Marek MERVA Access
Balų pokytis
Elementų žemėlapis ⓘ
Asmeninis rekordas
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Boys | Trumpasis programa | 36.28 | Velka cena Uherskeho Brodu (Uhersky Brod/CZE) | 2025/2026 |
| Boys | Laisvoji programa | 60.28 | Velka cena Uherskeho Brodu (Uhersky Brod/CZE) | 2025/2026 |
| Boys | Viso | 96.56 | Velka cena Uherskeho Brodu (Uhersky Brod/CZE) | 2025/2026 |
Asmeniniai rekordai iš ankstesnių kategorijų
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Hopefuls Younger Boys | Viso | 18.10 | 33. Velka Cena Zvolena (SVK) | 2018/2019 |
| Ml.zaci | Viso | 43.81 | Mistrovstvi CR zactva, ml.zactva a nejml.zactva 20 (CZE) | 2021/2022 |
| Novacci Boys | Viso | 19.35 | VC Trince (CZE) | 2018/2019 |
| Novacci Boys A | Viso | 13.06 | Mala cena Pardubice (CZE) | 2018/2019 |
| Younger Boys | Viso | 47.06 | MCR zactva, ml.zactva a nejml.zactva 2023 (Koprivnice/CZE) | 2022/2023 |
| Youngest Boys | Viso | 25.42 | VC Koprivnice (CZE) | 2019/2020 |
Geriausi rezultatai 2025/2026
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Boys | Trumpasis programa | 36.28 | Velka cena Uherskeho Brodu (Uhersky Brod/CZE) |
| Boys | Laisvoji programa | 60.28 | Velka cena Uherskeho Brodu (Uhersky Brod/CZE) |
| Boys | Viso | 96.56 | Velka cena Uherskeho Brodu (Uhersky Brod/CZE) |
Geriausi rezultatai iš ankstesnių sezonų
Geriausi rezultatai 2024/2025
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Boys | Trumpasis programa | 28.56 | Velka cena Breclavi (Breclav/CZE) |
| Boys | Laisvoji programa | 50.46 | VC Ceske Budejovice (Ceske Budejovice/CZE) |
| Boys | Viso | 76.88 | VC Ceske Budejovice (Ceske Budejovice/CZE) |
Geriausi rezultatai 2023/2024
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Boys | Trumpasis programa | 23.92 | MCR zactva, ml.zactva a nejml.zactva (Ceske Budejovice/CZE) |
| Boys | Laisvoji programa | 50.85 | Orlovska pirueta 2023 (Orlova/CZE) |
| Boys | Viso | 73.67 | Orlovska pirueta 2023 (Orlova/CZE) |
Geriausi rezultatai 2022/2023
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Younger Boys | Laisvoji programa | 47.06 | MCR zactva, ml.zactva a nejml.zactva 2023 (Koprivnice/CZE) |
| Younger Boys | Viso | 47.06 | MCR zactva, ml.zactva a nejml.zactva 2023 (Koprivnice/CZE) |
Geriausi rezultatai 2021/2022
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Ml.zaci | Laisvoji programa | 43.81 | Mistrovstvi CR zactva, ml.zactva a nejml.zactva 20 (CZE) |
| Ml.zaci | Viso | 43.81 | Mistrovstvi CR zactva, ml.zactva a nejml.zactva 20 (CZE) |
| Younger Boys | Laisvoji programa | 43.26 | VC Cesky Tesin (CZE) |
| Younger Boys | Viso | 43.26 | VC Cesky Tesin (CZE) |
Geriausi rezultatai 2019/2020
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Youngest Boys | Laisvoji programa | 25.42 | VC Koprivnice (CZE) |
| Youngest Boys | Viso | 25.42 | VC Koprivnice (CZE) |
Geriausi rezultatai 2018/2019
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Hopefuls Younger Boys | Laisvoji programa | 18.10 | 33. Velka Cena Zvolena (SVK) |
| Hopefuls Younger Boys | Viso | 18.10 | 33. Velka Cena Zvolena (SVK) |
| Novacci Boys | Laisvoji programa | 19.35 | VC Trince (CZE) |
| Novacci Boys | Viso | 19.35 | VC Trince (CZE) |
| Novacci Boys A | Laisvoji programa | 13.06 | Mala cena Pardubice (CZE) |
| Novacci Boys A | Viso | 13.06 | Mala cena Pardubice (CZE) |
Sezonas 2025/2026
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026/03/06–08 | MCR zactva, mladsiho zactva a nejmladsiho zactva 2026 🏅 Nat. 2 Pribram/CZE |
Boys | 2 | 91.47 |
Short Program 2 (32.71) Free Skating 1 (58.76)
|
| 2026/02/21–22 | Velka cena Uherskeho Brodu Uhersky Brod/CZE |
Boys | 1 | 96.56 |
Short Program 1 (36.28) Free Skating 1 (60.28)
|
| 2026/02/14–15 | Velka Cena Zlina Zlin/CZE |
Boys | 1 | 87.21 |
Short Program 1 (33.47) Free Skating 1 (53.74)
|
| 2026/01/24–25 | Bakalarsky pohar Rakovnik/CZE |
Boys | 2 | 86.32 |
Short Program 2 (31.97) Free Skating 2 (54.35)
|
| 2026/01/17–18 | Velka Cena Breclavi Breclav/CZE |
Boys | 1 | 84.06 |
Short Program 1 (30.07) Free Skating 1 (53.99)
|
| 2025/11/29–30 | VC USK Praha Praha/CZE |
Boys | 2 | 77.96 |
Short Program 2 (28.83) Free Skating 3 (49.13)
|
| 2025/11/22–23 | Orlovska pirueta Orlova/CZE |
Boys | 1 | 83.91 |
Short Program 1 (32.76) Free Skating 2 (51.15)
|
Rezultatai iš ankstesnių sezonų
Sezonas 2024/2025
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025/03/08–09 | MCR zactva, ml. zactva a nejml. zactva 2025 Nat. 6 Turnov/CZE |
Boys | 6 | 74.88 |
Short Program 6 (25.72) Free Skating 6 (49.16)
|
| 2025/02/22–23 | VC Ceske Budejovice Ceske Budejovice/CZE |
Boys | 5 | 76.88 |
Short Program 4 (26.42) Free Skating 5 (50.46)
|
| 2025/02/08–09 | VC Zlina Zlin/CZE |
Boys | 3 | 71.76 |
Short Program 4 (25.01) Free Skating 3 (46.75)
|
| 2025/02/01–02 | Velka cena Breclavi Breclav/CZE |
Boys | 1 | 75.44 |
Short Program 1 (28.56) Free Skating 1 (46.88)
|
| 2025/01/11–12 | Pohar rakovnickeho Bakalare Rakovnik/CZE |
Boys | 3 | 65.59 |
Short Program 3 (22.77) Free Skating 3 (42.82)
|
| 2024/11/22–24 | Orlovska pirueta Orlova/CZE |
Boys | 5 | 69.27 |
Short Program 6 (23.11) Free Skating 4 (46.16)
|
| 2024/11/09–10 | Velka cena Trince Trinec/CZE |
Boys | 3 | 73.17 |
Short Program 4 (25.53) Free Skating 3 (47.64)
|
| 2024/11/02–03 | Velka cena Ostravy Ostrava/CZE |
Boys | 5 | 72.52 |
Short Program 4 (26.88) Free Skating 5 (45.64)
|
Sezonas 2023/2024
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024/03/02–03 | MCR zactva, ml.zactva a nejml.zactva Nat. 5 Ceske Budejovice/CZE |
Boys | 5 | 67.73 |
Short Program 6 (23.92) Free Skating 5 (43.81)
|
| 2024/02/07 | VC Zlina Zlin/CZE |
Boys | WD | ||
| 2024/01/20–21 | VC Strakonice Strakonice/CZE |
Boys | 2 | 70.41 |
Short Program 2 (23.30) Free Skating 2 (47.11)
|
| 2023/11/25–26 | Orlovska pirueta 2023 Orlova/CZE |
Boys | 3 | 73.67 |
Short Program 4 (22.82) Free Skating 3 (50.85)
|
| 2023/10/14–15 | Velka cena Uhersky Brod CZE |
Boys | 3 | 72.09 |
Short Program 3 (23.00) Free Skating 3 (49.09)
|
Sezonas 2022/2023
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023/03/04–05 | MCR zactva, ml.zactva a nejml.zactva 2023 🏅 Nat. 2 Koprivnice/CZE |
Younger Boys | 2 | 47.06 |
Free Skating 2 (47.06)
|
| 2023/01/28–29 | VC Ceskeho Tesina Cesky Tesin/CZE |
Younger Boys | 2 | 39.81 |
Free Skating 2 (39.81)
|
| 2023/01/14–15 | VC Breclavi Breclav/CZE |
Younger Boys | 3 | 39.03 |
Free Skating 3 (39.03)
|
| 2022/11/26–27 | Orlovska Pirueta Orlova/CZE |
Younger Boys | 2 | 42.51 |
Free Skating 2 (42.51)
|
| 2022/10/22 | VC Nachoda CZE |
Younger Boys | 3 | 37.98 |
Free Skating 3 (37.98)
|
Sezonas 2021/2022
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022/03/05–06 | Mistrovstvi CR zactva, ml.zactva a nejml.zactva 20 Nat. 5 CZE |
Ml.zaci | 5 | 43.81 |
Free Skating 5 (43.81)
|
| 2022/02/19–20 | VC Brna CZE |
Younger Boys | 3 | 41.23 |
Free Skating 3 (41.23)
|
| 2022/02/05–06 | VC Cesky Tesin CZE |
Younger Boys | 4 | 43.26 |
Free Skating 4 (43.26)
|
| 2021/12/04–05 | VC USK Praha CZE |
Younger Boys | 3 | 38.98 |
Free Skating 3 (38.98)
|
| 2021/11/27–28 | Orlovska pirueta CZE |
Younger Boys | 3 | 37.05 |
Free Skating 3 (37.05)
|
| 2021/10/30–31 | VC Ostrava CZE |
Younger Boys | 5 | 36.05 |
Free Skating 5 (36.05)
|
Sezonas 2019/2020
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2020/03/06–07 | MCR Pardubice Nat. 9 CZE |
Youngest Boys | 9 | 25.38 |
Free Skating 9 (25.38)
|
| 2020/02/22–23 | VC Noveho Jicina CZE |
Youngest Boys | 3 | 23.61 |
Free Skating 3 (23.61)
|
| 2020/02/01–02 | VC Breclavi CZE |
Youngest Boys | 9 | 18.92 |
Free Skating 9 (18.92)
|
| 2020/01/11–12 | VC Uherskeho Brodu CZE |
Youngest Boys | 6 | 24.22 |
Free Skating 6 (24.22)
|
| 2019/12/07–08 | VC Koprivnice CZE |
Youngest Boys | 3 | 25.42 |
Free Skating 3 (25.42)
|
| 2019/11/30–12/01 | VC USK Praha CZE |
Youngest Boys | 8 | 21.88 |
Free Skating 8 (21.88)
|
| 2019/11/23–24 | Mala cena Pardubic CZE |
Youngest Boys | 8 | 19.38 |
Free Skating 8 (19.38)
|
| 2019/11/02–03 | VC Ostravy CZE |
Youngest Boys | 3 | 20.63 |
Free Skating 3 (20.63)
|
Sezonas 2018/2019
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019/03/02 | VC Trince CZE |
Novacci Boys | 1 | 19.35 |
Free Skating 1 (19.35)
|
| 2019/02/23–24 | VC Ceskeho Tesina CZE |
Novacci Boys | 4 | 17.31 |
Free Skating 4 (17.31)
|
| 2019/02/16–17 | VC Ceske Budejovice CZE |
Novacci Boys | 4 | 15.12 |
Free Skating 4 (15.12)
|
| 2019/02/09–10 | 33. Velka Cena Zvolena SVK |
Hopefuls Younger Boys | 3 | 18.10 |
Free Skating 3 (18.10)
|
| 2019/02/02–03 | VC Nachoda CZE |
Novacci Boys | 4 | 18.48 |
Free Skating 4 (18.48)
|
| 2019/01/12–13 | VC Uherskeho Brodu CZE |
Novacci Boys | 3 | 18.28 |
Free Skating 3 (18.28)
|
| 2018/12/16 | Havirovska ruze CZE |
Novacci Boys | 2 | 16.97 |
Free Skating 2 (16.97)
|
| 2018/12/08–09 | VC Koprivnice CZE |
Novacci Boys | 2 | 17.81 |
Free Skating 2 (17.81)
|
| 2018/11/23–25 | Orlovska pirueta CZE |
Novacci Boys | 1 | 19.10 |
Free Skating 1 (19.10)
|
| 2018/11/17 | Mala cena Pardubice CZE |
Novacci Boys A | 2 | 13.06 |
Free Skating 2 (13.06)
|