Maximilian MAKSYMEC Access
2012-08-13 Geneva Geneva student
Treneris: Laurent Alvarez Choreographer: Arianna Wroblewska, Lynne Koper
Balų pokytis
Elementų žemėlapis ⓘ
Asmeninis rekordas
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Junior Men +++ | Trumpasis programa | 56.22neoficialus | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) | 2026/2027 |
| Junior Men +++ | Laisvoji programa | 83.83neoficialus | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) | 2026/2027 |
| Junior Men +++ | Viso | 140.05neoficialus | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) | 2026/2027 |
Asmeniniai rekordai iš ankstesnių kategorijų
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Adv. Novice U16 Boys | Trumpasis programa | 39.19neoficialus | SMAdvanced2025 (Aarau/SUI) | 2024/2025 |
| Adv. Novice U16 Boys | Laisvoji programa | 57.83neoficialus | SMAdvanced2025 (Aarau/SUI) | 2024/2025 |
| Adv. Novice U16 Boys | Viso | 97.02neoficialus | SMAdvanced2025 (Aarau/SUI) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Boys | Trumpasis programa | 45.65neoficialus | COUPE DU PRINTEMPS (Luxembourg/LUX) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Boys | Laisvoji programa | 72.62neoficialus | Bavarian Open 2026 (Oberstdorf/GER) | 2025/2026 |
| Advanced Novice Boys | Viso | 116.00neoficialus | COUPE DU PRINTEMPS (Luxembourg/LUX) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Boys SP | Viso | 40.78neoficialus | Coupe de Lausanne 2025, Lausanne (Lausanne/SUI) | 2025/2026 |
| Advanced Novice U16 Boys | Trumpasis programa | 43.33neoficialus | 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig (Brig/SUI) | |
| Advanced Novice U16 Boys | Laisvoji programa | 75.22neoficialus | PilatusCup25 (Luzern/SUI) | 2025/2026 |
| Advanced Novice U16 Boys | Viso | 117.18neoficialus | PilatusCup25 (Luzern/SUI) | 2025/2026 |
| Advended Novice Boys | Trumpasis programa | 40.60neoficialus | Coupe du Printemps Luxembourg 2025 (Luxembourg/LUX) | 2024/2025 |
| Advended Novice Boys | Laisvoji programa | 66.08neoficialus | Coupe du Printemps Luxembourg 2025 (Luxembourg/LUX) | 2024/2025 |
| Advended Novice Boys | Viso | 106.68neoficialus | Coupe du Printemps Luxembourg 2025 (Luxembourg/LUX) | 2024/2025 |
| Espoir U13 Boy | Trumpasis programa | 27.22neoficialus | Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI) | 2022/2023 |
| Espoir U13 Boy | Laisvoji programa | 48.12neoficialus | Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI) | 2022/2023 |
| Espoir U13 Boy | Viso | 75.34neoficialus | Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI) | 2022/2023 |
| Espoirs Boys | Viso | 53.35neoficialus | Championnats genevois 2023, Meyrin (Meyrin/SUI) | 2022/2023 |
| Junior Men Free Program | Viso | 88.72neoficialus | New Season Cup 2026, Sion (Sion/SUI) | 2026/2027 |
| Juvenile Boys | Trumpasis programa | 37.06neoficialus | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) | 2023/2024 |
| Juvenile Boys | Laisvoji programa | 58.19neoficialus | Championnats genevois 2024, Trois-Chêne (Thônex/SUI) | 2023/2024 |
| Juvenile Boys | Viso | 93.03neoficialus | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) | 2023/2024 |
| Juvenile U13 Boys | Trumpasis programa | 32.63neoficialus | EVBN-Cup (Grindelwald/SUI) | 2023/2024 |
| Juvenile U13 Boys | Laisvoji programa | 59.24neoficialus | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) | 2023/2024 |
| Juvenile U13 Boys | Viso | 88.85neoficialus | CS24 Young Novice e Juvenile (LUGANO/SUI) | 2023/2024 |
| Speranze U13 Boys | Trumpasis programa | 26.26neoficialus | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Speranze U13 Boys | Laisvoji programa | 50.46neoficialus | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Speranze U13 Boys | Viso | 76.72neoficialus | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Test Skate Juvenile Boys Pc | Viso | 35.36neoficialus | Coupe de Lausanne 2023 (Lausanne/SUI) | 2023/2024 |
Geriausi rezultatai 2026/2027
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior Men +++ | Trumpasis programa | 56.22neoficialus | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) |
| Junior Men +++ | Laisvoji programa | 83.83neoficialus | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) |
| Junior Men +++ | Viso | 140.05neoficialus | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) |
| Junior Men Free Program | Laisvoji programa | 88.72neoficialus | New Season Cup 2026, Sion (Sion/SUI) |
| Junior Men Free Program | Viso | 88.72neoficialus | New Season Cup 2026, Sion (Sion/SUI) |
Geriausi rezultatai 2025/2026
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Trumpasis programa | 45.65neoficialus | Coupe Du Printemps (Luxembourg/LUX) |
| Advanced Novice Boys | Laisvoji programa | 72.62neoficialus | Bavarian Open 2026 (Oberstdorf/GER) |
| Advanced Novice Boys | Viso | 116.00neoficialus | Coupe Du Printemps (Luxembourg/LUX) |
| Advanced Novice Boys SP | Trumpasis programa | 40.78neoficialus | Coupe de Lausanne 2025, Lausanne (Lausanne/SUI) |
| Advanced Novice Boys SP | Viso | 40.78neoficialus | Coupe de Lausanne 2025, Lausanne (Lausanne/SUI) |
| Advanced Novice U16 Boys | Trumpasis programa | 41.96neoficialus | PilatusCup25 (Luzern/SUI) |
| Advanced Novice U16 Boys | Laisvoji programa | 75.22neoficialus | PilatusCup25 (Luzern/SUI) |
| Advanced Novice U16 Boys | Viso | 117.18neoficialus | PilatusCup25 (Luzern/SUI) |
Geriausi rezultatai iš ankstesnių sezonų
Geriausi rezultatai 2024/2025
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Adv. Novice U16 Boys | Trumpasis programa | 39.19neoficialus | SMAdvanced2025 (Aarau/SUI) |
| Adv. Novice U16 Boys | Laisvoji programa | 57.83neoficialus | SMAdvanced2025 (Aarau/SUI) |
| Adv. Novice U16 Boys | Viso | 97.02neoficialus | SMAdvanced2025 (Aarau/SUI) |
| Advanced Novice Boys | Trumpasis programa | 35.35neoficialus | Bavarian Open 2025 (Oberstdorf/GER) |
| Advanced Novice Boys | Laisvoji programa | 62.78neoficialus | Bavarian Open 2025 (Oberstdorf/GER) |
| Advanced Novice Boys | Viso | 98.13neoficialus | Bavarian Open 2025 (Oberstdorf/GER) |
| Advanced Novice U16 Boys | Trumpasis programa | 37.03neoficialus | Coupe du Rhône 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Advanced Novice U16 Boys | Laisvoji programa | 73.08neoficialus | Championnat genevois 2025, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Advanced Novice U16 Boys | Viso | 96.66neoficialus | Coupe du Rhône 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Advended Novice Boys | Trumpasis programa | 40.60neoficialus | Coupe du Printemps Luxembourg 2025 (Luxembourg/LUX) |
| Advended Novice Boys | Laisvoji programa | 66.08neoficialus | Coupe du Printemps Luxembourg 2025 (Luxembourg/LUX) |
| Advended Novice Boys | Viso | 106.68neoficialus | Coupe du Printemps Luxembourg 2025 (Luxembourg/LUX) |
Geriausi rezultatai 2023/2024
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Trumpasis programa | 30.61neoficialus | Coupe du printemps Luxembourg 2024 (Luxembourg/LUX) |
| Advanced Novice Boys | Laisvoji programa | 60.30neoficialus | Coupe du printemps Luxembourg 2024 (Luxembourg/LUX) |
| Advanced Novice Boys | Viso | 90.91neoficialus | Coupe du printemps Luxembourg 2024 (Luxembourg/LUX) |
| Juvenile Boys | Trumpasis programa | 37.06neoficialus | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Juvenile Boys | Laisvoji programa | 58.19neoficialus | Championnats genevois 2024, Trois-Chêne (Thônex/SUI) |
| Juvenile Boys | Viso | 93.03neoficialus | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Juvenile U13 Boys | Trumpasis programa | 32.63neoficialus | EVBN-Cup (Grindelwald/SUI) |
| Juvenile U13 Boys | Laisvoji programa | 59.24neoficialus | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) |
| Juvenile U13 Boys | Viso | 88.85neoficialus | CS24 Young Novice e Juvenile (LUGANO/SUI) |
| Test Skate Juvenile Boys Pc | Trumpasis programa | 35.36neoficialus | Coupe de Lausanne 2023 (Lausanne/SUI) |
| Test Skate Juvenile Boys Pc | Viso | 35.36neoficialus | Coupe de Lausanne 2023 (Lausanne/SUI) |
Geriausi rezultatai 2022/2023
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Espoir U13 Boy | Trumpasis programa | 27.22neoficialus | Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI) |
| Espoir U13 Boy | Laisvoji programa | 48.12neoficialus | Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI) |
| Espoir U13 Boy | Viso | 75.34neoficialus | Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI) |
| Espoirs Boys | Laisvoji programa | 53.35neoficialus | Championnats genevois 2023, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Espoirs Boys | Viso | 53.35neoficialus | Championnats genevois 2023, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Speranze U13 Boys | Trumpasis programa | 26.26neoficialus | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
| Speranze U13 Boys | Laisvoji programa | 50.46neoficialus | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
| Speranze U13 Boys | Viso | 76.72neoficialus | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
Geriausi rezultatai 2021/2022
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Trumpasis programa | 45.65neoficialus | COUPE DU PRINTEMPS (Luxembourg/LUX) |
| Advanced Novice Boys | Laisvoji programa | 70.35neoficialus | COUPE DU PRINTEMPS (Luxembourg/LUX) |
| Advanced Novice Boys | Viso | 116.00neoficialus | COUPE DU PRINTEMPS (Luxembourg/LUX) |
Sezonas 2026/2027
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026/09/18–20 | Dreitannen-Cup 26 Olten/SUI |
Junior Men +++ | 2 | 140.05 |
Short Program 1 (56.22) Free Skating 2 (83.83)
|
| 2026/09/12–13 | New Season Cup 2026, Sion Sion/SUI |
Junior Men Free Program | 1 | 88.72 |
Free Skating 1 (88.72)
|
| 2026/08/08–09 | TESTSKATE 2026 Dübendorf/SUI |
Junior Men | 4 | 119.13 |
Short Program 3 (48.68) Free Skating 4 (70.45)
|
Sezonas 2025/2026
Rezultatai iš ankstesnių sezonų
Sezonas Unknown season
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig Brig/SUI |
Advanced Novice U16 Boys | 1 | 114.05 |
Short Program 1 (43.33) Free Skating 1 (70.72)
|
Sezonas 2024/2025
Sezonas 2023/2024
Sezonas 2022/2023
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023/04/23 | Championnats genevois 2023, Meyrin Meyrin/SUI |
Espoirs Boys | 2 | 53.35 |
Free Skating 2 (53.35)
|
| 2023/02/17–19 | CS Speranze e Mini Nat. 5 Bellinzona/SUI |
Speranze U13 Boys | 5 | 76.72 |
Short Program 5 (26.26) Free Skating 4 (50.46)
|
| 2023/01/20–22 | Coupe de Neuchâtel Neuchâtel/SUI |
Espoir U13 Boy | 1 | 75.34 |
Short Program 1 (27.22) Free Skating 1 (48.12)
|
Sezonas 2021/2022
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022/03/18–20 | COUPE DU PRINTEMPS Luxembourg/LUX |
Advanced Novice Boys | 1 | 116.00 |
Short Program 1 (45.65) Free Skating 2 (70.35)
|