Daniel VERBAT Access
2007-09-27 Dijon 173 cm Annecy student Pasaules rangs: #208 Senior Men (92 pts, 2026/2027); #108 Junior Men (92 pts, 2026/2027)
Treneris: Mérovée Ephrem, Didier Lucine, Romain Ponsart, Sophie Golaz Horeogrāfs: Mérovée Ephrem
ISU rekordi & statistika
| Sasniegums | Kategorija | Rangs | Rezultāts | Norāde | Datums |
|---|---|---|---|---|---|
| Personal best ranking | Senior Men · Total | 479 | 129.43 | ISU JGP Xi'An 2026 | 22.08.2026 |
| Personal best ranking | Senior Men · Free Skating | 473 | 85.28 | ISU JGP Xi'An 2026 | 22.08.2026 |
| Personal best ranking | Senior Men · Short Program | 493 | 44.15 | ISU JGP Xi'An 2026 | 21.08.2026 |
| Season best ranking 2026/2027 | Senior Men · Total | 108 | 129.43 | ISU JGP Xi'An 2026 | 22.08.2026 |
| Season best ranking 2026/2027 | Senior Men · Free Skating | 106 | 85.28 | ISU JGP Xi'An 2026 | 22.08.2026 |
| Season best ranking 2026/2027 | Senior Men · Short Program | 110 | 44.15 | ISU JGP Xi'An 2026 | 21.08.2026 |
Vērtējuma progresija
Elementu karte ⓘ
Personīgais rekords
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts | Sezona |
|---|---|---|---|---|
| Junior Men | Īso programmu | 59.16neoficiālsoficiāls 44.15 | Merano Ice Trophy 2025 (Merano/ITA) | 2024/2025 |
| Junior Men | Brīvās braucienā | 99.50neoficiālsoficiāls 85.28 | Merano Ice Trophy 2026 (Merano/ITA) | 2025/2026 |
| Junior Men | Kopējais | 157.68neoficiālsoficiāls 129.43 | Merano Ice Trophy 2026 (Merano/ITA) | 2025/2026 |
Personīgie rekordi no iepriekšējām kategorijām
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts | Sezona |
|---|---|---|---|---|
| 1 Garçons | Kopējais | 4.88neoficiāls | Coupe Régionale "Coupe des Alpes" (FRA) | 2013/2014 |
| 10 Basic B Garcon | Kopējais | 34.24neoficiāls | Coupe de Chamonix 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| 10 ISU Basic Novice B Garçons | Kopējais | 33.06neoficiāls | Coupe de Chambéry 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| 10 Novice Basic B Garçons | Kopējais | 28.48neoficiāls | Coupe Régionale Valence Romans (FRA) | 2016/2017 |
| 10 Novice Boys | Kopējais | 59.55neoficiāls | Coupe Régionale Valence Romans Agglo (FRA) | 2021/2022 |
| 10 Novoces Basic A | Kopējais | 17.29neoficiāls | Coupe des gones 2015 (FRA) | 2014/2015 |
| 1ère Division Poussin Men | Kopējais | 14.85neoficiāls | SELECTIONS FRANCE CLUBS - SUD-EST - VALENCE (FRA) | 2014/2015 |
| 9 Basic Noviceb Garçon | Kopējais | 36.71neoficiāls | Coupe Régionale de Grenoble (FRA) | 2017/2018 |
| 9 ISU Advanced Novice Garçons | Brīvās braucienā | 44.73neoficiāls | Coupe Régionale de la Ligue AuRA - Annecy (FRA) | 2017/2018 |
| 9 N2 Garçon | Kopējais | 55.92neoficiāls | TF 01 Coupe de Megève (FRA) | 2020/2021 |
| Advanced Novice Boys | Īso programmu | 34.19neoficiāls | Open Andorra 2022 (Canillo/AND) | 2022/2023 |
| Advanced Novice Boys | Brīvās braucienā | 55.84neoficiāls | DRAGON TROPHY 2022 (Ljubljana/SVN) | 2021/2022 |
| Advanced Novice Boys | Kopējais | 89.42neoficiāls | DRAGON TROPHY 2022 (Ljubljana/SVN) | 2021/2022 |
| Avenir A Men | Kopējais | 45.87neoficiāls | Championnat de France 3 (FRA) | 2017/2018 |
| Avenir B Men | Kopējais | 35.68neoficiāls | Championnats de France 3 (FRA) | 2016/2017 |
| Basic Novice Boys | Kopējais | 30.99neoficiāls | Egna Spring Trophy (ITA) | 2018/2019 |
| Cat 1g | Kopējais | 7.41neoficiāls | COUPE DE CHAMONIX 2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Cat. 1 Garçons | Kopējais | 7.03neoficiāls | 20è Trophée de Chambéry (FRA) | 2013/2014 |
| Cat. 3 Garçons | Kopējais | 21.54neoficiāls | COUPE REGIONALE DE LA LIGUE RHONE-ALPES - VALENCE (FRA) | 2014/2015 |
| Cubs Boys | Kopējais | 31.82neoficiāls | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| D1 Junior Men | Kopējais | 104.30neoficiāls | FFSG CSNPA France Clubs 2026 (Annecy/FRA) | 2025/2026 |
| D1 Minime M | Kopējais | 55.62neoficiāls | Selection France Club Sud Est (FRA) | 2021/2022 |
| D1 Novice Boys | Kopējais | 66.70neoficiāls | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA) | 2022/2023 |
| D1 Poussin Men | Kopējais | 28.71neoficiāls | Championnat de France des Clubs 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| D2 Avenir Men | Kopējais | 35.12neoficiāls | Sélections France Clubs Sud-Est - Championnat AURA (FRA) | 2017/2018 |
| D2 Minime Men | Kopējais | 43.56neoficiāls | Sélections France Clubs - Zone Sud-Est (FRA) | 2018/2019 |
| Espoirs Boys | Īso programmu | 24.83neoficiāls | 10ème Trophée Romand (SUI) | 2018/2019 |
| Espoirs Boys | Brīvās braucienā | 36.67neoficiāls | 10ème Trophée Romand (SUI) | 2018/2019 |
| Minime A Men | Īso programmu | 33.11neoficiāls | Championnats de France Poussins et Minimes 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| Minime A Men | Brīvās braucienā | 54.39neoficiāls | Championnats de France Poussins et Minimes 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| Minime A Men | Kopējais | 87.50neoficiāls | Championnats de France Poussins et Minimes 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| Minime B Men | Kopējais | 44.29neoficiāls | Championnats de France Minimes A et B (FRA) | 2018/2019 |
| Minime Men | Īso programmu | 30.96neoficiāls | TDF C9 NANTES (FRA) | 2021/2022 |
| Minime Men | Brīvās braucienā | 57.95neoficiāls | France Clubs (FRA) | 2021/2022 |
| Minime Men | Kopējais | 86.51neoficiāls | TDF C9 NANTES (FRA) | 2021/2022 |
| Minime N2 Men | Kopējais | 41.48neoficiāls | TDF de Valence (FRA) | 2019/2020 |
| Médailles Advanced Novice Boys | Kopējais | 47.01neoficiāls | Coupe de l'ouverture (FRA) | 2020/2021 |
| N2 Avenir Men | Kopējais | 36.94neoficiāls | TDF Boulogne (FRA) | 2017/2018 |
| N2 Minime Men | Kopējais | 46.85neoficiāls | Championnat de France par Clubs 2019 (FRA) | 2018/2019 |
| Novice Boys | Īso programmu | 35.98neoficiāls | TDF C9 Caen 2023 (CAEN/FRA) | 2022/2023 |
| Novice Boys | Brīvās braucienā | 67.14neoficiāls | SFC SE Roanne 2023 (Roanne/FRA) | 2022/2023 |
| Novice Boys | Kopējais | 98.48neoficiāls | FFSG CSNPA FRANCE NOVICES BENJAMINS 2023 (Courbevoie/FRA) | 2022/2023 |
| Novices A Boys | Īso programmu | 35.34neoficiāls | Championnats de France Benjamins Novices 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| Novices A Boys | Brīvās braucienā | 59.26neoficiāls | Championnats de France Benjamins Novices 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| Novices A Boys | Kopējais | 94.60neoficiāls | Championnats de France Benjamins Novices 2022 (FRA) | 2021/2022 |
| Poussin Garçon | Kopējais | 20.87neoficiāls | CHAMPIONNATS DE FRANCE - POUSSIN - NOVICE (FRA) | 2014/2015 |
| Poussin Men | Kopējais | 27.17neoficiāls | Championnat de France Poussins - Novices 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Senior Men | Īso programmu | 55.13neoficiāls | FFSG French Elite Championships 2025 (BRIANCON/FRA) | 2025/2026 |
| Senior Men | Brīvās braucienā | 108.50neoficiāls | FFSG French Elite Championships 2024 (Annecy/FRA) | 2024/2025 |
| Senior Men | Kopējais | 163.37neoficiāls | FFSG French Elite Championships 2024 (Annecy/FRA) | 2024/2025 |
Labākie rezultāti 2026/2027
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Īso programmu | 44.15oficiāls | ISU JGP Xi'an 2026 (Xi'an/CHN) |
| Junior Men | Brīvās braucienā | 85.28oficiāls | ISU JGP Xi'an 2026 (Xi'an/CHN) |
| Junior Men | Kopējais | 129.43oficiāls | ISU JGP Xi'an 2026 (Xi'an/CHN) |
Labākie rezultāti 2025/2026
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts |
|---|---|---|---|
| D1 Junior Men | Brīvās braucienā | 104.30neoficiāls | FFSG CSNPA France Clubs 2026 (Annecy/FRA) |
| D1 Junior Men | Kopējais | 104.30neoficiāls | FFSG CSNPA France Clubs 2026 (Annecy/FRA) |
| Junior Men | Īso programmu | 58.18neoficiāls | Merano Ice Trophy 2026 (Merano/ITA) |
| Junior Men | Brīvās braucienā | 99.50neoficiāls | Merano Ice Trophy 2026 (Merano/ITA) |
| Junior Men | Kopējais | 157.68neoficiāls | Merano Ice Trophy 2026 (Merano/ITA) |
| Senior Men | Īso programmu | 55.13neoficiāls | FFSG French Elite Championships 2025 (BRIANCON/FRA) |
| Senior Men | Kopējais | 55.13neoficiāls | FFSG French Elite Championships 2025 (BRIANCON/FRA) |
Labākie rezultāti no iepriekšējām sezonām
Labākie rezultāti 2024/2025
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts |
|---|---|---|---|
| D1 Junior Men | Brīvās braucienā | 83.70neoficiāls | Selection France Club Zone Sud-Est Valence 2025 (Valence/FRA) |
| D1 Junior Men | Kopējais | 83.70neoficiāls | Selection France Club Zone Sud-Est Valence 2025 (Valence/FRA) |
| Junior Men | Īso programmu | 59.16neoficiāls | Merano Ice Trophy 2025 (Merano/ITA) |
| Junior Men | Brīvās braucienā | 98.79neoficiāls | Denkova-Staviski Cup 2024 (Sofia/BUL) |
| Junior Men | Kopējais | 150.85neoficiāls | Merano Ice Trophy 2025 (Merano/ITA) |
| Senior Men | Īso programmu | 54.87neoficiāls | FFSG French Elite Championships 2024 (Annecy/FRA) |
| Senior Men | Brīvās braucienā | 108.50neoficiāls | FFSG French Elite Championships 2024 (Annecy/FRA) |
| Senior Men | Kopējais | 163.37neoficiāls | FFSG French Elite Championships 2024 (Annecy/FRA) |
Labākie rezultāti 2023/2024
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Īso programmu | 52.42neoficiāls | meran2024 (Merano/ITA) |
| Junior Men | Brīvās braucienā | 86.45neoficiāls | meran2024 (Merano/ITA) |
| Junior Men | Kopējais | 138.87neoficiāls | meran2024 (Merano/ITA) |
Labākie rezultāti 2022/2023
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Īso programmu | 34.19neoficiāls | Open Andorra 2022 (Canillo/AND) |
| Advanced Novice Boys | Brīvās braucienā | 54.91neoficiāls | Open Andorra 2022 (Canillo/AND) |
| Advanced Novice Boys | Kopējais | 89.10neoficiāls | Open Andorra 2022 (Canillo/AND) |
| D1 Novice Boys | Brīvās braucienā | 66.70neoficiāls | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA) |
| D1 Novice Boys | Kopējais | 66.70neoficiāls | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 (Courbevoie/FRA) |
| Novice Boys | Īso programmu | 35.98neoficiāls | TDF C9 Caen 2023 (CAEN/FRA) |
| Novice Boys | Brīvās braucienā | 67.14neoficiāls | SFC SE Roanne 2023 (Roanne/FRA) |
| Novice Boys | Kopējais | 98.48neoficiāls | FFSG CSNPA FRANCE NOVICES BENJAMINS 2023 (Courbevoie/FRA) |
Labākie rezultāti 2021/2022
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts |
|---|---|---|---|
| 10 Novice Boys | Brīvās braucienā | 59.55neoficiāls | Coupe Régionale Valence Romans Agglo (FRA) |
| 10 Novice Boys | Kopējais | 59.55neoficiāls | Coupe Régionale Valence Romans Agglo (FRA) |
| Advanced Novice Boys | Īso programmu | 33.58neoficiāls | DRAGON TROPHY 2022 (Ljubljana/SVN) |
| Advanced Novice Boys | Brīvās braucienā | 55.84neoficiāls | DRAGON TROPHY 2022 (Ljubljana/SVN) |
| Advanced Novice Boys | Kopējais | 89.42neoficiāls | DRAGON TROPHY 2022 (Ljubljana/SVN) |
| D1 Minime M | Brīvās braucienā | 55.62neoficiāls | Selection France Club Sud Est (FRA) |
| D1 Minime M | Kopējais | 55.62neoficiāls | Selection France Club Sud Est (FRA) |
| Junior Men | Īso programmu | 47.41neoficiāls | COUPE DU PRINTEMPS (Luxembourg/LUX) |
| Junior Men | Brīvās braucienā | 81.64neoficiāls | COUPE DU PRINTEMPS (Luxembourg/LUX) |
| Junior Men | Kopējais | 129.05neoficiāls | COUPE DU PRINTEMPS (Luxembourg/LUX) |
| Minime A Men | Īso programmu | 33.11neoficiāls | Championnats de France Poussins et Minimes 2022 (FRA) |
| Minime A Men | Brīvās braucienā | 54.39neoficiāls | Championnats de France Poussins et Minimes 2022 (FRA) |
| Minime A Men | Kopējais | 87.50neoficiāls | Championnats de France Poussins et Minimes 2022 (FRA) |
| Minime Men | Īso programmu | 30.96neoficiāls | TDF C9 NANTES (FRA) |
| Minime Men | Brīvās braucienā | 57.95neoficiāls | France Clubs (FRA) |
| Minime Men | Kopējais | 86.51neoficiāls | TDF C9 NANTES (FRA) |
| Novice Boys | Īso programmu | 34.48neoficiāls | Coupe de l'Ouverture (FRA) |
| Novice Boys | Brīvās braucienā | 54.28neoficiāls | Coupe de l'Ouverture (FRA) |
| Novice Boys | Kopējais | 88.76neoficiāls | Coupe de l'Ouverture (FRA) |
| Novices A Boys | Īso programmu | 35.34neoficiāls | Championnats de France Benjamins Novices 2022 (FRA) |
| Novices A Boys | Brīvās braucienā | 59.26neoficiāls | Championnats de France Benjamins Novices 2022 (FRA) |
| Novices A Boys | Kopējais | 94.60neoficiāls | Championnats de France Benjamins Novices 2022 (FRA) |
Labākie rezultāti 2020/2021
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts |
|---|---|---|---|
| 9 N2 Garçon | Brīvās braucienā | 55.92neoficiāls | TF 01 Coupe de Megève (FRA) |
| 9 N2 Garçon | Kopējais | 55.92neoficiāls | TF 01 Coupe de Megève (FRA) |
| Médailles Advanced Novice Boys | Brīvās braucienā | 47.01neoficiāls | Coupe de l'ouverture (FRA) |
| Médailles Advanced Novice Boys | Kopējais | 47.01neoficiāls | Coupe de l'ouverture (FRA) |
Labākie rezultāti 2019/2020
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts |
|---|---|---|---|
| Minime N2 Men | Brīvās braucienā | 41.48neoficiāls | TDF de Valence (FRA) |
| Minime N2 Men | Kopējais | 41.48neoficiāls | TDF de Valence (FRA) |
| N2 Minime Men | Brīvās braucienā | 44.14neoficiāls | TDF B5 Besançon (FRA) |
| N2 Minime Men | Kopējais | 44.14neoficiāls | TDF B5 Besançon (FRA) |
Labākie rezultāti 2018/2019
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts |
|---|---|---|---|
| Basic Novice Boys | Brīvās braucienā | 30.99neoficiāls | Egna Spring Trophy (ITA) |
| Basic Novice Boys | Kopējais | 30.99neoficiāls | Egna Spring Trophy (ITA) |
| D2 Minime Men | Brīvās braucienā | 43.56neoficiāls | Sélections France Clubs - Zone Sud-Est (FRA) |
| D2 Minime Men | Kopējais | 43.56neoficiāls | Sélections France Clubs - Zone Sud-Est (FRA) |
| Espoirs Boys | Īso programmu | 24.83neoficiāls | 10ème Trophée Romand (SUI) |
| Espoirs Boys | Brīvās braucienā | 36.67neoficiāls | 10ème Trophée Romand (SUI) |
| Minime B Men | Brīvās braucienā | 44.29neoficiāls | Championnats de France Minimes A et B (FRA) |
| Minime B Men | Kopējais | 44.29neoficiāls | Championnats de France Minimes A et B (FRA) |
| N2 Minime Men | Brīvās braucienā | 46.85neoficiāls | Championnat de France par Clubs 2019 (FRA) |
| N2 Minime Men | Kopējais | 46.85neoficiāls | Championnat de France par Clubs 2019 (FRA) |
Labākie rezultāti 2017/2018
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts |
|---|---|---|---|
| 9 Basic Noviceb Garçon | Brīvās braucienā | 36.71neoficiāls | Coupe Régionale de Grenoble (FRA) |
| 9 Basic Noviceb Garçon | Kopējais | 36.71neoficiāls | Coupe Régionale de Grenoble (FRA) |
| 9 ISU Advanced Novice Garçons | Brīvās braucienā | 44.73neoficiāls | Coupe Régionale de la Ligue AuRA - Annecy (FRA) |
| Avenir A Men | Brīvās braucienā | 45.87neoficiāls | Championnat de France 3 (FRA) |
| Avenir A Men | Kopējais | 45.87neoficiāls | Championnat de France 3 (FRA) |
| Cubs Boys | Brīvās braucienā | 31.82neoficiāls | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) |
| Cubs Boys | Kopējais | 31.82neoficiāls | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) |
| D2 Avenir Men | Brīvās braucienā | 35.12neoficiāls | Sélections France Clubs Sud-Est - Championnat AURA (FRA) |
| D2 Avenir Men | Kopējais | 35.12neoficiāls | Sélections France Clubs Sud-Est - Championnat AURA (FRA) |
| N2 Avenir Men | Brīvās braucienā | 36.94neoficiāls | TDF Boulogne (FRA) |
| N2 Avenir Men | Kopējais | 36.94neoficiāls | TDF Boulogne (FRA) |
Labākie rezultāti 2016/2017
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts |
|---|---|---|---|
| 10 Basic B Garcon | Brīvās braucienā | 34.24neoficiāls | Coupe de Chamonix 2017 (FRA) |
| 10 Basic B Garcon | Kopējais | 34.24neoficiāls | Coupe de Chamonix 2017 (FRA) |
| 10 ISU Basic Novice B Garçons | Brīvās braucienā | 33.06neoficiāls | Coupe de Chambéry 2017 (FRA) |
| 10 ISU Basic Novice B Garçons | Kopējais | 33.06neoficiāls | Coupe de Chambéry 2017 (FRA) |
| 10 Novice Basic B Garçons | Brīvās braucienā | 28.48neoficiāls | Coupe Régionale Valence Romans (FRA) |
| 10 Novice Basic B Garçons | Kopējais | 28.48neoficiāls | Coupe Régionale Valence Romans (FRA) |
| Avenir B Men | Brīvās braucienā | 35.68neoficiāls | Championnats de France 3 (FRA) |
| Avenir B Men | Kopējais | 35.68neoficiāls | Championnats de France 3 (FRA) |
| D2 Avenir Men | Brīvās braucienā | 31.87neoficiāls | Sélections France Clubs 2017 - Zone Sud-Est (FRA) |
| D2 Avenir Men | Kopējais | 31.87neoficiāls | Sélections France Clubs 2017 - Zone Sud-Est (FRA) |
| N2 Avenir Men | Brīvās braucienā | 35.33neoficiāls | TDF12 - Paris (FRA) |
| N2 Avenir Men | Kopējais | 35.33neoficiāls | TDF12 - Paris (FRA) |
Labākie rezultāti 2015/2016
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts |
|---|---|---|---|
| D1 Poussin Men | Brīvās braucienā | 28.71neoficiāls | Championnat de France des Clubs 2016 (FRA) |
| D1 Poussin Men | Kopējais | 28.71neoficiāls | Championnat de France des Clubs 2016 (FRA) |
| Poussin Men | Brīvās braucienā | 27.17neoficiāls | Championnat de France Poussins - Novices 2016 (FRA) |
| Poussin Men | Kopējais | 27.17neoficiāls | Championnat de France Poussins - Novices 2016 (FRA) |
Labākie rezultāti 2014/2015
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts |
|---|---|---|---|
| 10 Novoces Basic A | Brīvās braucienā | 17.29neoficiāls | Coupe des gones 2015 (FRA) |
| 10 Novoces Basic A | Kopējais | 17.29neoficiāls | Coupe des gones 2015 (FRA) |
| 1ère Division Poussin Men | Brīvās braucienā | 14.85neoficiāls | SELECTIONS FRANCE CLUBS - SUD-EST - VALENCE (FRA) |
| 1ère Division Poussin Men | Kopējais | 14.85neoficiāls | SELECTIONS FRANCE CLUBS - SUD-EST - VALENCE (FRA) |
| Cat. 3 Garçons | Brīvās braucienā | 21.54neoficiāls | COUPE REGIONALE DE LA LIGUE RHONE-ALPES - VALENCE (FRA) |
| Cat. 3 Garçons | Kopējais | 21.54neoficiāls | COUPE REGIONALE DE LA LIGUE RHONE-ALPES - VALENCE (FRA) |
| Poussin Garçon | Brīvās braucienā | 20.87neoficiāls | CHAMPIONNATS DE FRANCE - POUSSIN - NOVICE (FRA) |
| Poussin Garçon | Kopējais | 20.87neoficiāls | CHAMPIONNATS DE FRANCE - POUSSIN - NOVICE (FRA) |
| Poussin Men | Brīvās braucienā | 17.33neoficiāls | TOURNOI DE FRANCE "-13 ANS" - ORLEANS (FRA) |
| Poussin Men | Kopējais | 17.33neoficiāls | TOURNOI DE FRANCE "-13 ANS" - ORLEANS (FRA) |
Labākie rezultāti 2013/2014
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts |
|---|---|---|---|
| 1 Garçons | Brīvās braucienā | 4.88neoficiāls | Coupe Régionale "Coupe des Alpes" (FRA) |
| 1 Garçons | Kopējais | 4.88neoficiāls | Coupe Régionale "Coupe des Alpes" (FRA) |
| Cat 1g | Brīvās braucienā | 7.41neoficiāls | COUPE DE CHAMONIX 2014 (FRA) |
| Cat 1g | Kopējais | 7.41neoficiāls | COUPE DE CHAMONIX 2014 (FRA) |
| Cat. 1 Garçons | Brīvās braucienā | 7.03neoficiāls | 20è Trophée de Chambéry (FRA) |
| Cat. 1 Garçons | Kopējais | 7.03neoficiāls | 20è Trophée de Chambéry (FRA) |
Sezona 2026/2027
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 26–27.09.2026 | CSNPA Coupe de l'ouverture 2026 Grenoble/FRA |
Junior Men | 2 | 145.85 |
Short Program 1 (55.23) Free Skating 2 (90.62)
|
| 20–22.08.2026 | ISU JGP Xi'an 2026 Xi'an/CHN |
Junior Men | 21 | 129.43 |
Short Program 20 (44.15) Free Skating 21 (85.28)
|
Sezona 2025/2026
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–12.04.2026 | FFSG CSNPA France Clubs 2026 🥇 Nat. champion Annecy/FRA |
D1 Junior Men | 1 | 104.30 |
Free Skating 1 (104.30)
|
| 13–15.03.2026 | Coupe Du Printemps Luxembourg/LUX |
Junior Men | 4 | 129.05 |
Short Program 4 (47.41) Free Skating 4 (81.64)
|
| 14–15.02.2026 | FINALE FRANCE JUNIOR 2026 🥇 Nat. champion CERGY PONTOISE/FRA |
Junior Men | 1 | 188.09 |
Short Program 1 (61.62) Free Skating 1 (126.47)
|
| 30.01–01.02.2026 | FFSG CSNPA Sel_Fr_Clubs_SE_2026 Valence/FRA |
D1 Junior Men | 1 | 97.76 |
Free Skating 1 (97.76)
|
| 22–25.01.2026 | Merano Ice Trophy 2026 Merano/ITA |
Junior Men | 2 | 157.68 |
Short Program 1 (58.18) Free Skating 2 (99.50)
|
| 17–18.01.2026 | TDF_C8_GARGES_2026 GARGES_LES_GONESSE/FRA |
Junior Men | 2 | 142.41 |
Short Program 2 (49.97) Free Skating 2 (92.44)
|
| 18–20.12.2025 | FFSG French Elite Championships 2025 Nationals BRIANCON/FRA |
Senior Men | WD | 55.13 |
Short Program 10 (55.13)
|
| 06–07.12.2025 | TDF B5 ROMORANTIN 2025 ROMORANTIN-LANTHENAY/FRA |
Junior Men | WD | ||
| 13–16.11.2025 | Cup of Innsbruck 2025 Innsbruck/AUT |
Junior Men | 8 | 138.18 |
Short Program 9 (42.38) Free Skating 5 (95.80)
|
| 08–09.11.2025 | TDFA1 Colmar 2025 COLMAR/FRA |
Junior Men | 1 | 152.88 |
Short Program 1 (51.20) Free Skating 1 (101.68)
|
| 23–26.10.2025 | Swiss Ice Skating Open 2025 Lausanne/SUI |
Junior Men | 6 | 143.08 |
Short Program 6 (53.23) Free Skating 5 (89.85)
|
| 01–05.10.2025 | Trophy Metropole Nice Cote Azur 2025 Nice/FRA |
Junior Men | 3 | 124.79 |
Short Program 4 (39.17) Free Skating 3 (85.62)
|
| 27–28.09.2025 | COUPE de l'OUVERTURE ANNECY/FRA |
Junior Men | 1 | 163.12 |
Short Program 1 (55.24) Free Skating 1 (107.88)
|
Rezultāti no iepriekšējām sezonām
Sezona Unknown season
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.12.1921 | TDF Charleville 21 FRA |
Novice Boys | 1 | 86.66 |
Short Program 1 (31.50) Free Skating 1 (55.16)
|
Sezona 2024/2025
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–16.03.2025 | Coupe du Printemps Luxembourg 2025 Luxembourg/LUX |
Junior Men | 4 | 129.30 |
Short Program 2 (47.82) Free Skating 4 (81.48)
|
| 13–16.02.2025 | Merano Ice Trophy 2025 Merano/ITA |
Junior Men | 5 | 150.85 |
Short Program 4 (59.16) Free Skating 5 (91.69)
|
| 08–09.02.2025 | Selection France Club Zone Sud-Est Valence 2025 Valence/FRA |
D1 Junior Men | 1 | 83.70 |
Free Skating 1 (83.70)
|
| 31.01–02.02.2025 | French Junior Championships 2025 Nationals Villard de Lans/FRA |
Junior Men | WD | ||
| 25–26.01.2025 | TDF C9 Colmar Colmar/FRA |
Junior Men | WD | ||
| 20–21.12.2024 | FFSG French Elite Championships 2024 Nat. 11 Annecy/FRA |
Senior Men | 11 | 163.37 |
Short Program 10 (54.87) Free Skating 11 (108.50)
|
| 14–15.12.2024 | TDF B6 Nantes 2024 NANTES/FRA |
Senior Men | 1 | 134.75 |
Short Program 1 (43.69) Free Skating 1 (91.06)
|
| 16–17.11.2024 | FFSG CSNPA TDFA2 2024 Mulhouse/FRA |
Junior Men | 3 | 135.29 |
Short Program 1 (56.09) Free Skating 3 (79.20)
|
| 05–10.11.2024 | Denkova-Staviski Cup 2024 Sofia/BUL |
Junior Men | 5 | 148.07 |
Short Program 7 (49.28) Free Skating 4 (98.79)
|
| 16–20.10.2024 | TMNCA2024 Nice/FRA |
Junior Men | 13 | 146.95 |
Short Program 10 (52.60) Free Skating 13 (94.35)
|
| 05–06.10.2024 | Coupe de l'Ouverture 2024 Annecy/FRA |
Junior Men | 1 | 143.73 |
Short Program 1 (50.48) Free Skating 1 (93.25)
|
| 26–28.09.2024 | FFSG MASTERS 2024 Nat. 4 Villard de Lans/FRA |
Junior Men | 4 | 130.30 |
Short Program 4 (46.42) Free Skating 4 (83.88)
|
Sezona 2023/2024
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–17.03.2024 | Coupe du printemps Luxembourg 2024 Luxembourg/LUX |
Junior Men | 6 | 131.00 |
Short Program 5 (46.02) Free Skating 6 (84.98)
|
| 23–25.02.2024 | meran2024 Merano/ITA |
Junior Men | 7 | 138.87 |
Short Program 4 (52.42) Free Skating 7 (86.45)
|
| 10–11.02.2024 | FFSG CSNPA Selection France Club Sud Est 2024 LA GARDE DU VAR/FRA |
D1 Junior Men | |||
| 03–04.02.2024 | FFSG CSNPA _tdf_charleville-mezieres_2024 charleville-mézières/FRA |
Junior Men | 1 | 134.68 |
Short Program 1 (52.79) Free Skating 1 (81.89)
|
| 12–14.01.2024 | FFSG French Junior Championships 2024 Nat. 6 Nice/FRA |
Junior Men | 6 | 144.27 |
Short Program 6 (50.60) Free Skating 6 (93.67)
|
| 09–10.12.2023 | TDF B6 TOULOUSE TOULOUSE/FRA |
Junior Men | 1 | 126.09 |
Short Program 1 (51.90) Free Skating 2 (74.19)
|
| 18–19.11.2023 | FFSG CSNPA TDF A2 Valence 2023 Valence/FRA |
Junior Men | 2 | 120.13 |
Short Program 2 (44.86) Free Skating 2 (75.27)
|
| 07–08.10.2023 | FFSG CSNPA Coupe de l Ouverture Courbevoie/FRA |
Junior Men | 2 | 130.32 |
Short Program 2 (49.15) Free Skating 2 (81.17)
|
| 28–30.09.2023 | MASTERS 2023 Nat. 6 VILLARD DE LANS/FRA |
Junior Men | 6 | 108.91 |
Short Program 6 (39.57) Free Skating 7 (69.34)
|
Sezona 2022/2023
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.04.2023 | FFSG CSNPA FRANCE CLUB 2023 🥇 Nat. champion Courbevoie/FRA |
D1 Novice Boys | 1 | 66.70 |
Free Skating 1 (66.70)
|
| 11–12.03.2023 | FFSG CSNPA FRANCE NOVICES BENJAMINS 2023 🏅 Nat. 3 Courbevoie/FRA |
Novice Boys | 3 | 98.48 |
Short Program 3 (35.18) Free Skating 2 (63.30)
|
| 25–26.02.2023 | SFC SE Roanne 2023 Roanne/FRA |
Novice Boys | 1 | 67.14 |
Free Skating 1 (67.14)
|
| 04–05.02.2023 | Coupe Régionale Valence Romans Agglo 2023 Valence/FRA |
Novice Boys | 1 | 59.19 |
Free Skating 1 (59.19)
|
| 28–29.01.2023 | TDF C9 Caen 2023 CAEN/FRA |
Novice Boys | 1 | 94.72 |
Short Program 1 (35.98) Free Skating 1 (58.74)
|
| 03–04.12.2022 | TDF_B6_Cergy_2022 CERGY PONTOISE/FRA |
Novice Boys | 1 | 96.02 |
Short Program 1 (29.48) Free Skating 1 (66.54)
|
| 17–20.11.2022 | Open Andorra 2022 Canillo/AND |
Advanced Novice Boys | 2 | 89.10 |
Short Program 1 (34.19) Free Skating 2 (54.91)
|
| 15–16.10.2022 | FFSG CSNPA TDF COLMAR A1 15-16 octobre 2022 Colmar/FRA |
Novice Boys | WD | ||
| 17–18.09.2022 | FFSG CSNPA COUPE DE L OUVERTURE Annecy/FRA |
Novice Boys | WD |
Sezona 2021/2022
Sezona 2020/2021
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2020 | TF 01 Coupe de Megève FRA |
9 N2 Garçon | 1 | 55.92 |
Free Skating 1 (55.92)
|
| 17–18.09.2020 | Coupe de l'ouverture FRA |
Médailles Advanced Novice Boys | 2 | 47.01 |
Free Skating 2 (47.01)
|
Sezona 2019/2020
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–09.02.2020 | Coupe Régionale de la Ligue AuRA - Grenoble 2020 FRA |
9 N2 Minime Men | |||
| 11.01.2020 | Sélections France Clubs 2020 - Zone Sud-Est FRA |
D2 Minime Men | |||
| 16–17.11.2019 | TDF B5 Besançon FRA |
N2 Minime Men | 1 | 44.14 |
Free Skating 1 (44.14)
|
| 05–06.10.2019 | TDF de Valence FRA |
Minime N2 Men | 1 | 41.48 |
Free Skating 1 (41.48)
|
Sezona 2018/2019
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–22.04.2019 | Championnat de France par Clubs 2019 🏅 Nat. 2 FRA |
N2 Minime Men | 2 | 46.85 |
Free Skating 2 (46.85)
|
| 28–31.03.2019 | Egna Spring Trophy ITA |
Basic Novice Boys | 2 | 30.99 |
Free Skating 2 (30.99)
|
| 23–24.03.2019 | Championnats de France Minimes A et B 🏅 Nat. 2 FRA |
Minime B Men | 2 | 44.29 |
Free Skating 2 (44.29)
|
| 09–10.03.2019 | Sélections France Clubs - Zone Sud-Est FRA |
D2 Minime Men | 1 | 43.56 |
Free Skating 1 (43.56)
|
| 09–10.02.2019 | TDF Annecy FRA |
N2 Minime Men | 1 | 42.19 |
Free Skating 1 (42.19)
|
| 19–20.01.2019 | TDF LYON JANVIER 2019 FRA |
N2 Minime Men | WD | ||
| 01–02.12.2018 | Tournoi de France A2 FRA |
N2 Minime Men | 1 | 39.86 |
Free Skating 1 (39.86)
|
| 17–18.11.2018 | TOURNOI INTER REGIONAL DE LYON FRA |
N2 Minime Men | 1 | 41.02 |
Free Skating 1 (41.02)
|
| 12–14.10.2018 | 10ème Trophée Romand SUI |
Espoirs Boys |
Free Skating 4 (36.67) Short Program 4 (24.83)
|
Sezona 2017/2018
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–22.04.2018 | 10th Rooster Cup - 2018 FRA |
Cubs Boys | 4 | 31.82 |
Free Skating 4 (31.82)
|
| 14–15.04.2018 | Championnat de France 3 🥇 Nat. champion FRA |
Avenir A Men | 1 | 45.87 |
Free Skating 1 (45.87)
|
| 07–08.04.2018 | Coupe Régionale de la Ligue AuRA - Annecy FRA |
9 ISU Advanced Novice Garçons |
Free Skating 2 (44.73)
|
||
| 17–18.03.2018 | Sélections France Clubs Sud-Est - Championnat AURA FRA |
D2 Avenir Men | 1 | 35.12 |
Free Skating 1 (35.12)
|
| 10–11.03.2018 | TDF Boulogne FRA |
N2 Avenir Men | 1 | 36.94 |
Free Skating 1 (36.94)
|
| 03–04.02.2018 | Coupe Régionale de Grenoble FRA |
9 Basic Noviceb Garçon | 1 | 36.71 |
Free Skating 1 (36.71)
|
| 13–14.01.2018 | TDF Gap 2018 FRA |
N2 Avenir Men | 1 | 35.45 |
Free Skating 1 (35.45)
|
| 02–03.12.2017 | TDF Dijon 2017 FRA |
N2 Avenir Men | 1 | 34.38 |
Free Skating 1 (34.38)
|
Sezona 2016/2017
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–02.04.2017 | Championnats de France 3 🥇 Nat. champion FRA |
Avenir B Men | 1 | 35.68 |
Free Skating 1 (35.68)
|
| 25–26.03.2017 | Coupe de Chamonix 2017 FRA |
10 Basic B Garcon | 1 | 34.24 |
Free Skating 1 (34.24)
|
| 11–12.03.2017 | Sélections France Clubs 2017 - Zone Sud-Est FRA |
D2 Avenir Men | 1 | 31.87 |
Free Skating 1 (31.87)
|
| 04–05.03.2017 | TDF12 - Paris FRA |
N2 Avenir Men | 1 | 35.33 |
Free Skating 1 (35.33)
|
| 28–29.01.2017 | Tournoi de France B-8 FRA |
N2 Avenir Men | 1 | 32.22 |
Free Skating 1 (32.22)
|
| 21–22.01.2017 | Coupe de Chambéry 2017 FRA |
10 ISU Basic Novice B Garçons | 1 | 33.06 |
Free Skating 1 (33.06)
|
| 12–13.11.2016 | Coupe Régionale Valence Romans FRA |
10 Novice Basic B Garçons | 3 | 28.48 |
Free Skating 3 (28.48)
|
Sezona 2015/2016
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–17.04.2016 | Championnat de France des Clubs 2016 🥇 Nat. champion FRA |
D1 Poussin Men | 1 | 28.71 |
Free Skating 1 (28.71)
|
| 19–20.03.2016 | Championnat de France Poussins - Novices 2016 🥇 Nat. champion FRA |
Poussin Men | 1 | 27.17 |
Free Skating 1 (27.17)
|
| 13–14.02.2016 | Tournoi de France n° 10 - Roanne FRA |
Poussin Men | 1 | 22.48 |
Free Skating 1 (22.48)
|
| 30–31.01.2016 | SELECTIONS FRANCE CLUBS ZONE SUD EST FRA |
D1 Poussin Men | 1 | 24.83 |
Free Skating 1 (24.83)
|
| 23–24.01.2016 | Tournoi de France n° 8 - Reims FRA |
Poussin Men | 1 | 26.53 |
Free Skating 1 (26.53)
|
| 21–22.11.2015 | TROPHEE COTE DE NACRE FRA |
Poussin Men | 1 | 24.08 |
Free Skating 1 (24.08)
|
Sezona 2014/2015
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 28–29.03.2015 | CHAMPIONNATS DE FRANCE - POUSSIN - NOVICE 🏅 Nat. 2 FRA |
Poussin Garçon | 2 | 20.87 |
Free Skating 2 (20.87)
|
| 14–15.03.2015 | Coupe des gones 2015 FRA |
10 Novoces Basic A | 1 | 17.29 |
Free Skating 1 (17.29)
|
| 07–08.03.2015 | SELECTIONS FRANCE CLUBS - SUD-EST - VALENCE FRA |
1ère Division Poussin Men | 1 | 14.85 |
Free Skating 1 (14.85)
|
| 28.02–01.03.2015 | TOURNOI DE FRANCE "-13 ANS" - ORLEANS FRA |
Poussin Men | 2 | 17.33 |
Free Skating 2 (17.33)
|
| 24–25.01.2015 | COUPE REGIONALE DE LA LIGUE RHONE-ALPES - VALENCE FRA |
Cat. 3 Garçons | 1 | 21.54 |
Free Skating 1 (21.54)
|
Sezona 2013/2014
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 26–27.04.2014 | COUPE DE CHAMONIX 2014 FRA |
Cat 1g | 4 | 7.41 |
Free Skating 4 (7.41)
|
| 22–23.02.2014 | 20è Trophée de Chambéry FRA |
Cat. 1 Garçons | 2 | 7.03 |
Free Skating 2 (7.03)
|
| 25.01.2014 | Coupe Régionale "Coupe des Alpes" FRA |
1 Garçons | 2 | 4.88 |
Free Skating 2 (4.88)
|
Videoklipi
ISU čempionāta minimumi ⓘ
World Junior Championships — Men
24.02.2027 · Sofia, BUL
74.51 / 80.00 minimums−5.49
pēdējā diena, līdz kurai var sasniegt: 27.01.2027
Short Program
28.93Merano Ice Trophy 2026 (Merano/ITA)
Free Skating
45.58Cup of Innsbruck 2025 (Innsbruck/AUT)
