Giulia VANOLI Access
Balų pokytis
Elementų žemėlapis ⓘ
Asmeninis rekordas
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| U12 Basic Novice Girls | Viso | 29.26 | ARGE Alp 2026 (Dornbirn/AUT) | 2025/2026 |
Asmeniniai rekordai iš ankstesnių kategorijų
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| 4. Star Girls | Viso | 20.08 | Aarauer Cup (Aarau/SUI) | 2023/2024 |
| Breitensport I 2013-2015 Girls | Viso | 26.63 | Tenini-Graf-Cup 25 (Wetzikon/SUI) | 2024/2025 |
| Breitensport I A) Girls | Viso | 31.02 | Montalin-Cup (Chur/SUI) | 2025/2026 |
| Breitensport I Gruppo B | Viso | 27.80 | Campionato Ticinese Libero e Stile (Bellinzona/SUI) | 2024/2025 |
| Breitensport I Women Gruppo A | Viso | 31.76 | Ticino Cup 2025 (Bellinzona/SUI) | 2025/2026 |
| Bronze Girls A | Viso | 26.82 | Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) | 2024/2025 |
| Bs I Girls B | Viso | 28.22 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) | 2024/2025 |
| Bs No Test Gr.1 | Viso | 15.75 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2023/2024 |
| No Test Girls | Viso | 17.85 | Ticino Cup 2023 (Bellinzona/SUI) | 2023/2024 |
| Sport De Masse I +14 | Viso | 31.18 | Trophée de Printemps 24-25 (Porrentruy/SUI) | 2024/2025 |
| Stellina 1b | Viso | 10.37 | GARA DELLE STELLE (SUI) | 2021/2022 |
| Stellina 3 | Viso | 14.67 | Gara delle stelle (Chiasso/SUI) | 2022/2023 |
| Stellina 4 Gruppo 2 | Viso | 16.89 | Gara delle stelle (SUI) | 2023/2024 |
| Young Novice U12 | Trumpasis programa | 18.73 | Lugano Cup 25 (Lugano/SUI) | 2025/2026 |
| Young Novice U12 | Laisvoji programa | 39.51 | Lugano Cup 25 (Lugano/SUI) | 2025/2026 |
| Young Novice U12 | Viso | 58.24 | Lugano Cup 25 (Lugano/SUI) | 2025/2026 |
| Young Novice U12 Girls | Trumpasis programa | 21.03 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) | 2025/2026 |
| Young Novice U12 Girls | Laisvoji programa | 34.76 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) | 2025/2026 |
| Young Novice U12 Girls | Viso | 55.79 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) | 2025/2026 |
Geriausi rezultatai 2025/2026
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Breitensport I A) Girls | Laisvoji programa | 31.02 | Montalin-Cup (Chur/SUI) |
| Breitensport I A) Girls | Viso | 31.02 | Montalin-Cup (Chur/SUI) |
| Breitensport I Women Gruppo A | Laisvoji programa | 31.76 | Ticino Cup 2025 (Bellinzona/SUI) |
| Breitensport I Women Gruppo A | Viso | 31.76 | Ticino Cup 2025 (Bellinzona/SUI) |
| U12 Basic Novice Girls | Laisvoji programa | 29.26 | ARGE Alp 2026 (Dornbirn/AUT) |
| U12 Basic Novice Girls | Viso | 29.26 | ARGE Alp 2026 (Dornbirn/AUT) |
| Young Novice U12 | Trumpasis programa | 18.73 | Lugano Cup 25 (Lugano/SUI) |
| Young Novice U12 | Laisvoji programa | 39.51 | Lugano Cup 25 (Lugano/SUI) |
| Young Novice U12 | Viso | 58.24 | Lugano Cup 25 (Lugano/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Trumpasis programa | 21.03 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Laisvoji programa | 34.76 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Viso | 55.79 | PilatusCup25 (Luzern/SUI) |
Geriausi rezultatai iš ankstesnių sezonų
Geriausi rezultatai 2024/2025
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Breitensport I 2013-2015 Girls | Laisvoji programa | 26.63 | Tenini-Graf-Cup 25 (Wetzikon/SUI) |
| Breitensport I 2013-2015 Girls | Viso | 26.63 | Tenini-Graf-Cup 25 (Wetzikon/SUI) |
| Breitensport I A) Girls | Laisvoji programa | 26.78 | Montalin Cup (Chur/SUI) |
| Breitensport I A) Girls | Viso | 26.78 | Montalin Cup (Chur/SUI) |
| Breitensport I Gruppo B | Laisvoji programa | 27.80 | Campionato Ticinese Libero e Stile (Bellinzona/SUI) |
| Breitensport I Gruppo B | Viso | 27.80 | Campionato Ticinese Libero e Stile (Bellinzona/SUI) |
| Bronze Girls A | Laisvoji programa | 26.82 | Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) |
| Bronze Girls A | Viso | 26.82 | Ticino Cup 2024 (Bellizona/SUI) |
| Bs I Girls B | Laisvoji programa | 28.22 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) |
| Bs I Girls B | Viso | 28.22 | Lugano-Cup (Lugano/SUI) |
| Sport De Masse I +14 | Laisvoji programa | 31.18 | Trophée de Printemps 24-25 (Porrentruy/SUI) |
| Sport De Masse I +14 | Viso | 31.18 | Trophée de Printemps 24-25 (Porrentruy/SUI) |
Geriausi rezultatai 2023/2024
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| 4. Star Girls | Laisvoji programa | 20.08 | Aarauer Cup (Aarau/SUI) |
| 4. Star Girls | Viso | 20.08 | Aarauer Cup (Aarau/SUI) |
| Bs No Test Gr.1 | Laisvoji programa | 15.75 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Bs No Test Gr.1 | Viso | 15.75 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| No Test Girls | Laisvoji programa | 17.85 | Ticino Cup 2023 (Bellinzona/SUI) |
| No Test Girls | Viso | 17.85 | Ticino Cup 2023 (Bellinzona/SUI) |
| Stellina 4 Gruppo 2 | Laisvoji programa | 16.89 | Gara delle stelle (SUI) |
| Stellina 4 Gruppo 2 | Viso | 16.89 | Gara delle stelle (SUI) |
Geriausi rezultatai 2022/2023
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Stellina 3 | Laisvoji programa | 14.67 | Gara delle stelle (Chiasso/SUI) |
| Stellina 3 | Viso | 14.67 | Gara delle stelle (Chiasso/SUI) |
Geriausi rezultatai 2021/2022
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Stellina 1b | Laisvoji programa | 10.37 | GARA DELLE STELLE (SUI) |
| Stellina 1b | Viso | 10.37 | GARA DELLE STELLE (SUI) |
Sezonas 2025/2026
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026/03/21–22 | ARGE Alp 2026 Dornbirn/AUT |
U12 Basic Novice Girls | 18 | 29.26 |
Free Skating 18 (29.26)
|
| 2025/12/05–07 | PilatusCup25 Luzern/SUI |
Young Novice U12 Girls | 29 | 55.79 |
Short Program 28 (21.03) Free Skating 31 (34.76)
|
| 2025/11/22–23 | Lugano Cup 25 Lugano/SUI |
Young Novice U12 | 11 | 58.24 |
Short Program 11 (18.73) Free Skating 11 (39.51)
|
| 2025/10/24–26 | Montalin-Cup Chur/SUI |
Breitensport I A) Girls | 5 | 31.02 |
Free Skating 5 (31.02)
|
| 2025/10/10–12 | Ticino Cup 2025 Bellinzona/SUI |
Breitensport I Women Gruppo A | 1 | 31.76 |
Free Skating 1 (31.76)
|
| 2025/09/18–21 | Dreitannen-Cup 25 Olten/SUI |
Breitensport I A) Girls | 8 | 27.14 |
Free Skating 8 (27.14)
|
Rezultatai iš ankstesnių sezonų
Sezonas 2024/2025
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025/05/10 | Trophée de Printemps 24-25 Porrentruy/SUI |
Sport De Masse I +14 | 3 | 31.18 |
Free Skating 3 (31.18)
|
| 2025/02/15–16 | Campionato Ticinese Libero e Stile Bellinzona/SUI |
Breitensport I Gruppo B | 1 | 27.80 |
Free Skating 1 (27.80)
|
| 2025/02/01–02 | Tenini-Graf-Cup 25 Wetzikon/SUI |
Breitensport I 2013-2015 Girls | 4 | 26.63 |
Free Skating 4 (26.63)
|
| 2024/11/23–24 | Lugano-Cup Lugano/SUI |
Bs I Girls B | 5 | 28.22 |
Free Skating 5 (28.22)
|
| 2024/10/25–27 | Montalin Cup Chur/SUI |
Breitensport I A) Girls | 12 | 26.78 |
Free Skating 12 (26.78)
|
| 2024/10/04–06 | Ticino Cup 2024 Bellizona/SUI |
Bronze Girls A | 9 | 26.82 |
Free Skating 9 (26.82)
|
Sezonas 2023/2024
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024/03/02 | Gara delle stelle SUI |
Stellina 4 Gruppo 2 | 1 | 16.89 |
Free Skating 1 (16.89)
|
| 2024/01/19–21 | Aarauer Cup Aarau/SUI |
4. Star Girls | 1 | 20.08 |
Free Skating 1 (20.08)
|
| 2023/11/25–26 | LuganoCup Lugano/SUI |
Bs No Test Gr.1 | 4 | 15.75 |
Free Skating 4 (15.75)
|
| 2023/10/06–08 | Ticino Cup 2023 Bellinzona/SUI |
No Test Girls | 1 | 17.85 |
Free Skating 1 (17.85)
|
Sezonas 2022/2023
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023/03/04 | Gara delle stelle Chiasso/SUI |
Stellina 3 | 5 | 14.67 |
Free Skating 5 (14.67)
|
Sezonas 2021/2022
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022/02/26 | GARA DELLE STELLE SUI |
Stellina 1b | 3 | 10.37 |
Free Skating 3 (10.37)
|