Eugenia SEKULOVSKI Access
2008 164 cm junior high school student Pasaulio reitingas: #155 Senior Women (308 pts, 2026/2027); #55 Junior Women (308 pts, 2026/2027)
Treneris: Romain Ponsart, Angelique Abashkina Choreographer: Stéphane Lambiel, Giulia Isceri
ISU rekordai ir statistika
| Pasiekimas | Kategorija | Vieta | Rezultatas | Nustatyta | Data |
|---|---|---|---|---|---|
| Personal best ranking | Senior Women · Total | 313 | 153.24 | ISU JGP Armenian Cup 2023 | 2023/10/06 |
| Personal best ranking | Senior Women · Free Skating | 347 | 97.95 | ISU JGP Armenian Cup 2023 | 2023/10/06 |
| Personal best ranking | Senior Women · Short Program | 286 | 55.29 | ISU JGP Armenian Cup 2023 | 2023/10/05 |
Balų pokytis
Elementų žemėlapis ⓘ
Būsimos varžybos
| Data | Varžybos | Kategorija |
|---|---|---|
| 2026/11/16–22 | Tallinn Trophy 2026 Tallinn/EST |
Senior Women |
| 2026/11/16–22 | ISU CS Tallinn Trophy 2026 Tallinn/EST |
Senior Women |
Asmeninis rekordas
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Senior Women | Trumpasis programa | 50.87neoficialus | Jelgava Cup 2026 (Jelgava/LAT) | 2026/2027 |
| Senior Women | Laisvoji programa | 101.96neoficialus | Jelgava Cup 2026 (Jelgava/LAT) | 2026/2027 |
| Senior Women | Viso | 152.83neoficialus | Jelgava Cup 2026 (Jelgava/LAT) | 2026/2027 |
Asmeniniai rekordai iš ankstesnių kategorijų
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Trumpasis programa | 44.71neoficialus | 15th SANTA CLAUS CUP 2021 (Budapest/HUN) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Girls | Laisvoji programa | 82.69neoficialus | 15th SANTA CLAUS CUP 2021 (Budapest/HUN) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Girls | Viso | 127.40neoficialus | 15th SANTA CLAUS CUP 2021 (Budapest/HUN) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Girls I | Trumpasis programa | 33.17neoficialus | Bavarian Open 2020 (Oberstdorf/GER) | 2019/2020 |
| Advanced Novice Girls I | Laisvoji programa | 63.77neoficialus | Bavarian Open 2020 (Oberstdorf/GER) | 2019/2020 |
| Advanced Novice Girls I | Viso | 96.94neoficialus | Bavarian Open 2020 (Oberstdorf/GER) | 2019/2020 |
| Advanced Novice Girls O | Trumpasis programa | 28.39neoficialus | Volvo Open Cup 44 th. Interclub (Riga/LAT) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Girls O | Laisvoji programa | 66.29neoficialus | Volvo Open Cup 44 th. Interclub (Riga/LAT) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Girls O | Viso | 94.68neoficialus | Volvo Open Cup 44 th. Interclub (Riga/LAT) | 2021/2022 |
| Bronze Girls Younger | Viso | 29.89neoficialus | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Cadet A2 | Viso | 21.53neoficialus | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) | 2016/2017 |
| Cadet U14 | Trumpasis programa | 40.74neoficialus | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) | 2020/2021 |
| Cadet U14 | Laisvoji programa | 66.50neoficialus | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Cadet U14 | Viso | 104.05neoficialus | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Cadets U14 | Trumpasis programa | 44.03neoficialus | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Cadets U14 | Laisvoji programa | 72.67neoficialus | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Interbronce Girls Younger | Viso | 15.56neoficialus | Eulachcup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Jugend Girls | Trumpasis programa | 31.74neoficialus | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend Girls | Laisvoji programa | 57.08neoficialus | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend Girls | Viso | 88.82neoficialus | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend U13 Girls | Trumpasis programa | 29.12neoficialus | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend U13 Girls | Laisvoji programa | 50.89neoficialus | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend U13 Girls | Viso | 80.01neoficialus | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Junior | Trumpasis programa | 46.92neoficialus | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2022/2023 |
| Junior | Laisvoji programa | 82.81neoficialus | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2022/2023 |
| Junior | Viso | 129.73neoficialus | LuganoCup (Lugano/SUI) | 2022/2023 |
| Junior Women | Trumpasis programa | 55.29oficialus | ISU JGP Armenian Cup 2023 (Yerevan/ARM) | 2023/2024 |
| Junior Women | Laisvoji programa | 108.33neoficialusoficialus 97.95 | Sofia Trophy 2024 (Sofia/BUL) | 2023/2024 |
| Junior Women | Viso | 160.46neoficialusoficialus 153.24 | Sofia Trophy 2024 (Sofia/BUL) | 2023/2024 |
| Mini Girls U12 | Trumpasis programa | 30.53neoficialus | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Girls U12 | Laisvoji programa | 51.60neoficialus | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Girls U12 | Viso | 82.13neoficialus | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Sev | Viso | 47.40neoficialus | OEV Meisterschaft 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Sev Girls | Trumpasis programa | 20.96neoficialus | Pilatus Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini Sev Girls | Laisvoji programa | 41.23neoficialus | Pilatus Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini Sev Girls | Viso | 62.19neoficialus | Pilatus Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini Sev U12 Girls | Trumpasis programa | 25.80neoficialus | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini Sev U12 Girls | Laisvoji programa | 42.11neoficialus | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini Sev U12 Girls | Viso | 67.91neoficialus | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini U12 | Trumpasis programa | 28.17neoficialus | TICINO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 | Laisvoji programa | 48.46neoficialus | TICINO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 | Viso | 76.63neoficialus | TICINO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Sev Girls | Trumpasis programa | 29.25neoficialus | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Sev Girls | Laisvoji programa | 43.68neoficialus | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Sev Girls | Viso | 72.93neoficialus | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Trumpasis programa | 31.13neoficialus | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Laisvoji programa | 52.07neoficialus | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Viso | 83.20neoficialus | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Women | Trumpasis programa | 22.35neoficialus | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Women | Laisvoji programa | 42.10neoficialus | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Women | Viso | 64.45neoficialus | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Minis Girls | Trumpasis programa | 25.88neoficialus | 10ème Trophée Romand (SUI) | 2018/2019 |
| Minis Girls | Laisvoji programa | 49.36neoficialus | 10ème Trophée Romand (SUI) | 2018/2019 |
| Nachwuchs U11 Girls | Viso | 52.62neoficialus | Alpenpokal 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Nachwuchs U14 Girls | Trumpasis programa | 40.46neoficialus | 24. Züri Leu Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Nachwuchs U14 Girls | Laisvoji programa | 77.68neoficialus | 24. Züri Leu Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Nachwuchs U14 Girls | Viso | 118.14neoficialus | 24. Züri Leu Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Sev Mini Girls | Trumpasis programa | 28.20neoficialus | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini Girls | Laisvoji programa | 52.21neoficialus | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini Girls | Viso | 80.41neoficialus | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini U12 Women | Trumpasis programa | 27.76neoficialus | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini U12 Women | Laisvoji programa | 52.63neoficialus | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mini U12 Women | Viso | 80.39neoficialus | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Speranze U13 | Trumpasis programa | 36.93neoficialus | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| Speranze U13 | Laisvoji programa | 62.63neoficialus | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| Speranze U13 | Viso | 99.56neoficialus | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) | 2019/2020 |
| U13 Jugend Women | Trumpasis programa | 31.38neoficialus | Montalin Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| U13 Jugend Women | Laisvoji programa | 55.45neoficialus | Montalin Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| U13 Jugend Women | Viso | 86.83neoficialus | Montalin Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| U14 Nachwuchs Women | Trumpasis programa | 38.50neoficialus | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| U14 Nachwuchs Women | Laisvoji programa | 60.41neoficialus | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
| U14 Nachwuchs Women | Viso | 98.91neoficialus | Montalin Cup 2020 (SUI) | 2020/2021 |
Geriausi rezultatai 2026/2027
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Trumpasis programa | 53.02neoficialus | TESTSKATE 2026 (Dübendorf/SUI) |
| Junior Women | Laisvoji programa | 92.35neoficialus | TESTSKATE 2026 (Dübendorf/SUI) |
| Junior Women | Viso | 145.37neoficialus | TESTSKATE 2026 (Dübendorf/SUI) |
| Senior Women | Trumpasis programa | 50.87neoficialus | Jelgava Cup 2026 (Jelgava/LAT) |
| Senior Women | Laisvoji programa | 101.96neoficialus | Jelgava Cup 2026 (Jelgava/LAT) |
| Senior Women | Viso | 152.83neoficialus | Jelgava Cup 2026 (Jelgava/LAT) |
Geriausi rezultatai 2025/2026
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Trumpasis programa | 51.56neoficialus | #nextgen ICESTARS 2026 (Graz/AUT) |
| Junior Women | Laisvoji programa | 95.66neoficialus | #nextgen ICESTARS 2026 (Graz/AUT) |
| Junior Women | Viso | 147.22neoficialus | #nextgen ICESTARS 2026 (Graz/AUT) |
Geriausi rezultatai iš ankstesnių sezonų
Geriausi rezultatai 2024/2025
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Trumpasis programa | 49.41neoficialus | Sofia Trophy 2025 (Sofia/BUL) |
| Junior Women | Laisvoji programa | 95.18neoficialus | Sofia Trophy 2025 (Sofia/BUL) |
| Junior Women | Viso | 144.59neoficialus | Sofia Trophy 2025 (Sofia/BUL) |
Geriausi rezultatai 2023/2024
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Trumpasis programa | 55.29oficialus | ISU JGP Armenian Cup 2023 (Yerevan/ARM) |
| Junior Women | Laisvoji programa | 108.33neoficialusoficialus 97.95 | Sofia Trophy 2024 (Sofia/BUL) |
| Junior Women | Viso | 160.46neoficialusoficialus 153.24 | Sofia Trophy 2024 (Sofia/BUL) |
Geriausi rezultatai 2022/2023
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior | Trumpasis programa | 46.92neoficialus | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Junior | Laisvoji programa | 82.81neoficialus | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Junior | Viso | 129.73neoficialus | LuganoCup (Lugano/SUI) |
| Junior Women | Trumpasis programa | 50.76neoficialus | SM Junioren - Mixed Age (Dübendorf/SUI) |
| Junior Women | Laisvoji programa | 102.18neoficialus | Heiko-Fischer-Pokal 2023 (Stuttgart/GER) |
| Junior Women | Viso | 141.94neoficialus | Heiko-Fischer-Pokal 2023 (Stuttgart/GER) |
Geriausi rezultatai 2021/2022
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Trumpasis programa | 44.71neoficialus | 15th SANTA CLAUS CUP 2021 (Budapest/HUN) |
| Advanced Novice Girls | Laisvoji programa | 82.69neoficialus | 15th SANTA CLAUS CUP 2021 (Budapest/HUN) |
| Advanced Novice Girls | Viso | 127.40neoficialus | 15th SANTA CLAUS CUP 2021 (Budapest/HUN) |
| Advanced Novice Girls O | Trumpasis programa | 28.39neoficialus | Volvo Open Cup 44 th. Interclub (Riga/LAT) |
| Advanced Novice Girls O | Laisvoji programa | 66.29neoficialus | Volvo Open Cup 44 th. Interclub (Riga/LAT) |
| Advanced Novice Girls O | Viso | 94.68neoficialus | Volvo Open Cup 44 th. Interclub (Riga/LAT) |
| Cadet U14 | Trumpasis programa | 37.55neoficialus | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
| Cadet U14 | Laisvoji programa | 66.50neoficialus | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
| Cadet U14 | Viso | 104.05neoficialus | TICINO CUP BANCA STATO 2021 (SUI) |
| Cadets U14 | Trumpasis programa | 44.03neoficialus | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Cadets U14 | Laisvoji programa | 72.67neoficialus | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Nachwuchs U14 Girls | Trumpasis programa | 40.46neoficialus | 24. Züri Leu Cup 2021 (SUI) |
| Nachwuchs U14 Girls | Laisvoji programa | 77.68neoficialus | 24. Züri Leu Cup 2021 (SUI) |
| Nachwuchs U14 Girls | Viso | 118.14neoficialus | 24. Züri Leu Cup 2021 (SUI) |
Geriausi rezultatai 2020/2021
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Cadet U14 | Trumpasis programa | 40.74neoficialus | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) |
| Cadet U14 | Laisvoji programa | 60.78neoficialus | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) |
| Cadet U14 | Viso | 101.52neoficialus | LUGANO CUP 2020 -2021 (SUI) |
| U14 Nachwuchs Women | Trumpasis programa | 38.50neoficialus | Montalin Cup 2020 (SUI) |
| U14 Nachwuchs Women | Laisvoji programa | 60.41neoficialus | Montalin Cup 2020 (SUI) |
| U14 Nachwuchs Women | Viso | 98.91neoficialus | Montalin Cup 2020 (SUI) |
Geriausi rezultatai 2019/2020
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Trumpasis programa | 28.02neoficialus | 33. Montafoner Schlittschuh 2020 (AUT) |
| Advanced Novice Girls | Laisvoji programa | 60.29neoficialus | 33. Montafoner Schlittschuh 2020 (AUT) |
| Advanced Novice Girls | Viso | 88.31neoficialus | 33. Montafoner Schlittschuh 2020 (AUT) |
| Advanced Novice Girls I | Trumpasis programa | 33.17neoficialus | Bavarian Open 2020 (Oberstdorf/GER) |
| Advanced Novice Girls I | Laisvoji programa | 63.77neoficialus | Bavarian Open 2020 (Oberstdorf/GER) |
| Advanced Novice Girls I | Viso | 96.94neoficialus | Bavarian Open 2020 (Oberstdorf/GER) |
| Jugend Girls | Trumpasis programa | 31.74neoficialus | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) |
| Jugend Girls | Laisvoji programa | 57.08neoficialus | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) |
| Jugend Girls | Viso | 88.82neoficialus | 30. Flimser Trophy 2019 (SUI) |
| Jugend U13 Girls | Trumpasis programa | 29.12neoficialus | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Jugend U13 Girls | Laisvoji programa | 50.89neoficialus | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Jugend U13 Girls | Viso | 80.01neoficialus | 23. Züri Leu Cup 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U11 Girls | Laisvoji programa | 52.62neoficialus | Alpenpokal 2019 (SUI) |
| Nachwuchs U11 Girls | Viso | 52.62neoficialus | Alpenpokal 2019 (SUI) |
| Speranze U13 | Trumpasis programa | 36.93neoficialus | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) |
| Speranze U13 | Laisvoji programa | 62.63neoficialus | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) |
| Speranze U13 | Viso | 99.56neoficialus | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 (SUI) |
| U13 Jugend Women | Trumpasis programa | 31.38neoficialus | Montalin Cup 2019 (SUI) |
| U13 Jugend Women | Laisvoji programa | 55.45neoficialus | Montalin Cup 2019 (SUI) |
| U13 Jugend Women | Viso | 86.83neoficialus | Montalin Cup 2019 (SUI) |
Geriausi rezultatai 2018/2019
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Mini Girls U12 | Trumpasis programa | 30.53neoficialus | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini Girls U12 | Laisvoji programa | 51.60neoficialus | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini Girls U12 | Viso | 82.13neoficialus | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini Sev | Laisvoji programa | 47.40neoficialus | OEV Meisterschaft 2019 (SUI) |
| Mini Sev | Viso | 47.40neoficialus | OEV Meisterschaft 2019 (SUI) |
| Mini U12 | Trumpasis programa | 28.17neoficialus | TICINO CUP 2018 (SUI) |
| Mini U12 | Laisvoji programa | 48.46neoficialus | TICINO CUP 2018 (SUI) |
| Mini U12 | Viso | 76.63neoficialus | TICINO CUP 2018 (SUI) |
| Mini U12 Sev Girls | Trumpasis programa | 29.25neoficialus | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Mini U12 Sev Girls | Laisvoji programa | 43.68neoficialus | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Mini U12 Sev Girls | Viso | 72.93neoficialus | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Trumpasis programa | 31.13neoficialus | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Laisvoji programa | 52.07neoficialus | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | Viso | 83.20neoficialus | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Mini Women | Trumpasis programa | 22.35neoficialus | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Mini Women | Laisvoji programa | 42.10neoficialus | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Mini Women | Viso | 64.45neoficialus | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Minis Girls | Trumpasis programa | 25.88neoficialus | 10ème Trophée Romand (SUI) |
| Minis Girls | Laisvoji programa | 49.36neoficialus | 10ème Trophée Romand (SUI) |
| Sev Mini Girls | Trumpasis programa | 28.20neoficialus | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini Girls | Laisvoji programa | 52.21neoficialus | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini Girls | Viso | 80.41neoficialus | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini U12 Women | Trumpasis programa | 27.76neoficialus | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini U12 Women | Laisvoji programa | 52.63neoficialus | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini U12 Women | Viso | 80.39neoficialus | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
Geriausi rezultatai 2017/2018
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Bronze Girls Younger | Laisvoji programa | 29.89neoficialus | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) |
| Bronze Girls Younger | Viso | 29.89neoficialus | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) |
| Mini Sev Girls | Trumpasis programa | 20.96neoficialus | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
| Mini Sev Girls | Laisvoji programa | 41.23neoficialus | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
| Mini Sev Girls | Viso | 62.19neoficialus | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
| Mini Sev U12 Girls | Trumpasis programa | 25.80neoficialus | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| Mini Sev U12 Girls | Laisvoji programa | 42.11neoficialus | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| Mini Sev U12 Girls | Viso | 67.91neoficialus | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
Geriausi rezultatai 2016/2017
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Cadet A2 | Laisvoji programa | 21.53neoficialus | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) |
| Cadet A2 | Viso | 21.53neoficialus | 32. Internationaler Säntiscup (SUI) |
| Interbronce Girls Younger | Laisvoji programa | 15.56neoficialus | Eulachcup 2016 (SUI) |
| Interbronce Girls Younger | Viso | 15.56neoficialus | Eulachcup 2016 (SUI) |
Būsimos varžybos
| Data | Varžybos | Kategorija |
|---|---|---|
| 2026/11/16–22 | Tallinn Trophy 2026 Tallinn/EST |
Senior Women |
| 2026/11/16–22 | ISU CS Tallinn Trophy 2026 Tallinn/EST |
Senior Women |
Sezonas 2026/2027
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026/10/16–18 | Jelgava Cup 2026 Jelgava/LAT |
Senior Women | 1 | 152.83 |
Short Program 6 (50.87) Free Skating 1 (101.96)
|
| 2026/08/08–09 | TESTSKATE 2026 Dübendorf/SUI |
Junior Women | 5 | 145.37 |
Short Program 4 (53.02) Free Skating 6 (92.35)
|
Sezonas 2025/2026
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026/03/24–27 | #nextgen ICESTARS 2026 Graz/AUT |
Junior Women | 1 | 147.22 |
Short Program 1 (51.56) Free Skating 1 (95.66)
|
| 2026/02/25–03/01 | Bellu Memorial 2026 Otopeni/ROU |
Junior Women | 1 | 144.77 |
Short Program 2 (49.71) Free Skating 1 (95.06)
|
| 2026/01/22–25 | CHALLENGECUP 2026 TILBURG/NED |
Junior Women | 4 | 161.93 |
Short Program 4 (58.81) Free Skating 4 (103.12)
|
| 2025/12/19–21 | Swiss Championships 2025 🏅 Nat. 3 Lugano/SUI |
Junior Women | 3 | 167.26 |
Short Program 3 (59.51) Free Skating 4 (107.75)
|
| 2025/11/22–23 | Lugano Cup 25 Lugano/SUI |
Junior Women | 1 | 134.65 |
Short Program 1 (49.93) Free Skating 1 (84.72)
|
| 2025/09/18–21 | Dreitannen-Cup 25 Olten/SUI |
Junior Women | 1 | 140.02 |
Short Program 1 (50.63) Free Skating 1 (89.39)
|
| 2025/08/09–10 | TEST SKATE 2025 Dübendorf/SUI |
Junior Women | 6 | 126.04 |
Short Program 5 (50.93) Free Skating 7 (75.11)
|
Rezultatai iš ankstesnių sezonų
Sezonas 2024/2025
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025/03/14–16 | Coupe du Printemps Luxembourg 2025 Luxembourg/LUX |
Junior Women | 3 | 134.68 |
Short Program 3 (48.01) Free Skating 3 (86.67)
|
| 2025/01/07–12 | Sofia Trophy 2025 Sofia/BUL |
Junior Women | 5 | 144.59 |
Short Program 6 (49.41) Free Skating 7 (95.18)
|
| 2024/12/13–15 | Swiss Senior and Junior Championships 2025, Geneva Nat. 8 Genève/SUI |
Junior Women | 8 | 119.35 |
Short Program 4 (48.19) Free Skating 12 (71.16)
|
| 2024/11/25–12/01 | Bosphorus Cup 2024 Istanbul/TUR |
Junior Women | 8 | 135.74 |
Short Program 7 (48.56) Free Skating 9 (87.18)
|
| 2024/11/14–17 | Skate Celje 2024 - ISU Celje/SLO |
Junior Women | 5 | 135.50 |
Short Program 2 (54.98) Free Skating 11 (80.52)
|
| 2024/08/10–11 | Test Skate 2024 Dübendorf/SUI |
Junior Women | 6 | 125.59 |
Short Program 5 (46.99) Free Skating 6 (78.60)
|
Sezonas 2023/2024
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024/03/15–17 | Coupe du printemps Luxembourg 2024 Luxembourg/LUX |
Junior Women | 2 | 150.45 |
Short Program 1 (54.37) Free Skating 2 (96.08)
|
| 2024/02/23–25 | meran2024 Merano/ITA |
Junior Women | 3 | 141.20 |
Short Program 3 (50.34) Free Skating 3 (90.86)
|
| 2024/01/30–02/04 | Sofia Trophy 2024 Sofia/BUL |
Junior Women | 1 | 160.46 |
Short Program 2 (52.13) Free Skating 1 (108.33)
|
| 2023/12/15–17 | Swiss Elite Championships 2024 Nat. 4 Küsnacht/SUI |
Junior Women | 4 | 135.79 |
Short Program 5 (45.75) Free Skating 4 (90.04)
|
| 2023/10/26–29 | Swiss Ice Skating Open 2023, Lausanne SUI Lausanne/SUI |
Junior Women | WD | 40.13 |
Short Program 18 (40.13)
|
| 2023/10/04–07 | ISU JGP Armenian Cup 2023 Yerevan/ARM |
Junior Women | 8 | 153.24 |
Short Program 7 (55.29) Free Skating 9 (97.95)
|
| 2023/09/22–24 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Junior Women | 2 | 126.72 |
Short Program 2 (47.16) Free Skating 2 (79.56)
|
| 2023/09/14–16 | ISU JGP OSAKA 2023 Osaka/JPN |
Junior Women | 15 | 137.28 |
Short Program 11 (53.35) Free Skating 16 (83.93)
|
| 2023/08/11–12 | Test Skate 2023 Dübendorf/SUI |
Junior Women | 5 | 118.01 |
Short Program 8 (39.17) Free Skating 4 (78.84)
|
Sezonas 2022/2023
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023/02/10–12 | Heiko-Fischer-Pokal 2023 Stuttgart/GER |
Junior Women | 1 | 141.94 |
Short Program 6 (39.76) Free Skating 1 (102.18)
|
| 2023/01/21–22 | SM Junioren - Mixed Age Nat. 4 Dübendorf/SUI |
Junior Women | 4 | 132.84 |
Short Program 4 (50.76) Free Skating 4 (82.08)
|
| 2023/01/13–15 | PilatusCup23 Luzern/SUI |
Junior Women | 3 | 132.00 |
Short Program 3 (46.38) Free Skating 3 (85.62)
|
| 2022/12/08–11 | 33. Flimser Trophy 2022 Flims/SUI |
Junior Women | WD | 39.27 |
Short Program 5 (39.27)
|
| 2022/11/26–27 | LuganoCup Lugano/SUI |
Junior | 2 | 129.73 |
Short Program 2 (46.92) Free Skating 1 (82.81)
|
| 2022/11/11–13 | 18. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Junior Women | WD | ||
| 2022/10/21–22 | Antwerp Diamond Trophy 2022 Wilrijk/BEL |
Junior Women | 2 | 128.23 |
Short Program 3 (45.04) Free Skating 2 (83.19)
|
| 2022/09/16–18 | Coupe de Lausanne 2022 Lausanne/SUI |
7 Test Skate Junior Women | WD |
Sezonas 2021/2022
Sezonas 2020/2021
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2021/01/30–31 | LUGANO CUP 2020 -2021 SUI |
Cadet U14 | 1 | 101.52 |
Short Program 1 (40.74) Free Skating 1 (60.78)
|
| 2020/10/23–25 | Montalin Cup 2020 SUI |
U14 Nachwuchs Women | 1 | 98.91 |
Short Program 1 (38.50) Free Skating 1 (60.41)
|
Sezonas 2019/2020
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2020/02/03–09 | Bavarian Open 2020 Oberstdorf/GER |
Advanced Novice Girls I | 5 | 96.94 |
Short Program 7 (33.17) Free Skating 4 (63.77)
|
| 2020/02/01–02 | 33. Montafoner Schlittschuh 2020 AUT |
Advanced Novice Girls | 1 | 88.31 |
Short Program 2 (28.02) Free Skating 1 (60.29)
|
| 2020/01/24–26 | CAMPIONATI SVIZZERI MINI E SPERANZE 2020 🥇 Nat. champion SUI |
Speranze U13 | 1 | 99.56 |
Short Program 1 (36.93) Free Skating 1 (62.63)
|
| 2019/11/28–12/01 | 30. Flimser Trophy 2019 SUI |
Jugend Girls | 1 | 88.82 |
Short Program 1 (31.74) Free Skating 1 (57.08)
|
| 2019/11/15–17 | 23. Züri Leu Cup 2019 SUI |
Jugend U13 Girls | 1 | 80.01 |
Short Program 1 (29.12) Free Skating 1 (50.89)
|
| 2019/10/25–27 | Montalin Cup 2019 SUI |
U13 Jugend Women | 1 | 86.83 |
Short Program 1 (31.38) Free Skating 1 (55.45)
|
| 2019/10/18–20 | Alpenpokal 2019 SUI |
Nachwuchs U11 Girls | 1 | 52.62 |
Free Skating 1 (52.62)
|
| 2019/10/04–06 | Ticino Cup BancaStato 2019 SUI |
Speranze U13 | 2 | 84.03 |
Short Program 1 (30.38) Free Skating 2 (53.65)
|
Sezonas 2018/2019
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019/02/23 | OEV Meisterschaft 2019 SUI |
Mini Sev | 1 | 47.40 |
Free Skating 1 (47.40)
|
| 2019/01/25–27 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend 🏅 Nat. 3 SUI |
Mini Girls U12 | 3 | 82.13 |
Short Program 4 (30.53) Free Skating 2 (51.60)
|
| 2018/12/06–09 | Pilatus Cup 2018 SUI |
Sev Mini Girls | 3 | 80.41 |
Short Program 4 (28.20) Free Skating 1 (52.21)
|
| 2018/11/29–12/02 | 29. Flimser Trophy SUI |
Mini U12 Swiss Ice Skating Girls | 2 | 83.20 |
Short Program 3 (31.13) Free Skating 2 (52.07)
|
| 2018/11/15–18 | 22. Zueri Leu Cup 2018 SUI |
Sev Mini U12 Women | 1 | 80.39 |
Short Program 1 (27.76) Free Skating 1 (52.63)
|
| 2018/11/09–11 | 15. Eulach-Cup SUI |
Mini U12 Sev Girls | 6 | 72.93 |
Short Program 2 (29.25) Free Skating 12 (43.68)
|
| 2018/10/12–14 | 10ème Trophée Romand SUI |
Minis Girls |
Free Skating 2 (49.36) Short Program 5 (25.88)
|
||
| 2018/10/05–07 | TICINO CUP 2018 SUI |
Mini U12 | 2 | 76.63 |
Short Program 5 (28.17) Free Skating 1 (48.46)
|
| 2018/09/21–23 | Dreitannencup 2018 SUI |
Mini Women | 17 | 64.45 |
Short Program 25 (22.35) Free Skating 16 (42.10)
|
Sezonas 2017/2018
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2017/12/08–10 | 28. Flimser Trophy 2017 SUI |
Mini Sev U12 Girls | 9 | 67.91 |
Short Program 8 (25.80) Free Skating 10 (42.11)
|
| 2017/12/01–03 | Pilatus Cup 2017 SUI |
Mini Sev Girls | 22 | 62.19 |
Short Program 34 (20.96) Free Skating 18 (41.23)
|
| 2017/09/22–24 | Dreitannen-Cup 2017 SUI |
Bronze Girls Younger | 2 | 29.89 |
Free Skating 2 (29.89)
|
Sezonas 2016/2017
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2017/04/07–09 | 32. Internationaler Säntiscup SUI |
Cadet A2 | 7 | 21.53 |
Free Skating 7 (21.53)
|
| 2016/11/11–13 | Eulachcup 2016 SUI |
Interbronce Girls Younger | 16 | 15.56 |
Free Skating 16 (15.56)
|
ISU Čempionato minimumai ⓘ
World Championships — Women
2027/03/17 · Tampere, FIN
81.28 / 88.00 minimumas−6.72
paskutinis pasiekti galimybės datos: 2027/02/17
Short Program
27.27Jelgava Cup 2026 (Jelgava/LAT)
Free Skating
54.01Jelgava Cup 2026 (Jelgava/LAT)
European Championships — Women
2027/01/27 · Lausanne, SUI
81.28 / 75.00 minimumas✓ įvykdyta
paskutinis pasiekti galimybės datos: 2026/12/30
Short Program
27.27Jelgava Cup 2026 (Jelgava/LAT)
Free Skating
54.01Jelgava Cup 2026 (Jelgava/LAT)
World Junior Championships — Women
2027/02/24 · Sofia, BUL
83.22 / 72.00 minimumas✓ įvykdyta
paskutinis pasiekti galimybės datos: 2027/01/27
Short Program
29.83#nextgen ICESTARS 2026 (Graz/AUT)
Free Skating
53.39#nextgen ICESTARS 2026 (Graz/AUT)