021/2022 |
| Tulokkaat, Mupi L2 | 合計 | 51.90 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) | 2024/2025 |
| Tulokkaat, Mupi R3 | 合計 | 50.21 | Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) | 2023/2024 |
2025/2026 시즌 최고 기록
| 카테고리 | 세그먼트 | 점수 | 달성한 대회 |
|---|---|---|---|
| Tulokkaat L1 | 合計 | 56.97 | Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN) |
이전 시즌 최고 점수
2024/2025 시즌 최고 기록
| 카테고리 | 세그먼트 | 점수 | 달성한 대회 |
|---|---|---|---|
| Tulokkaat Mupi R2 | フリースケーティング | 60.57 | Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN) |
| Tulokkaat Mupi R2 | 合計 | 60.57 | Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi L2 | フリースケーティング | 51.90 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi L2 | 合計 | 51.90 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 (Seinäjoki / SeiTL/FIN) |
2023/2024 시즌 최고 기록
| 카테고리 | 세그먼트 | 점수 | 달성한 대회 |
|---|---|---|---|
| Lohko 2 Tulokkaat, Mupi | フリースケーティング | 54.51 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) |
| Lohko 2 Tulokkaat, Mupi | 合計 | 54.51 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R2 | フリースケーティング | 53.52 | UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R2 | 合計 | 53.52 | UpLakers Syncro 2024 (Kangasala/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R3 | フリースケーティング | 50.21 | Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R3 | 合計 | 50.21 | Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) |
2022/2023 시즌 최고 기록
| 카테고리 | 세그먼트 | 점수 | 달성한 대회 |
|---|---|---|---|
| Tulokkaat | フリースケーティング | 49.73 | AIKUISET, NOVIISIT, TULOKKAAT L1 LK2 (VANTAA/FIN) |
| Tulokkaat | 合計 | 49.73 | AIKUISET, NOVIISIT, TULOKKAAT L1 LK2 (VANTAA/FIN) |
| Tulokkaat R3 | フリースケーティング | 53.25 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) |
| Tulokkaat R3 | 合計 | 53.25 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) |
2021/2022 시즌 최고 기록
| 카테고리 | 세그먼트 | 점수 | 달성한 대회 |
|---|---|---|---|
| Tulokkaat R3, Mupi | フリースケーティング | 53.83 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) |
| Tulokkaat R3, Mupi | 合計 | 53.83 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) |
2013/2014 시즌 최고 기록
| 카테고리 | 세그먼트 | 점수 | 달성한 대회 |
|---|---|---|---|
| Juvenile | フリースケーティング | 14.95 | Jihlavsky Jezek 2014 (CZE) |
| Juvenile | 合計 | 14.95 | Jihlavsky Jezek 2014 (CZE) |
시즌 2025/2026
| 날짜 | 대회 | 카테고리 | 순위 | 점수 | 세그먼트 |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026/03/07 | Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k Helsinki/FIN |
Mupi Tulokkaat R3 | |||
| 2026/01/24 | Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 Pori/FIN |
Tulokkaat L1 | 3 | 56.97 |
이전 시즌 결과
시즌 2024/2025
| 날짜 | 대회 | 카테고리 | 순위 | 점수 | 세그먼트 |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025/03/16 | Muodostelma Lappeenranta / SaiML/FIN |
Tulokkaat Mupi R2 | 2 | 60.57 |
Free Skating 2 (60.57)
|
| 2025/01/25–26 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 Seinäjoki / SeiTL/FIN |
Tulokkaat, Mupi L2 | 6 | 51.90 |
Free Skating 6 (51.90)
|
시즌 2023/2024
| 날짜 | 대회 | 카테고리 | 순위 | 점수 | 세그먼트 |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024/03/16 | Lahti Synchro 2024 Lahti/FIN |
Tulokkaat, Mupi R3 | 6 | 50.21 |
Free Skating 6 (50.21)
|
| 2024/01/20–21 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 Kerava / KeMu/FIN |
Lohko 2 Tulokkaat, Mupi | 5 | 54.51 |
Free Skating 5 (54.51)
|
| 2024/01/01 | UpLakers Syncro 2024 Kangasala/FIN |
Tulokkaat, Mupi R2 | 3 | 53.52 |
Free Skating 3 (53.52)
|
시즌 2022/2023
| 날짜 | 대회 | 카테고리 | 순위 | 점수 | 세그먼트 |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023/03/04 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit Turku / Kaari/FIN |
Tulokkaat R3 | 4 | 53.25 |
Free Skating 4 (53.25)
|
| 2023/01/21 | Seinäjoki Synchro 2023 Seinäjoki/FIN |
Tulokkaat | 3 | 44.54 |
Free Skating 3 (44.54)
|
| 2023/01/14 | AIKUISET, NOVIISIT, TULOKKAAT L1 LK2 VANTAA/FIN |
Tulokkaat | 2 | 49.73 |
Free Skating 2 (49.73)
|
시즌 2021/2022
| 날짜 | 대회 | 카테고리 | 순위 | 점수 | 세그먼트 |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022/03/19 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu FIN |
Tulokkaat R3, Mupi | 2 | 53.83 |
Free Skating 2 (53.83)
|
시즌 2013/2014
| 날짜 | 대회 | 카테고리 | 순위 | 점수 | 세그먼트 |
|---|---|---|---|---|---|
| 2014/03/23 | Jihlavsky Jezek 2014 CZE |
Juvenile | 8 | 14.95 |
Free Skating 8 (14.95)
|