Bennett BOCKAY Access
Balų pokytis
Elementų žemėlapis ⓘ
Asmeninis rekordas
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Older Boys | Trumpasis programa | 18.10 | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2026 (Humenne/SVK) | 2025/2026 |
| Older Boys | Laisvoji programa | 35.07 | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2026 (Humenne/SVK) | 2025/2026 |
| Older Boys | Viso | 53.17 | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2026 (Humenne/SVK) | 2025/2026 |
Asmeniniai rekordai iš ankstesnių kategorijų
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Basic Younger | Viso | 10.75 | 59. Grand Prix Bratislava 2017 (SVK) | 2017/2018 |
| Hopefuls Older Boys | Viso | 26.28 | Crow Arena Trophy 2019 (SVK) | 2019/2020 |
| Hopefuls Younger Boys | Viso | 18.30 | 49. Velka cena Kosic 26.Kosicka korculka 2019 (SVK) | 2018/2019 |
| Hopefuls Younger Boys | Viso | 17.90 | Slovak Younger Youth and Hopefuls Championships 2019 (Nové Mesto nad Váhom/SVK) | 2018/2019 |
| Hviezdicky | Viso | 9.61 | Nitrava Cup 2017 (SVK) | 2016/2017 |
| Juvenile Boys | Viso | 25.10 | 61. Grand Prix Bratislava 2019 (SVK) | 2019/2020 |
| Older Boys | Trumpasis programa | 25.91 | White Angel Trnava Ice Cup 2026 (Trnava/SVK) | 2025/2026 |
| Older Boys | Laisvoji programa | 47.61 | White Angel Trnava Ice Cup 2026 (Trnava/SVK) | 2025/2026 |
| Older Boys | Viso | 73.52 | White Angel Trnava Ice Cup 2026 (Trnava/SVK) | 2025/2026 |
| Pre-Juvenile Boys | Viso | 18.86 | 60. Grand Prix of Bratislava 2018 (SVK) | 2018/2019 |
| Younger Boys | Viso | 34.18 | Slovak Championships 2023 (Liptovsky Mikulas/SVK) | 2022/2023 |
| Younger Boys | Viso | 36.76 | Pohar Mikulasa Schneidera Trnavskeho (Trnava/SVK) | 2022/2023 |
Geriausi rezultatai 2025/2026
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Older Boys | Trumpasis programa | 25.91 | White Angel Trnava Ice Cup 2026 (Trnava/SVK) |
| Older Boys | Trumpasis programa | 18.10 | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2026 (Humenne/SVK) |
| Older Boys | Laisvoji programa | 35.07 | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2026 (Humenne/SVK) |
| Older Boys | Laisvoji programa | 47.61 | White Angel Trnava Ice Cup 2026 (Trnava/SVK) |
| Older Boys | Viso | 73.52 | White Angel Trnava Ice Cup 2026 (Trnava/SVK) |
| Older Boys | Viso | 53.17 | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2026 (Humenne/SVK) |
Geriausi rezultatai iš ankstesnių sezonų
Geriausi rezultatai 2023/2024
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Older Boys | Trumpasis programa | 23.55 | Memorial Igora Prokopa 2024 (Ruzomberok/SVK) |
| Older Boys | Laisvoji programa | 37.75 | Velka cena Trencina (Trencin/SVK) |
| Older Boys | Viso | 60.69 | Memorial Igora Prokopa 2024 (Ruzomberok/SVK) |
Geriausi rezultatai 2022/2023
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Younger Boys | Laisvoji programa | 34.18 | Slovak Championships 2023 (Liptovsky Mikulas/SVK) |
| Younger Boys | Laisvoji programa | 36.76 | Pohar Mikulasa Schneidera Trnavskeho (Trnava/SVK) |
| Younger Boys | Viso | 36.76 | Pohar Mikulasa Schneidera Trnavskeho (Trnava/SVK) |
| Younger Boys | Viso | 34.18 | Slovak Championships 2023 (Liptovsky Mikulas/SVK) |
Geriausi rezultatai 2021/2022
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Younger Boys | Laisvoji programa | 28.90 | VC Prostejov (CZE) |
| Younger Boys | Viso | 28.90 | VC Prostejov (CZE) |
Geriausi rezultatai 2019/2020
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Hopefuls Older Boys | Laisvoji programa | 26.28 | Crow Arena Trophy 2019 (SVK) |
| Hopefuls Older Boys | Viso | 26.28 | Crow Arena Trophy 2019 (SVK) |
| Juvenile Boys | Laisvoji programa | 25.10 | 61. Grand Prix Bratislava 2019 (SVK) |
| Juvenile Boys | Viso | 25.10 | 61. Grand Prix Bratislava 2019 (SVK) |
Geriausi rezultatai 2018/2019
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Hopefuls Younger Boys | Laisvoji programa | 17.90 | Slovak Younger Youth and Hopefuls Championships 2019 (Nové Mesto nad Váhom/SVK) |
| Hopefuls Younger Boys | Laisvoji programa | 18.30 | 49. Velka cena Kosic 26.Kosicka korculka 2019 (SVK) |
| Hopefuls Younger Boys | Viso | 18.30 | 49. Velka cena Kosic 26.Kosicka korculka 2019 (SVK) |
| Hopefuls Younger Boys | Viso | 17.90 | Slovak Younger Youth and Hopefuls Championships 2019 (Nové Mesto nad Váhom/SVK) |
| Pre-Juvenile Boys | Laisvoji programa | 18.86 | 60. Grand Prix of Bratislava 2018 (SVK) |
| Pre-Juvenile Boys | Viso | 18.86 | 60. Grand Prix of Bratislava 2018 (SVK) |
Geriausi rezultatai 2017/2018
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Basic Younger | Laisvoji programa | 10.75 | 59. Grand Prix Bratislava 2017 (SVK) |
| Basic Younger | Viso | 10.75 | 59. Grand Prix Bratislava 2017 (SVK) |
Geriausi rezultatai 2016/2017
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Hviezdicky | Laisvoji programa | 9.61 | Nitrava Cup 2017 (SVK) |
| Hviezdicky | Viso | 9.61 | Nitrava Cup 2017 (SVK) |
Sezonas 2025/2026
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026/03/14–15 | Slovak Junior, Youth and Hopefuls Championships 2026 🏅 Nat. 2 Humenne/SVK |
Older Boys | 2 | 53.17 |
Short Program 2 (18.10) Free Skating 2 (35.07)
|
| 2026/02/07–08 | 63. rocník GRAND PRIX BRATISLAVA Bratislava/SVK |
Older Boys | 2 | 69.88 |
Short Program 2 (25.42) Free Skating 2 (44.46)
|
| 2026/01/31–02/01 | White Angel Trnava Ice Cup 2026 Trnava/SVK |
Older Boys | 2 | 73.52 |
Short Program 3 (25.91) Free Skating 2 (47.61)
|
| 2026/01/17–18 | 16. Rocnik Novomestskeho pohara F.Kalencikovej Nove Mesto nad Vahom/SVK |
Older Boys | 1 | 66.98 |
Short Program 1 (23.28) Free Skating 1 (43.70)
|
Rezultatai iš ankstesnių sezonų
Sezonas Unknown season
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| Finale IK 2017 SVK |
Hviezdicky | 6 | 9.19 |
Free Skating 6 (9.19)
|
Sezonas 2023/2024
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024/02/24–25 | Velka cena Trencina Trencin/SVK |
Older Boys | 3 | 59.10 |
Short Program 3 (21.35) Free Skating 3 (37.75)
|
| 2024/02/03–04 | Memorial Igora Prokopa 2024 Ruzomberok/SVK |
Older Boys | 2 | 60.69 |
Short Program 2 (23.55) Free Skating 2 (37.14)
|
| 2024/01/13–14 | 14. Novomestsky Pohar F.Kalencikovej Nove Mesto nad Vahom/SVK |
Older Boys | 3 | 50.32 |
Short Program 3 (20.61) Free Skating 3 (29.71)
|
Sezonas 2022/2023
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023/03/18–19 | Slovak Championships 2023 🏅 Nat. 3 Liptovsky Mikulas/SVK |
Younger Boys | 3 | 34.18 |
Free Skating 3 (34.18)
|
| 2023/02/18–19 | EAST Slovakia Trophy 2023 Kosice/SVK |
Younger Boys | 2 | 33.48 |
Free Skating 2 (33.48)
|
| 2023/01/28–29 | 52. rocnik VC Kosic a 29. rocnik Kosicka korculka Kosice //SVK |
Younger Boys | 2 | 32.43 |
Free Skating 2 (32.43)
|
| 2022/11/19–20 | Pohar Mikulasa Schneidera Trnavskeho Trnava/SVK |
Younger Boys | 1 | 36.76 |
Free Skating 1 (36.76)
|
Sezonas 2021/2022
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022/04/02 | VC Prostejov CZE |
Younger Boys | 1 | 28.90 |
Free Skating 1 (28.90)
|
| 2022/01/28–30 | 51. Velka cena Kosic 28. Kosicka korculka 2022 Kosice/SVK |
Younger Boys | 1 | 28.11 |
Free Skating 1 (28.11)
|
| 2021/11/27–28 | 40. rovnik VC Ziliny Zilina/SVK |
Younger Boys |
Sezonas 2019/2020
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2020/03/07–08 | Nitrava Cup 2020 SVK |
Hopefuls Older Boys | 3 | 23.37 |
Free Skating 3 (23.37)
|
| 2020/02/29–03/01 | 2. Ice Cup Brezno SVK |
Hopefuls Older Boys | 1 | 23.28 |
Free Skating 1 (23.28)
|
| 2020/01/11–12 | 11. Novomestsky Pohar Fedory Kalencikovej SVK |
Hopefuls Older Boys | 2 | 24.05 |
Free Skating 2 (24.05)
|
| 2019/12/20–21 | Crow Arena Trophy 2019 SVK |
Hopefuls Older Boys | 2 | 26.28 |
Free Skating 2 (26.28)
|
| 2019/12/13 | 61. Grand Prix Bratislava 2019 SVK |
Juvenile Boys | 5 | 25.10 |
Free Skating 5 (25.10)
|
| 2019/12/06–07 | 38. Velka Cena Ziliny SVK |
Hopefuls Older Boys | 2 | 25.96 |
Free Skating 2 (25.96)
|
| 2019/11/23–24 | 7. Velka Cena Puchova 2019 SVK |
Hopefuls Older Boys | 2 | 25.47 |
Free Skating 2 (25.47)
|
| 2019/10/31–11/03 | 12th Tirnavia Ice Cup SVK |
Juvenile Boys | 3 | 23.05 |
Free Skating 3 (23.05)
|
Sezonas 2018/2019
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019/03/16–17 | Slovak Younger Youth and Hopefuls Championships 2019 🏅 Nat. 2 Nové Mesto nad Váhom/SVK |
Hopefuls Younger Boys | 2 | 17.90 |
Free Skating 2 (17.90)
|
| 2019/03/09–10 | Nitrava Cup 2019 SVK |
Hopefuls Younger Boys | 3 | 15.24 |
Free Skating 3 (15.24)
|
| 2019/02/09–10 | 33. Velka Cena Zvolena SVK |
Hopefuls Younger Boys | 2 | 18.20 |
Free Skating 2 (18.20)
|
| 2019/01/19–20 | 49. Velka cena Kosic 26.Kosicka korculka 2019 SVK |
Hopefuls Younger Boys | 1 | 18.30 |
Free Skating 1 (18.30)
|
| 2019/01/12–13 | 10. Novomestsky Pohar Fedory Kalencikovej SVK |
Hopefuls Younger Boys | 1 | 13.22 |
Free Skating 1 (13.22)
|
| 2018/12/14–16 | 60. Grand Prix of Bratislava 2018 SVK |
Pre-Juvenile Boys | 2 | 18.86 |
Free Skating 2 (18.86)
|
| 2018/12/08–09 | Crow Arena Trophy 2018 SVK |
Hopefuls Younger Boys | 1 | 17.97 |
Free Skating 1 (17.97)
|
| 2018/11/30–12/01 | 37. Velka cena Ziliny SVK |
Hopefuls Younger Boys | 2 | 9.79 |
Free Skating 2 (9.79)
|
| 2018/11/24–25 | 56. Grand Prix SNP SVK |
Hopefuls Younger Boys B |
Sezonas 2017/2018
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2018/02/24–25 | Velka Cena Liptova 2018 SVK |
Basic Younger | 16 | 10.96 |
Free Skating 16 (10.96)
|
| 2018/01/27–28 | 1. Ice Cup Brezno 2018 SVK |
Basic Younger | 12 | 11.56 |
Free Skating 12 (11.56)
|
| 2018/01/20–21 | Velka Cena Kosic a Kosicka korculka 2018 SVK |
Basic Younger | 6 | 12.30 |
Free Skating 6 (12.30)
|
| 2017/12/15–17 | 59. Grand Prix Bratislava 2017 SVK |
Basic Younger | 4 | 10.75 |
Free Skating 4 (10.75)
|
| 2017/12/09–10 | 36. Velka Cena Ziliny SVK |
Basic Younger | 4 | 13.25 |
Free Skating 4 (13.25)
|
| 2017/12/01–02 | 4. Polana Cup Detva 2017 SVK |
Basic Younger | 8 | 9.60 |
Free Skating 8 (9.60)
|
Sezonas 2016/2017
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2017/03/11–12 | Nitrava Cup 2017 SVK |
Hviezdicky | 9 | 9.61 |
Free Skating 9 (9.61)
|
| 2017/02/26 | Opal Trophy 2017 SVK |
Hviezdicky | 4 | 8.40 |
Free Skating 4 (8.40)
|
| 2017/02/18–19 | Velka Cena Ruzomberka 2017 SVK |
Hviezdicky | 6 | 8.35 |
Free Skating 6 (8.35)
|