Isabelle FERRIER neaktyvus Access
Balų pokytis
Elementų žemėlapis ⓘ
Asmeninis rekordas
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Trumpasis programa | 37.54 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) | 2024/2025 |
| Junior Women | Laisvoji programa | 70.28 | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) | 2024/2025 |
| Junior Women | Viso | 102.58 | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) | 2024/2025 |
Asmeniniai rekordai iš ankstesnių kategorijų
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| 4. Star Girls | Viso | 13.97 | Kolin Trophy 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Advanced Novice U15 | Trumpasis programa | 31.19 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U15 | Laisvoji programa | 55.79 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U15 | Viso | 86.98 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U15 Girls | Trumpasis programa | 36.85 | Schweizermeisterschaften Novice 2024, Wil (Wil/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U15 Girls | Laisvoji programa | 61.12 | PilatusCup 2023 / 2024 (Luzern/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U15 Girls | Viso | 92.32 | Schweizermeisterschaften Novice 2024, Wil (Wil/SUI) | 2023/2024 |
| Bronze | Viso | 20.60 | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Bronze Girls A | Viso | 26.49 | 7. Klotener Advents-Cup (SUI) | 2019/2020 |
| Bronze Middle Girls | Viso | 23.80 | Dreitannen-Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Bronze Younger Girls | Viso | 26.55 | Montalin Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Bs Bronze Younger Women | Viso | 18.03 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Bs Da Inter-Bronze Younger | Viso | 16.82 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Cadet (Bronze) Younger Girls | Viso | 24.76 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Cadet U14 | Trumpasis programa | 25.25 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2022/2023 |
| Cadet U14 | Laisvoji programa | 38.94 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2022/2023 |
| Cadet U14 | Viso | 64.19 | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2022/2023 |
| Cadetti/Novice U14 | Trumpasis programa | 24.61 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Cadetti/Novice U14 | Laisvoji programa | 43.21 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Cadetti/Novice U14 | Viso | 67.82 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Debutant B2 Girls | Viso | 11.03 | 31. Säntiscup 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Espoirs Girls | Trumpasis programa | 20.04 | 13ème Trophée romand, Lausanne (SUI) | 2021/2022 |
| Espoirs Girls | Laisvoji programa | 34.91 | 13ème Trophée romand, Lausanne (SUI) | 2021/2022 |
| Espoirs U13 | Trumpasis programa | 25.18 | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Espoirs U13 | Laisvoji programa | 38.56 | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Girls U14 | Trumpasis programa | 24.82 | SM Novice 23 (Heuried/SUI) | 2022/2023 |
| Girls U14 | Laisvoji programa | 43.05 | SM Novice 23 (Heuried/SUI) | 2022/2023 |
| Girls U14 | Viso | 67.87 | SM Novice 23 (Heuried/SUI) | 2022/2023 |
| Jugend Girls | Trumpasis programa | 24.13 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Jugend Girls | Laisvoji programa | 44.27 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Jugend Girls | Viso | 68.40 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Jugend Girls U13 | Laisvoji programa | 41.27 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Jugend Girls U13 | Viso | 63.55 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Jugend U13 Girls | Trumpasis programa | 23.14 | Dreitannen-Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Junior Women Free | Viso | 52.13 | Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI) | 2024/2025 |
| Nachwuchs U14 Girls | Trumpasis programa | 20.01 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) | 2022/2023 |
| Nachwuchs U14 Girls | Laisvoji programa | 44.59 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) | 2022/2023 |
| Nachwuchs U14 Girls | Viso | 64.60 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) | 2022/2023 |
| Novice U14 Girls | Trumpasis programa | 27.25 | 18. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) | 2022/2023 |
| Novice U14 Girls | Laisvoji programa | 48.76 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) | 2022/2023 |
| Novice U14 Girls | Viso | 75.86 | 18. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) | 2022/2023 |
| Speranze U13 | Trumpasis programa | 24.05 | LUGANO CUP 21 (SUI) | 2021/2022 |
| Speranze U13 | Laisvoji programa | 41.37 | LUGANO CUP 21 (SUI) | 2021/2022 |
| Speranze U13 | Viso | 65.42 | LUGANO CUP 21 (SUI) | 2021/2022 |
| Youngster Girls Younger | Viso | 17.64 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Youngsters Girls Younger | Viso | 18.37 | Pilatus Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
Geriausi rezultatai iš ankstesnių sezonų
Geriausi rezultatai 2024/2025
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Trumpasis programa | 37.54 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) |
| Junior Women | Laisvoji programa | 70.28 | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) |
| Junior Women | Viso | 102.58 | Dreitannen-Cup 24 (Olten/SUI) |
| Junior Women Free | Laisvoji programa | 52.13 | Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI) |
| Junior Women Free | Viso | 52.13 | Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI) |
Geriausi rezultatai 2023/2024
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice U15 | Trumpasis programa | 31.19 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Advanced Novice U15 | Laisvoji programa | 55.79 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Advanced Novice U15 | Viso | 86.98 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Advanced Novice U15 Girls | Trumpasis programa | 36.85 | Schweizermeisterschaften Novice 2024, Wil (Wil/SUI) |
| Advanced Novice U15 Girls | Laisvoji programa | 61.12 | PilatusCup 2023 / 2024 (Luzern/SUI) |
| Advanced Novice U15 Girls | Viso | 92.32 | Schweizermeisterschaften Novice 2024, Wil (Wil/SUI) |
Geriausi rezultatai 2022/2023
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Cadet U14 | Trumpasis programa | 25.25 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Cadet U14 | Laisvoji programa | 38.94 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Cadet U14 | Viso | 64.19 | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Cadetti/Novice U14 | Trumpasis programa | 24.61 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Cadetti/Novice U14 | Laisvoji programa | 43.21 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Cadetti/Novice U14 | Viso | 67.82 | TicinoCup BancaStato (Bellinzona/SUI) |
| Girls U14 | Trumpasis programa | 24.82 | SM Novice 23 (Heuried/SUI) |
| Girls U14 | Laisvoji programa | 43.05 | SM Novice 23 (Heuried/SUI) |
| Girls U14 | Viso | 67.87 | SM Novice 23 (Heuried/SUI) |
| Nachwuchs U14 Girls | Trumpasis programa | 20.01 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) |
| Nachwuchs U14 Girls | Laisvoji programa | 44.59 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) |
| Nachwuchs U14 Girls | Viso | 64.60 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) |
| Novice U14 Girls | Trumpasis programa | 27.25 | 18. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Novice U14 Girls | Laisvoji programa | 48.76 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) |
| Novice U14 Girls | Viso | 75.86 | 18. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
Geriausi rezultatai 2021/2022
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Espoirs Girls | Trumpasis programa | 20.04 | 13ème Trophée romand, Lausanne (SUI) |
| Espoirs Girls | Laisvoji programa | 34.91 | 13ème Trophée romand, Lausanne (SUI) |
| Espoirs U13 | Trumpasis programa | 25.18 | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Espoirs U13 | Laisvoji programa | 38.56 | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Jugend Girls | Trumpasis programa | 24.13 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) |
| Jugend Girls | Laisvoji programa | 44.27 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) |
| Jugend Girls | Viso | 68.40 | 32. Flimser Trophy 2021 (SUI) |
| Jugend Girls U13 | Laisvoji programa | 41.27 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend 2022 (SUI) |
| Jugend Girls U13 | Viso | 63.55 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend 2022 (SUI) |
| Jugend U13 Girls | Trumpasis programa | 23.14 | Dreitannen-Cup 2021 (SUI) |
| Speranze U13 | Trumpasis programa | 24.05 | LUGANO CUP 21 (SUI) |
| Speranze U13 | Laisvoji programa | 41.37 | LUGANO CUP 21 (SUI) |
| Speranze U13 | Viso | 65.42 | LUGANO CUP 21 (SUI) |
Geriausi rezultatai 2019/2020
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Bronze | Laisvoji programa | 20.60 | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) |
| Bronze | Viso | 20.60 | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) |
| Bronze Girls A | Laisvoji programa | 26.49 | 7. Klotener Advents-Cup (SUI) |
| Bronze Girls A | Viso | 26.49 | 7. Klotener Advents-Cup (SUI) |
| Bronze Middle Girls | Laisvoji programa | 23.80 | Dreitannen-Cup 2019 (SUI) |
| Bronze Middle Girls | Viso | 23.80 | Dreitannen-Cup 2019 (SUI) |
| Bronze Younger Girls | Laisvoji programa | 26.55 | Montalin Cup 2019 (SUI) |
| Bronze Younger Girls | Viso | 26.55 | Montalin Cup 2019 (SUI) |
| Cadet (Bronze) Girls Younger | Laisvoji programa | 21.81 | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) |
| Cadet (Bronze) Girls Younger | Viso | 21.81 | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) |
Geriausi rezultatai 2018/2019
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Bs Bronze Younger Women | Laisvoji programa | 18.03 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Bs Bronze Younger Women | Viso | 18.03 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Cadet (Bronze) Younger Girls | Laisvoji programa | 24.76 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Cadet (Bronze) Younger Girls | Viso | 24.76 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
Geriausi rezultatai 2017/2018
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Bs Da Inter-Bronze Younger | Laisvoji programa | 16.82 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
| Bs Da Inter-Bronze Younger | Viso | 16.82 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
| Youngster Girls Younger | Laisvoji programa | 17.64 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| Youngster Girls Younger | Viso | 17.64 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| Youngsters Girls Younger | Laisvoji programa | 18.37 | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
| Youngsters Girls Younger | Viso | 18.37 | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
Geriausi rezultatai 2016/2017
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| 4. Star Girls | Laisvoji programa | 13.97 | Kolin Trophy 2017 (SUI) |
| 4. Star Girls | Viso | 13.97 | Kolin Trophy 2017 (SUI) |
Geriausi rezultatai 2015/2016
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Debutant B2 Girls | Laisvoji programa | 11.03 | 31. Säntiscup 2016 (SUI) |
| Debutant B2 Girls | Viso | 11.03 | 31. Säntiscup 2016 (SUI) |
Rezultatai iš ankstesnių sezonų
Sezonas 2024/2025
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025/01/10–12 | Open ARP & Championnats romands 2025 Champéry/SUI |
Junior Women | 3 | 98.94 |
Short Program 3 (37.54) Free Skating 3 (61.40)
|
| 2024/12/13–15 | Swiss Senior and Junior Championships 2025, Geneva Nat. 19 Genève/SUI |
Junior Women | 19 | 99.29 |
Short Program 19 (33.77) Free Skating 16 (65.52)
|
| 2024/11/23–24 | Lugano-Cup Lugano/SUI |
Junior Women | 6 | 86.88 |
Short Program 6 (24.71) Free Skating 4 (62.17)
|
| 2024/11/08–10 | 20. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Junior Women | 11 | 94.59 |
Short Program 11 (34.02) Free Skating 12 (60.57)
|
| 2024/10/18–20 | Coupe du Rhône 2024, Monthey Monthey/SUI |
Junior Women | 4 | 101.47 |
Short Program 2 (37.52) Free Skating 4 (63.95)
|
| 2024/10/04–06 | Ticino Cup 2024 Bellizona/SUI |
Junior Women | WD | ||
| 2024/09/19–23 | Dreitannen-Cup 24 Olten/SUI |
Junior Women | 9 | 102.58 |
Short Program 16 (32.30) Free Skating 4 (70.28)
|
| 2024/09/14–15 | Coupe de Lausanne 2024 Lausanne/SUI |
Junior Women Free | 1 | 52.13 |
Free Skating 1 (52.13)
|
Sezonas 2023/2024
Sezonas 2022/2023
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023/02/10–12 | SM Novice 23 Nat. 19 Heuried/SUI |
Girls U14 | 19 | 67.87 |
Short Program 19 (24.82) Free Skating 19 (43.05)
|
| 2023/01/13–15 | PilatusCup23 Luzern/SUI |
Novice U14 Girls | 8 | 73.92 |
Short Program 13 (25.16) Free Skating 6 (48.76)
|
| 2022/12/08–11 | 33. Flimser Trophy 2022 Flims/SUI |
Novice U14 Girls | WD | ||
| 2022/11/26–27 | LuganoCup Lugano/SUI |
Cadet U14 | 9 | 64.19 |
Short Program 5 (25.25) Free Skating 11 (38.94)
|
| 2022/11/11–13 | 18. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Novice U14 Girls | 10 | 75.86 |
Short Program 7 (27.25) Free Skating 11 (48.61)
|
| 2022/10/21–23 | TicinoCup BancaStato Bellinzona/SUI |
Cadetti/Novice U14 | 16 | 67.82 |
Short Program 11 (24.61) Free Skating 17 (43.21)
|
| 2022/09/23–25 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Nachwuchs U14 Girls | 16 | 64.60 |
Short Program 23 (20.01) Free Skating 12 (44.59)
|
Sezonas 2021/2022
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022/02/18–20 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend 2022 Nat. 25 SUI |
Jugend Girls U13 | 25 | 63.55 |
Short Program 28 (22.28) Free Skating 21 (41.27)
|
| 2022/01/27–30 | 56ème Championnat romand SUI |
Espoirs U13 |
Short Program 16 (25.18) Free Skating 25 (38.56)
|
||
| 2021/12/09–12 | 32. Flimser Trophy 2021 SUI |
Jugend Girls | 11 | 68.40 |
Short Program 13 (24.13) Free Skating 11 (44.27)
|
| 2021/11/20–21 | LUGANO CUP 21 SUI |
Speranze U13 | 8 | 65.42 |
Short Program 5 (24.05) Free Skating 8 (41.37)
|
| 2021/11/12–14 | 17. Eulach-Cup SUI |
Jugend U13 Girls | 23 | 60.67 |
Short Program 23 (22.07) Free Skating 24 (38.60)
|
| 2021/10/15–17 | 13ème Trophée romand, Lausanne SUI |
Espoirs Girls |
Free Skating 11 (34.91) Short Program 14 (20.04)
|
||
| 2021/10/08–10 | TICINO CUP BANCA STATO 2021 SUI |
Speranze U13 | 15 | 63.14 |
Short Program 15 (22.68) Free Skating 15 (40.46)
|
| 2021/09/23–26 | Dreitannen-Cup 2021 SUI |
Jugend U13 Girls | 22 | 60.16 |
Short Program 20 (23.14) Free Skating 24 (37.02)
|
Sezonas 2019/2020
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019/12/14 | 7. Klotener Advents-Cup SUI |
Bronze Girls A | 5 | 26.49 |
Free Skating 5 (26.49)
|
| 2019/11/28–12/01 | 30. Flimser Trophy 2019 SUI |
Cadet (Bronze) Girls Younger | 11 | 21.81 |
Free Skating 11 (21.81)
|
| 2019/10/25–27 | Montalin Cup 2019 SUI |
Bronze Younger Girls | 9 | 26.55 |
Free Skating 9 (26.55)
|
| 2019/10/04–06 | Ticino Cup BancaStato 2019 SUI |
Bronze | 14 | 20.60 |
Free Skating 14 (20.60)
|
| 2019/09/20–22 | Dreitannen-Cup 2019 SUI |
Bronze Middle Girls | 8 | 23.80 |
Free Skating 8 (23.80)
|
Sezonas 2018/2019
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2018/12/06–09 | Pilatus Cup 2018 SUI |
Cadet (Bronze) Younger Girls | 14 | 24.76 |
Free Skating 14 (24.76)
|
| 2018/11/29–12/02 | 29. Flimser Trophy SUI |
Cadet (Bronze) Younger Girls | 11 | 22.88 |
Free Skating 11 (22.88)
|
| 2018/11/15–18 | 22. Zueri Leu Cup 2018 SUI |
Bs Bronze Younger Women | 14 | 18.03 |
Free Skating 14 (18.03)
|
Sezonas 2017/2018
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2017/12/08–10 | 28. Flimser Trophy 2017 SUI |
Youngster Girls Younger | 13 | 17.64 |
Free Skating 13 (17.64)
|
| 2017/12/01–03 | Pilatus Cup 2017 SUI |
Youngsters Girls Younger | 17 | 18.37 |
Free Skating 17 (18.37)
|
| 2017/11/16–19 | 21. Zueri Leu Cup 2017 SUI |
Bs Da Inter-Bronze Younger | 8 | 16.82 |
Free Skating 8 (16.82)
|
Sezonas 2016/2017
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2017/04/07–09 | 32. Internationaler Säntiscup SUI |
Futurum 3 | WD | ||
| 2017/01/20–22 | Kolin Trophy 2017 SUI |
4. Star Girls | 16 | 13.97 |
Free Skating 16 (13.97)
|
Sezonas 2015/2016
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2016/04/08–10 | 31. Säntiscup 2016 SUI |
Debutant B2 Girls | 7 | 11.03 |
Free Skating 7 (11.03)
|