Forma Aboensis Access
Balų pokytis
Elementų žemėlapis ⓘ
Asmeninis rekordas
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Mupi Aikuiset | Viso | 62.85 | Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN) | 2025/2026 |
Asmeniniai rekordai iš ankstesnių kategorijų
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Aikuiset | Viso | 54.71 | Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) | 2022/2023 |
| Aikuiset L1 | Viso | 53.53 | Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN) | 2025/2026 |
| Aikuiset L2 | Viso | 58.13 | Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN) | 2022/2023 |
| Aikuiset Mupi L1 | Viso | 55.16 | ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN) | 2025/2026 |
| Aikuiset, Mupi | Viso | 56.16 | ML kansallisten 3k SMjun SMnov HF (Helsinki/FIN) | 2024/2025 |
| Aikuiset, Mupi L2 | Viso | 55.81 | ML Kans 1 kilp Aik ja Nov MUPI (Vantaa/FIN) | 2024/2025 |
| L1 Aikuiset, Mupi | Viso | 57.63 | Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN) | 2023/2024 |
| Lohko 1 Aikuiset, Mupi | Viso | 58.23 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) | 2023/2024 |
Geriausi rezultatai 2025/2026
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Aikuiset L1 | Laisvoji programa | 53.53 | Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN) |
| Aikuiset L1 | Viso | 53.53 | Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 (Pori/FIN) |
| Aikuiset Mupi L1 | Laisvoji programa | 55.16 | ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN) |
| Aikuiset Mupi L1 | Viso | 55.16 | ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) (Kouvola / KKJT/FIN) |
| Mupi Aikuiset | Laisvoji programa | 62.85 | Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN) |
| Mupi Aikuiset | Viso | 62.85 | Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k (Helsinki/FIN) |
Geriausi rezultatai iš ankstesnių sezonų
Geriausi rezultatai 2024/2025
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Aikuiset, Mupi | Laisvoji programa | 56.16 | ML kansallisten 3k SMjun SMnov HF (Helsinki/FIN) |
| Aikuiset, Mupi | Viso | 56.16 | ML kansallisten 3k SMjun SMnov HF (Helsinki/FIN) |
| Aikuiset, Mupi L2 | Laisvoji programa | 55.81 | ML Kans 1 kilp Aik ja Nov MUPI (Vantaa/FIN) |
| Aikuiset, Mupi L2 | Viso | 55.81 | ML Kans 1 kilp Aik ja Nov MUPI (Vantaa/FIN) |
Geriausi rezultatai 2023/2024
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Aikuiset, Mupi | Laisvoji programa | 53.24 | ML kansallisten 3 kilpailu SMjun ja SMnov HF (Helsinki/FIN) |
| Aikuiset, Mupi | Viso | 53.24 | ML kansallisten 3 kilpailu SMjun ja SMnov HF (Helsinki/FIN) |
| L1 Aikuiset, Mupi | Laisvoji programa | 57.63 | Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN) |
| L1 Aikuiset, Mupi | Viso | 57.63 | Kansalliset 1k mupi (Kouvola / KKJT/FIN) |
| Lohko 1 Aikuiset, Mupi | Laisvoji programa | 58.23 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) |
| Lohko 1 Aikuiset, Mupi | Viso | 58.23 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) |
Geriausi rezultatai 2022/2023
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Aikuiset | Laisvoji programa | 54.71 | Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) |
| Aikuiset | Viso | 54.71 | Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 (VANTAA/FIN) |
| Aikuiset L2 | Laisvoji programa | 58.13 | Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN) |
| Aikuiset L2 | Viso | 58.13 | Kansallisten sarjojen 1.kilpailu (Lappeenranta/FIN) |
| Aikuiset Mupi | Laisvoji programa | 52.28 | Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN) |
| Aikuiset Mupi | Viso | 52.28 | Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu (Espoo / EsJt/FIN) |
Sezonas 2025/2026
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026/03/07 | Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k Helsinki/FIN |
Mupi Aikuiset | 1 | 62.85 |
Free Skating 1 (62.85)
|
| 2026/01/24 | Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 Pori/FIN |
Aikuiset L1 | 7 | 53.53 |
Free Skating 7 (53.53)
|
| 2025/11/29 | ML Kans 1. kilp. Mupi-arviointi (Aik & Nov) Kouvola / KKJT/FIN |
Aikuiset Mupi L1 | 6 | 55.16 |
Free Skating 6 (55.16)
|
Rezultatai iš ankstesnių sezonų
Sezonas 2024/2025
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025/03/08–09 | ML kansallisten 3k SMjun SMnov HF Helsinki/FIN |
Aikuiset, Mupi | 7 | 56.16 |
Free Skating 7 (56.16)
|
| 2025/01/25–26 | ML Kans 2kilp Tul Aik Nov L1L2 Seinäjoki / SeiTL/FIN |
Aikuiset, Mupi L2 | 5 | 52.76 |
Free Skating 5 (52.76)
|
| 2025/01/18 | LoSuTa ML Aluemestaruuskilpailut 2025 Kaarina/FIN |
Aikuiset, Mupi | 3 | 51.95 |
Free Skating 3 (51.95)
|
| 2024/11/24 | ML Kans 1 kilp Aik ja Nov MUPI Vantaa/FIN |
Aikuiset, Mupi L2 | 4 | 55.81 |
Free Skating 4 (55.81)
|
Sezonas 2023/2024
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024/03/09–10 | ML kansallisten 3 kilpailu SMjun ja SMnov HF Helsinki/FIN |
Aikuiset, Mupi | 9 | 53.24 |
Free Skating 9 (53.24)
|
| 2024/01/28 | ML aluemestaruus 2024 Lounais-Suomi Pori/FIN |
Aikuiset, Mupi | 3 | 52.66 |
Free Skating 3 (52.66)
|
| 2024/01/20–21 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 Kerava / KeMu/FIN |
Lohko 1 Aikuiset, Mupi | 3 | 58.23 |
Free Skating 3 (58.23)
|
| 2023/11/18 | Kansalliset 1k mupi Kouvola / KKJT/FIN |
L1 Aikuiset, Mupi | 4 | 57.63 |
Free Skating 4 (57.63)
|
Sezonas 2022/2023
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023/03/11–12 | Muodostelmaluistelu kansallisten sarjojen 3.kilpailu Espoo / EsJt/FIN |
Aikuiset Mupi | 8 | 52.28 |
Free Skating 8 (52.28)
|
| 2023/02/11–12 | Tiksi Ice Club 2023 VANTAA/FIN |
Aikuiset | 7 | 54.25 |
Free Skating 7 (54.25)
|
| 2023/01/15 | Aikuiset, Noviisit, Tulokkaat L2 LK2 VANTAA/FIN |
Aikuiset | 4 | 54.71 |
Free Skating 4 (54.71)
|
| 2022/11/20 | Kansallisten sarjojen 1.kilpailu Lappeenranta/FIN |
Aikuiset L2 | 3 | 58.13 |
Free Skating 3 (58.13)
|