Elea MARECHAL neaktīvs Access
Vērtējuma progresija
Elementu karte ⓘ
Personīgais rekords
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts | Sezona |
|---|---|---|---|---|
| Avenir A Women | Kopējais | 32.64 | Championnats de France 3 (FRA) | 2016/2017 |
| Avenir B Women | Kopējais | 24.52 | Championnat de France B 2016 - Briançon (FRA) | 2015/2016 |
| Avenir Women *n2 | Kopējais | 23.16 | selectionfranceclub et médaille mars 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Cdf Minime B Women | Kopējais | 40.67 | Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA) | 2017/2018 |
| D1 Minime Women | Kopējais | 44.63 | Sélections France Clubs 2020 - Zone Sud-Est (FRA) | 2019/2020 |
| D1 Novice D | Kopējais | 55.00 | Selection France Club Sud Est (FRA) | 2021/2022 |
| D2 Avenir Women | Kopējais | 24.87 | Championnat de France des Clubs 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| D3 Poussin Women | Kopējais | 16.20 | Championnat de France des Clubs (FRA) | 2014/2015 |
| Minime A Women | Īso programmu | 24.20 | Championnats de France Minimes A et B (FRA) | 2018/2019 |
| Minime A Women | Brīvās braucienā | 41.99 | Championnats de France Minimes A et B (FRA) | 2018/2019 |
| Minime A Women | Kopējais | 66.19 | Championnats de France Minimes A et B (FRA) | 2018/2019 |
| Minime Women | Īso programmu | 29.04 | 2019-2020-TDF B6 ASNIERES (FRA) | 2019/2020 |
| Minime Women | Brīvās braucienā | 44.03 | TDF de Valence (FRA) | 2019/2020 |
| Minime Women | Kopējais | 72.99 | TDF de Valence (FRA) | 2019/2020 |
| N1- Minime Women | Īso programmu | 25.15 | TDF B6 Castres (FRA) | 2018/2019 |
| N1- Minime Women | Brīvās braucienā | 39.67 | TDF B6 Castres (FRA) | 2018/2019 |
| N1- Minime Women | Kopējais | 64.82 | TDF B6 Castres (FRA) | 2018/2019 |
| N2 Avenir Women | Kopējais | 30.40 | Tournoi de France 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| N2 Minime Women | Kopējais | 39.99 | TDF Tours 2017 (FRA) | 2017/2018 |
| N3 Avenir Women | Kopējais | 24.13 | Tournoi de France n° 5 (FRA) | 2015/2016 |
| Novice Girls | Īso programmu | 28.01 | TDF A2 Valence (FRA) | 2021/2022 |
| Novice Girls | Brīvās braucienā | 45.72 | TDF A2 Valence (FRA) | 2021/2022 |
| Novices A Girls | Īso programmu | 28.76 | Championnats de France Benjamins Novices 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| Novices A Girls | Brīvās braucienā | 43.40 | Championnats de France Benjamins Novices 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| Novices A Girls | Kopējais | 72.16 | Championnats de France Benjamins Novices 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| Poussin Women | Kopējais | 16.57 | Select. Champ. France Clubs S-O + Regionale (FRA) | 2014/2015 |
Labākie rezultāti no iepriekšējām sezonām
Labākie rezultāti 2021/2022
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts |
|---|---|---|---|
| D1 Novice D | Brīvās braucienā | 55.00 | Selection France Club Sud Est (FRA) |
| D1 Novice D | Kopējais | 55.00 | Selection France Club Sud Est (FRA) |
| Novice Girls | Īso programmu | 28.01 | TDF A2 Valence (FRA) |
| Novice Girls | Brīvās braucienā | 45.72 | TDF A2 Valence (FRA) |
| Novices A Girls | Īso programmu | 28.76 | Championnats de France Benjamins Novices 2022 (FRA) |
| Novices A Girls | Brīvās braucienā | 43.40 | Championnats de France Benjamins Novices 2022 (FRA) |
| Novices A Girls | Kopējais | 72.16 | Championnats de France Benjamins Novices 2022 (FRA) |
Labākie rezultāti 2019/2020
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts |
|---|---|---|---|
| D1 Minime Women | Brīvās braucienā | 44.63 | Sélections France Clubs 2020 - Zone Sud-Est (FRA) |
| D1 Minime Women | Kopējais | 44.63 | Sélections France Clubs 2020 - Zone Sud-Est (FRA) |
| Minime Women | Īso programmu | 29.04 | 2019-2020-TDF B6 ASNIERES (FRA) |
| Minime Women | Brīvās braucienā | 44.03 | TDF de Valence (FRA) |
| Minime Women | Kopējais | 72.99 | TDF de Valence (FRA) |
Labākie rezultāti 2018/2019
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts |
|---|---|---|---|
| Minime A Women | Īso programmu | 24.20 | Championnats de France Minimes A et B (FRA) |
| Minime A Women | Brīvās braucienā | 41.99 | Championnats de France Minimes A et B (FRA) |
| Minime A Women | Kopējais | 66.19 | Championnats de France Minimes A et B (FRA) |
| Minime Women | Īso programmu | 24.13 | TDF Annecy (FRA) |
| Minime Women | Brīvās braucienā | 43.98 | TDF Annecy (FRA) |
| Minime Women | Kopējais | 68.11 | TDF Annecy (FRA) |
| N1- Minime Women | Īso programmu | 25.15 | TDF B6 Castres (FRA) |
| N1- Minime Women | Brīvās braucienā | 39.67 | TDF B6 Castres (FRA) |
| N1- Minime Women | Kopējais | 64.82 | TDF B6 Castres (FRA) |
Labākie rezultāti 2017/2018
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts |
|---|---|---|---|
| Cdf Minime B Women | Brīvās braucienā | 40.67 | Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA) |
| Cdf Minime B Women | Kopējais | 40.67 | Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA) |
| N2 Minime Women | Brīvās braucienā | 39.99 | TDF Tours 2017 (FRA) |
| N2 Minime Women | Kopējais | 39.99 | TDF Tours 2017 (FRA) |
Labākie rezultāti 2016/2017
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts |
|---|---|---|---|
| Avenir A Women | Brīvās braucienā | 32.64 | Championnats de France 3 (FRA) |
| Avenir A Women | Kopējais | 32.64 | Championnats de France 3 (FRA) |
| N2 Avenir Women | Brīvās braucienā | 30.40 | Tournoi de France 2017 (FRA) |
| N2 Avenir Women | Kopējais | 30.40 | Tournoi de France 2017 (FRA) |
Labākie rezultāti 2015/2016
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts |
|---|---|---|---|
| Avenir B Women | Brīvās braucienā | 24.52 | Championnat de France B 2016 - Briançon (FRA) |
| Avenir B Women | Kopējais | 24.52 | Championnat de France B 2016 - Briançon (FRA) |
| Avenir Women *n2 | Brīvās braucienā | 23.16 | selectionfranceclub et médaille mars 2016 (FRA) |
| Avenir Women *n2 | Kopējais | 23.16 | selectionfranceclub et médaille mars 2016 (FRA) |
| D2 Avenir Women | Brīvās braucienā | 24.87 | Championnat de France des Clubs 2016 (FRA) |
| D2 Avenir Women | Kopējais | 24.87 | Championnat de France des Clubs 2016 (FRA) |
| N3 Avenir Women | Brīvās braucienā | 24.13 | Tournoi de France n° 5 (FRA) |
| N3 Avenir Women | Kopējais | 24.13 | Tournoi de France n° 5 (FRA) |
Labākie rezultāti 2014/2015
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts |
|---|---|---|---|
| D3 Poussin Women | Brīvās braucienā | 16.20 | Championnat de France des Clubs (FRA) |
| D3 Poussin Women | Kopējais | 16.20 | Championnat de France des Clubs (FRA) |
| Poussin Women | Brīvās braucienā | 16.57 | Select. Champ. France Clubs S-O + Regionale (FRA) |
| Poussin Women | Kopējais | 16.57 | Select. Champ. France Clubs S-O + Regionale (FRA) |
Rezultāti no iepriekšējām sezonām
Sezona 2022/2023
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–18.09.2022 | FFSG CSNPA COUPE DE L OUVERTURE Annecy/FRA |
Junior Women | WD |
Sezona 2021/2022
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–13.03.2022 | Championnats de France Benjamins Novices 2022 Nat. 20 FRA |
Novices A Girls | 20 | 72.16 |
Short Program 17 (28.76) Free Skating 22 (43.40)
|
| 05–06.02.2022 | Merano Ice Trophy - Memorial Martina Barricelli Merano/ITA |
Advanced Novice Girls | WD | ||
| 15–16.01.2022 | TDF BERCY - 2022 FRA |
Novice Girls | WD | ||
| 08–09.01.2022 | Selection France Club Sud Est FRA |
D1 Novice D | 2 | 55.00 |
Free Skating 2 (55.00)
|
| 16–17.10.2021 | TDF A2 Valence FRA |
Novice Girls |
Short Program 3 (28.01) Free Skating 4 (45.72)
|
Sezona 2019/2020
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.01.2020 | TDF de Nice FRA |
Minime Women | 9 | 66.76 |
Short Program 9 (23.64) Free Skating 7 (43.12)
|
| 11.01.2020 | Sélections France Clubs 2020 - Zone Sud-Est FRA |
D1 Minime Women | 2 | 44.63 |
Free Skating 2 (44.63)
|
| 23–24.11.2019 | 2019-2020-TDF B6 ASNIERES FRA |
Minime Women | 9 | 65.40 |
Short Program 4 (29.04) Free Skating 10 (36.36)
|
| 05–06.10.2019 | TDF de Valence FRA |
Minime Women | 2 | 72.99 |
Short Program 2 (28.96) Free Skating 2 (44.03)
|
Sezona 2018/2019
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–24.03.2019 | Championnats de France Minimes A et B Nat. 21 FRA |
Minime A Women | 21 | 66.19 |
Short Program 21 (24.20) Free Skating 22 (41.99)
|
| 09–10.02.2019 | TDF Annecy FRA |
Minime Women | 7 | 68.11 |
Short Program 8 (24.13) Free Skating 7 (43.98)
|
| 26–27.01.2019 | TDF B6 Castres FRA |
N1- Minime Women | 3 | 64.82 |
Short Program 2 (25.15) Free Skating 3 (39.67)
|
| 01–02.12.2018 | Tournoi de France A2 FRA |
N2 Minime Women | WD |
Sezona 2017/2018
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–08.04.2018 | Championnats de France 2 MULHOUSE Nat. 17 FRA |
Cdf Minime B Women | 17 | 40.67 |
Free Skating 17 (40.67)
|
| 17–18.02.2018 | TDF Anglet 2018 FRA |
N2 Minime Women | 3 | 38.80 |
Free Skating 3 (38.80)
|
| 03–04.02.2018 | TDF Brive La Gaillarde 2018 FRA |
N2 Minime Women | 4 | 39.56 |
Free Skating 4 (39.56)
|
| 09–10.12.2017 | TDF Tours 2017 FRA |
N2 Minime Women | 2 | 39.99 |
Free Skating 2 (39.99)
|
Sezona 2016/2017
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–02.04.2017 | Championnats de France 3 Nat. 14 FRA |
Avenir A Women | 14 | 32.64 |
Free Skating 14 (32.64)
|
| 04–05.02.2017 | Tournoi de France 2017 FRA |
N2 Avenir Women | 2 | 30.40 |
Free Skating 2 (30.40)
|
| 28–29.01.2017 | Tournoi de France B-8 FRA |
N2 Avenir Women | 6 | 27.54 |
Free Skating 6 (27.54)
|
Sezona 2015/2016
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–17.04.2016 | Championnat de France des Clubs 2016 Nat. 8 FRA |
D2 Avenir Women | 8 | 24.87 |
Free Skating 8 (24.87)
|
| 09.04.2016–10.04.2012 | Championnat de France B 2016 - Briançon Nat. 13 FRA |
Avenir B Women | 13 | 24.52 |
Free Skating 13 (24.52)
|
| 05–06.03.2016 | selectionfranceclub et médaille mars 2016 FRA |
Avenir Women *n2 | 2 | 23.16 |
Free Skating 2 (23.16)
|
| 09.01.2016–10.01.2015 | Tournoi de France n° 6 - Valence FRA |
N3 Avenir Women | 5 | 19.73 |
Free Skating 5 (19.73)
|
| 12–13.12.2015 | Tournoi de France n° 5 FRA |
N3 Avenir Women | 2 | 24.13 |
Free Skating 2 (24.13)
|
| 28–29.11.2015 | Tournoi de France n° 4 FRA |
N3 Avenir Women | 1 | 21.62 |
Free Skating 1 (21.62)
|
Sezona 2014/2015
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–19.04.2015 | Championnat de France des Clubs 🏅 Nat. 2 FRA |
D3 Poussin Women | 2 | 16.20 |
Free Skating 2 (16.20)
|
| 07–08.03.2015 | Select. Champ. France Clubs S-O + Regionale FRA |
Poussin Women | 2 | 16.57 |
Free Skating 2 (16.57)
|