Moonshadows Access
Balų pokytis
Elementų žemėlapis ⓘ
Asmeninis rekordas
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Junior | Viso | 47.61 | Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) | 2023/2024 |
Asmeniniai rekordai iš ankstesnių kategorijų
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Junior 2l | Viso | 29.41 | ML kans. 2L 2. vk 7.2.2015 (FIN) | 2014/2015 |
| Junior Kansalliset | Viso | 41.62 | ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 (FIN) | 2019/2020 |
| Junior L1 | Viso | 40.67 | mlkans2lk (Espoo/FIN) | 2021/2022 |
| Junior L2 | Viso | 43.88 | ML Kans 2. kilp ja SM-jun 3.vk (Turku/FIN) | 2022/2023 |
| Junior L2_kansalliset | Viso | 43.95 | ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 (FIN) | 2019/2020 |
| Junior L6 | Viso | 39.63 | ML 2. LK/3.VK L5 ja L6 9.-10.2.2019 (FIN) | 2018/2019 |
| Junior Lohko 1 | Viso | 40.84 | ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN) | 2025/2026 |
| Junior Lohko 2 | Viso | 46.05 | ML Kans 2 kilp ISU Jun Sen Mas Min (Tampere / TapTL/FIN) | 2023/2024 |
| Junior Mupi | Viso | 99.57 | RJT Seurakilpailu 2025 (Riihimäki/FIN) | 2025/2026 |
| Kansalliset Junior Lohko 2 | Viso | 28.27 | Kans. sarjan minor., junior., ja senior. 2. vk (FIN) | 2012/2013 |
| Lohko 1 | Viso | 30.60 | ML Kansallisten sarjojen 1. kilpailu (FIN) | 2017/2018 |
Geriausi rezultatai 2025/2026
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior | Laisvoji programa | 40.92 | ML PK-Aluemestaruus 2026 (Espoo/FIN) |
| Junior | Viso | 40.92 | ML PK-Aluemestaruus 2026 (Espoo/FIN) |
| Junior L1 | Laisvoji programa | 39.47 | ML Kans 1. kilp. ISU-arviointi (Min, Mas, Jun & Sen) (Kouvola / KKJT/FIN) |
| Junior L1 | Viso | 39.47 | ML Kans 1. kilp. ISU-arviointi (Min, Mas, Jun & Sen) (Kouvola / KKJT/FIN) |
| Junior Lohko 1 | Laisvoji programa | 40.84 | ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN) |
| Junior Lohko 1 | Viso | 40.84 | ML Kans 2K ISU (Lahti/FIN) |
| Junior Mupi | Laisvoji programa | 49.79 | RJT Seurakilpailu 2025 (Riihimäki/FIN) |
| Junior Mupi | Viso | 99.57 | RJT Seurakilpailu 2025 (Riihimäki/FIN) |
Geriausi rezultatai iš ankstesnių sezonų
Geriausi rezultatai 2024/2025
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior | Laisvoji programa | 40.17 | Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN) |
| Junior | Viso | 40.17 | Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN) |
| Junior L1 | Laisvoji programa | 39.95 | ML Kans 2. kilp. ISU-arviointi (Jun, Sen, Mas, Min) (Turku/FIN) |
| Junior L1 | Viso | 39.95 | ML Kans 2. kilp. ISU-arviointi (Jun, Sen, Mas, Min) (Turku/FIN) |
Geriausi rezultatai 2023/2024
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior | Laisvoji programa | 47.61 | Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) |
| Junior | Viso | 47.61 | Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) |
| Junior L2 | Laisvoji programa | 40.07 | ML191123KKJT (Kouvola / KKJT/FIN) |
| Junior L2 | Viso | 40.07 | ML191123KKJT (Kouvola / KKJT/FIN) |
| Junior Lohko 2 | Laisvoji programa | 46.05 | ML Kans 2 kilp ISU Jun Sen Mas Min (Tampere / TapTL/FIN) |
| Junior Lohko 2 | Viso | 46.05 | ML Kans 2 kilp ISU Jun Sen Mas Min (Tampere / TapTL/FIN) |
Geriausi rezultatai 2022/2023
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior | Laisvoji programa | 44.40 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) |
| Junior | Viso | 44.40 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) |
| Junior L2 | Laisvoji programa | 43.88 | ML Kans 2. kilp ja SM-jun 3.vk (Turku/FIN) |
| Junior L2 | Viso | 43.88 | ML Kans 2. kilp ja SM-jun 3.vk (Turku/FIN) |
Geriausi rezultatai 2021/2022
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior | Laisvoji programa | 44.36 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) |
| Junior | Viso | 44.36 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) |
| Junior L1 | Laisvoji programa | 40.67 | mlkans2lk (Espoo/FIN) |
| Junior L1 | Viso | 40.67 | mlkans2lk (Espoo/FIN) |
Geriausi rezultatai 2020/2021
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior L1 | Laisvoji programa | 38.42 | ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 (FIN) |
| Junior L1 | Viso | 38.42 | ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 (FIN) |
Geriausi rezultatai 2019/2020
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior | Laisvoji programa | 37.91 | Valintakilpailu 24.11.2019 Lohko2 (FIN) |
| Junior | Viso | 37.91 | Valintakilpailu 24.11.2019 Lohko2 (FIN) |
| Junior Kansalliset | Laisvoji programa | 41.62 | ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 (FIN) |
| Junior Kansalliset | Viso | 41.62 | ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 (FIN) |
| Junior L2_kansalliset | Laisvoji programa | 43.95 | ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 (FIN) |
| Junior L2_kansalliset | Viso | 43.95 | ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 (FIN) |
Geriausi rezultatai 2018/2019
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior Kansalliset | Laisvoji programa | 40.96 | ML kansallisten sarjojen loppukilpailu (FIN) |
| Junior Kansalliset | Viso | 40.96 | ML kansallisten sarjojen loppukilpailu (FIN) |
| Junior L6 | Laisvoji programa | 39.63 | ML 2. LK/3.VK L5 ja L6 9.-10.2.2019 (FIN) |
| Junior L6 | Viso | 39.63 | ML 2. LK/3.VK L5 ja L6 9.-10.2.2019 (FIN) |
Geriausi rezultatai 2017/2018
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior Kansalliset | Laisvoji programa | 25.80 | Kansallisten sarjojen 3. kilpailu (FIN) |
| Junior Kansalliset | Viso | 25.80 | Kansallisten sarjojen 3. kilpailu (FIN) |
| Junior L1 | Laisvoji programa | 35.36 | ML KANS. SARJOJEN 2. KILPAILU L1+L2 (FIN) |
| Junior L1 | Viso | 35.36 | ML KANS. SARJOJEN 2. KILPAILU L1+L2 (FIN) |
| Junior Lohko 1 | Laisvoji programa | 30.60 | ML Kansallisten sarjojen 1. kilpailu (FIN) |
| Lohko 1 | Viso | 30.60 | ML Kansallisten sarjojen 1. kilpailu (FIN) |
Geriausi rezultatai 2016/2017
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior Kansalliset | Laisvoji programa | 32.20 | ML Kansallisten 3.vk 18-19.3.2017 (FIN) |
| Junior Kansalliset | Viso | 32.20 | ML Kansallisten 3.vk 18-19.3.2017 (FIN) |
| Junior Lohko 1 | Laisvoji programa | 31.74 | ML kansallisten sarjojen 2. kilpailu 11.-12.2.2017 (FIN) |
| Junior Lohko 1 | Viso | 31.74 | ML kansallisten sarjojen 2. kilpailu 11.-12.2.2017 (FIN) |
Geriausi rezultatai 2015/2016
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior | Laisvoji programa | 32.13 | ML KANS. SARJOJEN 1. KILPAILU 21.11.2015, LOHKO 2 (FIN) |
| Junior Kansalliset | Laisvoji programa | 33.69 | ML KANS. SARJOJEN 3. KILPAILU (FIN) |
| Junior Kansalliset | Viso | 33.69 | ML KANS. SARJOJEN 3. KILPAILU (FIN) |
Geriausi rezultatai 2014/2015
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior | Laisvoji programa | 29.54 | ML kans. sarjojen 1. vlk 22.-23.11.14, lohko II (FIN) |
| Junior | Viso | 29.54 | ML kans. sarjojen 1. vlk 22.-23.11.14, lohko II (FIN) |
| Junior 2l | Laisvoji programa | 29.41 | ML kans. 2L 2. vk 7.2.2015 (FIN) |
| Junior 2l | Viso | 29.41 | ML kans. 2L 2. vk 7.2.2015 (FIN) |
| Junior Kansalliset | Laisvoji programa | 30.16 | SM hopeafinaali ja kansallisten 3.kilpailu 28.-29. (FIN) |
| Junior Kansalliset | Viso | 30.16 | SM hopeafinaali ja kansallisten 3.kilpailu 28.-29. (FIN) |
Geriausi rezultatai 2013/2014
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior | Laisvoji programa | 37.61 | ML SM HOPEAFINAALI JA KANSALL. SARJ.3.KILPAILU (FIN) |
| Junior | Viso | 37.61 | ML SM HOPEAFINAALI JA KANSALL. SARJ.3.KILPAILU (FIN) |
| Junior Lohko 1 | Laisvoji programa | 35.51 | ML-kansalliset sarjat 1. kilpailu 2013-14 (FIN) |
| Junior Lohko 1 | Viso | 35.51 | ML-kansalliset sarjat 1. kilpailu 2013-14 (FIN) |
Geriausi rezultatai 2012/2013
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior | Laisvoji programa | 29.63 | Muodostelmaluistelun II-lohkon 1. kilpailu (FIN) |
| Junior | Viso | 29.63 | Muodostelmaluistelun II-lohkon 1. kilpailu (FIN) |
| Kansalliset Junior Lohko 2 | Laisvoji programa | 28.27 | Kans. sarjan minor., junior., ja senior. 2. vk (FIN) |
| Kansalliset Junior Lohko 2 | Viso | 28.27 | Kans. sarjan minor., junior., ja senior. 2. vk (FIN) |
Geriausi rezultatai 2011/2012
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior | Laisvoji programa | 24.83 | Kansallistensarjojen 2. valintakilpailu (FIN) |
| Junior | Viso | 24.83 | Kansallistensarjojen 2. valintakilpailu (FIN) |
Geriausi rezultatai 2010/2011
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior | Laisvoji programa | 28.29 | ML hopeafin & kans. 3. kilpailu 26.-27.3.11 (FIN) |
| Junior | Viso | 28.29 | ML hopeafin & kans. 3. kilpailu 26.-27.3.11 (FIN) |
| Junior Kansalliset | Laisvoji programa | 28.00 | Minorien juniorien seniorien aikuisten 2.vk 2011 (FIN) |
| Junior Kansalliset | Viso | 28.00 | Minorien juniorien seniorien aikuisten 2.vk 2011 (FIN) |
Sezonas 2025/2026
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026/03/14–15 | ML kansallisten 3 kilpail ja SM-jun SM-nov HF Seinäjoki / SeiTL/FIN |
Junior | 14 | 39.78 |
Free Skating 14 (39.78)
|
| 2026/02/06 | Kevatkilpailu ESPOO/FIN |
Junior | 2 | 36.70 |
Free Skating 2 (36.70)
|
| 2026/01/31–02/01 | ML Kans 2K ISU Lahti/FIN |
Junior Lohko 1 | 9 | 40.84 |
Free Skating 9 (40.84)
|
| 2026/01/17 | ML PK-Aluemestaruus 2026 Espoo/FIN |
Junior | 7 | 40.92 |
Free Skating 7 (40.92)
|
| 2025/12/20 | Pikkujoulukilpailu VANTAA (Tikkurila)/FIN |
Junior | 4 | 38.64 |
Free Skating 4 (38.64)
|
| 2025/11/30 | ML Kans 1. kilp. ISU-arviointi (Min, Mas, Jun & Sen) Kouvola / KKJT/FIN |
Junior L1 | 9 | 39.47 |
Free Skating 9 (39.47)
|
| 2025/11/02 | RJT Seurakilpailu 2025 Riihimäki/FIN |
Junior Mupi | 3 | 99.57 |
Free Skating 3 (49.79)
|
Rezultatai iš ankstesnių sezonų
Sezonas 2024/2025
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025/03/16 | Muodostelma Lappeenranta / SaiML/FIN |
Junior | 6 | 40.17 |
Free Skating 6 (40.17)
|
| 2025/02/15–16 | ML Tiksi IceClub 2025 Vantaa/FIN |
Junior | 4 | 39.64 |
Free Skating 4 (39.64)
|
| 2025/02/09 | ML Kans 2. kilp. ISU-arviointi (Jun, Sen, Mas, Min) Turku/FIN |
Junior L1 | 11 | 39.95 |
Free Skating 11 (39.95)
|
| 2025/01/11–12 | Pääkaupunkiseudun aluemestaruus 2025 Helsinki/FIN |
Junior | 9 | 36.14 |
Free Skating 9 (36.14)
|
| 2024/11/30 | EVT Pikkujoulukilpailu 2024 Vantaa/FIN |
Junior | 9 | 38.94 |
Free Skating 9 (38.94)
|
| 2024/11/23 | ML Kans 1. kilp Min Mas Jun Sen Vantaa/FIN |
Junior L1 | 10 | 38.73 |
Free Skating 10 (38.73)
|
Sezonas 2023/2024
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024/03/16 | Lahti Synchro 2024 Lahti/FIN |
Junior | 3 | 46.25 |
Free Skating 3 (46.25)
|
| 2024/02/17–18 | Tiksi Ice Club 2024 VANTAA/FIN |
Junior | 7 | 47.61 |
Free Skating 7 (47.61)
|
| 2024/02/03 | ML Kans 2 kilp ISU Jun Sen Mas Min Tampere / TapTL/FIN |
Junior Lohko 2 | 7 | 46.05 |
Free Skating 7 (46.05)
|
| 2024/01/13 | ML aluemestaruus 2024 Pkseutu Vantaa/FIN |
Junior | 8 | 36.93 |
Free Skating 8 (36.93)
|
| 2023/11/25 | Pikkujoulukilpailut 2023 Vantaa/FIN |
Junior | 9 | 36.23 |
Free Skating 9 (36.23)
|
| 2023/11/19 | ML191123KKJT Kouvola / KKJT/FIN |
Junior L2 | 7 | 40.07 |
Free Skating 7 (40.07)
|
Sezonas 2022/2023
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023/03/04 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit Turku / Kaari/FIN |
Junior | 3 | 44.40 |
Free Skating 3 (44.40)
|
| 2023/02/11–12 | Tiksi Ice Club 2023 VANTAA/FIN |
Junior | 5 | 41.35 |
Free Skating 5 (41.35)
|
| 2023/02/04–05 | ML Kans 2. kilp ja SM-jun 3.vk Turku/FIN |
Junior L2 | 10 | 43.88 |
Free Skating 10 (43.88)
|
| 2023/01/06 | Aluemestaruus 2023 HELSINKI/FIN |
Junior | 9 | 37.79 |
Free Skating 9 (37.79)
|
| 2022/12/10 | ISU Competition <Country> 2022 Vantaa/FIN |
Junior | 6 | 41.73 |
Free Skating 6 (41.73)
|
| 2022/11/20 | Kansallisten sarjojen 1.kilpailu Lappeenranta/FIN |
Junior L2 | 11 | 37.97 |
Free Skating 11 (37.97)
|
Sezonas 2021/2022
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022/03/19 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu FIN |
Junior | 4 | 44.36 |
Free Skating 4 (44.36)
|
| 2022/02/12 | ML Kutsukilpailut Turku/FIN |
Junior | 12 | 37.09 |
Free Skating 12 (37.09)
|
| 2022/01/29–30 | mlkans2lk Espoo/FIN |
Junior L1 | 9 | 40.67 |
Free Skating 9 (40.67)
|
| 2021/11/20–21 | ML kans. 1.vk 20.-21.11.2021 FIN |
Junior L1 | 8 | 37.63 |
Free Skating 8 (37.63)
|
Sezonas 2020/2021
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2020/11/21–22 | ML Kansalliset 1. kilp. 21.-22.11.2020 FIN |
Junior L1 | 9 | 38.42 |
Free Skating 9 (38.42)
|
Sezonas 2019/2020
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2020/03/07–08 | ML Kansallisten sarjojen 3. kilpailu 7-8.3.2020 FIN |
Junior Kansalliset | 13 | 41.62 |
Free Skating 13 (41.62)
|
| 2020/02/08–09 | ML Kansalliset sarjat, SM-juniorit 8.-9.2.2020 FIN |
Junior L2_kansalliset | 7 | 43.95 |
Free Skating 7 (43.95)
|
| 2020/01/11 | Mainio Aluemestis 11.1.2020 FIN |
Junior | 5 | 31.07 |
Free Skating 5 (31.07)
|
| 2019/11/24 | Valintakilpailu 24.11.2019 Lohko2 FIN |
Junior | 6 | 37.91 |
Free Skating 6 (37.91)
|
Sezonas 2018/2019
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019/03/09–10 | ML kansallisten sarjojen loppukilpailu FIN |
Junior Kansalliset | 10 | 40.96 |
Free Skating 10 (40.96)
|
| 2019/02/09–10 | ML 2. LK/3.VK L5 ja L6 9.-10.2.2019 FIN |
Junior L6 | 9 | 39.63 |
Free Skating 9 (39.63)
|
| 2019/01/12 | ML Helsingin alueen mestaruuskilpailu FIN |
Junior Kansalliset | 4 | 36.50 |
Free Skating 4 (36.50)
|
| 2018/12/01 | ML Kans. sarjojen 1. lohkokilpailu L5 ja L6 011218 FIN |
Junior L6 | 7 | 37.34 |
Free Skating 7 (37.34)
|
Sezonas 2017/2018
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2018/03/17–18 | Kansallisten sarjojen 3. kilpailu FIN |
Junior Kansalliset | 16 | 25.80 |
Free Skating 16 (25.80)
|
| 2018/01/20 | ML KANS. SARJOJEN 2. KILPAILU L1+L2 FIN |
Junior L1 | 7 | 35.36 |
Free Skating 7 (35.36)
|
| 2017/11/26 | ML Kansallisten sarjojen 1. kilpailu FIN |
Lohko 1 | 8 | 30.60 | |
| 2017/11/26 | ML Kansallisten sarjojen 1. kilpailu FIN |
Junior Lohko 1 |
Free Skating 8 (30.60)
|
Sezonas 2016/2017
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2017/03/18–19 | ML Kansallisten 3.vk 18-19.3.2017 FIN |
Junior Kansalliset | 14 | 32.20 |
Free Skating 14 (32.20)
|
| 2017/02/11–12 | ML kansallisten sarjojen 2. kilpailu 11.-12.2.2017 FIN |
Junior Lohko 1 | 8 | 31.74 |
Free Skating 8 (31.74)
|
| 2016/11/26–27 | Kansallisten sarjojen 1. kilpailu 26.-27.11.16 FIN |
Junior Lohko 1 | 8 | 31.03 |
Free Skating 8 (31.03)
|
Sezonas 2015/2016
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2016/03/19–20 | ML KANS. SARJOJEN 3. KILPAILU FIN |
Junior Kansalliset | 13 | 33.69 |
Free Skating 13 (33.69)
|
| 2016/02/06 | Kansallisten sarjojen 2. vk 6.2.2016 Lohko2 FIN |
Junior Kansalliset | 7 | 31.40 |
Free Skating 7 (31.40)
|
| 2015/11/21 | ML KANS. SARJOJEN 1. KILPAILU 21.11.2015, LOHKO 2 FIN |
Junior |
Free Skating 7 (32.13)
|
Sezonas 2014/2015
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2015/03/28–29 | SM hopeafinaali ja kansallisten 3.kilpailu 28.-29. FIN |
Junior Kansalliset | 13 | 30.16 |
Free Skating 13 (30.16)
|
| 2015/02/07 | ML kans. 2L 2. vk 7.2.2015 FIN |
Junior 2l | 7 | 29.41 |
Free Skating 7 (29.41)
|
| 2014/11/23 | ML kans. sarjojen 1. vlk 22.-23.11.14, lohko II FIN |
Junior | 7 | 29.54 |
Free Skating 7 (29.54)
|
Sezonas 2013/2014
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2014/03/22–23 | ML SM HOPEAFINAALI JA KANSALL. SARJ.3.KILPAILU FIN |
Junior | 7 | 37.61 |
Free Skating 7 (37.61)
|
| 2014/01/25 | ML kans. sarjojen 2. vk 25.-26.1.2014 L1 FIN |
Junior | 4 | 36.90 |
Free Skating 4 (36.90)
|
| 2013/11/23–24 | ML-kansalliset sarjat 1. kilpailu 2013-14 FIN |
Junior Lohko 1 | 4 | 35.51 |
Free Skating 4 (35.51)
|
Sezonas 2012/2013
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2013/01/27 | Kans. sarjan minor., junior., ja senior. 2. vk FIN |
Kansalliset Junior Lohko 2 | 7 | 28.27 |
Free Skating 7 (28.27)
|
| 2012/11/24–25 | Muodostelmaluistelun II-lohkon 1. kilpailu FIN |
Junior | 7 | 29.63 |
Free Skating 7 (29.63)
|
Sezonas 2011/2012
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2012/02/05 | Kansallistensarjojen 2. valintakilpailu FIN |
Junior | 9 | 24.83 |
Free Skating 9 (24.83)
|
| 2011/12/10 | ML JUN&SEN 1. LOHKON 1. VALINTAKILPAILU 10.12.11 FIN |
Junior | 8 | 22.94 |
Free Skating 8 (22.94)
|
Sezonas 2010/2011
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2011/03/26–27 | ML hopeafin & kans. 3. kilpailu 26.-27.3.11 FIN |
Junior | 14 | 28.29 |
Free Skating 14 (28.29)
|
| 2011/01/29–30 | Minorien juniorien seniorien aikuisten 2.vk 2011 FIN |
Junior Kansalliset | 8 | 28.00 |
Free Skating 8 (28.00)
|
| 2010/12/12 | 1L Kansallisten sarjojen 1.vk 12.12.2010 FIN |
Junior Kansalliset | 10 | 21.23 |
Free Skating 10 (21.23)
|