Team ILLUMINETTES neaktyvus Access
Balų pokytis
Elementų žemėlapis ⓘ
Asmeninis rekordas
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Junior B | Viso | 63.91 | Interclub Lumiere Cup 2024 (Eindhoven/NED) | 2023/2024 |
Asmeniniai rekordai iš ankstesnių kategorijų
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| ISU Junior | Trumpasis programa | 29.75 | ISU Mozartcup 2019 (AUT) | 2018/2019 |
| ISU Junior | Laisvoji programa | 62.03 | Mozart Cup 2024 (Salzburg/AUT) | 2023/2024 |
| ISU Junior | Viso | 89.15 | Mozart Cup 2024 (Salzburg/AUT) | 2023/2024 |
| Junior | Trumpasis programa | 19.10 | 7th MOZART CUP 2017 (AUT) | 2016/2017 |
| Junior | Trumpasis programa | 33.62 | Lumière Cup 2018 (NED) | 2018/2019 |
| Junior | Laisvoji programa | 61.99 | Britannia Cup 2020 (Nottingham/GBR) | |
| Junior | Laisvoji programa | 38.29 | 7th MOZART CUP 2017 (AUT) | 2016/2017 |
| Junior | Viso | 90.14 | Lumière Cup 2018 (NED) | 2018/2019 |
| Junior | Viso | 57.39 | 7th MOZART CUP 2017 (AUT) | 2016/2017 |
| Junior A | Trumpasis programa | 23.18 | Winter Cup 2015 (BEL) | 2015/2016 |
| Junior A | Laisvoji programa | 48.58 | Winter Cup 2015 (BEL) | 2015/2016 |
| Junior A | Viso | 71.76 | Winter Cup 2015 (BEL) | 2015/2016 |
| Junior ISU | Trumpasis programa | 32.17 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) | 2023/2024 |
| Junior ISU | Laisvoji programa | 65.62 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) | 2023/2024 |
| Junior ISU | Viso | 97.79 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) | 2023/2024 |
Geriausi rezultatai iš ankstesnių sezonų
Geriausi rezultatai 2023/2024
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| ISU Junior | Trumpasis programa | 27.12 | Mozart Cup 2024 (Salzburg/AUT) |
| ISU Junior | Laisvoji programa | 62.03 | Mozart Cup 2024 (Salzburg/AUT) |
| ISU Junior | Viso | 89.15 | Mozart Cup 2024 (Salzburg/AUT) |
| Junior B | Laisvoji programa | 63.91 | Interclub Lumiere Cup 2024 (Eindhoven/NED) |
| Junior B | Viso | 63.91 | Interclub Lumiere Cup 2024 (Eindhoven/NED) |
| Junior ISU | Trumpasis programa | 32.17 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) |
| Junior ISU | Laisvoji programa | 65.62 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) |
| Junior ISU | Viso | 97.79 | Santa Claus Cup 2023 (Brno/CZE) |
Geriausi rezultatai 2019/2020
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior | Trumpasis programa | 20.83 | 4th Lumière Cup (NED) |
| Junior | Laisvoji programa | 56.81 | 4th Lumière Cup (NED) |
| Junior | Viso | 77.64 | 4th Lumière Cup (NED) |
Geriausi rezultatai 2018/2019
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| ISU Junior | Trumpasis programa | 29.75 | ISU Mozartcup 2019 (AUT) |
| ISU Junior | Laisvoji programa | 50.74 | ISU Mozartcup 2019 (AUT) |
| ISU Junior | Viso | 80.49 | ISU Mozartcup 2019 (AUT) |
| Junior | Trumpasis programa | 33.62 | Lumière Cup 2018 (NED) |
| Junior | Laisvoji programa | 56.52 | Lumière Cup 2018 (NED) |
| Junior | Viso | 90.14 | Lumière Cup 2018 (NED) |
Geriausi rezultatai 2017/2018
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior | Trumpasis programa | 31.68 | Budapest Cup 2018 - ISU (HUN) |
| Junior | Laisvoji programa | 58.62 | 2nd Hevelius Cup 2018 (POL) |
| Junior | Viso | 87.67 | 2nd Hevelius Cup 2018 (POL) |
Geriausi rezultatai 2016/2017
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior | Trumpasis programa | 23.22 | Lumière Cup 2017 (NED) |
| Junior | Trumpasis programa | 19.10 | 7th MOZART CUP 2017 (AUT) |
| Junior | Laisvoji programa | 42.98 | Lumière Cup 2017 (NED) |
| Junior | Laisvoji programa | 38.29 | 7th MOZART CUP 2017 (AUT) |
| Junior | Viso | 66.20 | Lumière Cup 2017 (NED) |
| Junior | Viso | 57.39 | 7th MOZART CUP 2017 (AUT) |
| Junior B | Laisvoji programa | 47.03 | Winter Cup 2016 (BEL) |
| Junior B | Viso | 47.03 | Winter Cup 2016 (BEL) |
Geriausi rezultatai 2015/2016
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior A | Trumpasis programa | 23.18 | Winter Cup 2015 (BEL) |
| Junior A | Laisvoji programa | 48.58 | Winter Cup 2015 (BEL) |
| Junior A | Viso | 71.76 | Winter Cup 2015 (BEL) |
Rezultatai iš ankstesnių sezonų
Sezonas Unknown season
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| Britannia Cup 2020 Nottingham/GBR |
Junior su Team Illuminettes | 9 | 88.43 |
Short Program 9 (26.44) Free Skating 9 (61.99)
|
Sezonas 2023/2024
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024/02/04 | Interclub 8th Hevelius Cup 2024 Gdansk/POL |
Junior B | 1 | 61.38 |
Free Skating 1 (61.38)
|
| 2024/01/19–20 | Mozart Cup 2024 Salzburg/AUT |
ISU Junior | 11 | 89.15 |
Short Program 12 (27.12) Free Skating 11 (62.03)
|
| 2024/01/14 | Interclub Lumiere Cup 2024 Eindhoven/NED |
Junior B | 4 | 63.91 |
Free Skating 4 (63.91)
|
| 2023/12/16–17 | Santa Claus Cup 2023 Brno/CZE |
Junior ISU | 12 | 97.79 |
Short Program 12 (32.17) Free Skating 12 (65.62)
|
Sezonas 2019/2020
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019/12/12–15 | 4th Lumière Cup NED |
Junior | 13 | 77.64 |
Short Program 13 (20.83) Free Skating 13 (56.81)
|
Sezonas 2018/2019
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019/01/18–19 | ISU Mozartcup 2019 AUT |
ISU Junior | 12 | 80.49 |
Short Program 12 (29.75) Free Skating 12 (50.74)
|
| 2018/12/13–15 | Lumière Cup 2018 NED |
Junior | 6 | 90.14 |
Short Program 5 (33.62) Free Skating 5 (56.52)
|
Sezonas 2017/2018
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2018/03/01–04 | Budapest Cup 2018 - ISU HUN |
Junior | 5 | 86.66 |
Short Program 5 (31.68) Free Skating 7 (54.98)
|
| 2018/02/10–11 | 2nd Hevelius Cup 2018 POL |
Junior | 2 | 87.67 |
Short Program 2 (29.05) Free Skating 2 (58.62)
|
Sezonas 2016/2017
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2017/03/03 | Lumière Cup 2017 NED |
Junior | 2 | 66.20 |
Short Program 2 (23.22) Free Skating 2 (42.98)
|
| 2017/01/19–22 | 7th MOZART CUP 2017 AUT |
Junior | 12 | 57.39 |
Short Program 12 (19.10) Free Skating 12 (38.29)
|
| 2016/11/24–27 | Winter Cup 2016 BEL |
Junior B | 1 | 47.03 |
Free Skating 1 (47.03)
|
Sezonas 2015/2016
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2015/11/27–28 | Winter Cup 2015 BEL |
Junior A | 2 | 71.76 |
Short Program 2 (23.18) Free Skating 2 (48.58)
|