Raphael BABIC neaktyvus Access
Balų pokytis
Elementų žemėlapis ⓘ
Asmeninis rekordas
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Cdf Minime B Men | Viso | 51.33 | Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA) | 2017/2018 |
| D3 Avenir Men | Viso | 22.00 | Championnat de France des Clubs (FRA) | 2014/2015 |
| D3 Minime Men | Viso | 25.36 | Selection Championnat de France Nord-Est D3 (FRA) | 2015/2016 |
| Minime B Men | Viso | 40.82 | Championnats de France 2 (FRA) | 2016/2017 |
| N2 Minime Men | Viso | 38.51 | TDF12 - Paris (FRA) | 2016/2017 |
| N2 Minime messieur | Viso | 37.72 | tdf wasquehal 11 12/11/17 (FRA) | 2017/2018 |
| N3 Minime Men | Viso | 38.30 | TDF ROUEN 2016 (FRA) | 2016/2017 |
| Novice Boys | Trumpasis programa | 28.26 | TDF A3 Dammarie (FRA) | 2019/2020 |
| Novice Boys | Laisvoji programa | 36.88 | TDF A3 Dammarie (FRA) | 2019/2020 |
| Novice Boys | Viso | 65.14 | TDF A3 Dammarie (FRA) | 2019/2020 |
| Novices B Boys | Viso | 39.52 | CHAMPIONNAT DE FRANCE AVENIRS NOVICES (FRA) | 2019/2020 |
| Novices Boys | Trumpasis programa | 26.07 | TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 (FRA) | 2018/2019 |
| Novices Boys | Laisvoji programa | 43.52 | TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 (FRA) | 2018/2019 |
| Novices Boys | Viso | 69.59 | TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 (FRA) | 2018/2019 |
| Pre-Novices Boys | Viso | 47.87 | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| Tdfb4 Novices Boys | Trumpasis programa | 24.98 | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) | 2018/2019 |
| Tdfb4 Novices Boys | Laisvoji programa | 39.73 | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) | 2018/2019 |
| Tdfb4 Novices Boys | Viso | 64.71 | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) | 2018/2019 |
Geriausi rezultatai iš ankstesnių sezonų
Geriausi rezultatai 2019/2020
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Novice Boys | Trumpasis programa | 28.26 | TDF A3 Dammarie (FRA) |
| Novice Boys | Laisvoji programa | 36.88 | TDF A3 Dammarie (FRA) |
| Novice Boys | Viso | 65.14 | TDF A3 Dammarie (FRA) |
| Novices B Boys | Laisvoji programa | 39.52 | CHAMPIONNAT DE FRANCE AVENIRS NOVICES (FRA) |
| Novices B Boys | Viso | 39.52 | CHAMPIONNAT DE FRANCE AVENIRS NOVICES (FRA) |
Geriausi rezultatai 2018/2019
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Novices Boys | Trumpasis programa | 26.07 | TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 (FRA) |
| Novices Boys | Laisvoji programa | 43.52 | TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 (FRA) |
| Novices Boys | Viso | 69.59 | TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 (FRA) |
| Tdfb4 Novices Boys | Trumpasis programa | 24.98 | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) |
| Tdfb4 Novices Boys | Laisvoji programa | 39.73 | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) |
| Tdfb4 Novices Boys | Viso | 64.71 | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) |
Geriausi rezultatai 2017/2018
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Cdf Minime B Men | Laisvoji programa | 51.33 | Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA) |
| Cdf Minime B Men | Viso | 51.33 | Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA) |
| N2 Minime Men | Laisvoji programa | 38.14 | Sélections France Clubs Nord Est 2018 (FRA) |
| N2 Minime Men | Viso | 38.14 | Sélections France Clubs Nord Est 2018 (FRA) |
| N2 Minime messieur | STYLE-LIBRE | 37.72 | tdf wasquehal 11 12/11/17 (FRA) |
| N2 Minime messieur | Viso | 37.72 | tdf wasquehal 11 12/11/17 (FRA) |
| Pre-Novices Boys | Laisvoji programa | 47.87 | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) |
| Pre-Novices Boys | Viso | 47.87 | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) |
Geriausi rezultatai 2016/2017
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Minime B Men | Laisvoji programa | 40.82 | Championnats de France 2 (FRA) |
| Minime B Men | Viso | 40.82 | Championnats de France 2 (FRA) |
| N2 Minime Men | Laisvoji programa | 38.51 | TDF12 - Paris (FRA) |
| N2 Minime Men | Viso | 38.51 | TDF12 - Paris (FRA) |
| N3 Minime Men | Laisvoji programa | 38.30 | TDF ROUEN 2016 (FRA) |
| N3 Minime Men | Viso | 38.30 | TDF ROUEN 2016 (FRA) |
Geriausi rezultatai 2015/2016
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| D3 Minime Men | Laisvoji programa | 25.36 | Selection Championnat de France Nord-Est D3 (FRA) |
| D3 Minime Men | Viso | 25.36 | Selection Championnat de France Nord-Est D3 (FRA) |
Geriausi rezultatai 2014/2015
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| D3 Avenir Men | Laisvoji programa | 22.00 | Championnat de France des Clubs (FRA) |
| D3 Avenir Men | Viso | 22.00 | Championnat de France des Clubs (FRA) |
Rezultatai iš ankstesnių sezonų
Sezonas 2020/2021
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2020/10/17–18 | TDF Colmar 2020 FRA |
N2-Juniors Men | WD |
Sezonas 2019/2020
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2020/03/07–08 | CHAMPIONNAT DE FRANCE AVENIRS NOVICES 🏅 Nat. 3 FRA |
Novices B Boys | 3 | 39.52 |
Free Skating 3 (39.52)
|
| 2020/02/15–16 | Selection par Club Zone Nord Est FRA |
D1 Novice Boys | WD | ||
| 2020/02/01 | TDF Mulhouse C9 2020 FRA |
Novice Boys | WD | ||
| 2019/11/09–10 | TDF B4 Amiens 2019 FRA |
Novice Boys | WD |
Short Program 4 (20.27)
|
|
| 2019/10/19–20 | TDF A3 Dammarie FRA |
Novice Boys | 4 | 65.14 |
Short Program 2 (28.26) Free Skating 4 (36.88)
|
Sezonas 2018/2019
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019/02/02–03 | TOURNOI DE FRANCE C7 FRA |
Novice Boys | WD | ||
| 2019/01/12–13 | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) FRA |
Tdfb4 Novices Boys | 4 | 64.71 |
Short Program 4 (24.98) Free Skating 4 (39.73)
|
| 2018/11/17–18 | TDF XXIIIe Trophée Audonien 2018 FRA |
Novices Boys | 2 | 69.59 |
Short Program 2 (26.07) Free Skating 2 (43.52)
|
Sezonas 2017/2018
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2018/04/20–22 | 10th Rooster Cup - 2018 FRA |
Pre-Novices Boys | 6 | 47.87 |
Free Skating 6 (47.87)
|
| 2018/04/07–08 | Championnats de France 2 MULHOUSE 🥇 Nat. champion FRA |
Cdf Minime B Men | 1 | 51.33 |
Free Skating 1 (51.33)
|
| 2018/03/17–18 | Sélections France Clubs Nord Est 2018 FRA |
N2 Minime Men | 2 | 38.14 |
Free Skating 2 (38.14)
|
| 2018/02/10–11 | TDF C9 LE HAVRE 2018 FRA |
N2 Minime Men | 2 | 33.81 |
Free Skating 2 (33.81)
|
| 2018/02/03–04 | TDF Brive La Gaillarde 2018 FRA |
N2 Minime Men | 2 | 36.79 |
Free Skating 2 (36.79)
|
| 2017/11/11–12 | tdf wasquehal 11 12/11/17 FRA |
N2 Minime messieur | 1 | 37.72 |
Style libre 1 (37.72)
|
Sezonas 2016/2017
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2017/03/25–26 | Championnats de France 2 Nat. 6 FRA |
Minime B Men | 6 | 40.82 |
Free Skating 6 (40.82)
|
| 2017/03/04–05 | TDF12 - Paris FRA |
N2 Minime Men | 3 | 38.51 |
Free Skating 3 (38.51)
|
| 2017/01/21–22 | TDF CHARLEVILLE-MEZIERES FRA |
N2 Minime Men | |||
| 2016/11/19–20 | TDF ROUEN 2016 FRA |
N3 Minime Men | 1 | 38.30 |
Free Skating 1 (38.30)
|
Sezonas 2015/2016
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2016/03/05 | Selection Championnat de France Nord-Est D3 FRA |
D3 Minime Men | 1 | 25.36 |
Free Skating 1 (25.36)
|
Sezonas 2014/2015
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2015/04/17–19 | Championnat de France des Clubs 🥇 Nat. champion FRA |
D3 Avenir Men | 1 | 22.00 |
Free Skating 1 (22.00)
|