Adele-Louise REETZ Access
Vērtējuma progresija
Elementu karte ⓘ
Personīgais rekords
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts | Sezona |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice U16 Girls | Īso programmu | 25.56 | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) | 2026/2027 |
| Advanced Novice U16 Girls | Brīvās braucienā | 46.71 | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) | 2026/2027 |
| Advanced Novice U16 Girls | Kopējais | 72.27 | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) | 2026/2027 |
Personīgie rekordi no iepriekšējām kategorijām
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts | Sezona |
|---|---|---|---|---|
| 37 Bronze A Girls Pl | Kopējais | 24.24 | Coupe de Lausanne 2022 (Lausanne/SUI) | 2022/2023 |
| Advanced Novice Girls Short Program | Kopējais | 25.97 | New Season Cup 2026, Sion (Sion/SUI) | 2026/2027 |
| Inter-Bronze A | Brīvās braucienā | 17.49 | Coupe neuchâteloise 2022 (SUI) | 2021/2022 |
| Inter-Bronze A 2010-2011 Girls | Kopējais | 17.85 | 25. Internationale Ice-Trophy (SUI) | 2021/2022 |
| Inter-Bronze A Girls | Brīvās braucienā | 17.87 | 29ème Coupe du Rhône (SUI) | 2021/2022 |
| Juvenile Girls | Īso programmu | 21.14 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile Girls | Brīvās braucienā | 43.12 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile Girls | Kopējais | 64.26 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile U14 Girls | Īso programmu | 23.02 | 21. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile U14 Girls | Brīvās braucienā | 45.72 | Dreitannen-Cup 25 (Olten/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile U14 Girls | Kopējais | 67.66 | Dreitannen-Cup 25 (Olten/SUI) | 2025/2026 |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Īso programmu | 24.33 | 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig (Brig/SUI) | |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Brīvās braucienā | 42.52 | 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig (Brig/SUI) | |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Kopējais | 66.85 | 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig (Brig/SUI) | |
| Juvenile U14 Girls Groupe 2 | Īso programmu | 21.45 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Girls Groupe 2 | Brīvās braucienā | 42.40 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) | 2024/2025 |
| Juvenile U14 Girls Groupe 2 | Kopējais | 63.85 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) | 2024/2025 |
| Minimes | Kopējais | 34.05 | Coupe 13 étoiles et Championnat valaisan 2023 (Sion/SUI) | 2022/2023 |
| Minimes Arp | Kopējais | 30.56 | 4ème Coupe Prévôtoise (Moutier //SUI) | 2022/2023 |
| Minimes Arp Girls | Kopējais | 25.92 | Coupe d'Erguel 2022 (St-Imier/SUI) | 2022/2023 |
| Minimes Girls | Kopējais | 32.81 | Ice Trophy 2023 (Biel/SUI) | 2022/2023 |
| Sport De Masse II | Kopējais | 41.45 | Championnats Vaudois 2025 (Morges/SUI) | 2024/2025 |
| Sport De Masse II Girls | Kopējais | 46.09 | Coupe de Lausanne 2025, Lausanne (Lausanne/SUI) | 2025/2026 |
| Test 4ème Girls | Kopējais | 33.90 | Coupe de Lausanne 2023 (Lausanne/SUI) | 2023/2024 |
| Young Novice Girls | Īso programmu | 18.82 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) | 2023/2024 |
| Young Novice Girls | Brīvās braucienā | 38.79 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) | 2023/2024 |
| Young Novice Girls | Kopējais | 57.61 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) | 2023/2024 |
| Young Novice U12 Girls | Īso programmu | 20.58 | Trophée Romand 2024 (Chaux-de-Fonds/SUI) | 2023/2024 |
| Young Novice U12 Girls | Brīvās braucienā | 38.82 | Trophée Romand 2024 (Chaux-de-Fonds/SUI) | 2023/2024 |
| Young Novice U12 Girls | Kopējais | 59.40 | Trophée Romand 2024 (Chaux-de-Fonds/SUI) | 2023/2024 |
Labākie rezultāti 2026/2027
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls Short Program | Īso programmu | 25.97 | New Season Cup 2026, Sion (Sion/SUI) |
| Advanced Novice Girls Short Program | Kopējais | 25.97 | New Season Cup 2026, Sion (Sion/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Īso programmu | 25.56 | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Brīvās braucienā | 46.71 | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Kopējais | 72.27 | Dreitannen-Cup 26 (Olten/SUI) |
Labākie rezultāti 2025/2026
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts |
|---|---|---|---|
| Juvenile Girls | Īso programmu | 21.14 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) |
| Juvenile Girls | Brīvās braucienā | 43.12 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) |
| Juvenile Girls | Kopējais | 64.26 | Coupe Erguel 2025 (Saint-Imier/SUI) |
| Juvenile U14 Girls | Īso programmu | 23.02 | 21. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Juvenile U14 Girls | Brīvās braucienā | 45.72 | Dreitannen-Cup 25 (Olten/SUI) |
| Juvenile U14 Girls | Kopējais | 67.66 | Dreitannen-Cup 25 (Olten/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Īso programmu | 23.50 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Brīvās braucienā | 41.91 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 1 | Kopējais | 65.41 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Sport De Masse II Girls | Brīvās braucienā | 46.09 | Coupe de Lausanne 2025, Lausanne (Lausanne/SUI) |
| Sport De Masse II Girls | Kopējais | 46.09 | Coupe de Lausanne 2025, Lausanne (Lausanne/SUI) |
Labākie rezultāti no iepriekšējām sezonām
Labākie rezultāti 2024/2025
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts |
|---|---|---|---|
| Juvenile Girls | Īso programmu | 20.91 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) |
| Juvenile Girls | Brīvās braucienā | 41.52 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) |
| Juvenile Girls | Kopējais | 62.43 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) |
| Juvenile U14 Girls | Īso programmu | 20.42 | 20. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Juvenile U14 Girls | Brīvās braucienā | 38.77 | 20. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Juvenile U14 Girls | Kopējais | 59.19 | 20. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 2 | Īso programmu | 21.45 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 2 | Brīvās braucienā | 42.40 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
| Juvenile U14 Girls Groupe 2 | Kopējais | 63.85 | Trophée romand 2025, Sion (Sion/SUI) |
| Sport De Masse II | Brīvās braucienā | 41.45 | Championnats Vaudois 2025 (Morges/SUI) |
| Sport De Masse II | Kopējais | 41.45 | Championnats Vaudois 2025 (Morges/SUI) |
| Sport De Masse II Girls | Brīvās braucienā | 37.39 | Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI) |
| Sport De Masse II Girls | Kopējais | 37.39 | Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI) |
Labākie rezultāti 2023/2024
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts |
|---|---|---|---|
| Test 4ème Girls | Brīvās braucienā | 33.90 | Coupe de Lausanne 2023 (Lausanne/SUI) |
| Test 4ème Girls | Kopējais | 33.90 | Coupe de Lausanne 2023 (Lausanne/SUI) |
| Young Novice Girls | Īso programmu | 18.82 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Young Novice Girls | Brīvās braucienā | 38.79 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Young Novice Girls | Kopējais | 57.61 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Īso programmu | 20.58 | Trophée Romand 2024 (Chaux-de-Fonds/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Brīvās braucienā | 38.82 | Trophée Romand 2024 (Chaux-de-Fonds/SUI) |
| Young Novice U12 Girls | Kopējais | 59.40 | Trophée Romand 2024 (Chaux-de-Fonds/SUI) |
Labākie rezultāti 2022/2023
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts |
|---|---|---|---|
| 37 Bronze A Girls Pl | Brīvās braucienā | 24.24 | Coupe de Lausanne 2022 (Lausanne/SUI) |
| 37 Bronze A Girls Pl | Kopējais | 24.24 | Coupe de Lausanne 2022 (Lausanne/SUI) |
| Minimes | Brīvās braucienā | 34.05 | Coupe 13 étoiles et Championnat valaisan 2023 (Sion/SUI) |
| Minimes | Kopējais | 34.05 | Coupe 13 étoiles et Championnat valaisan 2023 (Sion/SUI) |
| Minimes Arp | Brīvās braucienā | 30.56 | 4ème Coupe Prévôtoise (Moutier //SUI) |
| Minimes Arp | Kopējais | 30.56 | 4ème Coupe Prévôtoise (Moutier //SUI) |
| Minimes Arp Girls | Brīvās braucienā | 25.92 | Coupe d'Erguel 2022 (St-Imier/SUI) |
| Minimes Arp Girls | Kopējais | 25.92 | Coupe d'Erguel 2022 (St-Imier/SUI) |
| Minimes Girls | Brīvās braucienā | 32.81 | Ice Trophy 2023 (Biel/SUI) |
| Minimes Girls | Kopējais | 32.81 | Ice Trophy 2023 (Biel/SUI) |
Labākie rezultāti 2021/2022
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts |
|---|---|---|---|
| Inter-Bronze A | Brīvās braucienā | 17.49 | Coupe neuchâteloise 2022 (SUI) |
| Inter-Bronze A 2010-2011 Girls | Brīvās braucienā | 17.85 | 25. Internationale Ice-Trophy (SUI) |
| Inter-Bronze A 2010-2011 Girls | Kopējais | 17.85 | 25. Internationale Ice-Trophy (SUI) |
| Inter-Bronze A Girls | Brīvās braucienā | 17.87 | 29ème Coupe du Rhône (SUI) |
Sezona 2026/2027
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–20.09.2026 | Dreitannen-Cup 26 Olten/SUI |
Advanced Novice U16 Girls | 17 | 72.27 |
Short Program 17 (25.56) Free Skating 16 (46.71)
|
| 12–13.09.2026 | New Season Cup 2026, Sion Sion/SUI |
Advanced Novice Girls Short Program | 2 | 25.97 |
Short Program 2 (25.97)
|
Sezona 2025/2026
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.01–01.02.2026 | Trophée romand 2026, Meyrin Meyrin/SUI |
Juvenile U14 Girls Groupe 1 | 20 | 65.41 |
Short Program 19 (23.50) Free Skating 20 (41.91)
|
| 07–09.11.2025 | 21. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Juvenile U14 Girls | 19 | 63.21 |
Short Program 16 (23.02) Free Skating 20 (40.19)
|
| 17–19.10.2025 | Coupe Erguel 2025 Saint-Imier/SUI |
Juvenile Girls | 18 | 64.26 |
Short Program 20 (21.14) Free Skating 17 (43.12)
|
| 18–21.09.2025 | Dreitannen-Cup 25 Olten/SUI |
Juvenile U14 Girls | 20 | 67.66 |
Short Program 23 (21.94) Free Skating 19 (45.72)
|
| 13–14.09.2025 | Coupe de Lausanne 2025, Lausanne Lausanne/SUI |
Sport De Masse II Girls | 2 | 46.09 |
Free Skating 2 (46.09)
|
Rezultāti no iepriekšējām sezonām
Sezona Unknown season
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig Brig/SUI |
Juvenile U14 Girls Groupe 1 | 14 | 66.85 |
Short Program 14 (24.33) Free Skating 16 (42.52)
|
Sezona 2024/2025
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 22–23.03.2025 | Championnats Vaudois 2025 Morges/SUI |
Sport De Masse II | 6 | 41.45 |
Free Skating 6 (41.45)
|
| 31.01–02.02.2025 | Trophée romand 2025, Sion Sion/SUI |
Juvenile U14 Girls Groupe 2 | 18 | 63.85 |
Short Program 20 (21.45) Free Skating 18 (42.40)
|
| 10–12.01.2025 | Open ARP & Championnats romands 2025 Champéry/SUI |
Juvenile Girls | 27 | 62.43 |
Short Program 28 (20.91) Free Skating 27 (41.52)
|
| 06–08.12.2024 | Pilatus Cup 24 Luzern/SUI |
Juvenile U14 Group 1 Girls | WD | ||
| 22–24.11.2024 | Vogellisis-Cup Adelboden/SUI |
Juvenile U14 Girls | 33 | 51.00 |
Short Program 33 (18.17) Free Skating 33 (32.83)
|
| 08–10.11.2024 | 20. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Juvenile U14 Girls | 26 | 59.19 |
Short Program 30 (20.42) Free Skating 25 (38.77)
|
| 19–23.09.2024 | Dreitannen-Cup 24 Olten/SUI |
Juvenile U14 Girls | WD | ||
| 14–15.09.2024 | Coupe de Lausanne 2024 Lausanne/SUI |
Sport De Masse II Girls | 7 | 37.39 |
Free Skating 7 (37.39)
|
Sezona 2023/2024
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 26–28.01.2024 | Trophée Romand 2024 Chaux-de-Fonds/SUI |
Young Novice U12 Girls | 23 | 59.40 |
Short Program 25 (20.58) Free Skating 21 (38.82)
|
| 12–14.01.2024 | Championnat romand 2024, Monthey Monthey/SUI |
Young Novice Girls | 26 | 57.61 |
Short Program 26 (18.82) Free Skating 22 (38.79)
|
| 24–26.11.2023 | EVBN-Cup Grindelwald/SUI |
Young Novice U12 Girls | 11 | 56.18 |
Short Program 11 (20.10) Free Skating 10 (36.08)
|
| 10–12.11.2023 | 19. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Young Novice U12 Girls | 36 | 52.21 |
Short Program 32 (20.33) Free Skating 35 (31.88)
|
| 16–17.09.2023 | Coupe de Lausanne 2023 Lausanne/SUI |
Test 4ème Girls | 6 | 33.90 |
Free Skating 6 (33.90)
|
Sezona 2022/2023
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.03.2023 | Coupe 13 étoiles et Championnat valaisan 2023 Sion/SUI |
Minimes | 1 | 34.05 |
Free Skating 1 (34.05)
|
| 25–26.02.2023 | Ice Trophy 2023 Biel/SUI |
Minimes Girls | 2 | 32.81 |
Free Skating 2 (32.81)
|
| 04–05.02.2023 | 4ème Coupe Prévôtoise Moutier //SUI |
Minimes Arp | 2 | 30.56 |
Free Skating 2 (30.56)
|
| 02–04.12.2022 | Coupe du Rhône 2022 Monthey/SUI |
Minimes | 3 | 25.30 |
Free Skating 3 (25.30)
|
| 29–30.10.2022 | Coupe d'Erguel 2022 St-Imier/SUI |
Minimes Arp Girls | 1 | 25.92 |
Free Skating 1 (25.92)
|
| 16–18.09.2022 | Coupe de Lausanne 2022 Lausanne/SUI |
37 Bronze A Girls Pl | 1 | 24.24 |
Free Skating 1 (24.24)
|
Sezona 2021/2022
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 25–27.02.2022 | 25. Internationale Ice-Trophy SUI |
Inter-Bronze A 2010-2011 Girls | 9 | 17.85 |
Free Skating 9 (17.85)
|
| 21–23.01.2022 | Coupe neuchâteloise 2022 SUI |
Inter-Bronze A |
Free Skating 5 (17.49)
|
||
| 18–19.12.2021 | 29ème Coupe du Rhône SUI |
Inter-Bronze A Girls |
Free Skating 6 (17.87)
|