Olympia Access
Balų pokytis
Elementų žemėlapis ⓘ
Asmeninis rekordas
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Senior | Trumpasis programa | 64.08 | Mistrovstvi CR a prebor CR v synchronizovanem brusleni 2026 (Koprivnice/CZE) | 2025/2026 |
| Senior | Laisvoji programa | 127.82 | Mistrovstvi CR SSb, Prebor CR SSb 2022 (CZE) | 2021/2022 |
| Senior | Viso | 189.84 | Mistrovstvi CR SSb, Prebor CR SSb 2022 (CZE) | 2021/2022 |
Asmeniniai rekordai iš ankstesnių kategorijų
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| ISU Senior | Trumpasis programa | 52.27 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) | 2021/2022 |
| ISU Senior | Laisvoji programa | 119.35 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) | 2021/2022 |
| ISU Senior | Viso | 171.62 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) | 2021/2022 |
| Sb Senior Men | Trumpasis programa | 34.55 | MCR Trinec (CZE) | 2013/2014 |
| Sb Senior Men | Laisvoji programa | 79.43 | MCR Trinec (CZE) | 2013/2014 |
| Sb Senior Men | Viso | 113.98 | MCR Trinec (CZE) | 2013/2014 |
| Senior ISU | Trumpasis programa | 60.91 | Jihlavsky jezek 2022 (CZE) | 2021/2022 |
| Senior ISU | Laisvoji programa | 116.02 | MCR SSB 2023 (Pardubice/CZE) | 2022/2023 |
| Senior ISU | Viso | 170.58 | Jihlavsky jezek 2022 (CZE) | 2021/2022 |
| Senior Men | Trumpasis programa | 46.86 | Santa Claus Cup 2015 (Budapest/CZE) | 2015/2016 |
| Senior Men | Laisvoji programa | 91.71 | MCR a PCR SB 2016 - Pardubice (CZE) | 2015/2016 |
| Senior Men | Viso | 137.18 | Santa Claus Cup 2015 (Budapest/CZE) | 2015/2016 |
| Senior Men ISU | Trumpasis programa | 47.01 | MCR a PCR SB Svetla nad Sazavou 2015 (CZE) | 2014/2015 |
| Senior Men ISU | Laisvoji programa | 87.57 | Santa Claus Cup 2013 (CZE) | 2013/2014 |
| Senior Men ISU | Viso | 132.24 | Santa Claus Cup 2013 (CZE) | 2013/2014 |
Geriausi rezultatai 2025/2026
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Senior | Trumpasis programa | 64.08 | Mistrovstvi CR a prebor CR v synchronizovanem brusleni 2026 (Koprivnice/CZE) |
| Senior | Laisvoji programa | 117.12 | Mistrovstvi CR a prebor CR v synchronizovanem brusleni 2026 (Koprivnice/CZE) |
| Senior | Viso | 181.20 | Mistrovstvi CR a prebor CR v synchronizovanem brusleni 2026 (Koprivnice/CZE) |
Geriausi rezultatai iš ankstesnių sezonų
Geriausi rezultatai 2024/2025
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Senior | Trumpasis programa | 55.69 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) |
| Senior | Laisvoji programa | 98.59 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) |
| Senior | Viso | 154.28 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) |
| Senior ISU | Trumpasis programa | 55.60 | MCR a PCR v SB 2025 (Pardubice/CZE) |
| Senior ISU | Laisvoji programa | 115.52 | Vysocina Cup SyS (Pelhrimov/CZE) |
| Senior ISU | Viso | 167.72 | MCR a PCR v SB 2025 (Pardubice/CZE) |
Geriausi rezultatai 2023/2024
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Senior ISU | Trumpasis programa | 59.72 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) |
| Senior ISU | Laisvoji programa | 110.76 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) |
| Senior ISU | Viso | 170.48 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) |
Geriausi rezultatai 2022/2023
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Senior ISU | Trumpasis programa | 48.35 | Santa Claus cup (Brno/CZE) |
| Senior ISU | Laisvoji programa | 116.02 | MCR SSB 2023 (Pardubice/CZE) |
| Senior ISU | Viso | 48.35 | Santa Claus cup (Brno/CZE) |
Geriausi rezultatai 2021/2022
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| ISU Senior | Trumpasis programa | 52.27 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) |
| ISU Senior | Laisvoji programa | 119.35 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) |
| ISU Senior | Viso | 171.62 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) |
| Senior | Trumpasis programa | 62.02 | Mistrovstvi CR SSb, Prebor CR SSb 2022 (CZE) |
| Senior | Laisvoji programa | 127.82 | Mistrovstvi CR SSb, Prebor CR SSb 2022 (CZE) |
| Senior | Viso | 189.84 | Mistrovstvi CR SSb, Prebor CR SSb 2022 (CZE) |
| Senior ISU | Trumpasis programa | 60.91 | Jihlavsky jezek 2022 (CZE) |
| Senior ISU | Laisvoji programa | 109.67 | Jihlavsky jezek 2022 (CZE) |
| Senior ISU | Viso | 170.58 | Jihlavsky jezek 2022 (CZE) |
Geriausi rezultatai 2019/2020
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Senior | Trumpasis programa | 57.65 | Santa Claus Cup 2019 a Memorial Tani Novotne (CZE) |
| Senior | Laisvoji programa | 109.83 | Synchro Cup Pardubice (CZE) |
| Senior | Viso | 161.85 | Synchro Cup Pardubice (CZE) |
Geriausi rezultatai 2018/2019
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| ISU Senior | Trumpasis programa | 47.98 | ISU Mozartcup 2019 (AUT) |
| ISU Senior | Laisvoji programa | 78.90 | ISU Mozartcup 2019 (AUT) |
| ISU Senior | Viso | 126.88 | ISU Mozartcup 2019 (AUT) |
| Senior | Trumpasis programa | 52.87 | 20. Santa Claus Cup a 17. Memorial Tani Novotne (CZE) |
| Senior | Laisvoji programa | 104.22 | MCR a PCR 2019 Pribram SSB (CZE) |
| Senior | Viso | 153.53 | MCR a PCR 2019 Pribram SSB (CZE) |
Geriausi rezultatai 2017/2018
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Senior | Trumpasis programa | 33.68 | Spring Cup 2018 (ITA) |
| Senior | Laisvoji programa | 54.04 | Spring Cup 2018 (ITA) |
| Senior | Viso | 87.72 | Spring Cup 2018 (ITA) |
| Senior Men | Trumpasis programa | 40.50 | MCR a PCR v synchronizovanem brusleni 2018 (CZE) |
| Senior Men | Laisvoji programa | 82.30 | Santa Claus Cup a Memorial Tani Novotne 2017 (CZE) |
| Senior Men | Viso | 118.99 | MCR a PCR v synchronizovanem brusleni 2018 (CZE) |
Geriausi rezultatai 2016/2017
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Senior Men | Trumpasis programa | 43.95 | Santa Claus cup 2016 (CZE) |
| Senior Men | Laisvoji programa | 81.89 | Santa Claus cup 2016 (CZE) |
| Senior Men | Viso | 125.84 | Santa Claus cup 2016 (CZE) |
Geriausi rezultatai 2015/2016
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Senior Men | Trumpasis programa | 46.86 | Santa Claus Cup 2015 (Budapest/CZE) |
| Senior Men | Laisvoji programa | 91.71 | MCR a PCR SB 2016 - Pardubice (CZE) |
| Senior Men | Viso | 137.18 | Santa Claus Cup 2015 (Budapest/CZE) |
Geriausi rezultatai 2014/2015
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Senior | Trumpasis programa | 42.18 | 1st Budapest Cup 2015 ISU (HUN) |
| Senior | Laisvoji programa | 79.87 | 1st Budapest Cup 2015 ISU (HUN) |
| Senior | Viso | 122.05 | 1st Budapest Cup 2015 ISU (HUN) |
| Senior Men ISU | Trumpasis programa | 47.01 | MCR a PCR SB Svetla nad Sazavou 2015 (CZE) |
| Senior Men ISU | Laisvoji programa | 82.84 | Santa Claus Cup 2014 (CZE) |
| Senior Men ISU | Viso | 123.75 | Santa Claus Cup 2014 (CZE) |
Geriausi rezultatai 2013/2014
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Sb Senior Men | Trumpasis programa | 34.55 | MCR Trinec (CZE) |
| Sb Senior Men | Laisvoji programa | 79.43 | MCR Trinec (CZE) |
| Sb Senior Men | Viso | 113.98 | MCR Trinec (CZE) |
| Senior Men ISU | Trumpasis programa | 44.67 | Santa Claus Cup 2013 (CZE) |
| Senior Men ISU | Laisvoji programa | 87.57 | Santa Claus Cup 2013 (CZE) |
| Senior Men ISU | Viso | 132.24 | Santa Claus Cup 2013 (CZE) |
Sezonas 2025/2026
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026/02/28 | Mistrovstvi CR a prebor CR v synchronizovanem brusleni 2026 🥇 Nat. champion Koprivnice/CZE |
Senior | 1 | 181.20 |
Short Program 1 (64.08) Free Skating 1 (117.12)
|
Rezultatai iš ankstesnių sezonų
Sezonas 2024/2025
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025/03/02 | MCR a PCR v SB 2025 🥇 Nat. champion Pardubice/CZE |
Senior ISU | 1 | 167.72 |
Short Program 1 (55.60) Free Skating 1 (112.12)
|
| 2024/12/14–15 | SANTA CLAUS CUP 2024 Brno/CZE |
Senior | 6 | 154.28 |
Short Program 5 (55.69) Free Skating 7 (98.59)
|
| 2024/11/24 | Vysocina Cup SyS Pelhrimov/CZE |
Senior ISU | 1 | 167.14 |
Short Program 1 (51.62) Free Skating 1 (115.52)
|
Sezonas 2023/2024
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023/12/16–17 | Santa Claus Cup 2023 Brno/CZE |
Senior ISU | 3 | 170.48 |
Short Program 3 (59.72) Free Skating 3 (110.76)
|
Sezonas 2022/2023
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023/02/25 | MCR SSB 2023 🥇 Nat. champion Pardubice/CZE |
Senior ISU | 1 | 173.31 |
Short Program 1 (57.29) Free Skating 1 (116.02)
|
| 2022/12/17–18 | Santa Claus cup Brno/CZE |
Senior ISU | WD | 48.35 |
Short Program 4 (48.35)
|
Sezonas 2021/2022
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022/02/20 | Mistrovstvi CR SSb, Prebor CR SSb 2022 🥇 Nat. champion CZE |
Senior | 1 | 189.84 |
Short Program 1 (62.02) Free Skating 1 (127.82)
|
| 2022/01/28–30 | ISU Mozart Cup 2022 AUT |
ISU Senior | 2 | 171.62 |
Short Program 3 (52.27) Free Skating 2 (119.35)
|
| 2022/01/08 | Jihlavsky jezek 2022 CZE |
Senior ISU | 1 | 170.58 |
Short Program 1 (60.91) Free Skating 1 (109.67)
|
Sezonas 2019/2020
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2020/02/02 | Synchro Cup Pardubice CZE |
Senior | 1 | 161.85 |
Short Program 1 (52.02) Free Skating 1 (109.83)
|
| 2019/12/14 | Santa Claus Cup 2019 a Memorial Tani Novotne CZE |
Senior | 1 | 156.31 |
Short Program 1 (57.65) Free Skating 1 (98.66)
|
Sezonas 2018/2019
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019/02/04 | MCR a PCR 2019 Pribram SSB 🥇 Nat. champion CZE |
Senior | 1 | 153.53 |
Short Program 1 (49.31) Free Skating 1 (104.22)
|
| 2019/01/18–19 | ISU Mozartcup 2019 AUT |
ISU Senior | 8 | 126.88 |
Short Program 8 (47.98) Free Skating 8 (78.90)
|
| 2018/12/15 | 20. Santa Claus Cup a 17. Memorial Tani Novotne CZE |
Senior | 1 | 149.43 |
Short Program 1 (52.87) Free Skating 1 (96.56)
|
Sezonas 2017/2018
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2018/02/24 | MCR a PCR v synchronizovanem brusleni 2018 🥇 Nat. champion CZE |
Senior Men | 1 | 118.99 |
Short Program 1 (40.50) Free Skating 1 (78.49)
|
| 2018/02/16–18 | Spring Cup 2018 ITA |
Senior | 8 | 87.72 |
Short Program 8 (33.68) Free Skating 8 (54.04)
|
| 2017/12/16 | Santa Claus Cup a Memorial Tani Novotne 2017 CZE |
Senior Men | 1 | 116.63 |
Short Program 1 (34.33) Free Skating 1 (82.30)
|
Sezonas 2016/2017
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2017/02/26 | MCR a PCR SB 2017 - HAVLICKUV BROD 🥇 Nat. champion CZE |
Senior Men | 1 | 122.71 |
Short Program 1 (40.91) Free Skating 1 (81.80)
|
| 2016/12/17 | Santa Claus cup 2016 CZE |
Senior Men | 1 | 125.84 |
Short Program 1 (43.95) Free Skating 1 (81.89)
|
Sezonas 2015/2016
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2016/02/28 | MCR a PCR SB 2016 - Pardubice 🥇 Nat. champion CZE |
Senior Men | 1 | 136.63 |
Short Program 1 (44.92) Free Skating 1 (91.71)
|
| 2015/12/13 | Santa Claus Cup 2015 Budapest/CZE |
Senior Men | 1 | 137.18 |
Short Program 1 (46.86) Free Skating 1 (90.32)
|
Sezonas 2014/2015
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2015/03/19 | 1st Budapest Cup 2015 ISU HUN |
Senior | 3 | 122.05 |
Short Program 2 (42.18) Free Skating 3 (79.87)
|
| 2015/03/01 | MCR a PCR SB Svetla nad Sazavou 2015 🥇 Nat. champion CZE |
Senior Men ISU | 1 | 121.42 |
Short Program 1 (47.01) Free Skating 1 (74.41)
|
| 2014/12/13 | Santa Claus Cup 2014 CZE |
Senior Men ISU | 1 | 123.75 |
Short Program 1 (40.91) Free Skating 1 (82.84)
|
Sezonas 2013/2014
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2014/02/08–09 | MCR Trinec 🥇 Nat. champion CZE |
Sb Senior Men | 1 | 113.98 |
Short Program 1 (34.55) Free Skating 1 (79.43)
|
| 2013/12/21 | Santa Claus Cup 2013 CZE |
Senior Men ISU | 1 | 132.24 |
Short Program 1 (44.67) Free Skating 1 (87.57)
|