Sophie SPRUNG neaktyvus Access
2005-12-08 New York City, NY 142 cm Chambourcy FRA ⛸ nuo 2012 middle school student
Treneris: Laurent Depouilly
ISU rekordai ir statistika
| Pasiekimas | Kategorija | Vieta | Rezultatas | Nustatyta | Data |
|---|---|---|---|---|---|
| Personal best ranking | Senior Women · Total | 425 | 139.33 | ISU JGP Grand Prix de Courchevel 2019 | 2019/08/22 |
| Personal best ranking | Senior Women · Free Skating | 362 | 96.52 | ISU JGP Grand Prix de Courchevel 2019 | 2019/08/22 |
| Personal best ranking | Senior Women · Short Program | 603 | 42.81 | ISU JGP Grand Prix de Courchevel 2019 | 2019/08/21 |
Balų pokytis
Elementų žemėlapis ⓘ
Asmeninis rekordas
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Trumpasis programa | 51.62neoficialusoficialus 42.81 | MASTERS 2020 (FRA) | 2020/2021 |
| Junior Women | Laisvoji programa | 96.52oficialus | ISU JGP Courchevel 2019 (Courchevel/FRA) | 2019/2020 |
| Junior Women | Viso | 141.71neoficialusoficialus 139.33 | 31st Golden Bear (CRO) | 2019/2020 |
Asmeniniai rekordai iš ankstesnių kategorijų
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Trumpasis programa | 36.80neoficialus | Challenge Cup 2017 (Hague/NED) | 2016/2017 |
| Advanced Novice Girls | Laisvoji programa | 63.66neoficialus | Challenge Cup 2017 (Hague/NED) | 2016/2017 |
| Advanced Novice Girls | Viso | 100.46neoficialus | Challenge Cup 2017 (Hague/NED) | 2016/2017 |
| Avenir A Women | Viso | 53.84neoficialus | Championnat de France B 2016 - Briançon (FRA) | 2015/2016 |
| Avenir Women | Viso | 38.90neoficialus | TOURNOI DE FRANCE - 13 ANS ROUEN (FRA) | 2014/2015 |
| Cdf Minime A Women | Trumpasis programa | 44.04neoficialus | Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA) | 2017/2018 |
| Cdf Minime A Women | Laisvoji programa | 66.43neoficialus | Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA) | 2017/2018 |
| Cdf Minime A Women | Viso | 110.47neoficialus | Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA) | 2017/2018 |
| D1 Avenir Women | Viso | 52.21neoficialus | Championnat de France des Clubs 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| D1 Junior Women | Viso | 78.41neoficialus | Selection IDF par club (FRA) | 2019/2020 |
| D1 Novice Girls | Viso | 49.40neoficialus | CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS (FRA) | 2016/2017 |
| D1 Poussin Women | Viso | 30.15neoficialus | Championnat de France des Clubs 2014 (FRA) | 2013/2014 |
| D1-Avenir Filles | Viso | 42.39neoficialus | INTERCLUBS IDF-CENTRE 2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Junior B Women | Viso | 64.48neoficialus | FFSG CSNPA COUPE DE FRANCE 2023 (Charleville Mezieres/FRA) | 2022/2023 |
| Junior Dame | Trumpasis programa | 32.25neoficialus | Summer Cup 2016 (FRA) | 2016/2017 |
| Junior Dame | Laisvoji programa | 60.59neoficialus | Summer Cup 2016 (FRA) | 2016/2017 |
| Junior Dame | Viso | 92.84neoficialus | Summer Cup 2016 (FRA) | 2016/2017 |
| Junior Women | Trumpasis programa | 46.43neoficialus | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) | 2021/2022 |
| Junior Women | Laisvoji programa | 75.76neoficialus | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) | 2021/2022 |
| Junior Women | Viso | 122.19neoficialus | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) | 2021/2022 |
| Minime A Women | Trumpasis programa | 43.19neoficialus | Championnats de France Minimes A et B (FRA) | 2018/2019 |
| Minime A Women | Laisvoji programa | 67.34neoficialus | Championnats de France Minimes A et B (FRA) | 2018/2019 |
| Minime A Women | Viso | 110.53neoficialus | Championnats de France Minimes A et B (FRA) | 2018/2019 |
| Minime Women | Trumpasis programa | 32.79neoficialus | Tournoi de France n° 2 (FRA) | 2015/2016 |
| Minime Women | Laisvoji programa | 45.05neoficialus | Tournoi de France n° 2 (FRA) | 2015/2016 |
| Minime Women | Viso | 77.84neoficialus | Tournoi de France n° 2 (FRA) | 2015/2016 |
| N2 Avenir Women | Viso | 34.05neoficialus | TOURNOI DE FRANCE "TOUTES CATEGORIES" (FRA) | 2014/2015 |
| Novice A Girls | Trumpasis programa | 41.63neoficialus | Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) | 2018/2019 |
| Novice A Girls | Laisvoji programa | 61.71neoficialus | Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) | 2018/2019 |
| Novice A Girls | Viso | 103.34neoficialus | Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) | 2018/2019 |
| Novice Girls | Trumpasis programa | 41.59neoficialus | Tournoi de France 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Novice Girls | Laisvoji programa | 68.04neoficialus | Tournoi de France 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Novice Girls | Viso | 109.63neoficialus | Tournoi de France 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Novices A Girls | Trumpasis programa | 35.80neoficialus | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES A&B (FRA) | 2017/2018 |
| Novices A Girls | Laisvoji programa | 63.40neoficialus | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES A&B (FRA) | 2017/2018 |
| Novices A Girls | Viso | 99.20neoficialus | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES A&B (FRA) | 2017/2018 |
| Novices Girls | Trumpasis programa | 39.92neoficialus | Autumn Cup 2018 (FRA) | 2018/2019 |
| Novices Girls | Laisvoji programa | 67.29neoficialus | selection IDF par Club (FRA) | 2018/2019 |
| Novices Girls | Viso | 98.66neoficialus | Autumn Cup 2018 (FRA) | 2018/2019 |
| Poussin Filles | Viso | 29.73neoficialus | Championnats de France 2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Poussin Women | Viso | 26.87neoficialus | Tournoi de France B3 -13 ans (FRA) | 2013/2014 |
| Senior Women | Trumpasis programa | 45.44neoficialus | Championnat de France ELITE (FRA) | 2020/2021 |
| Senior Women | Laisvoji programa | 89.55neoficialus | Championnat de France Elites (FRA) | 2019/2020 |
| Senior Women | Viso | 131.11neoficialus | Championnat de France Elites (FRA) | 2019/2020 |
Geriausi rezultatai iš ankstesnių sezonų
Geriausi rezultatai 2022/2023
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior B Women | Laisvoji programa | 64.48neoficialus | FFSG CSNPA COUPE DE FRANCE 2023 (Charleville Mezieres/FRA) |
| Junior B Women | Viso | 64.48neoficialus | FFSG CSNPA COUPE DE FRANCE 2023 (Charleville Mezieres/FRA) |
| Senior Women | Trumpasis programa | 34.80neoficialus | FFSG CSNPA TDF COURBEVOIE (Courbevoie/FRA) |
| Senior Women | Laisvoji programa | 63.83neoficialus | FFSG CSNPA TDF COURBEVOIE (Courbevoie/FRA) |
| Senior Women | Viso | 98.63neoficialus | FFSG CSNPA TDF COURBEVOIE (Courbevoie/FRA) |
| Women Junior | Trumpasis programa | 29.95neoficialus | Challenge Cup 2023 (Tilburg/NED) |
| Women Junior | Laisvoji programa | 52.92neoficialus | Challenge Cup 2023 (Tilburg/NED) |
| Women Junior | Viso | 82.87neoficialus | Challenge Cup 2023 (Tilburg/NED) |
Geriausi rezultatai 2021/2022
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| D1 Junior Women | Laisvoji programa | 76.83neoficialus | Selection France club IDF (FRA) |
| D1 Junior Women | Viso | 76.83neoficialus | Selection France club IDF (FRA) |
| Junior Women | Trumpasis programa | 44.49neoficialus | Volvo Open Cup 44 th. (Riga/LAT) |
| Junior Women | Trumpasis programa | 46.43neoficialus | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) |
| Junior Women | Laisvoji programa | 75.76neoficialus | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) |
| Junior Women | Laisvoji programa | 80.01neoficialus | Volvo Open Cup 44 th. (Riga/LAT) |
| Junior Women | Viso | 122.19neoficialus | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) |
| Junior Women | Viso | 124.50neoficialus | Volvo Open Cup 44 th. (Riga/LAT) |
Geriausi rezultatai 2020/2021
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Trumpasis programa | 51.62neoficialus | MASTERS 2020 (FRA) |
| Junior Women | Laisvoji programa | 89.12neoficialus | MASTERS 2020 (FRA) |
| Junior Women | Viso | 140.74neoficialus | MASTERS 2020 (FRA) |
| Senior Women | Trumpasis programa | 45.44neoficialus | Championnat de France ELITE (FRA) |
| Senior Women | Laisvoji programa | 83.00neoficialus | Championnat de France ELITE (FRA) |
| Senior Women | Viso | 128.44neoficialus | Championnat de France ELITE (FRA) |
Geriausi rezultatai 2019/2020
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| D1 Junior Women | Laisvoji programa | 78.41neoficialus | Selection IDF par club (FRA) |
| D1 Junior Women | Viso | 78.41neoficialus | Selection IDF par club (FRA) |
| Junior Women | Trumpasis programa | 51.29neoficialusoficialus 42.81 | 31st Golden Bear (CRO) |
| Junior Women | Laisvoji programa | 96.52oficialus | ISU JGP Courchevel 2019 (Courchevel/FRA) |
| Junior Women | Viso | 141.71neoficialusoficialus 139.33 | 31st Golden Bear (CRO) |
| Senior Women | Trumpasis programa | 41.56neoficialus | Championnat de France Elites (FRA) |
| Senior Women | Laisvoji programa | 89.55neoficialus | Championnat de France Elites (FRA) |
| Senior Women | Viso | 131.11neoficialus | Championnat de France Elites (FRA) |
Geriausi rezultatai 2018/2019
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Minime A Women | Trumpasis programa | 43.19neoficialus | Championnats de France Minimes A et B (FRA) |
| Minime A Women | Laisvoji programa | 67.34neoficialus | Championnats de France Minimes A et B (FRA) |
| Minime A Women | Viso | 110.53neoficialus | Championnats de France Minimes A et B (FRA) |
| Novice A Girls | Trumpasis programa | 41.63neoficialus | Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) |
| Novice A Girls | Laisvoji programa | 61.71neoficialus | Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) |
| Novice A Girls | Viso | 103.34neoficialus | Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) |
| Novices Girls | Trumpasis programa | 39.92neoficialus | Autumn Cup 2018 (FRA) |
| Novices Girls | Laisvoji programa | 67.29neoficialus | selection IDF par Club (FRA) |
| Novices Girls | Viso | 98.66neoficialus | Autumn Cup 2018 (FRA) |
Geriausi rezultatai 2017/2018
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Trumpasis programa | 30.18neoficialus | 59. Grand Prix Bratislava 2017 (SVK) |
| Advanced Novice Girls | Laisvoji programa | 54.16neoficialus | Volvo Open Cup 34th (Riga/LAT) |
| Advanced Novice Girls | Viso | 81.68neoficialus | Volvo Open Cup 34th (Riga/LAT) |
| Cdf Minime A Women | Trumpasis programa | 44.04neoficialus | Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA) |
| Cdf Minime A Women | Laisvoji programa | 66.43neoficialus | Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA) |
| Cdf Minime A Women | Viso | 110.47neoficialus | Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA) |
| Novice Girls | Trumpasis programa | 32.67neoficialus | TDF Dammarie 2017-2018 (FRA) |
| Novice Girls | Laisvoji programa | 60.17neoficialus | Coupe D'automne (FRA) |
| Novice Girls | Viso | 91.65neoficialus | Coupe D'automne (FRA) |
| Novices A Girls | Trumpasis programa | 35.80neoficialus | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES A&B (FRA) |
| Novices A Girls | Laisvoji programa | 63.40neoficialus | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES A&B (FRA) |
| Novices A Girls | Viso | 99.20neoficialus | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES A&B (FRA) |
Geriausi rezultatai 2016/2017
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Trumpasis programa | 36.80neoficialus | Challenge Cup 2017 (Hague/NED) |
| Advanced Novice Girls | Laisvoji programa | 63.66neoficialus | Challenge Cup 2017 (Hague/NED) |
| Advanced Novice Girls | Viso | 100.46neoficialus | Challenge Cup 2017 (Hague/NED) |
| D1 Novice Girls | Laisvoji programa | 49.40neoficialus | CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS (FRA) |
| D1 Novice Girls | Viso | 49.40neoficialus | CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS (FRA) |
| Junior Dame | Trumpasis programa | 32.25neoficialus | Summer Cup 2016 (FRA) |
| Junior Dame | Laisvoji programa | 60.59neoficialus | Summer Cup 2016 (FRA) |
| Junior Dame | Viso | 92.84neoficialus | Summer Cup 2016 (FRA) |
| Minime A Women | Trumpasis programa | 40.23neoficialus | Championnats de France 2 (FRA) |
| Minime A Women | Laisvoji programa | 60.87neoficialus | Championnats de France 2 (FRA) |
| Minime A Women | Viso | 101.10neoficialus | Championnats de France 2 (FRA) |
| Novice Girls | Trumpasis programa | 41.59neoficialus | Tournoi de France 2017 (FRA) |
| Novice Girls | Laisvoji programa | 68.04neoficialus | Tournoi de France 2017 (FRA) |
| Novice Girls | Viso | 109.63neoficialus | Tournoi de France 2017 (FRA) |
| Novices Girls | Trumpasis programa | 38.08neoficialus | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES ET POUSSINS (FRA) |
| Novices Girls | Laisvoji programa | 53.56neoficialus | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES ET POUSSINS (FRA) |
| Novices Girls | Viso | 91.64neoficialus | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES ET POUSSINS (FRA) |
Geriausi rezultatai 2015/2016
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Avenir A Women | Laisvoji programa | 53.84neoficialus | Championnat de France B 2016 - Briançon (FRA) |
| Avenir A Women | Viso | 53.84neoficialus | Championnat de France B 2016 - Briançon (FRA) |
| D1 Avenir Women | Laisvoji programa | 52.21neoficialus | Championnat de France des Clubs 2016 (FRA) |
| D1 Avenir Women | Viso | 52.21neoficialus | Championnat de France des Clubs 2016 (FRA) |
| Minime A Women | Trumpasis programa | 33.99neoficialus | Championnat de France Minimes 2016 (FRA) |
| Minime A Women | Laisvoji programa | 55.64neoficialus | Championnat de France Minimes 2016 (FRA) |
| Minime A Women | Viso | 89.63neoficialus | Championnat de France Minimes 2016 (FRA) |
| Minime Women | Trumpasis programa | 32.79neoficialus | Tournoi de France n° 2 (FRA) |
| Minime Women | Laisvoji programa | 45.05neoficialus | Tournoi de France n° 2 (FRA) |
| Minime Women | Viso | 77.84neoficialus | Tournoi de France n° 2 (FRA) |
| Novices Girls | Trumpasis programa | 31.10neoficialus | Tournoi de France n° 9 - Toulouse (FRA) |
| Novices Girls | Laisvoji programa | 55.76neoficialus | Championnat de France Poussins - Novices 2016 (FRA) |
| Novices Girls | Viso | 86.77neoficialus | Championnat de France Poussins - Novices 2016 (FRA) |
Geriausi rezultatai 2014/2015
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Avenir Women | Laisvoji programa | 38.90neoficialus | TOURNOI DE FRANCE - 13 ANS ROUEN (FRA) |
| Avenir Women | Viso | 38.90neoficialus | TOURNOI DE FRANCE - 13 ANS ROUEN (FRA) |
| D1-Avenir Filles | Laisvoji programa | 42.39neoficialus | INTERCLUBS IDF-CENTRE 2015 (FRA) |
| D1-Avenir Filles | Viso | 42.39neoficialus | INTERCLUBS IDF-CENTRE 2015 (FRA) |
| N2 Avenir Women | Laisvoji programa | 34.05neoficialus | TOURNOI DE FRANCE "TOUTES CATEGORIES" (FRA) |
| N2 Avenir Women | Viso | 34.05neoficialus | TOURNOI DE FRANCE "TOUTES CATEGORIES" (FRA) |
Geriausi rezultatai 2013/2014
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| D1 Poussin Women | Laisvoji programa | 30.15neoficialus | Championnat de France des Clubs 2014 (FRA) |
| D1 Poussin Women | Viso | 30.15neoficialus | Championnat de France des Clubs 2014 (FRA) |
| Poussin Filles | Laisvoji programa | 29.73neoficialus | Championnats de France 2014 (FRA) |
| Poussin Filles | Viso | 29.73neoficialus | Championnats de France 2014 (FRA) |
| Poussin Women | Laisvoji programa | 26.87neoficialus | Tournoi de France B3 -13 ans (FRA) |
| Poussin Women | Viso | 26.87neoficialus | Tournoi de France B3 -13 ans (FRA) |
Rezultatai iš ankstesnių sezonų
Sezonas 2023/2024
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023/12/02–03 | FFSG CSNPA-TDF-B2-Romorantin-2023 Romorantin-Lanthenay/FRA |
Junior Women | WD | ||
| 2023/11/11–12 | Tours- TDF-A1-2023 Tours/FRA |
Junior Women | WD |
Sezonas 2022/2023
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023/03/25–26 | FFSG CSNPA COUPE DE FRANCE 2023 🥇 Nat. champion Charleville Mezieres/FRA |
Junior B Women | 1 | 64.48 |
Free Skating 1 (64.48)
|
| 2023/02/23–26 | Challenge Cup 2023 Tilburg/NED |
Women Junior | 21 | 82.87 |
Short Program 20 (29.95) Free Skating 21 (52.92)
|
| 2023/02/18–19 | CHAMPIONNATS DE LIGUE IDF 2023 DAMMARIE LES LYS/FRA |
Senior Women | WD | ||
| 2023/01/21–22 | TDF_GARGES_2023 Garges-Les-Gonesse/FRA |
Junior Women | WD | ||
| 2022/11/19–20 | FFSG CSNPA TDF COURBEVOIE Courbevoie/FRA |
Senior Women | 2 | 98.63 |
Short Program 2 (34.80) Free Skating 2 (63.83)
|
| 2022/10/22–23 | TdF A2 BELFORT Belfort/FRA |
Senior Women | |||
| 2022/10/06–08 | FFSG MASTERS Nat. 9 VILLARD DE LANS/FRA |
Junior Women | 9 | 91.23 |
Short Program 8 (33.59) Free Skating 9 (57.64)
|
| 2022/09/17–18 | FFSG CSNPA COUPE DE L OUVERTURE Annecy/FRA |
Junior Women | WD |
Sezonas 2021/2022
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022/04/08–10 | France Clubs 🏅 Nat. 2 FRA |
Junior Women | 2 | 74.83 |
Free Skating 2 (74.83)
|
| 2022/02/19–20 | Selection France club IDF FRA |
D1 Junior Women | 1 | 76.83 |
Free Skating 1 (76.83)
|
| 2022/02/04–06 | French Junior Championships 2022 Nat. 4 Charleville-Mézières/FRA |
Junior Women | 4 | 122.19 |
Short Program 4 (46.43) Free Skating 5 (75.76)
|
| 2022/01/15–16 | TDF BERCY - 2022 FRA |
Junior Women | WD | ||
| 2021/12/04–05 | TDF B5 LOUVIERS 2021 FRA |
Junior Women | 1 | 119.27 |
Short Program 1 (44.39) Free Skating 1 (74.88)
|
| 2021/11/03–07 | Volvo Open Cup 44 th. Riga/LAT |
Junior Women | 5 | 124.50 |
Short Program 6 (44.49) Free Skating 3 (80.01)
|
| 2021/10/09–10 | TDF Courbevoie FRA |
Junior Women | 1 | 131.89 |
Short Program 1 (50.01) Free Skating 1 (81.88)
|
| 2021/09/30–10/02 | MASTERS 2021 Nat. 5 FRA |
Junior Women | 5 | 112.31 |
Short Program 5 (40.98) Free Skating 4 (71.33)
|
Sezonas 2020/2021
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2021/02/05–06 | Championnat de France ELITE Nat. 5 FRA |
Senior Women | 5 | 128.44 |
Short Program 6 (45.44) Free Skating 5 (83.00)
|
| 2020/10/01–03 | MASTERS 2020 🥇 Nat. champion FRA |
Junior Women | 1 | 140.74 |
Short Program 2 (51.62) Free Skating 2 (89.12)
|
Sezonas 2019/2020
Sezonas 2018/2019
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019/04/20–22 | Championnat de France par Clubs 2019 Nationals FRA |
Novice Girls | WD | ||
| 2019/03/23–24 | Championnats de France Minimes A et B 🥇 Nat. champion FRA |
Minime A Women | 1 | 110.53 |
Short Program 1 (43.19) Free Skating 1 (67.34)
|
| 2019/03/16–17 | Championnat de France Novices A et B 2019 🏅 Nat. 3 FRA |
Novice A Girls | 3 | 103.34 |
Short Program 2 (41.63) Free Skating 3 (61.71)
|
| 2019/03/09–10 | selection IDF par Club FRA |
Novices Girls | 1 | 67.29 |
Free Skating 1 (67.29)
|
| 2018/10/19–21 | Autumn Cup 2018 FRA |
Novices Girls | 3 | 98.66 |
Short Program 1 (39.92) Free Skating 3 (58.74)
|
Sezonas 2017/2018
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2018/04/07–08 | Championnats de France 2 MULHOUSE 🥇 Nat. champion FRA |
Cdf Minime A Women | 1 | 110.47 |
Short Program 1 (44.04) Free Skating 2 (66.43)
|
| 2018/03/24–25 | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES A&B 🏅 Nat. 2 FRA |
Novices A Girls | 2 | 99.20 |
Short Program 4 (35.80) Free Skating 2 (63.40)
|
| 2018/01/27 | TDF Reims FRA |
Novice Girls | WD | ||
| 2017/12/15–17 | 59. Grand Prix Bratislava 2017 SVK |
Advanced Novice Girls | 9 | 80.04 |
Short Program 7 (30.18) Free Skating 9 (49.86)
|
| 2017/11/25–26 | TDF Dammarie 2017-2018 FRA |
Novice Girls | 1 | 86.71 |
Short Program 1 (32.67) Free Skating 1 (54.04)
|
| 2017/11/08–12 | Volvo Open Cup 34th Riga/LAT |
Advanced Novice Girls | 8 | 81.68 |
Short Program 13 (27.52) Free Skating 4 (54.16)
|
| 2017/10/20–22 | Coupe D'automne FRA |
Novice Girls | 1 | 91.65 |
Short Program 2 (31.48) Free Skating 1 (60.17)
|
Sezonas 2016/2017
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2017/04/21–23 | CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS Nat. 4 FRA |
D1 Novice Girls | 4 | 49.40 |
Free Skating 4 (49.40)
|
| 2017/03/25–26 | Championnats de France 2 🏅 Nat. 2 FRA |
Minime A Women | 2 | 101.10 |
Short Program 1 (40.23) Free Skating 2 (60.87)
|
| 2017/03/18–19 | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES ET POUSSINS 🏅 Nat. 2 FRA |
Novices Girls | 2 | 91.64 |
Short Program 2 (38.08) Free Skating 2 (53.56)
|
| 2017/03/10–12 | Coupe du Printemps 2017 LUX |
Advanced Novice Girls | |||
| 2017/02/23–26 | Challenge Cup 2017 Hague/NED |
Advanced Novice Girls | 3 | 100.46 |
Short Program 4 (36.80) Free Skating 3 (63.66)
|
| 2017/02/04–05 | Tournoi de France 2017 FRA |
Novice Girls | 1 | 109.63 |
Short Program 1 (41.59) Free Skating 1 (68.04)
|
| 2017/01/21–22 | TDF CHARLEVILLE-MEZIERES FRA |
Novice Girls | 2 | 91.28 |
Short Program 3 (30.47) Free Skating 2 (60.81)
|
| 2016/07/21–23 | Summer Cup 2016 FRA |
Junior Dame | 14 | 92.84 |
Short Program 15 (32.25) Free Skating 14 (60.59)
|
Sezonas 2015/2016
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2016/04/15–17 | Championnat de France des Clubs 2016 🥇 Nat. champion FRA |
D1 Avenir Women | 1 | 52.21 |
Free Skating 1 (52.21)
|
| 2016/04/09–2012/04/10 | Championnat de France B 2016 - Briançon 🥇 Nat. champion FRA |
Avenir A Women | 1 | 53.84 |
Free Skating 1 (53.84)
|
| 2016/04/02–03 | Championnat de France Minimes 2016 🏅 Nat. 3 FRA |
Minime A Women | 3 | 89.63 |
Short Program 3 (33.99) Free Skating 3 (55.64)
|
| 2016/03/19–20 | Championnat de France Poussins - Novices 2016 Nat. 10 FRA |
Novices Girls | 10 | 86.77 |
Short Program 10 (31.01) Free Skating 9 (55.76)
|
| 2016/03/05–06 | Selection Championnat de France Nord-Est D1 FRA |
D1 Avenir Women | WD | ||
| 2016/02/20–21 | Tournoi de France n° 11 - Garges FRA |
Novices Girls | 1 | 79.97 |
Short Program 2 (29.94) Free Skating 1 (50.03)
|
| 2016/02/06–07 | Tournoi de France n° 9 - Toulouse FRA |
Novices Girls | 1 | 79.79 |
Short Program 1 (31.10) Free Skating 2 (48.69)
|
| 2015/11/07–08 | Tournoi de France n° 2 FRA |
Minime Women | 1 | 77.84 |
Short Program 1 (32.79) Free Skating 2 (45.05)
|
Sezonas 2014/2015
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2015/03/07–08 | INTERCLUBS IDF-CENTRE 2015 FRA |
D1-Avenir Filles | 1 | 42.39 |
Free Skating 1 (42.39)
|
| 2015/02/28–03/01 | TOURNOI DE FRANCE "-13 ANS" - ORLEANS FRA |
Avenir Women | 3 | 35.27 |
Free Skating 3 (35.27)
|
| 2015/01/24–25 | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE FRA |
Avenir Women | 2 | 33.09 |
Free Skating 2 (33.09)
|
| 2014/11/29–30 | TOURNOI DE FRANCE - 13 ANS ROUEN FRA |
Avenir Women | 2 | 38.90 |
Free Skating 2 (38.90)
|
| 2014/11/07–09 | TOURNOI DE FRANCE "TOUTES CATEGORIES" FRA |
N2 Avenir Women | 1 | 34.05 |
Free Skating 1 (34.05)
|
Sezonas 2013/2014
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2014/04/11–13 | Championnat de France des Clubs 2014 🥇 Nat. champion FRA |
D1 Poussin Women | 1 | 30.15 |
Free Skating 1 (30.15)
|
| 2014/03/29–09/30 | Championnats de France 2014 🥇 Nat. champion FRA |
Poussin Filles | 1 | 29.73 |
Free Skating 1 (29.73)
|
| 2014/03/08–09 | CHAMPIONNATS IDF 2014 - Copie FRA |
Poussin Women | 2 | 25.48 |
Free Skating 2 (25.48)
|
| 2014/01/17–19 | Tournoi de France B3 -13 ans FRA |
Poussin Women | 2 | 26.87 |
Free Skating 2 (26.87)
|