Team Illuminice Access
Balų pokytis
Elementų žemėlapis ⓘ
Asmeninis rekordas
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Basic Novice | Viso | 40.81 | Interclub Lumiere Cup 2026 (Eindhoven/NED) | 2025/2026 |
Asmeniniai rekordai iš ankstesnių kategorijų
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice | Viso | 52.37 | Leon Lurje Trophy Interclub 2025 (Gothenburg/SWE) | 2024/2025 |
| Basic Novice Synchronized | Viso | 23.18 | KUNSTRIJWEEK 2019 (NED) | 2018/2019 |
| Juvenile | Viso | 27.27 | BUDAPEST CUP 2019_Non ISU (HUN) | 2018/2019 |
Geriausi rezultatai 2025/2026
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Basic Novice | Laisvoji programa | 40.81 | Interclub Lumiere Cup 2026 (Eindhoven/NED) |
| Basic Novice | Viso | 40.81 | Interclub Lumiere Cup 2026 (Eindhoven/NED) |
Geriausi rezultatai iš ankstesnių sezonų
Geriausi rezultatai 2024/2025
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice | Laisvoji programa | 52.37 | Leon Lurje Trophy Interclub 2025 (Gothenburg/SWE) |
| Advanced Novice | Viso | 52.37 | Leon Lurje Trophy Interclub 2025 (Gothenburg/SWE) |
Geriausi rezultatai 2023/2024
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Basic Novice | Laisvoji programa | 37.87 | Interclub Lumiere Cup 2024 (Eindhoven/NED) |
| Basic Novice | Viso | 37.87 | Interclub Lumiere Cup 2024 (Eindhoven/NED) |
Geriausi rezultatai 2022/2023
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Basic Novice | Laisvoji programa | 37.98 | Interclub Lumière Cup 2022 (Eindhoven/NED) |
| Basic Novice | Viso | 37.98 | Interclub Lumière Cup 2022 (Eindhoven/NED) |
Geriausi rezultatai 2019/2020
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Basic Novice | Laisvoji programa | 34.52 | Steel City Trophy 2020 (GBR) |
| Basic Novice | Viso | 34.52 | Steel City Trophy 2020 (GBR) |
Geriausi rezultatai 2018/2019
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Basic Novice | Laisvoji programa | 17.20 | Lumière Cup Interclub 2018 (NED) |
| Basic Novice | Viso | 17.20 | Lumière Cup Interclub 2018 (NED) |
| Basic Novice Synchronized | Laisvoji programa | 23.18 | KUNSTRIJWEEK 2019 (NED) |
| Basic Novice Synchronized | Viso | 23.18 | KUNSTRIJWEEK 2019 (NED) |
| Juvenile | Laisvoji programa | 27.27 | BUDAPEST CUP 2019_Non ISU (HUN) |
| Juvenile | Viso | 27.27 | BUDAPEST CUP 2019_Non ISU (HUN) |
Geriausi rezultatai 2016/2017
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Basic Novice | Laisvoji programa | 31.83 | Winter Cup 2016 (BEL) |
| Basic Novice | Viso | 31.83 | Winter Cup 2016 (BEL) |
Geriausi rezultatai 2015/2016
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Basic Novice | Laisvoji programa | 26.67 | Winter Cup 2015 (BEL) |
| Basic Novice | Viso | 26.67 | Winter Cup 2015 (BEL) |
Sezonas 2025/2026
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026/01/25 | Interclub Lumiere Cup 2026 Eindhoven/NED |
Basic Novice | 3 | 40.81 |
Free Skating 3 (40.81)
|
Rezultatai iš ankstesnių sezonų
Sezonas 2024/2025
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025/03/09 | Leon Lurje Trophy Interclub 2025 Gothenburg/SWE |
Advanced Novice | 3 | 52.37 |
Free Skating 3 (52.37)
|
Sezonas 2023/2024
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024/02/04 | Interclub 8th Hevelius Cup 2024 Gdansk/POL |
Basic Novice | 7 | 33.10 |
Free Skating 7 (33.10)
|
| 2024/01/14 | Interclub Lumiere Cup 2024 Eindhoven/NED |
Basic Novice | 3 | 37.87 |
Free Skating 3 (37.87)
|
Sezonas 2022/2023
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022/12/08–10 | Interclub Lumière Cup 2022 Eindhoven/NED |
Basic Novice | 1 | 37.98 |
Free Skating 1 (37.98)
|
Sezonas 2019/2020
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2020/03/07–09 | Steel City Trophy 2020 GBR |
Basic Novice | 1 | 34.52 |
Free Skating 1 (34.52)
|
| 2019/12/12–15 | 4th Lumière Cup Interclub NED |
Basic Novice | 1 | 27.08 |
Free Skating 1 (27.08)
|
Sezonas 2018/2019
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019/03/22–24 | KUNSTRIJWEEK 2019 🥇 Nat. champion NED |
Basic Novice Synchronized | 1 | 23.18 |
Free Skating 1 (23.18)
|
| 2019/02/28–03/03 | BUDAPEST CUP 2019_Non ISU HUN |
Juvenile | 5 | 27.27 |
Free Skating 5 (27.27)
|
| 2019/01/26–27 | 3rd Hevelius Cup 2019 POL |
Basic Novice | 1 | 38.92 |
Free Skating 1 (38.92)
|
| 2018/12/13–15 | Lumière Cup Interclub 2018 NED |
Basic Novice | 2 | 17.20 |
Free Skating 2 (17.20)
|
Sezonas 2016/2017
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2017/03/03 | Lumière Cup 2017 NED |
Basic Novice | 2 | 35.35 |
Free Skating 2 (35.35)
|
| 2016/11/24–27 | Winter Cup 2016 BEL |
Basic Novice | 3 | 31.83 |
Free Skating 3 (31.83)
|
Sezonas 2015/2016
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2015/11/27–28 | Winter Cup 2015 BEL |
Basic Novice | 3 | 26.67 |
Free Skating 3 (26.67)
|