Ad Altiora Access
Kemajuan skor
Peta unsur ⓘ
Rekod Peribadi Terbaik
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| Lohko 1 Tulokkaat, Mupi | Jumlah | 36.22 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) | 2023/2024 |
| Tulokkaat | Jumlah | 45.59 | Diamonds On Ice (Jyväskylä/FIN) | 2022/2023 |
| Tulokkaat Kilp.ulkop | Jumlah | 46.26 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) | 2021/2022 |
| Tulokkaat R2 | Jumlah | 42.75 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) | 2022/2023 |
| Tulokkaat, Mupi | Jumlah | 41.08 | Tiksi IceClub 2022 (FIN) | 2021/2022 |
| Tulokkaat, Mupi R1 | Jumlah | 38.74 | Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) | 2023/2024 |
| Tulokkaat, Mupi R2 | Jumlah | 43.17 | Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) | 2023/2024 |
Skor terbaik dari musim-musim sebelumnya
Skor Terbaik 2024/2025
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Tulokkaat Mupi R2 | Skating Bebas | 35.51 | Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN) |
| Tulokkaat Mupi R2 | Jumlah | 35.51 | Muodostelma (Lappeenranta / SaiML/FIN) |
Skor Terbaik 2023/2024
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Lohko 1 Tulokkaat, Mupi | Skating Bebas | 36.22 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) |
| Lohko 1 Tulokkaat, Mupi | Jumlah | 36.22 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 (Kerava / KeMu/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | Skating Bebas | 37.10 | Kaakko, Häme & Itä Aluemestaruuskilpailu 2025 (Kouvola //FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | Jumlah | 37.10 | Kaakko, Häme & Itä Aluemestaruuskilpailu 2025 (Kouvola //FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R1 | Skating Bebas | 38.74 | Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R1 | Jumlah | 38.74 | Lahti Synchro 2024 (Lahti/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R2 | Skating Bebas | 43.17 | Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) |
| Tulokkaat, Mupi R2 | Jumlah | 43.17 | Tiksi Ice Club 2024 (VANTAA/FIN) |
Skor Terbaik 2022/2023
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Tulokkaat | Skating Bebas | 45.59 | Diamonds On Ice (Jyväskylä/FIN) |
| Tulokkaat | Jumlah | 45.59 | Diamonds On Ice (Jyväskylä/FIN) |
| Tulokkaat R2 | Skating Bebas | 42.75 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) |
| Tulokkaat R2 | Jumlah | 42.75 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit (Turku / Kaari/FIN) |
Skor Terbaik 2021/2022
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Tulokkaat Kilp.ulkop | Skating Bebas | 46.26 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) |
| Tulokkaat Kilp.ulkop | Jumlah | 46.26 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu (FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | Skating Bebas | 41.08 | Tiksi IceClub 2022 (FIN) |
| Tulokkaat, Mupi | Jumlah | 41.08 | Tiksi IceClub 2022 (FIN) |
Musim 2025/2026
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2026 | Tulokaat ja joukkueet jotka ei kilpaile 3 k Helsinki/FIN |
Mupi Tulokkaat R2 | |||
| 24.01.2026 | Aikuiset ja Tulokkaat L1 L2 Pori/FIN |
Tulokkaat L1 | |||
| 20.12.2025 | Pikkujoulukilpailu VANTAA (Tikkurila)/FIN |
Tulokkaat, Mupi | |||
| 02.11.2025 | RJT Seurakilpailu 2025 Riihimäki/FIN |
Tulokkaat, Mupi |
Keputusan dari musim-musim sebelumnya
Musim 2024/2025
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2025 | Muodostelma Lappeenranta / SaiML/FIN |
Tulokkaat Mupi R2 | 12 | 35.51 |
Free Skating 12 (35.51)
|
| 15–16.02.2025 | ML Tiksi IceClub 2025 Vantaa/FIN |
Pikku Tulokkaat, Mupi | WD | ||
| 30.11.2024 | EVT Pikkujoulukilpailu 2024 Vantaa/FIN |
Tulokkaat, Elementtitapahtuma | |||
| 09.11.2024 | Seurakilpailu Riihimäen Jäätaiturit 2024 Riihimäki/FIN |
Tulokkaat, Mupi Elementti |
Musim 2023/2024
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2024 | Lahti Synchro 2024 Lahti/FIN |
Tulokkaat, Mupi R1 | 9 | 38.74 |
Free Skating 9 (38.74)
|
| 17–18.02.2024 | Tiksi Ice Club 2024 VANTAA/FIN |
Tulokkaat, Mupi R2 | 3 | 43.17 |
Free Skating 3 (43.17)
|
| 20–21.01.2024 | ML 2 kans tulokkaat aikuiset Noviisit L1 ja L2 Kerava / KeMu/FIN |
Lohko 1 Tulokkaat, Mupi | 9 | 36.22 |
Free Skating 9 (36.22)
|
| 19.01.2024 | Kaakko, Häme & Itä Aluemestaruuskilpailu 2025 Kouvola //FIN |
Tulokkaat, Mupi | 6 | 37.10 |
Free Skating 6 (37.10)
|
| 03.12.2023 | Uplakers Synchro 2023 Kangasala / UpTL/FIN |
Tulokkaat, Mupi | 6 | 36.85 |
Free Skating 6 (36.85)
|
| 25.11.2023 | Pikkujoulukilpailut 2023 Vantaa/FIN |
Tulokkaat, Mupi |
Musim 2022/2023
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2023 | ML Tulokkaat Aikuiset Noviisit ja Juniorit Turku / Kaari/FIN |
Tulokkaat R2 | 6 | 42.75 |
Free Skating 6 (42.75)
|
| 11–12.02.2023 | Tiksi Ice Club 2023 VANTAA/FIN |
Tulokkaat | 14 | 40.86 |
Free Skating 14 (40.86)
|
| 21.01.2023 | Diamonds On Ice Jyväskylä/FIN |
Tulokkaat | 6 | 45.59 |
Free Skating 6 (45.59)
|
| 14.01.2023 | AIKUISET, NOVIISIT, TULOKKAAT L1 LK2 VANTAA/FIN |
Tulokkaat | 13 | 32.52 |
Free Skating 13 (32.52)
|
Musim 2021/2022
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.03.2022 | ML AIK,NOV,TUL,JUN 21-22 päätöskilpailu FIN |
Tulokkaat Kilp.ulkop | 1 | 46.26 |
Free Skating 1 (46.26)
|
| 05.02.2022 | Tiksi IceClub 2022 FIN |
Tulokkaat, Mupi | 6 | 41.08 |
Free Skating 6 (41.08)
|