Céline BAVAUD tidak aktif Access
Kemajuan skor
Peta unsur ⓘ
Rekod Peribadi Terbaik
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| Sev Mixed Age Women | Program Pendek | 24.44 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mixed Age Women | Skating Bebas | 43.85 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Sev Mixed Age Women | Jumlah | 68.29 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
Rekod peribadi terbaik dari kategori sebelumnya
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| Junior | Program Pendek | 33.00 | TROFEO TICINO SWISS CUP 2012 (SUI) | 2012/2013 |
| Junior | Skating Bebas | 63.05 | TROFEO TICINO SWISS CUP 2012 (SUI) | 2012/2013 |
| Junior | Jumlah | 96.05 | TROFEO TICINO SWISS CUP 2012 (SUI) | 2012/2013 |
| Junior Sev Women | Jumlah | 51.23 | 28. Internationaler Säntiscup (SUI) | 2012/2013 |
| Junior Women | Program Pendek | 33.02 | Campionati Svizzeri Juniori e Seniori B 2013 (SUI) | 2012/2013 |
| Junior Women | Skating Bebas | 59.99 | Campionati Svizzeri Juniori e Seniori B 2013 (SUI) | 2012/2013 |
| Junior Women | Jumlah | 93.01 | Campionati Svizzeri Juniori e Seniori B 2013 (SUI) | 2012/2013 |
| Mixed Age Sev Women | Program Pendek | 23.42 | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Mixed Age Sev Women | Skating Bebas | 43.85 | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Mixed Age Sev Women | Jumlah | 67.27 | 15. Eulach-Cup (SUI) | 2018/2019 |
| Mixed Age Swiss Ice Skating Women | Program Pendek | 20.97 | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Mixed Age Swiss Ice Skating Women | Skating Bebas | 43.84 | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Mixed Age Swiss Ice Skating Women | Jumlah | 64.81 | 29. Flimser Trophy (SUI) | 2018/2019 |
| Nachwuchs Sev Girls | Jumlah | 45.68 | 26. Internationalen Säntis - Cup 2011 (SUI) | 2010/2011 |
| Senioren B Sev Women | Program Pendek | 28.69 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Senioren B Sev Women | Skating Bebas | 48.75 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Senioren B Sev Women | Jumlah | 77.44 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Senioren Sev Women | Program Pendek | 26.92 | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Senioren Sev Women | Skating Bebas | 45.40 | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Senioren Sev Women | Jumlah | 72.32 | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Seniors B Women | Program Pendek | 25.70 | Championnats romands 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Seniors B Women | Skating Bebas | 45.81 | Championnats romands 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Junior Women | Program Pendek | 37.07 | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) | 2012/2013 |
| Sev Junior Women | Skating Bebas | 63.60 | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) | 2012/2013 |
| Sev Junior Women | Jumlah | 100.67 | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) | 2012/2013 |
| Sev Senioren Women | Program Pendek | 26.41 | Eulachcup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Senioren Women | Skating Bebas | 45.75 | Eulachcup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Senioren Women | Jumlah | 72.16 | Eulachcup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Women Senioren B | Program Pendek | 20.26 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Sev Women Senioren B | Skating Bebas | 41.20 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Sev Women Senioren B | Jumlah | 61.46 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
Skor terbaik dari musim-musim sebelumnya
Skor Terbaik 2018/2019
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Mixed Age Sev Women | Program Pendek | 23.42 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Mixed Age Sev Women | Skating Bebas | 43.85 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Mixed Age Sev Women | Jumlah | 67.27 | 15. Eulach-Cup (SUI) |
| Mixed Age Swiss Ice Skating Women | Program Pendek | 20.97 | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Mixed Age Swiss Ice Skating Women | Skating Bebas | 43.84 | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Mixed Age Swiss Ice Skating Women | Jumlah | 64.81 | 29. Flimser Trophy (SUI) |
| Sev Mixed Age Women | Program Pendek | 24.44 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mixed Age Women | Skating Bebas | 43.85 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
| Sev Mixed Age Women | Jumlah | 68.29 | 22. Zueri Leu Cup 2018 (SUI) |
Skor Terbaik 2017/2018
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Senioren B Sev Women | Program Pendek | 28.69 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| Senioren B Sev Women | Skating Bebas | 48.75 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| Senioren B Sev Women | Jumlah | 77.44 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| Senioren Sev Women | Program Pendek | 22.72 | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
| Senioren Sev Women | Jumlah | 22.72 | Pilatus Cup 2017 (SUI) |
| Sev Women Senioren B | Program Pendek | 20.26 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
| Sev Women Senioren B | Skating Bebas | 41.20 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
| Sev Women Senioren B | Jumlah | 61.46 | 21. Zueri Leu Cup 2017 (SUI) |
Skor Terbaik 2016/2017
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Senioren Sev Women | Program Pendek | 26.92 | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) |
| Senioren Sev Women | Skating Bebas | 45.40 | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) |
| Senioren Sev Women | Jumlah | 72.32 | 27. Flimser Trophy 2016 (SUI) |
| Seniors B Women | Program Pendek | 25.70 | Championnats romands 2017 (SUI) |
| Seniors B Women | Skating Bebas | 45.81 | Championnats romands 2017 (SUI) |
| Sev Senioren Women | Program Pendek | 26.41 | Eulachcup 2016 (SUI) |
| Sev Senioren Women | Skating Bebas | 45.75 | Eulachcup 2016 (SUI) |
| Sev Senioren Women | Jumlah | 72.16 | Eulachcup 2016 (SUI) |
Skor Terbaik 2012/2013
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Junior | Program Pendek | 33.00 | TROFEO TICINO SWISS CUP 2012 (SUI) |
| Junior | Skating Bebas | 63.05 | TROFEO TICINO SWISS CUP 2012 (SUI) |
| Junior | Jumlah | 96.05 | TROFEO TICINO SWISS CUP 2012 (SUI) |
| Junior Sev Women | Skating Bebas | 51.23 | 28. Internationaler Säntiscup (SUI) |
| Junior Sev Women | Jumlah | 51.23 | 28. Internationaler Säntiscup (SUI) |
| Junior Women | Program Pendek | 33.02 | Campionati Svizzeri Juniori e Seniori B 2013 (SUI) |
| Junior Women | Skating Bebas | 59.99 | Campionati Svizzeri Juniori e Seniori B 2013 (SUI) |
| Junior Women | Jumlah | 93.01 | Campionati Svizzeri Juniori e Seniori B 2013 (SUI) |
| Sev Junior Women | Program Pendek | 37.07 | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) |
| Sev Junior Women | Skating Bebas | 63.60 | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) |
| Sev Junior Women | Jumlah | 100.67 | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) |
Skor Terbaik 2010/2011
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Nachwuchs Sev Girls | Skating Bebas | 45.68 | 26. Internationalen Säntis - Cup 2011 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Girls | Jumlah | 45.68 | 26. Internationalen Säntis - Cup 2011 (SUI) |
Keputusan dari musim-musim sebelumnya
Musim 2018/2019
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–09.12.2018 | Pilatus Cup 2018 SUI |
Sev Mixed Age Women | |||
| 29.11–02.12.2018 | 29. Flimser Trophy SUI |
Mixed Age Swiss Ice Skating Women | 15 | 64.81 |
Short Program 16 (20.97) Free Skating 14 (43.84)
|
| 15–18.11.2018 | 22. Zueri Leu Cup 2018 SUI |
Sev Mixed Age Women | 18 | 68.29 |
Short Program 19 (24.44) Free Skating 17 (43.85)
|
| 09–11.11.2018 | 15. Eulach-Cup SUI |
Mixed Age Sev Women | 25 | 67.27 |
Short Program 27 (23.42) Free Skating 24 (43.85)
|
Musim 2017/2018
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.12.2017 | 28. Flimser Trophy 2017 SUI |
Senioren B Sev Women | 8 | 77.44 |
Short Program 8 (28.69) Free Skating 8 (48.75)
|
| 01–03.12.2017 | Pilatus Cup 2017 SUI |
Senioren Sev Women | 9 | 22.72 |
Short Program 9 (22.72)
|
| 16–19.11.2017 | 21. Zueri Leu Cup 2017 SUI |
Sev Women Senioren B | 9 | 61.46 |
Short Program 9 (20.26) Free Skating 9 (41.20)
|
Musim 2016/2017
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–11.12.2016 | 27. Flimser Trophy 2016 SUI |
Senioren Sev Women | 6 | 72.32 |
Short Program 6 (26.92) Free Skating 8 (45.40)
|
| 17–20.11.2016 | 20. Zueri Leu Cup 2016 SUI |
Sev Senioren B Women | WD | ||
| 11–13.11.2016 | Eulachcup 2016 SUI |
Sev Senioren Women | 12 | 72.16 |
Short Program 11 (26.41) Free Skating 12 (45.75)
|
| 04–06.11.2016 | Championnats romands 2017 SUI |
Seniors B Women |
Free Skating 7 (45.81) Short Program 7 (25.70)
|
Musim 2012/2013
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–07.04.2013 | 28. Internationaler Säntiscup SUI |
Junior Sev Women | 2 | 51.23 |
Free Skating 2 (51.23)
|
| 05–06.01.2013 | Campionati Svizzeri Juniori e Seniori B 2013 Nat. 16 SUI |
Junior Women | 16 | 93.01 |
Short Program 13 (33.02) Free Skating 16 (59.99)
|
| 01–02.12.2012 | TROFEO TICINO SWISS CUP 2012 SUI |
Junior | 4 | 96.05 |
Short Program 6 (33.00) Free Skating 4 (63.05)
|
| 23–25.11.2012 | Züri-Leu-Cup 2012 SUI |
Sev Junior Women | 9 | 100.67 |
Short Program 7 (37.07) Free Skating 8 (63.60)
|
Musim 2010/2011
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.04.2011 | 26. Internationalen Säntis - Cup 2011 SUI |
Nachwuchs Sev Girls | 2 | 45.68 |
Free Skating 2 (45.68)
|