Laura KLEINMANN neaktyvus Access
Balų pokytis
Elementų žemėlapis ⓘ
Asmeninis rekordas
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| 7-1 Anfänger Girls | Viso | 24.25 | Hermann-Kist-Pokal 2019 (GER) | 2018/2019 |
Asmeniniai rekordai iš ankstesnių kategorijų
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| 1-3 Parcour Bambini | Viso | 3.15 | Hermann-Kist-Pokal (GER) | 2012/2013 |
| 5-2 Figurenläufer | Viso | 12.78 | Iller-Cup 2017 (GER) | 2016/2017 |
| 6-2 Kunstläufer | Viso | 21.05 | Hermann-Kist-Pokal (GER) | 2017/2018 |
| 7-1 Anfänger | Viso | 22.74 | Iller-Cup 2019 (GER) | 2018/2019 |
| Anfänger Girls 1 | Viso | 23.97 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2020 (GER) | 2019/2020 |
| Group 2-2 Parcours Standard | Viso | 3.90 | Hermann-Kist-Pokal / Hörnle-Cup 2014 (GER) | 2013/2014 |
| Group 3-2 Freiläufer O. Musik | Viso | 3.55 | Iller-Cup 2014 (GER) | 2013/2014 |
| Group 4-1 Freiläufer Kür | Viso | 6.10 | Herrmann-Kist-Pokal 2015 (GER) | 2014/2015 |
| Group 4-4 Freiläufer Kür | Viso | 7.92 | IllerCup 2015 (GER) | 2014/2015 |
| Group 5-2 Figurenläufer | Viso | 12.85 | Hermann-Kist-Pokal (GER) | 2016/2017 |
| Kunstläufer Jg. 2006 | Viso | 19.08 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2018 (GER) | 2017/2018 |
Geriausi rezultatai iš ankstesnių sezonų
Geriausi rezultatai 2019/2020
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| 7-1 Anfänger Girls | Laisvoji programa | 21.74 | Hermann-Kist Pokal 2020 (GER) |
| 7-1 Anfänger Girls | Viso | 21.74 | Hermann-Kist Pokal 2020 (GER) |
| Anfänger Girls 1 | Laisvoji programa | 23.97 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2020 (GER) |
| Anfänger Girls 1 | Viso | 23.97 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2020 (GER) |
Geriausi rezultatai 2018/2019
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| 7-1 Anfänger | Laisvoji programa | 22.74 | Iller-Cup 2019 (GER) |
| 7-1 Anfänger | Viso | 22.74 | Iller-Cup 2019 (GER) |
| 7-1 Anfänger Girls | Laisvoji programa | 24.25 | Hermann-Kist-Pokal 2019 (GER) |
| 7-1 Anfänger Girls | Viso | 24.25 | Hermann-Kist-Pokal 2019 (GER) |
Geriausi rezultatai 2017/2018
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| 6-2 Kunstläufer | Laisvoji programa | 21.05 | Hermann-Kist-Pokal (GER) |
| 6-2 Kunstläufer | Viso | 21.05 | Hermann-Kist-Pokal (GER) |
| Kunstläufer Jg. 2006 | Laisvoji programa | 19.08 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2018 (GER) |
| Kunstläufer Jg. 2006 | Viso | 19.08 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2018 (GER) |
Geriausi rezultatai 2016/2017
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| 5-2 Figurenläufer | Laisvoji programa | 12.78 | Iller-Cup 2017 (GER) |
| 5-2 Figurenläufer | Viso | 12.78 | Iller-Cup 2017 (GER) |
| Group 5-2 Figurenläufer | Laisvoji programa | 12.85 | Hermann-Kist-Pokal (GER) |
| Group 5-2 Figurenläufer | Viso | 12.85 | Hermann-Kist-Pokal (GER) |
Geriausi rezultatai 2014/2015
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Group 4-1 Freiläufer Kür | Laisvoji programa | 6.10 | Herrmann-Kist-Pokal 2015 (GER) |
| Group 4-1 Freiläufer Kür | Viso | 6.10 | Herrmann-Kist-Pokal 2015 (GER) |
| Group 4-4 Freiläufer Kür | Laisvoji programa | 7.92 | IllerCup 2015 (GER) |
| Group 4-4 Freiläufer Kür | Viso | 7.92 | IllerCup 2015 (GER) |
Geriausi rezultatai 2013/2014
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Group 2-2 Parcours Standard | PARCOURS | 3.90 | Hermann-Kist-Pokal / Hörnle-Cup 2014 (GER) |
| Group 2-2 Parcours Standard | Viso | 3.90 | Hermann-Kist-Pokal / Hörnle-Cup 2014 (GER) |
| Group 3-2 Freiläufer O. Musik | Laisvoji programa | 3.55 | Iller-Cup 2014 (GER) |
| Group 3-2 Freiläufer O. Musik | Viso | 3.55 | Iller-Cup 2014 (GER) |
Geriausi rezultatai 2012/2013
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| 1-3 Parcour Bambini | PARCOUR | 3.15 | Hermann-Kist-Pokal (GER) |
| 1-3 Parcour Bambini | Viso | 3.15 | Hermann-Kist-Pokal (GER) |
Rezultatai iš ankstesnių sezonų
Sezonas 2019/2020
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2020/02/22 | Hermann-Kist Pokal 2020 GER |
7-1 Anfänger Girls | 11 | 21.74 |
Free Skating 11 (21.74)
|
| 2020/02/01–02 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2020 GER |
Anfänger Girls 1 | 5 | 23.97 |
Free Skating 5 (23.97)
|
Sezonas 2018/2019
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019/03/10 | Iller-Cup 2019 GER |
7-1 Anfänger | 8 | 22.74 |
Free Skating 8 (22.74)
|
| 2019/02/16 | Hermann-Kist-Pokal 2019 GER |
7-1 Anfänger Girls | 8 | 24.25 |
Free Skating 8 (24.25)
|
Sezonas 2017/2018
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2018/03/10 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2018 GER |
Kunstläufer Jg. 2006 | 4 | 19.08 |
Free Skating 4 (19.08)
|
| 2018/03/04 | Iller-Cup 2018 GER |
6-2 Kunstläufer | 6 | 20.63 |
Free Skating 6 (20.63)
|
| 2018/02/17 | Hermann-Kist-Pokal GER |
6-2 Kunstläufer | 4 | 21.05 |
Free Skating 4 (21.05)
|
Sezonas 2016/2017
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2017/03/05 | Iller-Cup 2017 GER |
5-2 Figurenläufer | 6 | 12.78 |
Free Skating 6 (12.78)
|
| 2017/02/18 | Hermann-Kist-Pokal GER |
Group 5-2 Figurenläufer | 3 | 12.85 |
Free Skating 3 (12.85)
|
Sezonas 2014/2015
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2015/03/08 | IllerCup 2015 GER |
Group 4-4 Freiläufer Kür | 4 | 7.92 |
Free Skating 4 (7.92)
|
| 2015/02/21 | Herrmann-Kist-Pokal 2015 GER |
Group 4-1 Freiläufer Kür | 1 | 6.10 |
Free Skating 1 (6.10)
|
Sezonas 2013/2014
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2014/03/16 | Iller-Cup 2014 GER |
Group 3-2 Freiläufer O. Musik | 6 | 3.55 |
Free Skating 6 (3.55)
|
| 2014/02/15 | Hermann-Kist-Pokal / Hörnle-Cup 2014 GER |
Group 2-2 Parcours Standard | 3 | 3.90 |
Parcours 3 (3.90)
|
Sezonas 2012/2013
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2013/02/16 | Hermann-Kist-Pokal GER |
1-3 Parcour Bambini | 1 | 3.15 |
Parcour 1 (3.15)
|