Rebecca PLÖTZKE Access
Balų pokytis
Elementų žemėlapis ⓘ
Asmeninis rekordas
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Basic Novice Girls | Viso | 20.83 | ISU Competition <Country> 2026 (/ GER/GER) | 2025/2026 |
Asmeniniai rekordai iš ankstesnių kategorijų
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| 2-4 Parcours Standard | Viso | 2.90 | Iller-Cup 2018 (GER) | 2017/2018 |
| 3-3 Freiläufer O. Musik | Viso | 3.80 | Iller-Cup 2019 (GER) | 2018/2019 |
| 4-1 Freiläufer Kür | Viso | 5.98 | Hermann-Kist-Pokal (GER) | 2021/2022 |
| 4-2 Freiläufer Kür | Viso | 7.79 | Iller-Cup (GER) | 2021/2022 |
| 6-2 Basic Novice B | Viso | 18.27 | IllerCup (GER) | 2023/2024 |
| 8-1 Anfänger | Viso | 23.17 | Herman-Kist-Pokal (Balingen/GER) | 2024/2025 |
| Anfänger B Girls | Viso | 20.18 | Baden-Württembergische Meisterschaften (Stuttgart/GER) | 2025/2026 |
Geriausi rezultatai 2025/2026
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Anfänger B Girls | Laisvoji programa | 22.81 | Brigitte Föll Pokal mit Quali für DNM (Stuttgart/GER) |
| Anfänger B Girls | Viso | 20.18 | Baden-Württembergische Meisterschaften (Stuttgart/GER) |
| Basic Novice Girls | Laisvoji programa | 20.83 | ISU Competition <Country> 2026 (/ GER/GER) |
| Basic Novice Girls | Viso | 20.83 | ISU Competition <Country> 2026 (/ GER/GER) |
Geriausi rezultatai iš ankstesnių sezonų
Geriausi rezultatai 2024/2025
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| 8-1 Anfänger | Laisvoji programa | 23.17 | Herman-Kist-Pokal (Balingen/GER) |
| 8-1 Anfänger | Viso | 23.17 | Herman-Kist-Pokal (Balingen/GER) |
Geriausi rezultatai 2023/2024
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| 6-2 Basic Novice B | Laisvoji programa | 18.27 | IllerCup (GER) |
| 6-2 Basic Novice B | Viso | 18.27 | IllerCup (GER) |
Geriausi rezultatai 2021/2022
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| 4-1 Freiläufer Kür | Laisvoji programa | 5.98 | Hermann-Kist-Pokal (GER) |
| 4-1 Freiläufer Kür | Viso | 5.98 | Hermann-Kist-Pokal (GER) |
| 4-2 Freiläufer Kür | Laisvoji programa | 7.79 | Iller-Cup (GER) |
| 4-2 Freiläufer Kür | Viso | 7.79 | Iller-Cup (GER) |
Geriausi rezultatai 2018/2019
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| 3-3 Freiläufer O. Musik | PARCOURS | 3.80 | Iller-Cup 2019 (GER) |
| 3-3 Freiläufer O. Musik | Viso | 3.80 | Iller-Cup 2019 (GER) |
Geriausi rezultatai 2017/2018
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| 2-4 Parcours Standard | PARCOURS | 2.90 | Iller-Cup 2018 (GER) |
| 2-4 Parcours Standard | Viso | 2.90 | Iller-Cup 2018 (GER) |
Sezonas 2025/2026
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026/01/26 | ISU Competition <Country> 2026 / GER/GER |
Basic Novice Girls | 22 | 20.83 |
Free Skating 22 (20.83)
|
| 2026/01/24–25 | Baden-Württembergische Meisterschaften Stuttgart/GER |
Anfänger B Girls | 20 | 20.18 |
Free Skating 20 (20.18)
|
| 2025/11/08–09 | Brigitte Föll Pokal mit Quali für DNM Stuttgart/GER |
Anfänger B Girls | 1 |
Free Skating 7 (22.81)
|
Rezultatai iš ankstesnių sezonų
Sezonas 2024/2025
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025/03/16 | IllerCup GER |
8-1 Anfänger | 3 | 20.95 |
Free Skating 3 (20.95)
|
| 2025/02/15 | Herman-Kist-Pokal Balingen/GER |
8-1 Anfänger | 4 | 23.17 |
Free Skating 4 (23.17)
|
Sezonas 2023/2024
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024/03/03 | IllerCup GER |
6-2 Basic Novice B | 6 | 18.27 |
Free Skating 6 (18.27)
|
Sezonas 2021/2022
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022/03/13 | Iller-Cup GER |
4-2 Freiläufer Kür | 5 | 7.79 |
Free Skating 5 (7.79)
|
| 2022/02/12 | Hermann-Kist-Pokal GER |
4-1 Freiläufer Kür | 4 | 5.98 |
Free Skating 4 (5.98)
|
Sezonas 2018/2019
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019/03/10 | Iller-Cup 2019 GER |
3-3 Freiläufer O. Musik | 5 | 3.80 |
Parcours 5 (3.80)
|
Sezonas 2017/2018
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2018/03/04 | Iller-Cup 2018 GER |
2-4 Parcours Standard | 6 | 2.90 |
Parcours 6 (2.90)
|