Sunbeams Access
점수 진행
엘리먼트 맵 ⓘ
パーソナルベスト
| 카테고리 | 세그먼트 | 점수 | 달성한 대회 | 시즌 |
|---|---|---|---|---|
| Lohko 1 Tulokkaat, Mupi | 合計 | 59.11 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) | 2023/2024 |
| Minorit | 合計 | 22.12 | ML 2. kilpailu 9.-10.1.2010 (FIN) | |
| Tulokkaat | 合計 | 58.29 | Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN) | 2022/2023 |
| Tulokkaat R1 | 合計 | 52.37 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) | 2022/2023 |
| Tulokkaat R2, Mupi | 合計 | 47.59 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) | 2021/2022 |
| Tulokkaat, Mupi | 合計 | 96.41 | EVT ML 1+1 kutsukilpailu tulokkaat, minorit (Vantaa/FIN) | 2024/2025 |
| Tulokkaat, Mupi R1 | 合計 | 64.32 | Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) | 2023/2024 |
| Tulokkaat, Mupi R2 | 合計 | 60.85 | Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) | 2023/2024 |
2025/2026 시즌 최고 기록
| 카테고리 | 세그먼트 | 점수 | 달성한 대회 |
|---|---|---|---|
| Tulokkaat, Mupi | フリースケーティング | 49.00 | Pikkujoulukilpailu (VANTAA (Tikkurila)/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | 合計 | 49.00 | Pikkujoulukilpailu (VANTAA (Tikkurila)/FIN) |
이전 시즌 최고 점수
2024/2025 시즌 최고 기록
| 카테고리 | 세그먼트 | 점수 | 달성한 대회 |
|---|---|---|---|
| Tulokkaat Mupi R2 | フリースケーティング | 55.50 | Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN) |
| Tulokkaat Mupi R2 | 合計 | 55.50 | Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | フリースケーティング | 52.07 | EVT ML 1+1 kutsukilpailu tulokkaat, minorit (Vantaa/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | 合計 | 96.41 | EVT ML 1+1 kutsukilpailu tulokkaat, minorit (Vantaa/FIN) |
2023/2024 시즌 최고 기록
| 카테고리 | 세그먼트 | 점수 | 달성한 대회 |
|---|---|---|---|
| Lohko 1 Tulokkaat, Mupi | フリースケーティング | 59.11 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) |
| Lohko 1 Tulokkaat, Mupi | 合計 | 59.11 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | フリースケーティング | 53.80 | ML aluemestaruus 2024 Pkseutu (Vantaa/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | 合計 | 53.80 | ML aluemestaruus 2024 Pkseutu (Vantaa/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R1 | フリースケーティング | 64.32 | Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R1 | 合計 | 64.32 | Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R2 | フリースケーティング | 60.85 | Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R2 | 合計 | 60.85 | Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) |
2022/2023 시즌 최고 기록
| 카테고리 | 세그먼트 | 점수 | 달성한 대회 |
|---|---|---|---|
| Tulokkaat | フリースケーティング | 58.29 | Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN) |
| Tulokkaat | 合計 | 58.29 | Tiksi Ice Club 2023 (VANTAA/FIN) |
| Tulokkaat R1 | フリースケーティング | 52.37 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) |
| Tulokkaat R1 | 合計 | 52.37 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) |
2021/2022 시즌 최고 기록
| 카테고리 | 세그먼트 | 점수 | 달성한 대회 |
|---|---|---|---|
| Tulokkaat R2, Mupi | フリースケーティング | 47.59 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) |
| Tulokkaat R2, Mupi | 合計 | 47.59 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | フリースケーティング | 29.12 | EVT ML Pikkujoulukilpailu 2021 (FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | 合計 | 29.12 | EVT ML Pikkujoulukilpailu 2021 (FIN) |
시즌 2025/2026
| 날짜 | 대회 | 카테고리 | 순위 | 점수 | 세그먼트 |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026/03/07 | Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k Helsinki/FIN |
Mupi Tulokkaat R3 | |||
| 2026/01/17 | ML PK-Aluemestaruus 2026 Espoo/FIN |
Tulokkaat, Mupi | |||
| 2025/12/20 | Pikkujoulukilpailu VANTAA (Tikkurila)/FIN |
Tulokkaat, Mupi | 2 | 49.00 |
Free Skating 2 (49.00)
|
이전 시즌 결과
시즌 Unknown season
| 날짜 | 대회 | 카테고리 | 순위 | 점수 | 세그먼트 |
|---|---|---|---|---|---|
| ML 2. lohkon 1. kilpailu 12.12.2010 FIN |
Tulokkaat | ||||
| ML 2. kilpailu 9.-10.1.2010 FIN |
Minorit | 8 | 22.12 |
Free Skating 8 (22.12)
|
시즌 2024/2025
| 날짜 | 대회 | 카테고리 | 순위 | 점수 | 세그먼트 |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025/03/16 | Muodostelma Lappeenranta / SaiML/FIN |
Tulokkaat Mupi R2 | 4 | 55.50 |
Free Skating 4 (55.50)
|
| 2025/02/28 | EVT ML 1+1 kutsukilpailu tulokkaat, minorit Vantaa/FIN |
Tulokkaat, Mupi | 3 | 96.41 |
Free Skating 2 (52.07)
|
| 2025/02/15–16 | ML Tiksi IceClub 2025 Vantaa/FIN |
Tulokkaat, Mupi | 1 | 51.28 |
Free Skating 1 (51.28)
|
| 2025/01/11–12 | Pääkaupunkiseudun aluemestaruus 2025 Helsinki/FIN |
Tulokkaat, Mupi | 6 | 42.29 |
Free Skating 6 (42.29)
|
| 2024/11/30 | EVT Pikkujoulukilpailu 2024 Vantaa/FIN |
Tulokkaat, Elementtitapahtuma | |||
| 2024/11/09 | Seurakilpailu Riihimäen Jäätaiturit 2024 Riihimäki/FIN |
Tulokkaat, Mupi Elementti |
시즌 2023/2024
| 날짜 | 대회 | 카테고리 | 순위 | 점수 | 세그먼트 |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024/03/16 | Lahti Synchro 2024 Lahti/FIN |
Tulokkaat, Mupi R1 | 1 | 64.32 |
Free Skating 1 (64.32)
|
| 2024/02/17–18 | Tiksi Ice Club 2024 VANTAA/FIN |
Tulokkaat, Mupi R2 | 1 | 60.85 |
Free Skating 1 (60.85)
|
| 2024/01/20–21 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 Kerava / KeMu/FIN |
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi | 2 | 59.11 |
Free Skating 2 (59.11)
|
| 2024/01/13 | ML aluemestaruus 2024 Pkseutu Vantaa/FIN |
Tulokkaat, Mupi | 5 | 53.80 |
Free Skating 5 (53.80)
|
| 2023/11/25 | Pikkujoulukilpailut 2023 Vantaa/FIN |
Tulokkaat, Mupi |
시즌 2022/2023
| 날짜 | 대회 | 카테고리 | 순위 | 점수 | 세그먼트 |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023/03/04 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit Turku / Kaari/FIN |
Tulokkaat R1 | 4 | 52.37 |
Free Skating 4 (52.37)
|
| 2023/02/11–12 | Tiksi Ice Club 2023 VANTAA/FIN |
Tulokkaat | 3 | 58.29 |
Free Skating 3 (58.29)
|
| 2023/01/14 | AIKUISET, NOVIISIT, TULOKKAAT L1 LK2 VANTAA/FIN |
Tulokkaat | 1 | 55.80 |
Free Skating 1 (55.80)
|
| 2023/01/06 | Aluemestaruus 2023 HELSINKI/FIN |
Tulokkaat | 5 | 42.64 |
Free Skating 5 (42.64)
|
시즌 2021/2022
| 날짜 | 대회 | 카테고리 | 순위 | 점수 | 세그먼트 |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022/03/19 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu FIN |
Tulokkaat R2, Mupi | 6 | 47.59 |
Free Skating 6 (47.59)
|
| 2021/11/27 | EVT ML Pikkujoulukilpailu 2021 FIN |
Tulokkaat, Mupi | 9 | 29.12 |
Free Skating 9 (29.12)
|
시즌 2014/2015
| 날짜 | 대회 | 카테고리 | 순위 | 점수 | 세그먼트 |
|---|---|---|---|---|---|
| 2015/02/07 | ML kans. 2L 2. vk 7.2.2015 FIN |
Tulokkaat 2L |
시즌 2013/2014
| 날짜 | 대회 | 카테고리 | 순위 | 점수 | 세그먼트 |
|---|---|---|---|---|---|
| 2014/03/22–23 | ML SM HOPEAFINAALI JA KANSALL. SARJ.3.KILPAILU FIN |
Tulokkaat |