Félix CONSTANTIN neaktyvus Access
Balų pokytis
Elementų žemėlapis ⓘ
Asmeninis rekordas
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Nachwuchs Boys U16 | Trumpasis programa | 20.13 | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs U16 Boys | Laisvoji programa | 39.89 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Nachwuchs U16 Boys | Viso | 59.76 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) | 2018/2019 |
Asmeniniai rekordai iš ankstesnių kategorijų
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Cadets U16 G | Trumpasis programa | 19.82 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Cadets U16 G | Laisvoji programa | 38.30 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Jugend Boys | Trumpasis programa | 24.87 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2016/2017 |
| Jugend Boys | Laisvoji programa | 41.71 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2016/2017 |
| Jugend Boys | Viso | 66.58 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2016/2017 |
| Jugend Sev Boys U14 | Trumpasis programa | 19.03 | Montalin Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Jugend Sev Boys U14 | Laisvoji programa | 36.58 | Montalin Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Jugend Sev Boys U14 | Viso | 55.61 | Montalin Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Nachwuchs Sev Boys | Trumpasis programa | 22.13 | Pilatus Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs Sev Boys | Laisvoji programa | 42.17 | Pilatus Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs Sev Boys | Viso | 64.30 | Pilatus Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Sev Jugend Boys | Trumpasis programa | 21.91 | Kolin Trophy 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Jugend Boys | Laisvoji programa | 38.70 | Kolin Trophy 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Jugend Boys | Viso | 60.61 | Kolin Trophy 2017 (SUI) | 2016/2017 |
Geriausi rezultatai iš ankstesnių sezonų
Geriausi rezultatai 2018/2019
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Nachwuchs U16 Boys | Trumpasis programa | 19.87 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U16 Boys | Laisvoji programa | 39.89 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U16 Boys | Viso | 59.76 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 (SUI) |
Geriausi rezultatai 2017/2018
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Cadets U16 G | Trumpasis programa | 19.82 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) |
| Cadets U16 G | Laisvoji programa | 38.30 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) |
| Nachwuchs Boys U16 | Trumpasis programa | 20.13 | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI) |
| Nachwuchs Boys U16 | Laisvoji programa | 35.69 | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI) |
| Nachwuchs Boys U16 | Viso | 55.82 | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Trumpasis programa | 22.13 | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Laisvoji programa | 42.17 | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Viso | 64.30 | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
Geriausi rezultatai 2016/2017
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Jugend Boys | Trumpasis programa | 24.87 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend Boys | Laisvoji programa | 41.71 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend Boys | Viso | 66.58 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend Sev Boys U14 | Trumpasis programa | 19.03 | Montalin Cup 2016 (SUI) |
| Jugend Sev Boys U14 | Laisvoji programa | 36.58 | Montalin Cup 2016 (SUI) |
| Jugend Sev Boys U14 | Viso | 55.61 | Montalin Cup 2016 (SUI) |
| Sev Jugend Boys | Trumpasis programa | 21.91 | Kolin Trophy 2017 (SUI) |
| Sev Jugend Boys | Laisvoji programa | 38.70 | Kolin Trophy 2017 (SUI) |
| Sev Jugend Boys | Viso | 60.61 | Kolin Trophy 2017 (SUI) |
Rezultatai iš ankstesnių sezonų
Sezonas 2018/2019
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019/01/11–13 | Schweizermeisterschaft Nachwuchs 2019 Nat. 8 SUI |
Nachwuchs U16 Boys | 8 | 59.76 |
Short Program 8 (19.87) Free Skating 8 (39.89)
|
Sezonas 2017/2018
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2018/01/12–14 | Schweizer Meisterschaften Nachwuchs Nat. 5 SUI |
Nachwuchs Boys U16 | 5 | 55.82 |
Short Program 5 (20.13) Free Skating 5 (35.69)
|
| 2017/12/08–10 | Coupe d'Erguël 2017 SUI |
Cadets U16 G |
Free Skating 2 (38.30) Short Program 2 (19.82)
|
||
| 2017/12/01–03 | Pilatus Cup 2017 SUI |
Nachwuchs Sev Boys | 2 | 64.30 |
Short Program 2 (22.13) Free Skating 2 (42.17)
|
Sezonas 2016/2017
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2017/01/27–29 | Schweizer Meisterschaften Mini und Jugend 🏅 Nat. 2 SUI |
Jugend Boys | 2 | 66.58 |
Short Program 2 (24.87) Free Skating 2 (41.71)
|
| 2017/01/20–22 | Kolin Trophy 2017 SUI |
Sev Jugend Boys | 2 | 60.61 |
Short Program 2 (21.91) Free Skating 2 (38.70)
|
| 2016/11/17–20 | 20. Zueri Leu Cup 2016 SUI |
Sev Jugend Boys | 1 | 56.95 |
Short Program 2 (20.84) Free Skating 1 (36.11)
|
| 2016/11/11–13 | Eulachcup 2016 SUI |
Sev Jugend Boys | 3 | 55.95 |
Short Program 4 (19.11) Free Skating 3 (36.84)
|
| 2016/10/21–23 | Montalin Cup 2016 SUI |
Jugend Sev Boys U14 | 1 | 55.61 |
Short Program 1 (19.03) Free Skating 1 (36.58)
|