Celina MRINSKI tidak aktif Access
Kemajuan skor
Peta unsur ⓘ
Rekod Peribadi Terbaik
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Program Pendek | 20.46 | Eisemann-Pokal 2019 (GER) | 2019/2020 |
| Advanced Novice Girls | Skating Bebas | 33.22 | Eisemann-Pokal 2019 (GER) | 2019/2020 |
| Advanced Novice Girls | Jumlah | 53.68 | Eisemann-Pokal 2019 (GER) | 2019/2020 |
Rekod peribadi terbaik dari kategori sebelumnya
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| 7 Anfänger | Jumlah | 24.98 | Iller-Cup 2017 (GER) | 2016/2017 |
| 7-2 Anfänger | Jumlah | 28.06 | Hermann-Kist-Pokal (GER) | 2017/2018 |
| Altersklasse 6/7 Girls | Jumlah | 16.77 | Ina Bauer - Pokal 2016 (GER) | 2015/2016 |
| Anfänger Girls Jg. 2006-2007 | Jumlah | 22.64 | EBW-Nachwuchswettbewerb (GER) | 2016/2017 |
| Anfänger Girls Jg. 2007 | Jumlah | 24.85 | Baden-Würt. Nachwuchsmeisterschaften 2017 (GER) | 2016/2017 |
| Anfänger Girls Jg. 2007-2009 | Jumlah | 26.51 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2018 (GER) | 2017/2018 |
| Anfänger Women Ak 8/9 | Jumlah | 24.85 | Joachim Edel Pokal 2015 (GER) | 2015/2016 |
| Debs Girls | Jumlah | 26.47 | Heiko-Fischer Trophy 2018 (GER) | 2017/2018 |
| Nachwuchs Girls | Program Pendek | 16.90 | Westfalen Cup 2019 (GER) | 2019/2020 |
| Nachwuchs Girls | Skating Bebas | 31.26 | Westfalen Cup 2019 (GER) | 2019/2020 |
| Nachwuchs Girls | Jumlah | 48.16 | Westfalen Cup 2019 (GER) | 2019/2020 |
| Neulinge A | Program Pendek | 16.95 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2018 (GER) | 2018/2019 |
| Neulinge A | Skating Bebas | 34.46 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2018 (GER) | 2018/2019 |
| Neulinge A | Jumlah | 51.41 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2018 (GER) | 2018/2019 |
| Neulinge Girls | Program Pendek | 14.10 | Eisemann-Pokal 2018 (GER) | 2018/2019 |
| Neulinge Girls | Skating Bebas | 26.84 | Eisemann-Pokal 2018 (GER) | 2018/2019 |
| Neulinge Girls | Jumlah | 40.94 | Eisemann-Pokal 2018 (GER) | 2018/2019 |
Skor terbaik dari musim-musim sebelumnya
Skor Terbaik 2019/2020
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Program Pendek | 20.46 | Eisemann-Pokal 2019 (GER) |
| Advanced Novice Girls | Skating Bebas | 33.22 | Eisemann-Pokal 2019 (GER) |
| Advanced Novice Girls | Jumlah | 53.68 | Eisemann-Pokal 2019 (GER) |
| Nachwuchs Girls | Program Pendek | 16.90 | Westfalen Cup 2019 (GER) |
| Nachwuchs Girls | Skating Bebas | 31.26 | Westfalen Cup 2019 (GER) |
| Nachwuchs Girls | Jumlah | 48.16 | Westfalen Cup 2019 (GER) |
Skor Terbaik 2018/2019
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Neulinge A | Program Pendek | 16.95 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2018 (GER) |
| Neulinge A | Skating Bebas | 34.46 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2018 (GER) |
| Neulinge A | Jumlah | 51.41 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2018 (GER) |
| Neulinge Girls | Program Pendek | 14.10 | Eisemann-Pokal 2018 (GER) |
| Neulinge Girls | Skating Bebas | 26.84 | Eisemann-Pokal 2018 (GER) |
| Neulinge Girls | Jumlah | 40.94 | Eisemann-Pokal 2018 (GER) |
Skor Terbaik 2017/2018
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| 7-2 Anfänger | Skating Bebas | 28.06 | Hermann-Kist-Pokal (GER) |
| 7-2 Anfänger | Jumlah | 28.06 | Hermann-Kist-Pokal (GER) |
| Anfänger Girls Jg. 2007-2009 | Skating Bebas | 26.51 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2018 (GER) |
| Anfänger Girls Jg. 2007-2009 | Jumlah | 26.51 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2018 (GER) |
| Debs Girls | Skating Bebas | 26.47 | Heiko-Fischer Trophy 2018 (GER) |
| Debs Girls | Jumlah | 26.47 | Heiko-Fischer Trophy 2018 (GER) |
Skor Terbaik 2016/2017
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| 7 Anfänger | Skating Bebas | 24.98 | Iller-Cup 2017 (GER) |
| 7 Anfänger | Jumlah | 24.98 | Iller-Cup 2017 (GER) |
| Anfänger Girls Jg. 2006-2007 | Skating Bebas | 22.64 | EBW-Nachwuchswettbewerb (GER) |
| Anfänger Girls Jg. 2006-2007 | Jumlah | 22.64 | EBW-Nachwuchswettbewerb (GER) |
| Anfänger Girls Jg. 2007 | Skating Bebas | 24.85 | Baden-Würt. Nachwuchsmeisterschaften 2017 (GER) |
| Anfänger Girls Jg. 2007 | Jumlah | 24.85 | Baden-Würt. Nachwuchsmeisterschaften 2017 (GER) |
Skor Terbaik 2015/2016
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Altersklasse 6/7 Girls | Skating Bebas | 16.77 | Ina Bauer - Pokal 2016 (GER) |
| Altersklasse 6/7 Girls | Jumlah | 16.77 | Ina Bauer - Pokal 2016 (GER) |
| Anfänger Women Ak 8/9 | Skating Bebas | 24.85 | Joachim Edel Pokal 2015 (GER) |
| Anfänger Women Ak 8/9 | Jumlah | 24.85 | Joachim Edel Pokal 2015 (GER) |
Keputusan dari musim-musim sebelumnya
Musim 2019/2020
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–02.02.2020 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2020 GER |
Advanced Novice Girls | 14 | 49.99 |
Short Program 14 (18.39) Free Skating 14 (31.60)
|
| 16–17.11.2019 | Eisemann-Pokal 2019 GER |
Advanced Novice Girls | 15 | 53.68 |
Short Program 16 (20.46) Free Skating 15 (33.22)
|
| 18–20.10.2019 | Westfalen Cup 2019 GER |
Nachwuchs Girls | 32 | 48.16 |
Short Program 33 (16.90) Free Skating 32 (31.26)
|
Musim 2018/2019
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.02.2019 | Baden-Württembergische Meisterschaften 2019 GER |
Neulinge A Girls | WD | ||
| 01.12.2018 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2018 GER |
Neulinge A | 9 | 51.41 |
Short Program 9 (16.95) Free Skating 9 (34.46)
|
| 17–18.11.2018 | Eisemann-Pokal 2018 GER |
Neulinge Girls | 17 | 40.94 |
Short Program 18 (14.10) Free Skating 16 (26.84)
|
Musim 2017/2018
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.03.2018 | Baden-Württ. Nachwuchsmeisterschaften 2018 GER |
Anfänger Girls Jg. 2007-2009 | 7 | 26.51 |
Free Skating 7 (26.51)
|
| 23–25.02.2018 | Heiko-Fischer Trophy 2018 GER |
Debs Girls | 12 | 26.47 |
Free Skating 12 (26.47)
|
| 17.02.2018 | Hermann-Kist-Pokal GER |
7-2 Anfänger | 1 | 28.06 |
Free Skating 1 (28.06)
|
| 09.12.2017 | EBW-Nachwuchswettbewerb 2017 GER |
Anfänger Girls Jg. 2007-2009 | 10 | 21.15 |
Free Skating 10 (21.15)
|
Musim 2016/2017
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.03.2017 | Iller-Cup 2017 GER |
7 Anfänger | 4 | 24.98 |
Free Skating 4 (24.98)
|
| 04.03.2017 | Baden-Würt. Nachwuchsmeisterschaften 2017 GER |
Anfänger Girls Jg. 2007 | 4 | 24.85 |
Free Skating 4 (24.85)
|
| 10.12.2016 | EBW-Nachwuchswettbewerb GER |
Anfänger Girls Jg. 2006-2007 | 11 | 22.64 |
Free Skating 11 (22.64)
|
Musim 2015/2016
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 13–14.02.2016 | Ina Bauer - Pokal 2016 GER |
Altersklasse 6/7 Girls | 3 | 16.77 |
Free Skating 3 (16.77)
|
| 05–06.12.2015 | Joachim Edel Pokal 2015 GER |
Anfänger Women Ak 8/9 | 7 | 24.85 |
Free Skating 7 (24.85)
|