Michaela STANICKOVA neaktyvus Access
Balų pokytis
Elementų žemėlapis ⓘ
Asmeninis rekordas
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Ml.zacky | Viso | 42.79 | VC Breclavi (CZE) | 2021/2022 |
Asmeniniai rekordai iš ankstesnių kategorijų
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Nenjml. Girls | Viso | 19.36 | VC Noveho Jicina (CZE) | 2018/2019 |
| Novacci Older Girls | Viso | 27.48 | VC Noveho Jicina (CZE) | 2017/2018 |
| Novacci Younger Girls | Viso | 20.73 | VC Trince (CZE) | 2016/2017 |
| Vj Novacci Older Girls | Viso | 24.70 | Karvinsky kahanec 2017 (CZE) | 2017/2018 |
| Younger Girls | Viso | 47.56 | VC USK Praha (CZE) | 2021/2022 |
| Youngest Girls | Viso | 36.81 | VC Koprivnice (CZE) | 2019/2020 |
| Youngest Girls A | Viso | 29.12 | Havirovska ruze (CZE) | 2018/2019 |
Geriausi rezultatai iš ankstesnių sezonų
Geriausi rezultatai 2021/2022
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Ml.zacky | Laisvoji programa | 42.79 | VC Breclavi (CZE) |
| Ml.zacky | Viso | 42.79 | VC Breclavi (CZE) |
| Younger Girls | Laisvoji programa | 47.56 | VC USK Praha (CZE) |
| Younger Girls | Viso | 47.56 | VC USK Praha (CZE) |
Geriausi rezultatai 2019/2020
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Youngest Girls | Laisvoji programa | 36.81 | VC Koprivnice (CZE) |
| Youngest Girls | Viso | 36.81 | VC Koprivnice (CZE) |
Geriausi rezultatai 2018/2019
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Nenjml. Girls | Laisvoji programa | 19.36 | VC Noveho Jicina (CZE) |
| Nenjml. Girls | Viso | 19.36 | VC Noveho Jicina (CZE) |
| Youngest Girls | Laisvoji programa | 28.75 | VC Ceskeho Tesina (CZE) |
| Youngest Girls | Viso | 28.75 | VC Ceskeho Tesina (CZE) |
| Youngest Girls A | Laisvoji programa | 29.12 | Havirovska ruze (CZE) |
| Youngest Girls A | Viso | 29.12 | Havirovska ruze (CZE) |
Geriausi rezultatai 2017/2018
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Novacci Older Girls | Laisvoji programa | 27.48 | VC Noveho Jicina (CZE) |
| Novacci Older Girls | Viso | 27.48 | VC Noveho Jicina (CZE) |
| Vj Novacci Older Girls | Laisvoji programa | 24.70 | Karvinsky kahanec 2017 (CZE) |
| Vj Novacci Older Girls | Viso | 24.70 | Karvinsky kahanec 2017 (CZE) |
Geriausi rezultatai 2016/2017
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Novacci Younger Girls | Laisvoji programa | 20.73 | VC Trince (CZE) |
| Novacci Younger Girls | Viso | 20.73 | VC Trince (CZE) |
Rezultatai iš ankstesnių sezonų
Sezonas 2021/2022
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022/03/05–06 | Mistrovstvi CR zactva, ml.zactva a nejml.zactva 20 Nat. 15 CZE |
Ml.zacky | 15 | 40.63 |
Free Skating 15 (40.63)
|
| 2022/02/05–06 | VC Cesky Tesin CZE |
Younger Girls | 4 | 47.39 |
Free Skating 4 (47.39)
|
| 2022/01/22–23 | VC Breclavi CZE |
Ml.zacky | 7 | 42.79 |
Free Skating 7 (42.79)
|
| 2021/12/04–05 | VC USK Praha CZE |
Younger Girls | 3 | 47.56 |
Free Skating 3 (47.56)
|
| 2021/11/27–28 | Orlovska pirueta CZE |
Younger Girls | 12 | 40.01 |
Free Skating 12 (40.01)
|
| 2021/10/30–31 | VC Ostrava CZE |
Younger Girls | 5 | 42.88 |
Free Skating 5 (42.88)
|
Sezonas 2019/2020
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2020/03/06–07 | MCR Pardubice Nat. 6 CZE |
Youngest Girls | 6 | 35.84 |
Free Skating 6 (35.84)
|
| 2020/02/15–16 | VC Ceskeho Tesina CZE |
Youngest Girls | 3 | 34.59 |
Free Skating 3 (34.59)
|
| 2020/01/11–12 | VC Uherskeho Brodu CZE |
Youngest Girls | 2 | 35.48 |
Free Skating 2 (35.48)
|
| 2019/12/07–08 | VC Koprivnice CZE |
Youngest Girls | 2 | 36.81 |
Free Skating 2 (36.81)
|
| 2019/11/30–12/01 | VC USK Praha CZE |
Youngest Girls | 2 | 36.07 |
Free Skating 2 (36.07)
|
Sezonas 2018/2019
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019/03/02 | VC Trince CZE |
Youngest Girls A | 3 | 27.72 |
Free Skating 3 (27.72)
|
| 2019/02/23–24 | VC Ceskeho Tesina CZE |
Youngest Girls | 12 | 28.75 |
Free Skating 12 (28.75)
|
| 2019/02/02–03 | VC Nachoda CZE |
Youngest Girls | 13 | 26.52 |
Free Skating 13 (26.52)
|
| 2019/01/19–20 | VC Breclavi CZE |
Youngest Girls | 25 | 23.93 |
Free Skating 25 (23.93)
|
| 2019/01/12–13 | VC Uherskeho Brodu CZE |
Youngest Girls | 18 | 26.32 |
Free Skating 18 (26.32)
|
| 2018/12/16 | Havirovska ruze CZE |
Youngest Girls A | 1 | 29.12 |
Free Skating 1 (29.12)
|
| 2018/12/08–09 | VC Koprivnice CZE |
Youngest Girls | 15 | 24.62 |
Free Skating 15 (24.62)
|
| 2018/11/23–25 | Orlovska pirueta CZE |
Youngest Girls | 11 | 24.70 |
Free Skating 11 (24.70)
|
| 2018/11/17–18 | VC Icerinku CZE |
Youngest Girls | 16 | 26.06 |
Free Skating 16 (26.06)
|
| 2018/11/10–11 | VC Hradce Kralove CZE |
Youngest Girls | 13 | 28.16 |
Free Skating 13 (28.16)
|
| 2018/10/27 | Karvinsky kahanec CZE |
Youngest Girls A | 1 | 27.16 |
Free Skating 1 (27.16)
|
| 2018/10/20–21 | VC Noveho Jicina CZE |
Nenjml. Girls | 23 | 19.36 |
Free Skating 23 (19.36)
|
Sezonas 2017/2018
Sezonas 2016/2017
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2017/02/18–19 | VC Trince CZE |
Novacci Younger Girls | 2 | 20.73 |
Free Skating 2 (20.73)
|
| 2017/02/11–12 | VC Breclav CZE |
Novacci Younger Girls | 3 | 20.01 |
Free Skating 3 (20.01)
|
| 2017/01/21–22 | VC Uherský Brod CZE |
Novacci Younger Girls | 3 | 19.75 |
Free Skating 3 (19.75)
|
| 2016/12/10–11 | VC Koprivnice CZE |
Novacci Younger Girls | 5 | 16.87 |
Free Skating 5 (16.87)
|
| 2016/11/26–27 | Orlovska pirueta CZE |
Novacci Younger Girls | 3 | 17.35 |
Free Skating 3 (17.35)
|
| 2016/10/29–30 | VC Ceskeho Tesina 2016 CZE |
Novacci Younger Girls | 4 | 14.22 |
Free Skating 4 (14.22)
|
| 2016/10/22–23 | VC Brna 2016 CZE |
Novacci Younger Girls | 3 | 13.28 |
Free Skating 3 (13.28)
|