Léane BIEDERMANN Access
Balų pokytis
Elementų žemėlapis ⓘ
Asmeninis rekordas
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Mixed Age Women | Trumpasis programa | 31.54 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) | 2025/2026 |
| Mixed Age Women | Laisvoji programa | 59.46 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) | 2025/2026 |
| Mixed Age Women | Viso | 91.00 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) | 2025/2026 |
Asmeniniai rekordai iš ankstesnių kategorijų
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Junior | Viso | 49.84 | Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) | 2022/2023 |
| Junior Silver | Viso | 46.19 | 4ème Coupe Prévôtoise (Moutier //SUI) | 2022/2023 |
| Novice Arp 2 Girls | Laisvoji programa | 36.05 | Championnats Romands 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Silver | Viso | 51.47 | 11ème Coupe d'Ajoie (Porrentruy/SUI) | 2022/2023 |
| Sport De Masse III Women (Junior) B | Viso | 51.34 | Coupe de Neuchâtel 2025 (Neuchâtel/SUI) | 2024/2025 |
Geriausi rezultatai 2025/2026
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Mixed Age Women | Trumpasis programa | 31.54 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) |
| Mixed Age Women | Laisvoji programa | 59.46 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) |
| Mixed Age Women | Viso | 91.00 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) |
Geriausi rezultatai iš ankstesnių sezonų
Geriausi rezultatai 2024/2025
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Mixed Age Women | Trumpasis programa | 30.28 | Coupe du Rhône 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Mixed Age Women | Laisvoji programa | 54.44 | Pilatus Cup 24 (Luzern/SUI) |
| Mixed Age Women | Viso | 81.59 | Coupe du Rhône 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Sport De Masse III Women (Junior) B | Laisvoji programa | 51.34 | Coupe de Neuchâtel 2025 (Neuchâtel/SUI) |
| Sport De Masse III Women (Junior) B | Viso | 51.34 | Coupe de Neuchâtel 2025 (Neuchâtel/SUI) |
Geriausi rezultatai 2023/2024
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Mixed Age Women | Trumpasis programa | 25.34 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Mixed Age Women | Laisvoji programa | 53.43 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Mixed Age Women | Viso | 78.77 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
Geriausi rezultatai 2022/2023
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior | Laisvoji programa | 49.84 | Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) |
| Junior | Viso | 49.84 | Coupe de Tramelan (Tramelan/SUI) |
| Junior Silver | Laisvoji programa | 46.19 | 4ème Coupe Prévôtoise (Moutier //SUI) |
| Junior Silver | Viso | 46.19 | 4ème Coupe Prévôtoise (Moutier //SUI) |
| Silver | Laisvoji programa | 51.47 | 11ème Coupe d'Ajoie (Porrentruy/SUI) |
| Silver | Viso | 51.47 | 11ème Coupe d'Ajoie (Porrentruy/SUI) |
Geriausi rezultatai 2019/2020
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Novice Arp 2 Girls | Laisvoji programa | 36.05 | Championnats Romands 2019 (SUI) |
Sezonas 2025/2026
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026/01/30–02/01 | Trophée romand 2026, Meyrin Meyrin/SUI |
Mixed Age Women | 12 | 86.46 |
Short Program 12 (28.37) Free Skating 12 (58.09)
|
| 2026/01/15–18 | Aarauer Cup 2026 Aarau/SUI |
Mixed Age Women | 10 | 81.96 |
Short Program 11 (26.29) Free Skating 8 (55.67)
|
| 2026/01/09–11 | 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig Brig/SUI |
Mixed Age Women | 9 | 75.09 |
Short Program 11 (25.39) Free Skating 9 (49.70)
|
| 2025/11/28–30 | Swiss Cup St. Gallen St. Gallen/SUI |
Mixed Age Women | 13 | 82.62 |
Short Program 11 (29.84) Free Skating 12 (52.78)
|
| 2025/10/17–19 | Coupe Erguel 2025 Saint-Imier/SUI |
Mixed Age Women | 4 | 91.00 |
Short Program 4 (31.54) Free Skating 3 (59.46)
|
Rezultatai iš ankstesnių sezonų
Sezonas 2024/2025
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025/01/17–19 | Coupe de Neuchâtel 2025 Neuchâtel/SUI |
Sport De Masse III Women (Junior) B | 8 | 51.34 |
Free Skating 8 (51.34)
|
| 2024/12/06–08 | Pilatus Cup 24 Luzern/SUI |
Mixed Age Women | 6 | 80.32 |
Short Program 6 (25.88) Free Skating 3 (54.44)
|
| 2024/11/15–17 | Züri Leu Cup 24 Zürich-Oerlikon/SUI |
Mixed Age Women | 8 | 77.30 |
Short Program 7 (27.49) Free Skating 8 (49.81)
|
| 2024/10/18–20 | Coupe du Rhône 2024, Monthey Monthey/SUI |
Mixed Age Women | 6 | 81.59 |
Short Program 7 (30.28) Free Skating 6 (51.31)
|
Sezonas 2023/2024
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024/01/12–14 | Championnat romand 2024, Monthey Monthey/SUI |
Mixed Age Women | 13 | 78.77 |
Short Program 16 (25.34) Free Skating 12 (53.43)
|
| 2023/11/17–19 | Züri Leu Cup Zürich-Oerlikon/SUI |
Mixed Age Women | 12 | 69.75 |
Short Program 12 (24.01) Free Skating 12 (45.74)
|
| 2023/10/20–22 | Coupe Erguel 2023 St-Imier/SUI |
Mixed Age Women | 7 | 68.42 |
Short Program 8 (20.67) Free Skating 7 (47.75)
|
Sezonas 2022/2023
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023/02/04–05 | 4ème Coupe Prévôtoise Moutier //SUI |
Junior Silver | 1 | 46.19 |
Free Skating 1 (46.19)
|
| 2022/12/17–18 | 11ème Coupe d'Ajoie Porrentruy/SUI |
Silver | 1 | 51.47 |
Free Skating 1 (51.47)
|
| 2022/12/10–11 | Coupe de Tramelan Tramelan/SUI |
Junior | 1 | 49.84 |
Free Skating 1 (49.84)
|
Sezonas 2019/2020
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019/12/19–22 | Championnats Romands 2019 SUI |
Novice Arp 2 Girls |
Free Skating 1 (36.05)
|