Team Dynamique Access
Balų pokytis
Elementų žemėlapis ⓘ
Asmeninis rekordas
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Sm-Novice | Viso | 86.97 | 5.-6.3.2022 Muodostelmaluistelun SM 2022 (Tampere/FIN) | 2021/2022 |
Asmeniniai rekordai iš ankstesnių kategorijų
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice | Viso | 75.52 | FRENCH CUP 2024 (ROUEN/FRA) | 2023/2024 |
| Advanced Novice Synchronized Skating | Viso | 77.30 | ISU Marie Lundmark Trophy 2024 Advanced Novice (Helsinki/FIN) | 2023/2024 |
| Ml Sm-Novice Kk | Viso | 49.28 | Tikkurila TRIO 10-11.2.2018 taitoluistelukisa (FIN) | 2017/2018 |
| Novice | Viso | 69.14 | Muodostelmaluistelun 2. kilpailut Lappeenrannassa - Minorit (FIN) | 2007/2008 |
| Noviisit-kultafinaali | Viso | 64.47 | Noviisien kulta- ja hopeafinaali 9.3.2008 (FIN) | 2007/2008 |
| Sm-Novice L1 | Viso | 85.65 | Muodostelmaluistelun 1. valintakilpailu (Vantaa / EVT & TTK/FIN) | 2025/2026 |
| Sm-Novice L2 | Viso | 83.38 | ML SM-sarjojen 1.vk. 7.-8.11.2020 (FIN) | 2020/2021 |
| Sm-Novice Lohko 1 | Viso | 72.76 | ML SM 2vk (Helsinki/FIN) | 2023/2024 |
| Sm-Novice Lohko 2 | Viso | 64.47 | ML SM-sarjat 1.VK (FIN) | 2018/2019 |
| Sm-Novice Lohko II | Viso | 59.29 | ML SM-sen, jun, nov 2.vk. 11.-13.12.2009 (FIN) | 2009/2010 |
| Sys Advanced Novice | Viso | 85.13 | MLT Advanced Novice (Turku/FIN) | 2021/2022 |
Geriausi rezultatai 2025/2026
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice | Laisvoji programa | 84.08 | Tiksi Ice Club 2026 (TIkkurila/FIN) |
| Sm-Novice | Viso | 84.08 | Tiksi Ice Club 2026 (TIkkurila/FIN) |
| Sm-Novice L1 | Laisvoji programa | 85.65 | Muodostelmaluistelun 1. valintakilpailu (Vantaa / EVT & TTK/FIN) |
| Sm-Novice L1 | Viso | 85.65 | Muodostelmaluistelun 1. valintakilpailu (Vantaa / EVT & TTK/FIN) |
Geriausi rezultatai iš ankstesnių sezonų
Geriausi rezultatai 2024/2025
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice | Laisvoji programa | 85.56 | Muodostelmaluistelun SM2025 (Helsinki / HL/FIN) |
| Sm-Novice | Viso | 85.56 | Muodostelmaluistelun SM2025 (Helsinki / HL/FIN) |
| Sm-Novice L2 | Laisvoji programa | 78.22 | ML SM-sarjojen 1vk (Jyväskylä / JyTLS/FIN) |
| Sm-Novice L2 | Viso | 78.22 | ML SM-sarjojen 1vk (Jyväskylä / JyTLS/FIN) |
Geriausi rezultatai 2023/2024
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice | Laisvoji programa | 75.52 | FRENCH CUP 2024 (ROUEN/FRA) |
| Advanced Novice | Viso | 75.52 | FRENCH CUP 2024 (ROUEN/FRA) |
| Advanced Novice Synchronized Skating | Laisvoji programa | 77.30 | ISU Marie Lundmark Trophy 2024 Advanced Novice (Helsinki/FIN) |
| Advanced Novice Synchronized Skating | Viso | 77.30 | ISU Marie Lundmark Trophy 2024 Advanced Novice (Helsinki/FIN) |
| Sm-Novice | Laisvoji programa | 84.06 | Muodostelmaluistelun SM2024 (Turku / Kaari/FIN) |
| Sm-Novice | Viso | 84.06 | Muodostelmaluistelun SM2024 (Turku / Kaari/FIN) |
| Sm-Novice Lohko 1 | Laisvoji programa | 72.76 | ML SM 2vk (Helsinki/FIN) |
| Sm-Novice Lohko 1 | Viso | 72.76 | ML SM 2vk (Helsinki/FIN) |
Geriausi rezultatai 2022/2023
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice | Laisvoji programa | 83.60 | Muodostelmaluistelun SM 2023 (Helsinki/FIN) |
| Sm-Novice | Viso | 83.60 | Muodostelmaluistelun SM 2023 (Helsinki/FIN) |
| Sm-Novice L1 | Laisvoji programa | 78.32 | mlsm2vk (Espoo / HL/FIN) |
| Sm-Novice L1 | Viso | 78.32 | mlsm2vk (Espoo / HL/FIN) |
Geriausi rezultatai 2021/2022
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice | Laisvoji programa | 86.97 | 5.-6.3.2022 Muodostelmaluistelun SM 2022 (Tampere/FIN) |
| Sm-Novice | Viso | 86.97 | 5.-6.3.2022 Muodostelmaluistelun SM 2022 (Tampere/FIN) |
| Sm-Novice L2 | Laisvoji programa | 79.47 | mlsm2vk (Espoo/FIN) |
| Sm-Novice L2 | Viso | 79.47 | mlsm2vk (Espoo/FIN) |
| Sys Advanced Novice | Laisvoji programa | 85.13 | MLT Advanced Novice (Turku/FIN) |
| Sys Advanced Novice | Viso | 85.13 | MLT Advanced Novice (Turku/FIN) |
Geriausi rezultatai 2020/2021
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice L2 | Laisvoji programa | 83.38 | ML SM-sarjojen 1.vk. 7.-8.11.2020 (FIN) |
| Sm-Novice L2 | Viso | 83.38 | ML SM-sarjojen 1.vk. 7.-8.11.2020 (FIN) |
Geriausi rezultatai 2019/2020
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice | Laisvoji programa | 84.43 | Muodostelmaluistelun SM 2020, 29.2.-1.3.20 (FIN) |
| Sm-Novice | Viso | 73.84 | Mainio Aluemestis 11.1.2020 (FIN) |
| Sm-Novice L2 | Laisvoji programa | 80.07 | ML SM-sarjat 2.valinta 7-8.12.2019 (FIN) |
| Sm-Novice L2 | Viso | 80.07 | ML SM-sarjat 2.valinta 7-8.12.2019 (FIN) |
Geriausi rezultatai 2018/2019
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Novice | Laisvoji programa | 65.86 | ML SM-kilpailut 2019 2.-3.3.2019 Turku (FIN) |
| Novice | Viso | 65.86 | ML SM-kilpailut 2019 2.-3.3.2019 Turku (FIN) |
| Sm-Novice | Laisvoji programa | 75.73 | Pikkujoulukilpailu 1.12.2018 (FIN) |
| Sm-Novice | Viso | 75.73 | Pikkujoulukilpailu 1.12.2018 (FIN) |
| Sm-Novice L2 | Laisvoji programa | 64.05 | ML SM-sarjojen 2.vk. 8.-9.12.18 (FIN) |
| Sm-Novice L2 | Viso | 64.05 | ML SM-sarjojen 2.vk. 8.-9.12.18 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 2 | Laisvoji programa | 64.47 | ML SM-sarjat 1.VK (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 2 | Viso | 64.47 | ML SM-sarjat 1.VK (FIN) |
Geriausi rezultatai 2017/2018
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Ml Sm-Novice Kk | Laisvoji programa | 49.28 | Tikkurila TRIO 10-11.2.2018 taitoluistelukisa (FIN) |
| Ml Sm-Novice Kk | Viso | 49.28 | Tikkurila TRIO 10-11.2.2018 taitoluistelukisa (FIN) |
| Sm-Novice | Laisvoji programa | 56.60 | ML SM 2018 3.-4.3.2018 (FIN) |
| Sm-Novice | Viso | 56.60 | ML SM 2018 3.-4.3.2018 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 1 | Laisvoji programa | 50.21 | ML SM-sarjojen 1.vk. 4.-5.11.2017 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 1 | Viso | 50.21 | ML SM-sarjojen 1.vk. 4.-5.11.2017 (FIN) |
Geriausi rezultatai 2016/2017
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Novice | Laisvoji programa | 67.80 | ML SM-kilpailut 25.-26.2.2017 (FIN) |
| Novice | Viso | 67.80 | ML SM-kilpailut 25.-26.2.2017 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 1 | Laisvoji programa | 64.88 | ML SM-sarjat 2.vk. 3.-4.12.2016 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 1 | Viso | 64.88 | ML SM-sarjat 2.vk. 3.-4.12.2016 (FIN) |
Geriausi rezultatai 2015/2016
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice | Laisvoji programa | 65.22 | ML SM-kilpailut 27.-28.2.2016 (FIN) |
| Sm-Novice | Viso | 65.22 | ML SM-kilpailut 27.-28.2.2016 (FIN) |
Geriausi rezultatai 2014/2015
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Novice | Laisvoji programa | 57.10 | ML SM 2015 -kilpailut (FIN) |
| Novice | Viso | 57.10 | ML SM 2015 -kilpailut (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 1 | Laisvoji programa | 58.44 | ML SM-sarjojen 1.vk. 8.-9.11.2014 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 1 | Viso | 58.44 | ML SM-sarjojen 1.vk. 8.-9.11.2014 (FIN) |
Geriausi rezultatai 2013/2014
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice | Laisvoji programa | 66.76 | ML SM 2014 22.-23.2.2014 (FIN) |
| Sm-Novice | Viso | 66.76 | ML SM 2014 22.-23.2.2014 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 2 | Laisvoji programa | 62.54 | ML SM-sarjojen 1. vk. 8.-10.11.2013 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 2 | Viso | 62.54 | ML SM-sarjojen 1. vk. 8.-10.11.2013 (FIN) |
Geriausi rezultatai 2012/2013
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice | Laisvoji programa | 55.27 | SM-kilpailut 23.-24.2.2013 (FIN) |
| Sm-Novice | Viso | 55.27 | SM-kilpailut 23.-24.2.2013 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 2 | Laisvoji programa | 54.18 | SM-seniorit, -juniorit, -noviisit 1.vk.9.-11.11.12 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 2 | Viso | 51.37 | SM-seniorit, -juniorit, -noviisit 2.vk. 7.-9.12.12 (FIN) |
Geriausi rezultatai 2011/2012
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice | Laisvoji programa | 54.15 | ML SM-kilpailut 24.-26.2.2012 (FIN) |
| Sm-Novice | Viso | 54.15 | ML SM-kilpailut 24.-26.2.2012 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 1 | Laisvoji programa | 56.92 | ML SM-sarjojen 2. vk. 6.-8.1.2012 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 1 | Viso | 56.92 | ML SM-sarjojen 2. vk. 6.-8.1.2012 (FIN) |
Geriausi rezultatai 2010/2011
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice | Laisvoji programa | 60.02 | ML SM-KILPAILUT 4.-6.3.2011 (FIN) |
| Sm-Novice | Viso | 60.02 | ML SM-KILPAILUT 4.-6.3.2011 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 1 | Laisvoji programa | 62.70 | ML SM-sarjojen 2 vk. 7.-9.1.2011 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko 1 | Viso | 51.71 | ML SM-sarjojen 1. vk. 12.-14.11.2010 (FIN) |
Geriausi rezultatai 2009/2010
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Novice | Laisvoji programa | 56.77 | Finlandia Cup 2010 (FIN) |
| Novice | Viso | 56.77 | Finlandia Cup 2010 (FIN) |
| Sm-Novice | Laisvoji programa | 50.81 | Muodostelmaluistelu SM 26.-28.2.2010 (FIN) |
| Sm-Novice | Viso | 50.81 | Muodostelmaluistelu SM 26.-28.2.2010 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko II | Laisvoji programa | 59.29 | ML SM-sen, jun, nov 2.vk. 11.-13.12.2009 (FIN) |
| Sm-Novice Lohko II | Viso | 59.29 | ML SM-sen, jun, nov 2.vk. 11.-13.12.2009 (FIN) |
Geriausi rezultatai 2007/2008
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Novice | Laisvoji programa | 58.29 | Finlandia Cup 2008 (FIN) |
| Novice | Viso | 69.14 | Muodostelmaluistelun 2. kilpailut Lappeenrannassa - Minorit (FIN) |
| Noviisit-kultafinaali | Viso | 64.47 | Noviisien kulta- ja hopeafinaali 9.3.2008 (FIN) |
Sezonas 2025/2026
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026/02/28–03/01 | ML SM2026 Nat. 5 Turku/FIN |
Sm Novice | 5 | 80.62 |
Free Skating 5 (80.62)
|
| 2026/02/14–15 | Tiksi Ice Club 2026 TIkkurila/FIN |
Sm-Novice | 3 | 84.08 |
Free Skating 3 (84.08)
|
| 2026/01/17 | ML PK-Aluemestaruus 2026 Espoo/FIN |
Sm-Novice | 1 | 84.01 |
Free Skating 1 (84.01)
|
| 2025/12/06–07 | ML SM-sarjojen 2. vk Tampere / TapTL/FIN |
Sm Novice L1 | 2 | 85.10 |
Free Skating 2 (85.10)
|
| 2025/11/08–09 | Muodostelmaluistelun 1. valintakilpailu Vantaa / EVT & TTK/FIN |
Sm-Novice L1 | 1 | 85.65 |
Free Skating 1 (85.65)
|
Rezultatai iš ankstesnių sezonų
Sezonas Unknown season
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| ML SM-sarjojen 2.vk. 9.-10.12.2017 FIN |
Sm-Novice Lohko 1 | 1 | 58.51 |
Free Skating 1 (58.51)
|
Sezonas 2024/2025
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025/03/01–02 | Muodostelmaluistelun SM2025 🏅 Nat. 3 Helsinki / HL/FIN |
Sm-Novice | 3 | 85.56 |
Free Skating 3 (85.56)
|
| 2025/02/15–16 | ML Tiksi IceClub 2025 Vantaa/FIN |
Sm-Novice | 2 | 81.86 |
Free Skating 2 (81.86)
|
| 2025/01/11–12 | Pääkaupunkiseudun aluemestaruus 2025 Helsinki/FIN |
Sm-Novice | 2 | 82.32 |
Free Skating 2 (82.32)
|
| 2024/12/07–08 | ML SM sarjojen 2vk Tampere / TapTL/FIN |
Sm-Novice L2 | 2 | 77.65 |
Free Skating 2 (77.65)
|
| 2024/11/30 | EVT Pikkujoulukilpailu 2024 Vantaa/FIN |
Sm-Novice | 3 | 80.12 |
Free Skating 3 (80.12)
|
| 2024/11/02–03 | ML SM-sarjojen 1vk Jyväskylä / JyTLS/FIN |
Sm-Novice L2 | 2 | 78.22 |
Free Skating 2 (78.22)
|
Sezonas 2023/2024
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024/02/24–25 | Muodostelmaluistelun SM2024 Nat. 4 Turku / Kaari/FIN |
Sm-Novice | 4 | 84.06 |
Free Skating 4 (84.06)
|
| 2024/02/10 | ISU Marie Lundmark Trophy 2024 Advanced Novice Helsinki/FIN |
Advanced Novice Synchronized Skating | 4 | 77.30 |
Free Skating 4 (77.30)
|
| 2024/02/02–03 | FRENCH CUP 2024 ROUEN/FRA |
Advanced Novice | 1 | 75.52 |
Free Skating 1 (75.52)
|
| 2024/01/13 | ML aluemestaruus 2024 Pkseutu Vantaa/FIN |
Sm-Novice | 2 | 76.53 |
Free Skating 2 (76.53)
|
| 2023/12/09–10 | ML SM 2vk Helsinki/FIN |
Sm-Novice Lohko 1 | 3 | 72.76 |
Free Skating 3 (72.76)
|
| 2023/11/25 | Pikkujoulukilpailut 2023 Vantaa/FIN |
Sm-Novice | 3 | 74.97 |
Free Skating 3 (74.97)
|
| 2023/11/04–05 | MLSM 1vk Helsinki/FIN |
Sm-Novice Lohko 1 | 3 | 71.18 |
Free Skating 3 (71.18)
|
Sezonas 2022/2023
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023/02/25–26 | Muodostelmaluistelun SM 2023 🏅 Nat. 3 Helsinki/FIN |
Sm-Novice | 3 | 83.60 |
Free Skating 3 (83.60)
|
| 2023/01/20–22 | ISU Mozartcup and Amadecup Salzburg/AUT |
ISU Advanced Novice | |||
| 2023/01/06 | Aluemestaruus 2023 HELSINKI/FIN |
Sm-Novice | 3 | 78.58 |
Free Skating 3 (78.58)
|
| 2022/12/03–04 | mlsm2vk Espoo / HL/FIN |
Sm-Novice L1 | 2 | 78.32 |
Free Skating 2 (78.32)
|
| 2022/11/05–06 | Muodostelmaluistelu SM-sarjat 1.valintakilpailu Lahti/FIN |
Sm-Novice | 2 | 76.82 |
Free Skating 2 (76.82)
|
Sezonas 2021/2022
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022/03/05–06 | 5.-6.3.2022 Muodostelmaluistelun SM 2022 🏅 Nat. 3 Tampere/FIN |
Sm-Novice | 3 | 86.97 |
Free Skating 3 (86.97)
|
| 2022/01/22 | MLT Advanced Novice Turku/FIN |
Sys Advanced Novice | 3 | 85.13 |
Free Skating 3 (85.13)
|
| 2021/12/11–12 | mlsm2vk 🥇 Nat. champion Espoo/FIN |
Sm-Novice L2 | 1 | 79.47 |
Free Skating 1 (79.47)
|
| 2021/11/27 | EVT ML Pikkujoulukilpailu 2021 FIN |
Sm-Novice | 2 | 77.46 |
Free Skating 2 (77.46)
|
| 2021/11/06–07 | mlsm1vk 🏅 Nat. 2 Helsinki/FIN |
Sm-Novice L2 | 2 |
Free Skating 2 (77.30)
|
Sezonas 2020/2021
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2020/11/07–08 | ML SM-sarjojen 1.vk. 7.-8.11.2020 FIN |
Sm-Novice L2 | 2 | 83.38 |
Free Skating 2 (83.38)
|
Sezonas 2019/2020
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2020/02/29–03/01 | Muodostelmaluistelun SM 2020, 29.2.-1.3.20 Nationals FIN |
Sm-Novice |
Free Skating 2 (84.43)
|
||
| 2020/01/11 | Mainio Aluemestis 11.1.2020 FIN |
Sm-Novice | 3 | 73.84 |
Free Skating 3 (73.84)
|
| 2019/12/07–08 | ML SM-sarjat 2.valinta 7-8.12.2019 FIN |
Sm-Novice L2 | 1 | 80.07 |
Free Skating 1 (80.07)
|
| 2019/11/02–03 | ML SM-sarjat 1.valinta 2.-3.11.2019 FIN |
Sm-Novice L2 | 1 | 73.88 |
Free Skating 1 (73.88)
|
Sezonas 2018/2019
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019/03/02–03 | ML SM-kilpailut 2019 2.-3.3.2019 Turku 🏅 Nat. 2 FIN |
Novice | 2 | 65.86 |
Free Skating 2 (65.86)
|
| 2019/01/12 | ML Helsingin alueen mestaruuskilpailu FIN |
Sm-Novice | 1 | 73.01 |
Free Skating 1 (73.01)
|
| 2018/12/08–09 | ML SM-sarjojen 2.vk. 8.-9.12.18 FIN |
Sm-Novice L2 | 1 | 64.05 |
Free Skating 1 (64.05)
|
| 2018/12/01 | Pikkujoulukilpailu 1.12.2018 FIN |
Sm-Novice | 1 | 75.73 |
Free Skating 1 (75.73)
|
| 2018/10/27–28 | ML SM-sarjat 1.VK FIN |
Sm-Novice Lohko 2 | 1 | 64.47 |
Free Skating 1 (64.47)
|
Sezonas 2017/2018
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2018/03/03–04 | ML SM 2018 3.-4.3.2018 🏅 Nat. 2 FIN |
Sm-Novice | 2 | 56.60 |
Free Skating 2 (56.60)
|
| 2018/02/10–11 | Tikkurila TRIO 10-11.2.2018 taitoluistelukisa FIN |
Ml Sm-Novice Kk | 1 | 49.28 |
Free Skating 1 (49.28)
|
| 2017/11/04–05 | ML SM-sarjojen 1.vk. 4.-5.11.2017 FIN |
Sm-Novice Lohko 1 | 2 | 50.21 |
Free Skating 2 (50.21)
|
Sezonas 2016/2017
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2017/02/25–26 | ML SM-kilpailut 25.-26.2.2017 🥇 Nat. champion FIN |
Novice | 1 | 67.80 |
Free Skating 1 (67.80)
|
| 2016/12/03 | ML SM-sarjat 2.vk. 3.-4.12.2016 FIN |
Sm-Novice Lohko 1 | 1 | 64.88 |
Free Skating 1 (64.88)
|
| 2016/11/05–06 | ML SM-sarjat 1.vk. 5.-6.11.2016 FIN |
Sm-Novice Lohko 1 | 1 | 58.24 |
Free Skating 1 (58.24)
|
Sezonas 2015/2016
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2016/02/27–28 | ML SM-kilpailut 27.-28.2.2016 🥇 Nat. champion FIN |
Sm-Novice | 1 | 65.22 |
Free Skating 1 (65.22)
|
| 2015/12/05–06 | ML SM-sarjojen 2.vk. 5.-6.12.15 FIN |
Sm-Novice | 3 | 57.93 |
Free Skating 3 (57.93)
|
| 2015/11/07–08 | ML SM-sarjojen 1.vk. 7.-8.11.2015 FIN |
Sm-Novice |
Sezonas 2014/2015
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2015/02/28–03/01 | ML SM 2015 -kilpailut 🏅 Nat. 2 FIN |
Novice | 2 | 57.10 |
Free Skating 2 (57.10)
|
| 2014/12/13–14 | ML SM-sarjojen 2.vk. 13-.14.12.2014 FIN |
Sm-Novice Lohko 1 | 1 | 56.49 |
Free Skating 1 (56.49)
|
| 2014/11/08–09 | ML SM-sarjojen 1.vk. 8.-9.11.2014 FIN |
Sm-Novice Lohko 1 | 1 | 58.44 |
Free Skating 1 (58.44)
|
Sezonas 2013/2014
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2014/02/22–23 | ML SM 2014 22.-23.2.2014 🥇 Nat. champion FIN |
Sm-Novice | 1 | 66.76 |
Free Skating 1 (66.76)
|
| 2013/12/06–08 | ML 2. SM-sarjojen valinta 6.-8.12.2013 FIN |
Sm-Novice Lohko 2 | 1 | 60.74 |
Free Skating 1 (60.74)
|
| 2013/11/08–10 | ML SM-sarjojen 1. vk. 8.-10.11.2013 FIN |
Sm-Novice Lohko 2 | 1 | 62.54 |
Free Skating 1 (62.54)
|
Sezonas 2012/2013
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2013/02/23–24 | SM-kilpailut 23.-24.2.2013 🏅 Nat. 2 FIN |
Sm-Novice | 2 | 55.27 |
Free Skating 2 (55.27)
|
| 2012/12/07–09 | SM-seniorit, -juniorit, -noviisit 2.vk. 7.-9.12.12 FIN |
Sm-Novice Lohko 2 | 2 | 51.37 |
Free Skating 2 (51.37)
|
| 2012/11/09–11 | SM-seniorit, -juniorit, -noviisit 1.vk.9.-11.11.12 FIN |
Sm-Novice Lohko 2 |
Free Skating 2 (54.18)
|
Sezonas 2011/2012
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2012/02/24–26 | ML SM-kilpailut 24.-26.2.2012 🏅 Nat. 2 FIN |
Sm-Novice | 2 | 54.15 |
Free Skating 2 (54.15)
|
| 2012/01/06–08 | ML SM-sarjojen 2. vk. 6.-8.1.2012 FIN |
Sm-Novice Lohko 1 | 1 | 56.92 |
Free Skating 1 (56.92)
|
| 2011/11/11–13 | ML SM-sarjojen 1. vk. 11.-13.11.2011 FIN |
Sm-Novice Lohko 1 | 3 | 47.85 |
Free Skating 3 (47.85)
|
Sezonas 2010/2011
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2011/03/04–06 | ML SM-KILPAILUT 4.-6.3.2011 🏅 Nat. 3 FIN |
Sm-Novice | 3 | 60.02 |
Free Skating 3 (60.02)
|
| 2011/01/07–09 | ML SM-sarjojen 2 vk. 7.-9.1.2011 FIN |
Sm-Novice Lohko 1 |
Free Skating 1 (62.70)
|
||
| 2010/11/12–14 | ML SM-sarjojen 1. vk. 12.-14.11.2010 FIN |
Sm-Novice Lohko 1 | 3 | 51.71 |
Free Skating 3 (51.71)
|
Sezonas 2009/2010
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2010/02/26–28 | Muodostelmaluistelu SM 26.-28.2.2010 Nat. 5 FIN |
Sm-Novice | 5 | 50.81 |
Free Skating 5 (50.81)
|
| 2010/01/28–30 | Finlandia Cup 2010 FIN |
Novice | 2 | 56.77 |
Free Skating 2 (56.77)
|
| 2009/12/11–13 | ML SM-sen, jun, nov 2.vk. 11.-13.12.2009 FIN |
Sm-Novice Lohko II | 1 | 59.29 |
Free Skating 1 (59.29)
|
| 2009/11/06–08 | ML SM-Sen, -Jun, -Nov 1.vk. 6.-8.11.2009 FIN |
Sm-Novice Lohko II | 2 | 53.77 |
Free Skating 2 (53.77)
|
Sezonas 2007/2008
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2008/03/09 | Noviisien kulta- ja hopeafinaali 9.3.2008 FIN |
Noviisit-kultafinaali | 4 | 64.47 | |
| 2008/01/20 | Muodostelmaluistelun 2. kilpailut Lappeenrannassa - Minorit FIN |
Novice | 2 | 69.14 | |
| 2008/01/10–12 | Finlandia Cup 2008 FIN |
Novice | 4 | 58.29 |
Free Skating 4 (58.29)
|
| 2007/11/18 | Muodostelmaluistelunoviisien II-lohkon 1. valintak FIN |
Novice | 2 | 57.21 |
Free Skating 2 (57.21)
|