Antonia MARKOVA tidak aktif Access
Kemajuan skor
Peta unsur ⓘ
Rekod Peribadi Terbaik
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| Speranze U13 | Program Pendek | 20.40 | LUGANO CUP 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Speranze U13 | Skating Bebas | 33.32 | LUGANO CUP 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Speranze U13 | Jumlah | 53.72 | LUGANO CUP 2019 (SUI) | 2019/2020 |
Rekod peribadi terbaik dari kategori sebelumnya
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| Bronze A Girls | Skating Bebas | 22.12 | 24ème Coupe du Rhône, Sierre (SUI) | 2016/2017 |
| Cadet A2 Girls | Jumlah | 21.25 | 31. Säntiscup 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Cadet Girls Younger | Jumlah | 27.02 | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Da Bs Bronze Younger | Jumlah | 26.08 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Futurum | Jumlah | 13.70 | 30. Internationaler Säntiscup (SUI) | 2014/2015 |
| Inter-Bronze Girls Younger | Jumlah | 21.87 | Kolin Trophy 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Interbronce Girls Younger | Jumlah | 20.25 | Eulachcup 2015 (SUI) | 2015/2016 |
| Jugend B1 Girls | Jumlah | 24.31 | Montalin Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Jugend Girls | Program Pendek | 21.50 | Dreitannen-Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend Girls | Skating Bebas | 34.19 | Dreitannen-Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Jugend Girls | Jumlah | 55.69 | Dreitannen-Cup 2019 (SUI) | 2019/2020 |
| Mini | Program Pendek | 18.04 | TICINO CUP 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini | Skating Bebas | 25.54 | TICINO CUP 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini | Jumlah | 43.58 | TICINO CUP 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini Sev | Program Pendek | 21.89 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini Sev | Skating Bebas | 37.83 | 33. internationaler Säntiscup (SUI) | 2017/2018 |
| Mini Sev | Jumlah | 54.09 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini Sev Girls | Program Pendek | 19.79 | Pilatus Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini Sev Girls | Skating Bebas | 38.00 | Pilatus Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini Sev Girls | Jumlah | 57.79 | Pilatus Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini Sev Women | Program Pendek | 18.91 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Sev Women | Skating Bebas | 34.20 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Sev Women | Jumlah | 53.11 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 | Program Pendek | 23.58 | LUGANO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 | Skating Bebas | 33.44 | LUGANO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 | Jumlah | 57.02 | LUGANO CUP 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Sev Girls | Program Pendek | 18.95 | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Sev Girls | Skating Bebas | 32.27 | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Mini U12 Sev Girls | Jumlah | 51.22 | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Women | Program Pendek | 22.78 | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Women | Skating Bebas | 35.83 | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Mini Women | Jumlah | 58.61 | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Minis | Program Pendek | 21.50 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Minis | Skating Bebas | 35.50 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Minis Girls | Program Pendek | 20.80 | Coupe du Rhône 2019 (SUI) | 2018/2019 |
| Minis Girls | Skating Bebas | 37.66 | Championnats romands 2018, Sion (SUI) | 2017/2018 |
| Sev Mini Girls | Jumlah | 18.37 | Pilatus Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Women Mini U12 | Program Pendek | 21.89 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Sev Women Mini U12 | Skating Bebas | 40.13 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Sev Women Mini U12 | Jumlah | 62.02 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
Skor terbaik dari musim-musim sebelumnya
Skor Terbaik 2019/2020
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Jugend Girls | Program Pendek | 21.50 | Dreitannen-Cup 2019 (SUI) |
| Jugend Girls | Skating Bebas | 34.19 | Dreitannen-Cup 2019 (SUI) |
| Jugend Girls | Jumlah | 55.69 | Dreitannen-Cup 2019 (SUI) |
| Speranze U13 | Program Pendek | 20.40 | LUGANO CUP 2019 (SUI) |
| Speranze U13 | Skating Bebas | 33.32 | LUGANO CUP 2019 (SUI) |
| Speranze U13 | Jumlah | 53.72 | LUGANO CUP 2019 (SUI) |
Skor Terbaik 2018/2019
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Mini Sev Women | Program Pendek | 18.91 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) |
| Mini Sev Women | Skating Bebas | 34.20 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) |
| Mini Sev Women | Jumlah | 53.11 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 (SUI) |
| Mini U12 | Program Pendek | 23.58 | LUGANO CUP 2018 (SUI) |
| Mini U12 | Skating Bebas | 33.44 | LUGANO CUP 2018 (SUI) |
| Mini U12 | Jumlah | 57.02 | LUGANO CUP 2018 (SUI) |
| Mini U12 Sev Girls | Program Pendek | 18.95 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Mini U12 Sev Girls | Skating Bebas | 32.27 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Mini U12 Sev Girls | Jumlah | 51.22 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Mini Women | Program Pendek | 22.78 | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Mini Women | Skating Bebas | 35.83 | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Mini Women | Jumlah | 58.61 | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Minis Girls | Program Pendek | 20.80 | Coupe du Rhône 2019 (SUI) |
| Minis Girls | Skating Bebas | 33.00 | Coupe du Rhône 2019 (SUI) |
| Sev Mini Girls | Program Pendek | 18.37 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mini Girls | Jumlah | 18.37 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
Skor Terbaik 2017/2018
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Mini | Program Pendek | 18.04 | TICINO CUP 2017 (SUI) |
| Mini | Skating Bebas | 25.54 | TICINO CUP 2017 (SUI) |
| Mini | Jumlah | 43.58 | TICINO CUP 2017 (SUI) |
| Mini Sev | Program Pendek | 21.89 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) |
| Mini Sev | Skating Bebas | 37.83 | 33. internationaler Säntiscup (SUI) |
| Mini Sev | Jumlah | 54.09 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) |
| Mini Sev Girls | Program Pendek | 19.79 | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
| Mini Sev Girls | Skating Bebas | 38.00 | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
| Mini Sev Girls | Jumlah | 57.79 | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
| Minis | Program Pendek | 21.50 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) |
| Minis | Skating Bebas | 35.50 | Coupe d'Erguël 2017 (SUI) |
| Minis Girls | Program Pendek | 18.61 | Championnats romands 2018, Sion (SUI) |
| Minis Girls | Skating Bebas | 37.66 | Championnats romands 2018, Sion (SUI) |
| Sev Women Mini U12 | Program Pendek | 21.89 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
| Sev Women Mini U12 | Skating Bebas | 40.13 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
| Sev Women Mini U12 | Jumlah | 62.02 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
Skor Terbaik 2016/2017
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Bronze A Girls | Skating Bebas | 22.12 | 24ème Coupe du Rhône, Sierre (SUI) |
| Cadet Girls Younger | Skating Bebas | 27.02 | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) |
| Cadet Girls Younger | Jumlah | 27.02 | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) |
| Da Bs Bronze Younger | Skating Bebas | 26.08 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
| Da Bs Bronze Younger | Jumlah | 26.08 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
| Jugend B1 Girls | Skating Bebas | 24.31 | Montalin Cup 2016 (SUI) |
| Jugend B1 Girls | Jumlah | 24.31 | Montalin Cup 2016 (SUI) |
Skor Terbaik 2015/2016
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Cadet A2 Girls | Skating Bebas | 21.25 | 31. Säntiscup 2016 (SUI) |
| Cadet A2 Girls | Jumlah | 21.25 | 31. Säntiscup 2016 (SUI) |
| Inter-Bronze Girls Younger | Skating Bebas | 21.87 | Kolin Trophy 2016 (SUI) |
| Inter-Bronze Girls Younger | Jumlah | 21.87 | Kolin Trophy 2016 (SUI) |
| Interbronce Girls Younger | Skating Bebas | 20.25 | Eulachcup 2015 (SUI) |
| Interbronce Girls Younger | Jumlah | 20.25 | Eulachcup 2015 (SUI) |
Skor Terbaik 2014/2015
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Futurum | Skating Bebas | 13.70 | 30. Internationaler Säntiscup (SUI) |
| Futurum | Jumlah | 13.70 | 30. Internationaler Säntiscup (SUI) |
Keputusan dari musim-musim sebelumnya
Musim 2019/2020
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 19–20.10.2019 | LUGANO CUP 2019 SUI |
Speranze U13 | 18 | 53.72 |
Short Program 15 (20.40) Free Skating 19 (33.32)
|
| 20–22.09.2019 | Dreitannen-Cup 2019 SUI |
Jugend Girls | 18 | 55.69 |
Short Program 15 (21.50) Free Skating 19 (34.19)
|
Musim 2018/2019
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–09.12.2018 | Pilatus Cup 2018 SUI |
Sev Mini Girls | 49 | 18.37 |
Short Program 46 (18.37)
|
| 30.11–02.12.2018 | Coupe du Rhône 2019 SUI |
Minis Girls |
Short Program 15 (20.80) Free Skating 14 (33.00)
|
||
| 23–25.11.2018 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2018/2019 SUI |
Mini Sev Women | 26 | 53.11 |
Short Program 26 (18.91) Free Skating 26 (34.20)
|
| 09–11.11.2018 | 15. Eulach-Cup SUI |
Mini U12 Sev Girls | 38 | 51.22 |
Short Program 38 (18.95) Free Skating 41 (32.27)
|
| 20–21.10.2018 | LUGANO CUP 2018 SUI |
Mini U12 | 19 | 57.02 |
Short Program resega 15 (23.58) Free Skating reseghina 22 (33.44)
|
| 21–23.09.2018 | Dreitannencup 2018 SUI |
Mini Women | 24 | 58.61 |
Short Program 19 (22.78) Free Skating 24 (35.83)
|
Musim 2017/2018
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–08.04.2018 | 33. internationaler Säntiscup SUI |
Mini Sev | 5 | 37.83 |
Free Skating 5 (37.83)
|
| 08–10.12.2017 | Coupe d'Erguël 2017 SUI |
Minis |
Free Skating 12 (35.50) Short Program 14 (21.50)
|
||
| 01–03.12.2017 | Pilatus Cup 2017 SUI |
Mini Sev Girls | 34 | 57.79 |
Short Program 38 (19.79) Free Skating 29 (38.00)
|
| 24–26.11.2017 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 SUI |
Mini Sev | 14 | 54.09 |
Short Program 11 (21.89) Free Skating 16 (32.20)
|
| 16–19.11.2017 | 21. Zueri Leu Cup 2017 SUI |
Sev Women Mini U12 | 15 | 62.02 |
Short Program 21 (21.89) Free Skating 13 (40.13)
|
| 10–12.11.2017 | Championnats romands 2018, Sion SUI |
Minis Girls |
Short Program 21 (18.61) Free Skating 13 (37.66)
|
||
| 27–29.10.2017 | Montalin Cup 2017 SUI |
Mini Sev | |||
| 07–08.10.2017 | TICINO CUP 2017 SUI |
Mini | 23 | 43.58 |
Short Program 23 (18.04) Free Skating 22 (25.54)
|
Musim 2016/2017
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–11.12.2016 | 27. Flimser Trophy 2016 SUI |
Cadet Girls Younger | 6 | 27.02 |
Free Skating 6 (27.02)
|
| 02–04.12.2016 | 24ème Coupe du Rhône, Sierre SUI |
Bronze A Girls |
Free Skating 5 (22.12)
|
||
| 17–20.11.2016 | 20. Zueri Leu Cup 2016 SUI |
Da Bs Bronze Younger | 4 | 26.08 |
Free Skating 4 (26.08)
|
| 21–23.10.2016 | Montalin Cup 2016 SUI |
Jugend B1 Girls | 5 | 24.31 |
Free Skating 5 (24.31)
|
Musim 2015/2016
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.04.2016 | 31. Säntiscup 2016 SUI |
Cadet A2 Girls | 6 | 21.25 |
Free Skating 6 (21.25)
|
| 15–17.01.2016 | Kolin Trophy 2016 SUI |
Inter-Bronze Girls Younger | 6 | 21.87 |
Free Skating 6 (21.87)
|
| 05–07.11.2015 | Eulachcup 2015 SUI |
Interbronce Girls Younger | 7 | 20.25 |
Free Skating 7 (20.25)
|
Musim 2014/2015
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–06.04.2015 | 30. Internationaler Säntiscup SUI |
Futurum | 3 | 13.70 |
Free Skating 3 (13.70)
|