Maria SIMON Access
Taip pat teisėjavo → teisėjo profilis
Balų pokytis
Elementų žemėlapis ⓘ
Asmeninis rekordas
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Test Skate Young Novice Girls Short Program | Viso | 25.99 | New Season Cup 2026, Sion (Sion/SUI) | 2026/2027 |
Asmeniniai rekordai iš ankstesnių kategorijų
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Avenir Arp | Viso | 23.98 | Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI) | 2022/2023 |
| Avenirs | Viso | 29.92 | Coupe Ajoie (Porrentruy/SUI) | 2023/2024 |
| Avenirs Girls | Viso | 30.51 | Ice Trophy 2023 (Biel/SUI) | 2022/2023 |
| Bronze A Girls | Laisvoji programa | 22.94 | CHAMPIONNATS GENEVOIS 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Parcours 1. Star | Viso | 10.40 | 7. Klotener Advents-Cup (SUI) | 2019/2020 |
| Sport De Masse I Girls | Viso | 30.47 | Coupe du Rhône 2024, Monthey (Monthey/SUI) | 2024/2025 |
| Sport De Masse II | Viso | 34.57 | Championnats Vaudois 2025 (Morges/SUI) | 2024/2025 |
| Sport De Masse II Girls | Viso | 41.49 | 14ème Coupe d'Ajoie (Porrentruy/SUI) | 2025/2026 |
| Young Novice Girls | Viso | 40.46 | Championnat genevois 2026 (Thônex/SUI) | 2025/2026 |
| Young Novice U12 Girls | Trumpasis programa | 24.00 | 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig (Brig/SUI) | 2025/2026 |
| Young Novice U12 Girls | Laisvoji programa | 43.81 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) | 2025/2026 |
| Young Novice U12 Girls | Viso | 67.06 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) | 2025/2026 |
Geriausi rezultatai 2026/2027
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Test Skate Young Novice Girls Short Program | Trumpasis programa | 25.99 | New Season Cup 2026, Sion (Sion/SUI) |
| Test Skate Young Novice Girls Short Program | Viso | 25.99 | New Season Cup 2026, Sion (Sion/SUI) |
Geriausi rezultatai 2025/2026
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Sport De Masse II Girls | Laisvoji programa | 41.49 | 14ème Coupe d'Ajoie (Porrentruy/SUI) |
| Sport De Masse II Girls | Viso | 41.49 | 14ème Coupe d'Ajoie (Porrentruy/SUI) |
| Young Novice Girls | Laisvoji programa | 40.46 | Championnat genevois 2026 (Thônex/SUI) |
| Young Novice Girls | Viso | 40.46 | Championnat genevois 2026 (Thônex/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Trumpasis programa | 24.00 | 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig (Brig/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Laisvoji programa | 43.81 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Viso | 67.06 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) |
Geriausi rezultatai iš ankstesnių sezonų
Geriausi rezultatai 2024/2025
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Sport De Masse I Girls | Laisvoji programa | 30.47 | Coupe du Rhône 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Sport De Masse I Girls | Viso | 30.47 | Coupe du Rhône 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Sport De Masse II | Laisvoji programa | 34.57 | Championnats Vaudois 2025 (Morges/SUI) |
| Sport De Masse II | Viso | 34.57 | Championnats Vaudois 2025 (Morges/SUI) |
| Sport De Masse II Girls | Laisvoji programa | 40.89 | Meyrin Trophy 2025, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Sport De Masse II Girls | Viso | 40.89 | Meyrin Trophy 2025, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Trumpasis programa | 18.03 | Vogellisis-Cup (Adelboden/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Laisvoji programa | 38.28 | Championnat genevois 2025, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Viso | 53.18 | Vogellisis-Cup (Adelboden/SUI) |
Geriausi rezultatai 2023/2024
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Avenirs | Laisvoji programa | 29.92 | Coupe Ajoie (Porrentruy/SUI) |
| Avenirs | Viso | 29.92 | Coupe Ajoie (Porrentruy/SUI) |
| Avenirs Girls | Laisvoji programa | 24.59 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Avenirs Girls | Viso | 24.59 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
Geriausi rezultatai 2022/2023
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Avenir Arp | Laisvoji programa | 23.98 | Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI) |
| Avenir Arp | Viso | 23.98 | Coupe de Neuchâtel (Neuchâtel/SUI) |
| Avenirs | Laisvoji programa | 28.24 | Championnat vaudois 2023, Yverdon (Yverdon/SUI) |
| Avenirs | Viso | 28.24 | Championnat vaudois 2023, Yverdon (Yverdon/SUI) |
| Avenirs Girls | Laisvoji programa | 30.51 | Ice Trophy 2023 (Biel/SUI) |
| Avenirs Girls | Viso | 30.51 | Ice Trophy 2023 (Biel/SUI) |
Geriausi rezultatai 2021/2022
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Bronze A Girls | Laisvoji programa | 22.94 | CHAMPIONNATS GENEVOIS 2022 (SUI) |
Geriausi rezultatai 2019/2020
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Parcours 1. Star | PARCOURS | 10.40 | 7. Klotener Advents-Cup (SUI) |
| Parcours 1. Star | Viso | 10.40 | 7. Klotener Advents-Cup (SUI) |
Sezonas 2026/2027
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026/09/12–13 | New Season Cup 2026, Sion Sion/SUI |
Test Skate Young Novice Girls Short Program | 1 | 25.99 |
Short Program 1 (25.99)
|
Sezonas 2025/2026
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026/02/20–22 | SMJuvenile26 Nat. 38 Zürich Heuried/SUI |
Young Novice Girls U12 | 38 | 57.68 |
Short Program 38 (18.32) Free Skating 34 (39.36)
|
| 2026/01/30–02/01 | Trophée romand 2026, Meyrin Meyrin/SUI |
Young Novice U12 Girls | 16 | 67.06 |
Short Program 16 (23.25) Free Skating 14 (43.81)
|
| 2026/01/29 | Championnat genevois 2026 Thônex/SUI |
Young Novice Girls | 3 | 40.46 |
Free Skating 3 (40.46)
|
| 2026/01/09–11 | 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig Brig/SUI |
Young Novice U12 Girls | 16 | 66.05 |
Short Program 12 (24.00) Free Skating 17 (42.05)
|
| 2025/12/12–14 | 14ème Coupe d'Ajoie Porrentruy/SUI |
Sport De Masse II Girls | 11 | 41.49 |
Free Skating 11 (41.49)
|
| 2025/11/21–23 | Vogellisis Cup Adelboden/SUI |
Young Novice Girls U12 | WD |
Rezultatai iš ankstesnių sezonų
Sezonas 2024/2025
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025/04/26 | Meyrin Trophy 2025, Meyrin Meyrin/SUI |
Sport De Masse II Girls | 6 | 40.89 |
Free Skating 6 (40.89)
|
| 2025/04/13 | Coupe du Chasseral 2025 Saint-Imier/SUI |
Sport De Massse II Girls | WD | ||
| 2025/04/05 | Championnat genevois 2025, Meyrin Meyrin/SUI |
Young Novice U12 Girls | 5 | 38.28 |
Free Skating 5 (38.28)
|
| 2025/03/22–23 | Championnats Vaudois 2025 Morges/SUI |
Sport De Masse II | 17 | 34.57 |
Free Skating 17 (34.57)
|
| 2025/01/10–12 | Open ARP & Championnats romands 2025 Champéry/SUI |
Young Novice Girls | WD | ||
| 2024/11/22–24 | Vogellisis-Cup Adelboden/SUI |
Young Novice U12 Girls | 25 | 53.18 |
Short Program 25 (18.03) Free Skating 24 (35.15)
|
| 2024/10/18–20 | Coupe du Rhône 2024, Monthey Monthey/SUI |
Sport De Masse I Girls | 4 | 30.47 |
Free Skating 4 (30.47)
|
Sezonas 2023/2024
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024/01/19–21 | Coupe Neuchâteloise Neuchâtel/SUI |
Avenirs | 8 | 25.02 |
Free Skating 8 (25.02)
|
| 2024/01/12–14 | Championnat romand 2024, Monthey Monthey/SUI |
Avenirs Girls | 10 | 24.59 |
Free Skating 10 (24.59)
|
| 2023/12/16–17 | Coupe Ajoie Porrentruy/SUI |
Avenirs | 1 | 29.92 |
Free Skating 1 (29.92)
|
Sezonas 2022/2023
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023/03/18–19 | Championnat vaudois 2023, Yverdon Yverdon/SUI |
Avenirs | 2 | 28.24 |
Free Skating 2 (28.24)
|
| 2023/03/04–05 | ZAEHRINGER CUP 2023 Fribourg/SUI |
Avenir Arp | 10 | 23.28 |
Free Skating 10 (23.28)
|
| 2023/02/25–26 | Ice Trophy 2023 Biel/SUI |
Avenirs Girls | 4 | 30.51 |
Free Skating 4 (30.51)
|
| 2023/01/20–22 | Coupe de Neuchâtel Neuchâtel/SUI |
Avenir Arp | 5 | 23.98 |
Free Skating 5 (23.98)
|
| 2022/12/02–04 | Coupe du Rhône 2022 Monthey/SUI |
Avenirs | 8 | 18.38 |
Free Skating 8 (18.38)
|
| 2022/11/19–20 | 18ème Coupe des Franches-Montagnes Franches-Montagnes/SUI |
Avenirs | 7 | 21.34 |
Free Skating 7 (21.34)
|
Sezonas 2021/2022
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022/04/03 | CHAMPIONNATS GENEVOIS 2022 SUI |
Bronze A Girls |
Free Skating 4 (22.94)
|
Sezonas 2019/2020
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019/12/14 | 7. Klotener Advents-Cup SUI |
Parcours 1. Star | 3 | 10.40 |
Parcours 3 (10.40)
|