Team Nova neaktyvus Access
Balų pokytis
Elementų žemėlapis ⓘ
Asmeninis rekordas
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Mixed | Viso | 64.35 | KNALLEPOKALEN (Borås Ishall/SWE) | 2022/2023 |
Asmeniniai rekordai iš ankstesnių kategorijų
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos | Sezonas |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice | Viso | 32.84 | SM i synkroniserad konståkning (SWE) | 2012/2013 |
| Debutanter | Viso | 30.23 | VÄTTERNCUPEN Klubbtävling (SWE) | |
| Junior | Trumpasis programa | 58.63 | Kvaltävling 2 i Synkroniserad Konståkning (SWE) | 2018/2019 |
| Junior | Laisvoji programa | 89.32 | SVENSKA MÄSTERSKAPEN (SWE) | 2018/2019 |
| Junior | Viso | 144.24 | Kvaltävling 2 i Synkroniserad Konståkning (SWE) | 2018/2019 |
| Mixed Age | Viso | 59.37 | INTERCLUB MOZART CUP 2015 (AUT) | 2014/2015 |
| Novice | Viso | 48.32 | SM i SYNKRONISERAD KONSTÅKNING (SWE) | 2013/2014 |
| Novice | Viso | 91.89 | Leon Lurje Trophy 2014 (SWE) | 2013/2014 |
| Novice Youth | Viso | 46.69 | SM I SYNKRONISERAD KONSTÅKNING (SWE) | 2014/2015 |
| Svenska Juniormästerskapen | Trumpasis programa | 48.41 | SM i Synkroniserad konståkning 2018 (SWE) | 2017/2018 |
| Svenska Juniormästerskapen | Laisvoji programa | 82.06 | SM i Synkroniserad konståkning 2018 (SWE) | 2017/2018 |
| Svenska Juniormästerskapen | Viso | 130.47 | SM i Synkroniserad konståkning 2018 (SWE) | 2017/2018 |
| Youth | Viso | 48.01 | Kungsbacka Trophy, elittävling (SWE) | 2014/2015 |
Geriausi rezultatai iš ankstesnių sezonų
Geriausi rezultatai 2023/2024
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Mixed | Laisvoji programa | 58.92 | Mölndalspokalen (Idrottsvägen 5, 431 62 Mölndal/SWE) |
| Mixed | Viso | 58.92 | Mölndalspokalen (Idrottsvägen 5, 431 62 Mölndal/SWE) |
Geriausi rezultatai 2022/2023
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Mixed | Laisvoji programa | 64.35 | KNALLEPOKALEN (Borås Ishall/SWE) |
| Mixed | Viso | 64.35 | KNALLEPOKALEN (Borås Ishall/SWE) |
Geriausi rezultatai 2018/2019
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior | Trumpasis programa | 58.63 | Kvaltävling 2 i Synkroniserad Konståkning (SWE) |
| Junior | Laisvoji programa | 89.32 | SVENSKA MÄSTERSKAPEN (SWE) |
| Junior | Viso | 144.24 | Kvaltävling 2 i Synkroniserad Konståkning (SWE) |
Geriausi rezultatai 2017/2018
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior | Trumpasis programa | 49.70 | Budapest Cup 2018 - ISU (HUN) |
| Junior | Laisvoji programa | 77.26 | Budapest Cup 2018 - ISU (HUN) |
| Junior | Viso | 126.96 | Budapest Cup 2018 - ISU (HUN) |
| Svenska Juniormästerskapen | Trumpasis programa | 48.41 | SM i Synkroniserad konståkning 2018 (SWE) |
| Svenska Juniormästerskapen | Laisvoji programa | 82.06 | SM i Synkroniserad konståkning 2018 (SWE) |
| Svenska Juniormästerskapen | Viso | 130.47 | SM i Synkroniserad konståkning 2018 (SWE) |
Geriausi rezultatai 2016/2017
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior | Trumpasis programa | 32.15 | Leon Lurje Trophy 2017 (SWE) |
| Junior | Laisvoji programa | 59.55 | Leon Lurje Trophy 2017 (SWE) |
| Junior | Viso | 91.70 | Leon Lurje Trophy 2017 (SWE) |
Geriausi rezultatai 2015/2016
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Junior | Trumpasis programa | 35.80 | Leon Lurje Trophy 2016 (SWE) |
| Junior | Laisvoji programa | 71.77 | Leon Lurje Trophy 2016 (SWE) |
| Junior | Viso | 107.57 | Leon Lurje Trophy 2016 (SWE) |
Geriausi rezultatai 2014/2015
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Mixed Age | Laisvoji programa | 59.37 | INTERCLUB MOZART CUP 2015 (AUT) |
| Mixed Age | Viso | 59.37 | INTERCLUB MOZART CUP 2015 (AUT) |
| Novice Youth | Laisvoji programa | 46.69 | SM I SYNKRONISERAD KONSTÅKNING (SWE) |
| Novice Youth | Viso | 46.69 | SM I SYNKRONISERAD KONSTÅKNING (SWE) |
| Youth | Laisvoji programa | 48.01 | Kungsbacka Trophy, elittävling (SWE) |
| Youth | Viso | 48.01 | Kungsbacka Trophy, elittävling (SWE) |
Geriausi rezultatai 2013/2014
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Novice | Laisvoji programa | 48.32 | SM i SYNKRONISERAD KONSTÅKNING (SWE) |
| Novice | Laisvoji programa | 48.21 | Leon Lurje Trophy 2014 (SWE) |
| Novice | Viso | 48.32 | SM i SYNKRONISERAD KONSTÅKNING (SWE) |
| Novice | Viso | 91.89 | Leon Lurje Trophy 2014 (SWE) |
| Youth | Laisvoji programa | 43.60 | KUNGÄLVS POKALEN SYNKROKVAL (SWE) |
| Youth | Viso | 43.60 | KUNGÄLVS POKALEN SYNKROKVAL (SWE) |
Geriausi rezultatai 2012/2013
| Kategorija | Segmentas | Rezultatas | Varžybos |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice | Laisvoji programa | 32.84 | SM i synkroniserad konståkning (SWE) |
| Advanced Novice | Viso | 32.84 | SM i synkroniserad konståkning (SWE) |
Rezultatai iš ankstesnių sezonų
Sezonas Unknown season
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| VÄTTERNCUPEN Klubbtävling SWE |
Debutanter | 1 | 30.23 |
Free Skating 1 (30.23)
|
Sezonas 2023/2024
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024/03/23–24 | Sjöslaget Tjörns Ishall, Rönnäng/SWE |
Mixed | 4 | 52.98 |
Free Skating 4 (52.98)
|
| 2024/02/24–25 | Kunsgbacka Synkropokal Kungsbacka/SWE |
Mixed | 1 | 56.48 |
Free Skating 1 (56.48)
|
| 2024/01/27 | Leon Luje Cup Göteborg/SWE |
Mixed | 2 | 52.64 |
Free Skating 2 (52.64)
|
| 2023/12/09–10 | Mölndalspokalen Idrottsvägen 5, 431 62 Mölndal/SWE |
Mixed | 2 | 58.92 |
Free Skating 2 (58.92)
|
| 2023/11/11–12 | Knallepokalen Borås Ishall/SWE |
Mixed | 1 | 50.46 |
Free Skating 1 (50.46)
|
Sezonas 2022/2023
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023/03/25–26 | Sjöslaget Tjörns Ishall, Rönnäng/SWE |
Mixed | 3 | 59.79 |
Free Skating 3 (59.79)
|
| 2023/02/25–26 | Kungälvspokalen Kungälv/SWE |
Mixed | 1 | 51.58 |
Free Skating 1 (51.58)
|
| 2022/12/03 | KNALLEPOKALEN Borås Ishall/SWE |
Mixed | 2 | 64.35 |
Free Skating 2 (64.35)
|
Sezonas 2018/2019
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019/02/23–24 | SVENSKA MÄSTERSKAPEN 🏅 Nat. 3 SWE |
Junior | 3 | 143.26 |
Short Program 3 (53.94) Free Skating 2 (89.32)
|
| 2019/01/05–06 | Kvaltävling 2 i Synkroniserad Konståkning SWE |
Junior | 3 | 144.24 |
Short Program 2 (58.63) Free Skating 3 (85.61)
|
| 2018/12/01–02 | Kvaltävling 1 i Synkroniserad Konståkning SWE |
Junior | 3 | 135.76 |
Short Program 3 (51.28) Free Skating 3 (84.48)
|
Sezonas 2017/2018
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2018/03/01–04 | Budapest Cup 2018 - ISU HUN |
Junior | 1 | 126.96 |
Short Program 1 (49.70) Free Skating 1 (77.26)
|
| 2018/02/24–25 | SM i Synkroniserad konståkning 2018 🏅 Nat. 2 SWE |
Svenska Juniormästerskapen | 2 | 130.47 |
Short Program 2 (48.41) Free Skating 2 (82.06)
|
| 2018/01/06–07 | NACKASYNKROTROFÉ 2018 - SYNKROKVAL 2 SWE |
Junior | 2 | 122.37 |
Short Program 2 (47.51) Free Skating 2 (74.86)
|
| 2017/12/02–03 | KUNGSBACKA TROPHY - SYNKROKVAL 1 SWE |
Junior | 1 | 121.35 |
Short Program 1 (44.18) Free Skating 1 (77.17)
|
Sezonas 2016/2017
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2017/02/25–26 | SM i SYNKRONISERAD KONSTÅKNING 2017 🏅 Nat. 3 SWE |
Junior | 3 | 112.65 |
Short Program 3 (37.78) Free Skating 3 (74.87)
|
| 2017/01/28–29 | Leon Lurje Trophy 2017 SWE |
Junior | 9 | 91.70 |
Short Program 9 (32.15) Free Skating 9 (59.55)
|
| 2017/01/07–08 | MÖLNDALSPOKALEN - Elittävling SWE |
Junior | 3 | 114.52 |
Short Program 3 (39.44) Free Skating 3 (75.08)
|
| 2016/12/10–11 | Havstrofén - Elittävling i Synkro SWE |
Junior | 3 | 103.64 |
Short Program 2 (35.48) Free Skating 3 (67.56)
|
Sezonas 2015/2016
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2016/02/27–28 | SYNKRO SM 🏅 Nat. 3 SWE |
Junior | 3 | 116.13 |
Short Program 3 (41.50) Free Skating 3 (74.63)
|
| 2016/01/15–17 | Leon Lurje Trophy 2016 SWE |
Junior | 6 | 107.57 |
Short Program 6 (35.80) Free Skating 6 (71.77)
|
| 2016/01/09–10 | KNALLEPOKALEN - Elittävling SWE |
Junior | 3 | 117.09 |
Short Program 3 (41.75) Free Skating 3 (75.34)
|
| 2015/12/05 | NACKA SYNKROTROFÉ 2015 SWE |
Junior | 3 | 111.61 |
Short Program 3 (40.64) Free Skating 3 (70.97)
|
Sezonas 2014/2015
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2015/02/28–03/01 | SM I SYNKRONISERAD KONSTÅKNING 🥇 Nat. champion SWE |
Novice Youth | 1 | 46.69 |
Free Skating 1 (46.69)
|
| 2015/01/22–25 | INTERCLUB MOZART CUP 2015 AUT |
Mixed Age | 2 | 59.37 |
Free Skating 2 (59.37)
|
| 2014/12/06 | Kungsbacka Trophy, elittävling SWE |
Youth | 1 | 48.01 |
Free Skating 1 (48.01)
|
Sezonas 2013/2014
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2014/02/22–23 | SM i SYNKRONISERAD KONSTÅKNING 🥇 Nat. champion SWE |
Novice | 1 | 48.32 |
Free Skating 1 (48.32)
|
| 2014/01/17–19 | Leon Lurje Trophy 2014 SWE |
Novice | 3 | 91.89 |
Free Skating Day 1 1 (48.21) Free Skating Day 2 5 (43.68)
|
| 2014/01/11–12 | KUNGÄLVS POKALEN SYNKROKVAL SWE |
Youth | 1 | 43.60 |
Free Skating 1 (43.60)
|
| 2013/12/07–08 | HAVSTROFÉN SYNKROKVAL SWE |
Youth | 2 | 42.79 |
Free Skating 2 (42.79)
|
Sezonas 2012/2013
| Data | Varžybos | Kategorija | Vieta | Taškai | Segmentai |
|---|---|---|---|---|---|
| 2013/03/02–03 | SM i synkroniserad konståkning 🥇 Nat. champion SWE |
Advanced Novice | 1 | 32.84 |
Free Skating 1 (32.84)
|