Anna TROCHET Access
Kemajuan skor
Peta unsur ⓘ
Rekod Peribadi Terbaik
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| Sport De Masse Iiib Women | Jumlah | 53.76 | Championnats vaudois 2026, Leysin (Leysin/SUI) | 2025/2026 |
Rekod peribadi terbaik dari kategori sebelumnya
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| 2 Test Skate Arp Novice U13 Girls Pc | Jumlah | 24.09 | Coupe de Lausanne 2022 (Lausanne/SUI) | 2022/2023 |
| Adv. Novice U16 Girls | Program Pendek | 26.86 | 20. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) | 2024/2025 |
| Adv. Novice U16 Girls | Skating Bebas | 51.84 | 20. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) | 2024/2025 |
| Adv. Novice U16 Girls | Jumlah | 78.70 | 20. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Girls | Program Pendek | 26.55 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) | 2024/2025 |
| Advanced Novice Girls | Skating Bebas | 51.99 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice Girls | Jumlah | 78.21 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) | 2024/2025 |
| Advanced Novice U15 Girls | Program Pendek | 28.09 | Trophée Romand 2024 (Chaux-de-Fonds/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U15 Girls | Skating Bebas | 50.80 | PilatusCup 2023 / 2024 (Luzern/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U15 Girls | Jumlah | 77.17 | Trophée Romand 2024 (Chaux-de-Fonds/SUI) | 2023/2024 |
| Advanced Novice U16 Girls | Program Pendek | 29.57 | Dreitannen-Cup 25 (Olten/SUI) | 2025/2026 |
| Advanced Novice U16 Girls | Skating Bebas | 53.35 | Coupe du Rhône 2024, Monthey (Monthey/SUI) | 2024/2025 |
| Advanced Novice U16 Girls | Jumlah | 81.37 | Coupe du Rhône 2024, Monthey (Monthey/SUI) | 2024/2025 |
| Avenir Arp Girls | Skating Bebas | 26.89 | Championnats Romands 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Avenirs Girls | Jumlah | 27.21 | 24. Int. Ice-Trophy (SUI) | 2019/2020 |
| Benjamins Girls | Skating Bebas | 21.66 | Coupe du Rhône 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Bronze | Jumlah | 28.12 | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Espoirs U13 Girls | Program Pendek | 25.68 | Coupe du Rhône 2022 (Monthey/SUI) | 2022/2023 |
| Espoirs U13 Girls | Skating Bebas | 43.69 | Coupe du Rhône 2022 (Monthey/SUI) | 2022/2023 |
| Espoirs U13 Girls | Jumlah | 69.37 | Coupe du Rhône 2022 (Monthey/SUI) | 2022/2023 |
| Espoirs/Jugend Girls | Program Pendek | 26.09 | Trophée Romand 2022, Lausanne (Lausanne/SUI) | 2022/2023 |
| Espoirs/Jugend Girls | Skating Bebas | 38.71 | Trophée Romand 2022, Lausanne (Lausanne/SUI) | 2022/2023 |
| Espoirs/Jugend Girls | Jumlah | 64.80 | Trophée Romand 2022, Lausanne (Lausanne/SUI) | 2022/2023 |
| Jugend U13 Girls | Program Pendek | 24.55 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) | 2022/2023 |
| Jugend U13 Girls | Skating Bebas | 41.04 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) | 2022/2023 |
| Jugend U13 Girls | Jumlah | 65.09 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) | 2022/2023 |
| Lra Cat. 7a | Jumlah | 26.44 | CR Annecy (FRA) | 2018/2019 |
| Mini Girls | Program Pendek | 23.68 | 27ème Coupe d'Erguël 2021, Saint-Imier (SUI) | 2021/2022 |
| Mini Girls | Skating Bebas | 39.47 | 13ème Trophée romand, Lausanne (SUI) | 2021/2022 |
| Mini U12 Girls | Program Pendek | 23.45 | Dreitannen-Cup 2021 (SUI) | 2021/2022 |
| Mini U12 Girls | Skating Bebas | 42.74 | 17. Eulach-Cup (SUI) | 2021/2022 |
| Mini U12 Girls | Jumlah | 65.63 | 17. Eulach-Cup (SUI) | 2021/2022 |
| Mini-Poussins Arp | Skating Bebas | 15.74 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini-Poussins Girls | Skating Bebas | 14.98 | Championnats romands 2018, Sion (SUI) | 2017/2018 |
| Minis Girls | Jumlah | 22.51 | Coupe de Lausanne 2021 - Test Skate romand (SUI) | 2021/2022 |
| Minis U12 | Program Pendek | 22.16 | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Minis U12 | Skating Bebas | 39.97 | 56ème Championnat romand (SUI) | 2021/2022 |
| Speranze U13 Girls | Program Pendek | 23.82 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Speranze U13 Girls | Skating Bebas | 39.46 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Speranze U13 Girls | Jumlah | 63.28 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) | 2022/2023 |
| Test Skate Advanced Novice Girls Pl | Jumlah | 48.71 | Coupe de Lausanne 2023 (Lausanne/SUI) | 2023/2024 |
| Test Skate Advanced Novice Girls Short | Jumlah | 27.41 | Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI) | 2024/2025 |
Skor Terbaik 2025/2026
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice U16 Girls | Program Pendek | 29.57 | Dreitannen-Cup 25 (Olten/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Skating Bebas | 51.43 | 21. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Jumlah | 79.74 | Trophée romand 2026, Meyrin (Meyrin/SUI) |
| Sport De Masse Iiib Women | Skating Bebas | 53.76 | Championnats vaudois 2026, Leysin (Leysin/SUI) |
| Sport De Masse Iiib Women | Jumlah | 53.76 | Championnats vaudois 2026, Leysin (Leysin/SUI) |
Skor terbaik dari musim-musim sebelumnya
Skor Terbaik 2024/2025
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Adv. Novice U16 Girls | Program Pendek | 26.86 | 20. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Adv. Novice U16 Girls | Skating Bebas | 51.84 | 20. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Adv. Novice U16 Girls | Jumlah | 78.70 | 20. Eulach-Cup (Winterthur/SUI) |
| Advanced Novice Girls | Program Pendek | 26.55 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) |
| Advanced Novice Girls | Skating Bebas | 51.66 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) |
| Advanced Novice Girls | Jumlah | 78.21 | Open ARP & Championnats romands 2025 (Champéry/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Program Pendek | 28.02 | Coupe du Rhône 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Skating Bebas | 53.35 | Coupe du Rhône 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Advanced Novice U16 Girls | Jumlah | 81.37 | Coupe du Rhône 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Test Skate Advanced Novice Girls Short | Program Pendek | 27.41 | Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI) |
| Test Skate Advanced Novice Girls Short | Jumlah | 27.41 | Coupe de Lausanne 2024 (Lausanne/SUI) |
Skor Terbaik 2023/2024
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Program Pendek | 24.27 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Advanced Novice Girls | Skating Bebas | 51.99 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Advanced Novice Girls | Jumlah | 76.26 | Championnat romand 2024, Monthey (Monthey/SUI) |
| Advanced Novice U15 Girls | Program Pendek | 28.09 | Trophée Romand 2024 (Chaux-de-Fonds/SUI) |
| Advanced Novice U15 Girls | Skating Bebas | 50.80 | PilatusCup 2023 / 2024 (Luzern/SUI) |
| Advanced Novice U15 Girls | Jumlah | 77.17 | Trophée Romand 2024 (Chaux-de-Fonds/SUI) |
| Test Skate Advanced Novice Girls Pl | Skating Bebas | 48.71 | Coupe de Lausanne 2023 (Lausanne/SUI) |
| Test Skate Advanced Novice Girls Pl | Jumlah | 48.71 | Coupe de Lausanne 2023 (Lausanne/SUI) |
Skor Terbaik 2022/2023
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| 2 Test Skate Arp Novice U13 Girls Pc | Program Pendek | 24.09 | Coupe de Lausanne 2022 (Lausanne/SUI) |
| 2 Test Skate Arp Novice U13 Girls Pc | Jumlah | 24.09 | Coupe de Lausanne 2022 (Lausanne/SUI) |
| Espoirs U13 Girls | Program Pendek | 25.68 | Coupe du Rhône 2022 (Monthey/SUI) |
| Espoirs U13 Girls | Skating Bebas | 43.69 | Coupe du Rhône 2022 (Monthey/SUI) |
| Espoirs U13 Girls | Jumlah | 69.37 | Coupe du Rhône 2022 (Monthey/SUI) |
| Espoirs/Jugend Girls | Program Pendek | 26.09 | Trophée Romand 2022, Lausanne (Lausanne/SUI) |
| Espoirs/Jugend Girls | Skating Bebas | 38.71 | Trophée Romand 2022, Lausanne (Lausanne/SUI) |
| Espoirs/Jugend Girls | Jumlah | 64.80 | Trophée Romand 2022, Lausanne (Lausanne/SUI) |
| Jugend U13 Girls | Program Pendek | 24.55 | Dreitannen-Cup (Olten/SUI) |
| Jugend U13 Girls | Skating Bebas | 41.04 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) |
| Jugend U13 Girls | Jumlah | 65.09 | PilatusCup23 (Luzern/SUI) |
| Speranze U13 Girls | Program Pendek | 23.82 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
| Speranze U13 Girls | Skating Bebas | 39.46 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
| Speranze U13 Girls | Jumlah | 63.28 | CS Speranze e Mini (Bellinzona/SUI) |
Skor Terbaik 2021/2022
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Mini Girls | Program Pendek | 23.68 | 27ème Coupe d'Erguël 2021, Saint-Imier (SUI) |
| Mini Girls | Skating Bebas | 39.47 | 13ème Trophée romand, Lausanne (SUI) |
| Mini U12 Girls | Program Pendek | 23.45 | Dreitannen-Cup 2021 (SUI) |
| Mini U12 Girls | Skating Bebas | 42.74 | 17. Eulach-Cup (SUI) |
| Mini U12 Girls | Jumlah | 65.63 | 17. Eulach-Cup (SUI) |
| Minis Girls | Program Pendek | 22.51 | Coupe de Lausanne 2021 - Test Skate romand (SUI) |
| Minis Girls | Jumlah | 22.51 | Coupe de Lausanne 2021 - Test Skate romand (SUI) |
| Minis U12 | Program Pendek | 22.16 | 56ème Championnat romand (SUI) |
| Minis U12 | Skating Bebas | 39.97 | 56ème Championnat romand (SUI) |
Skor Terbaik 2019/2020
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Avenir Arp Girls | Skating Bebas | 26.89 | Championnats Romands 2019 (SUI) |
| Avenirs Girls | Skating Bebas | 27.25 | 5ème Coupe de Lausanne-Capitale Olympique (SUI) |
| Avenirs Girls | Jumlah | 27.21 | 24. Int. Ice-Trophy (SUI) |
| Bronze | Skating Bebas | 28.12 | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) |
| Bronze | Jumlah | 28.12 | Ticino Cup BancaStato 2019 (SUI) |
Skor Terbaik 2018/2019
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Benjamins Girls | Skating Bebas | 21.66 | Coupe du Rhône 2019 (SUI) |
| Lra Cat. 7a | Skating Bebas | 26.44 | CR Annecy (FRA) |
| Lra Cat. 7a | Jumlah | 26.44 | CR Annecy (FRA) |
Skor Terbaik 2017/2018
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Mini-Poussins Arp | Skating Bebas | 15.74 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) |
| Mini-Poussins Girls | Skating Bebas | 14.98 | Championnats romands 2018, Sion (SUI) |
Musim 2025/2026
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 28–29.03.2026 | Championnats vaudois 2026, Leysin Leysin/SUI |
Sport De Masse Iiib Women | 8 | 53.76 |
Free Skating 8 (53.76)
|
| 30.01–01.02.2026 | Trophée romand 2026, Meyrin Meyrin/SUI |
Advanced Novice U16 Girls | 7 | 79.74 |
Short Program 8 (29.40) Free Skating 7 (50.34)
|
| 05–07.12.2025 | PilatusCup25 Luzern/SUI |
Advanced Novice U16 Girls | 15 | 74.43 |
Short Program 16 (25.97) Free Skating 14 (48.46)
|
| 07–09.11.2025 | 21. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Advanced Novice U16 Girls | 9 | 78.83 |
Short Program 8 (27.40) Free Skating 9 (51.43)
|
| 18–21.09.2025 | Dreitannen-Cup 25 Olten/SUI |
Advanced Novice U16 Girls | 9 | 78.75 |
Short Program 8 (29.57) Free Skating 9 (49.18)
|
Keputusan dari musim-musim sebelumnya
Musim Unknown season
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 2ème Open ARP & 60ème Championnat romand, Brig Brig/SUI |
Advanced Novice U16 Girls | 7 | 79.32 |
Short Program 6 (28.90) Free Skating 8 (50.42)
|
Musim 2024/2025
Musim 2023/2024
Musim 2022/2023
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 17–19.02.2023 | CS Speranze e Mini Nat. 20 Bellinzona/SUI |
Speranze U13 Girls | 20 | 63.28 |
Short Program 19 (23.82) Free Skating 21 (39.46)
|
| 13–15.01.2023 | PilatusCup23 Luzern/SUI |
Jugend U13 Girls | 13 | 65.09 |
Short Program 12 (24.05) Free Skating 14 (41.04)
|
| 02–04.12.2022 | Coupe du Rhône 2022 Monthey/SUI |
Espoirs U13 Girls | 2 | 69.37 |
Short Program 2 (25.68) Free Skating 3 (43.69)
|
| 11–13.11.2022 | 18. Eulach-Cup Winterthur/SUI |
Jugend U13 Girls | 19 | 58.42 |
Short Program 23 (20.65) Free Skating 19 (37.77)
|
| 14–16.10.2022 | Trophée Romand 2022, Lausanne Lausanne/SUI |
Espoirs/Jugend Girls | 3 | 64.80 |
Short Program 3 (26.09) Free Skating 4 (38.71)
|
| 23–25.09.2022 | Dreitannen-Cup Olten/SUI |
Jugend U13 Girls | 12 | 62.77 |
Short Program 10 (24.55) Free Skating 12 (38.22)
|
| 16–18.09.2022 | Coupe de Lausanne 2022 Lausanne/SUI |
2 Test Skate Arp Novice U13 Girls Pc | 1 | 24.09 |
Short Program 1 (24.09)
|
Musim 2021/2022
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–20.02.2022 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend 2022 Nat. 33 SUI |
Mini Girls U12 | 33 | 59.33 |
Short Program 30 (22.78) Free Skating 32 (36.55)
|
| 27–30.01.2022 | 56ème Championnat romand SUI |
Minis U12 |
Free Skating 28 (39.97) Short Program 30 (22.16)
|
||
| 03–05.12.2021 | 27ème Coupe d'Erguël 2021, Saint-Imier SUI |
Mini Girls |
Short Program 9 (23.68) Free Skating 13 (38.06)
|
||
| 12–14.11.2021 | 17. Eulach-Cup SUI |
Mini U12 Girls | 11 | 65.63 |
Short Program 14 (22.89) Free Skating 10 (42.74)
|
| 15–17.10.2021 | 13ème Trophée romand, Lausanne SUI |
Mini Girls |
Free Skating 9 (39.47) Short Program 22 (18.56)
|
||
| 23–26.09.2021 | Dreitannen-Cup 2021 SUI |
Mini U12 Girls | 19 | 63.38 |
Short Program 18 (23.45) Free Skating 18 (39.93)
|
| 19.09.2021 | Coupe de Lausanne 2021 - Test Skate romand SUI |
Minis Girls | 2 | 22.51 |
Short Program 2 (22.51)
|
Musim 2019/2020
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–23.02.2020 | 24. Int. Ice-Trophy SUI |
Avenirs Girls | 4 | 27.21 |
Free Skating 4 (27.21)
|
| 19–22.12.2019 | Championnats Romands 2019 SUI |
Avenir Arp Girls |
Free Skating 2 (26.89)
|
||
| 04–06.10.2019 | Ticino Cup BancaStato 2019 SUI |
Bronze | 3 | 28.12 |
Free Skating 3 (28.12)
|
| 14–15.09.2019 | 5ème Coupe de Lausanne-Capitale Olympique SUI |
Avenirs Girls |
Free Skating 1 (27.25)
|
Musim 2018/2019
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 27–28.04.2019 | CR Annecy FRA |
Lra Cat. 7a | 1 | 26.44 |
Free Skating 1 (26.44)
|
| 30.11–02.12.2018 | Coupe du Rhône 2019 SUI |
Benjamins Girls |
Free Skating 1 (21.66)
|
Musim 2017/2018
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.12.2017 | Coupe d'Erguël 2017 SUI |
Mini-Poussins Arp |
Free Skating 2 (15.74)
|
||
| 10–12.11.2017 | Championnats romands 2018, Sion SUI |
Mini-Poussins Girls |
Free Skating 1 (14.98)
|