Cyrielle RUBY neaktyvus Access
Balų pokytis
Elementų žemėlapis ⓘ
Asmeninis rekordas
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Solos Petit Or | DANSE-IMPOSEE-1 | 15.46 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EVRY (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Petit Or | DANSE-IMPOSEE-2 | 16.80 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EVRY (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Petit Or | Viso | 32.26 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EVRY (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Vermeil + | Struktūrinis šokis | 14.96 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Vermeil + | INTERPRETATION-DANCE | 27.07 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Vermeil + | Viso | 42.03 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Vermeil Plus | Priverstinas šokis | 22.17 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Vermeil Plus | INTERPRETATION-DANCE | 29.38 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Vermeil Plus | DANSE-IMPOSEE-1 | 19.59 | CHAMPIONNATS DE FRANCE INTER REGIONAL (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Vermeil Plus | Viso | 51.34 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) | 2012/2013 |
Geriausi rezultatai iš ankstesnių sezonų
Geriausi rezultatai 2012/2013
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Solos Vermeil + | Struktūrinis šokis | 14.96 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) |
| Solos Vermeil + | INTERPRETATION-DANCE | 27.07 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) |
| Solos Vermeil + | Viso | 42.03 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 (FRA) |
| Solos Vermeil Plus | Priverstinas šokis | 21.96 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos Vermeil Plus | INTERPRETATION-DANCE | 29.38 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos Vermeil Plus | Viso | 51.34 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
Geriausi rezultatai 2011/2012
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Solos Petit Or | DANSE-IMPOSEE-1 | 15.46 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EVRY (FRA) |
| Solos Petit Or | DANSE-IMPOSEE-2 | 16.80 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EVRY (FRA) |
| Solos Petit Or | Viso | 32.26 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EVRY (FRA) |
| Solos Vermeil Plus | Priverstinas šokis | 22.17 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
| Solos Vermeil Plus | INTERPRETATION-DANCE | 27.74 | CHAMPIONNATS DE FRANCE INTER REGIONAL (FRA) |
| Solos Vermeil Plus | DANSE-IMPOSEE-1 | 19.59 | CHAMPIONNATS DE FRANCE INTER REGIONAL (FRA) |
| Solos Vermeil Plus | Viso | 47.97 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS (FRA) |
Rezultatai iš ankstesnių sezonų
Sezonas 2013/2014
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2014/01/25–26 | CIR Zone Centre Nord - ORL - 2013-2014 FRA |
petit or Solo Ice Dance su Cer SOLO |
Sezonas 2012/2013
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2013/04/20–21 | Championnat de France - 2éme Division - 2012-2013 FRA |
Solos Vermeil + su Cer SOLO | 3 | 42.03 |
Pattern Dance (Without Keypoints) 5 (14.96) Interpretation Dance 1 (27.07)
|
| 2013/03/16 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL COUPE DE LA CHAMPAGNE FRA |
Solos Vermeil Plus su Cer SOLO | 2 | 46.55 |
Compulsory Dance 2 (20.22) Interpretation Dance 3 (26.33)
|
| 2013/01/26–27 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS FRA |
Solos Vermeil Plus su Cer SOLO | 1 | 51.34 |
Compulsory Dance 2 (21.96) Interpretation Dance 1 (29.38)
|
Sezonas 2011/2012
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2012/04/28–29 | CHAMPIONNATS DE FRANCE INTER REGIONAL FRA |
Solos Vermeil Plus su Cer SOLO | 1 | 47.33 |
Danse Imposée 1 3 (19.59) Interpretation Dance 1 (27.74)
|
| 2012/01/21 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL ORLEANS FRA |
Solos Vermeil Plus su Cer SOLO | 1 | 47.97 |
Compulsory Dance 1 (22.17) Interpretation Dance 1 (25.80)
|
| 2011/11/11 | CHAMPIONNAT INTERREGIONAL EVRY FRA |
Solos Petit Or su Cer SOLO | 1 | 32.26 |
Danse Imposée 1 1 (15.46) Danse Imposée 2 1 (16.80)
|