Skyliners neaktīvs Access
Vērtējuma progresija
Elementu karte ⓘ
Personīgais rekords
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts | Sezona |
|---|---|---|---|---|
| Senior | Īso programmu | 60.17 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) | 2024/2025 |
| Senior | Brīvās braucienā | 133.39 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) | 2024/2025 |
| Senior | Kopējais | 193.56 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) | 2024/2025 |
Personīgie rekordi no iepriekšējām kategorijām
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts | Sezona |
|---|---|---|---|---|
| ISU Junior | Īso programmu | 62.96 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) | 2021/2022 |
| ISU Junior | Brīvās braucienā | 112.70 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) | 2021/2022 |
| ISU Junior | Kopējais | 175.66 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) | 2021/2022 |
| Junior | Īso programmu | 70.74 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) | 2024/2025 |
| Junior | Brīvās braucienā | 119.30 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) | 2024/2025 |
| Junior | Kopējais | 190.04 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) | 2024/2025 |
Labākie rezultāti no iepriekšējām sezonām
Labākie rezultāti 2024/2025
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts |
|---|---|---|---|
| Junior | Īso programmu | 70.74 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) |
| Junior | Brīvās braucienā | 119.30 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) |
| Junior | Kopējais | 190.04 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) |
| Senior | Īso programmu | 60.17 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) |
| Senior | Brīvās braucienā | 133.39 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) |
| Senior | Kopējais | 193.56 | SANTA CLAUS CUP 2024 (Brno/CZE) |
Labākie rezultāti 2021/2022
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts |
|---|---|---|---|
| ISU Junior | Īso programmu | 62.96 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) |
| ISU Junior | Brīvās braucienā | 112.70 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) |
| ISU Junior | Kopējais | 175.66 | ISU Mozart Cup 2022 (AUT) |
Labākie rezultāti 2019/2020
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts |
|---|---|---|---|
| Junior | Īso programmu | 63.87 | Britannia Cup 2020 (Nottingham/GBR) |
| Junior | Brīvās braucienā | 112.28 | Britannia Cup 2020 (Nottingham/GBR) |
| Junior | Kopējais | 176.15 | Britannia Cup 2020 (Nottingham/GBR) |
Labākie rezultāti 2015/2016
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts |
|---|---|---|---|
| Junior | Īso programmu | 58.93 | Leon Lurje Trophy 2016 (SWE) |
| Junior | Brīvās braucienā | 108.30 | Leon Lurje Trophy 2016 (SWE) |
| Junior | Kopējais | 167.23 | Leon Lurje Trophy 2016 (SWE) |
Labākie rezultāti 2013/2014
| Kategorija | Segmenta | Rezultāts | Sasniegts |
|---|---|---|---|
| Senior | Īso programmu | 54.43 | Leon Lurje Trophy 2014 (SWE) |
| Senior | Brīvās braucienā | 93.49 | Leon Lurje Trophy 2014 (SWE) |
| Senior | Kopējais | 147.92 | Leon Lurje Trophy 2014 (SWE) |
Rezultāti no iepriekšējām sezonām
Sezona 2024/2025
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 14–15.12.2024 | SANTA CLAUS CUP 2024 Brno/CZE |
Senior | 3 | 193.56 |
Short Program 3 (60.17) Free Skating 3 (133.39)
|
| 14–15.12.2024 | SANTA CLAUS CUP 2024 Brno/CZE |
Junior | 3 | 190.04 |
Short Program 2 (70.74) Free Skating 4 (119.30)
|
Sezona 2021/2022
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 28–30.01.2022 | ISU Mozart Cup 2022 AUT |
ISU Junior | 1 | 175.66 |
Short Program 1 (62.96) Free Skating 1 (112.70)
|
Sezona 2019/2020
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–13.01.2020 | Britannia Cup 2020 🥇 Nat. champion Nottingham/GBR |
Junior | 1 | 176.15 |
Short Program 1 (63.87) Free Skating 2 (112.28)
|
Sezona 2015/2016
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–17.01.2016 | Leon Lurje Trophy 2016 SWE |
Junior | 1 | 167.23 |
Short Program 2 (58.93) Free Skating 1 (108.30)
|
Sezona 2013/2014
| Datums | Notikums | Kategorija | Vieta | Punkti | Segmenti |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–19.01.2014 | Leon Lurje Trophy 2014 SWE |
Senior | 5 | 147.92 |
Short Program 5 (54.43) Free Skating 5 (93.49)
|