Meike FALLER neaktyvus Access
Balų pokytis
Elementų žemėlapis ⓘ
Asmeninis rekordas
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Neulinge A Girls | Trumpasis programa | 25.31 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2019 (GER) | 2018/2019 |
| Neulinge A Girls | Laisvoji programa | 41.19 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2019 (GER) | 2018/2019 |
| Neulinge A Girls | Viso | 66.50 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2019 (GER) | 2018/2019 |
Asmeniniai rekordai iš ankstesnių kategorijų
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| 7 Anfänger | Viso | 32.08 | Iller-Cup 2017 (GER) | 2016/2017 |
| 7-1 Anfänger | Viso | 34.69 | Iller-Cup 2018 (GER) | 2017/2018 |
| Anfänger Girls | Viso | 31.23 | Eisemann Pokal 2017 (GER) | 2017/2018 |
| Anfänger Girls Jg. 2005 | Viso | 34.90 | Baden-Würt. Nachwuchsmeisterschaften 2017 (GER) | 2016/2017 |
| Anfänger Girls Jg. 2005-2006 | Viso | 34.39 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2017 (GER) | 2017/2018 |
| Group 5-2 Figurenläufer | Viso | 11.68 | Herrmann-Kist-Pokal 2015 (GER) | 2014/2015 |
| Group 5-3 Figurenläufer | Viso | 15.50 | IllerCup 2015 (GER) | 2014/2015 |
| Group 6-1 Kunstläufer | Viso | 24.43 | Iller Cup Senden (GER) | 2015/2016 |
| Kunstläufer Mädchen/Jungen 2005 | Viso | 23.82 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2016 (GER) | 2015/2016 |
| Neulinge A | Trumpasis programa | 25.84 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2018 (GER) | 2018/2019 |
| Neulinge A | Laisvoji programa | 42.87 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2018 (GER) | 2018/2019 |
| Neulinge A | Viso | 68.71 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2018 (GER) | 2018/2019 |
| Neulinge Girls | Trumpasis programa | 25.89 | Eisemann-Pokal 2018 (GER) | 2018/2019 |
| Neulinge Girls | Laisvoji programa | 41.99 | Eisemann-Pokal 2018 (GER) | 2018/2019 |
| Neulinge Girls | Viso | 67.88 | Eisemann-Pokal 2018 (GER) | 2018/2019 |
| Parcours Eismäuse 3 | Viso | 2.90 | Hermann-Kist-Pokal 2012 (GER) | 2011/2012 |
Geriausi rezultatai iš ankstesnių sezonų
Geriausi rezultatai 2018/2019
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Neulinge A | Trumpasis programa | 25.84 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2018 (GER) |
| Neulinge A | Laisvoji programa | 42.87 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2018 (GER) |
| Neulinge A | Viso | 68.71 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2018 (GER) |
| Neulinge A Girls | Trumpasis programa | 25.31 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2019 (GER) |
| Neulinge A Girls | Laisvoji programa | 41.19 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2019 (GER) |
| Neulinge A Girls | Viso | 66.50 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2019 (GER) |
| Neulinge Girls | Trumpasis programa | 25.89 | Eisemann-Pokal 2018 (GER) |
| Neulinge Girls | Laisvoji programa | 41.99 | Eisemann-Pokal 2018 (GER) |
| Neulinge Girls | Viso | 67.88 | Eisemann-Pokal 2018 (GER) |
Geriausi rezultatai 2017/2018
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| 7-1 Anfänger | Laisvoji programa | 34.69 | Iller-Cup 2018 (GER) |
| 7-1 Anfänger | Viso | 34.69 | Iller-Cup 2018 (GER) |
| Anfänger Girls | Laisvoji programa | 31.23 | Eisemann Pokal 2017 (GER) |
| Anfänger Girls | Viso | 31.23 | Eisemann Pokal 2017 (GER) |
| Anfänger Girls Jg. 2005-2006 | Laisvoji programa | 34.39 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2017 (GER) |
| Anfänger Girls Jg. 2005-2006 | Viso | 34.39 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2017 (GER) |
Geriausi rezultatai 2016/2017
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| 7 Anfänger | Laisvoji programa | 32.08 | Iller-Cup 2017 (GER) |
| 7 Anfänger | Viso | 32.08 | Iller-Cup 2017 (GER) |
| Anfänger Girls Jg. 2005 | Laisvoji programa | 34.90 | Baden-Würt. Nachwuchsmeisterschaften 2017 (GER) |
| Anfänger Girls Jg. 2005 | Viso | 34.90 | Baden-Würt. Nachwuchsmeisterschaften 2017 (GER) |
Geriausi rezultatai 2015/2016
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Group 6-1 Kunstläufer | Laisvoji programa | 24.43 | Iller Cup Senden (GER) |
| Group 6-1 Kunstläufer | Viso | 24.43 | Iller Cup Senden (GER) |
| Kunstläufer Mädchen/Jungen 2005 | Laisvoji programa | 23.82 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2016 (GER) |
| Kunstläufer Mädchen/Jungen 2005 | Viso | 23.82 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2016 (GER) |
Geriausi rezultatai 2014/2015
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Group 5-2 Figurenläufer | Laisvoji programa | 11.68 | Herrmann-Kist-Pokal 2015 (GER) |
| Group 5-2 Figurenläufer | Viso | 11.68 | Herrmann-Kist-Pokal 2015 (GER) |
| Group 5-3 Figurenläufer | Laisvoji programa | 15.50 | IllerCup 2015 (GER) |
| Group 5-3 Figurenläufer | Viso | 15.50 | IllerCup 2015 (GER) |
Geriausi rezultatai 2011/2012
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Parcours Eismäuse 3 | PARCOURS | 2.90 | Hermann-Kist-Pokal 2012 (GER) |
| Parcours Eismäuse 3 | Viso | 2.90 | Hermann-Kist-Pokal 2012 (GER) |
Rezultatai iš ankstesnių sezonų
Sezonas 2018/2019
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019/02/02 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2019 GER |
Neulinge A Girls | 4 | 66.50 |
Short Program 3 (25.31) Free Skating 4 (41.19)
|
| 2018/12/01 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2018 GER |
Neulinge A | 2 | 68.71 |
Short Program 2 (25.84) Free Skating 1 (42.87)
|
| 2018/11/17–18 | Eisemann-Pokal 2018 GER |
Neulinge Girls | 1 | 67.88 |
Short Program 1 (25.89) Free Skating 1 (41.99)
|
Sezonas 2017/2018
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2018/03/10 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2018 GER |
Anfänger Girls Jg. 2005/2006 | 1 | 32.44 |
Free Skating 1 (32.44)
|
| 2018/03/04 | Iller-Cup 2018 GER |
7-1 Anfänger | 1 | 34.69 |
Free Skating 1 (34.69)
|
| 2017/12/09 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2017 GER |
Anfänger Girls Jg. 2005-2006 | 1 | 34.39 |
Free Skating 1 (34.39)
|
| 2017/11/18–19 | Eisemann Pokal 2017 GER |
Anfänger Girls | 4 | 31.23 |
Free Skating 4 (31.23)
|
Sezonas 2016/2017
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2017/03/05 | Iller-Cup 2017 GER |
7 Anfänger | 1 | 32.08 |
Free Skating 1 (32.08)
|
| 2017/03/04 | Baden-Würt. Nachwuchsmeisterschaften 2017 GER |
Anfänger Girls Jg. 2005 | 1 | 34.90 |
Free Skating 1 (34.90)
|
| 2016/12/10 | EBW-Nachwuchswettbewerb GER |
Anfänger Girls Jg. 2005 | 1 | 33.97 |
Free Skating 1 (33.97)
|
Sezonas 2015/2016
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2016/03/06 | Iller Cup Senden GER |
Group 6-1 Kunstläufer | 1 | 24.43 |
Free Skating 1 (24.43)
|
| 2016/03/05 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2016 GER |
Kunstläufer Mädchen/Jungen 2005 | 1 | 23.82 |
Free Skating 1 (23.82)
|
Sezonas 2014/2015
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2015/03/08 | IllerCup 2015 GER |
Group 5-3 Figurenläufer | 1 | 15.50 |
Free Skating 1 (15.50)
|
| 2015/02/21 | Herrmann-Kist-Pokal 2015 GER |
Group 5-2 Figurenläufer | 1 | 11.68 |
Free Skating 1 (11.68)
|
Sezonas 2013/2014
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2014/02/15 | Hermann-Kist-Pokal / Hörnle-Cup 2014 GER |
Group 5-2 Figurenläufer | WD |
Sezonas 2011/2012
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2012/02/18–19 | Hermann-Kist-Pokal 2012 GER |
Parcours Eismäuse 3 | 2 | 2.90 |
Parcours 2 (2.90)
|