Heta KAUPPINEN Access
Kemajuan skor
Peta unsur ⓘ
Rekod Peribadi Terbaik
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| Debytantti Girls R1 | Jumlah | 44.62 | YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 (Järvenpää/JTL) | 2026/2027 |
Rekod peribadi terbaik dari kategori sebelumnya
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| A-Silmut Girls | Jumlah | 29.26 | YL seniorit, juniorit ja noviisit sekä B-debytantit ja A-silmut, lohko 4 (Oulu //FIN) | 2024/2025 |
| A-Silmut Girls Hf | Jumlah | 31.71 | YL Noviisit BDebytantit ja ASilmut KF HF (Vantaa/FIN) | 2024/2025 |
| B-Silmut Girls | Jumlah | 26.18 | A- ja B-silmut kilpailu (Lahti/FIN) | 2023/2024 |
| Debytant Girls | Jumlah | 40.83 | ISU-kutsukilpailu (Riihimäki/FIN) | 2025/2026 |
| Debytant Girls R1 | Jumlah | 36.28 | YL SM-noviisit ja debytantit, lohko 2 (Vantaa/FIN) | 2025/2026 |
| Debytant Girls R2 | Jumlah | 41.76 | YL SMNov ja Deb Lohko 2 (Kotka / KoTa/FIN) | 2025/2026 |
| Debytant Girls Ryhmä 1 | Jumlah | 34.83 | SM-Noviisien ja Debytanttien 60+60 (Tampere/FIN) | 2025/2026 |
| Debytantti Girls | Jumlah | 38.89 | Aloituskilpailu 2 (Nokia / UpTL/FIN) | 2026/2027 |
| Springs A Girls, Group 2 | Jumlah | 29.85 | Santa Claus 2024 (Tampere/FIN) | 2024/2025 |
Skor Terbaik 2026/2027
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Debytantti Girls | Skating Bebas | 38.89 | Aloituskilpailu 2 (Nokia / UpTL/FIN) |
| Debytantti Girls | Jumlah | 38.89 | Aloituskilpailu 2 (Nokia / UpTL/FIN) |
| Debytantti Girls R1 | Skating Bebas | 44.62 | YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 (Järvenpää/JTL) |
| Debytantti Girls R1 | Jumlah | 44.62 | YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 (Järvenpää/JTL) |
Skor Terbaik 2025/2026
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Debytant Girls | Skating Bebas | 40.83 | ISU-kutsukilpailu (Riihimäki/FIN) |
| Debytant Girls | Jumlah | 40.83 | ISU-kutsukilpailu (Riihimäki/FIN) |
| Debytant Girls R1 | Skating Bebas | 36.28 | YL SM-noviisit ja debytantit, lohko 2 (Vantaa/FIN) |
| Debytant Girls R1 | Jumlah | 36.28 | YL SM-noviisit ja debytantit, lohko 2 (Vantaa/FIN) |
| Debytant Girls R2 | Skating Bebas | 41.76 | YL SMNov ja Deb Lohko 2 (Kotka / KoTa/FIN) |
| Debytant Girls R2 | Jumlah | 41.76 | YL SMNov ja Deb Lohko 2 (Kotka / KoTa/FIN) |
| Debytant Girls Ryhmä 1 | Skating Bebas | 34.83 | SM-Noviisien ja Debytanttien 60+60 (Tampere/FIN) |
| Debytant Girls Ryhmä 1 | Jumlah | 34.83 | SM-Noviisien ja Debytanttien 60+60 (Tampere/FIN) |
Skor terbaik dari musim-musim sebelumnya
Skor Terbaik 2024/2025
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| A-Silmut Girls | Skating Bebas | 29.26 | YL seniorit, juniorit ja noviisit sekä B-debytantit ja A-silmut, lohko 4 (Oulu //FIN) |
| A-Silmut Girls | Jumlah | 29.26 | YL seniorit, juniorit ja noviisit sekä B-debytantit ja A-silmut, lohko 4 (Oulu //FIN) |
| A-Silmut Girls Hf | Skating Bebas | 31.71 | YL Noviisit BDebytantit ja ASilmut KF HF (Vantaa/FIN) |
| A-Silmut Girls Hf | Jumlah | 31.71 | YL Noviisit BDebytantit ja ASilmut KF HF (Vantaa/FIN) |
| Springs A Girls, Group 2 | Skating Bebas | 29.85 | Santa Claus 2024 (Tampere/FIN) |
| Springs A Girls, Group 2 | Jumlah | 29.85 | Santa Claus 2024 (Tampere/FIN) |
Skor Terbaik 2023/2024
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| B-Silmut Girls | Skating Bebas | 26.18 | A- ja B-silmut kilpailu (Lahti/FIN) |
| B-Silmut Girls | Jumlah | 26.18 | A- ja B-silmut kilpailu (Lahti/FIN) |
Musim 2026/2027
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–11.10.2026 | YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 Järvenpää/JTL |
Debytantti Girls R1 | 10 | 44.62 |
Free Skating 10 (44.62)
|
| 12–13.09.2026 | Aloituskilpailu 2 Nokia / UpTL/FIN |
Debytantti Girls | 19 | 38.89 |
Free Skating 19 (38.89)
|
Musim 2025/2026
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.02–01.03.2026 | Wasa Cup 2026 VAASA/FIN |
Debytant Girls | 15 | 39.78 |
Free Skating 15 (39.78)
|
| 31.01–01.02.2026 | EsJt talvipiruetti Espoo/FIN |
Debytant Girls | 21 | 36.40 |
Free Skating 21 (36.40)
|
| 23–25.01.2026 | SM-Noviisien ja Debytanttien 60+60 Tampere/FIN |
Debytant Girls Ryhmä 1 | 28 | 34.83 |
Free Skating 28 (34.83)
|
| 06–07.12.2025 | ISU-kutsukilpailu Riihimäki/FIN |
Debytant Girls | 17 | 40.83 |
Free Skating 17 (40.83)
|
| 15–16.11.2025 | YL SMNov ja Deb Lohko 2 Kotka / KoTa/FIN |
Debytant Girls R2 | 11 | 41.76 |
Free Skating 11 (41.76)
|
| 11–12.10.2025 | YL SM-noviisit ja debytantit, lohko 2 Vantaa/FIN |
Debytant Girls R1 | 30 | 36.28 |
Free Skating 30 (36.28)
|
| 12–14.09.2025 | YL Aloituskilpailu 2 Pori / PoriTa/FIN |
Debytant Girls | 23 | 34.24 |
Free Skating 23 (34.24)
|
Keputusan dari musim-musim sebelumnya
Musim 2024/2025
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 22–23.03.2025 | YL Noviisit BDebytantit ja ASilmut KF HF Vantaa/FIN |
A-Silmut Girls Hf | 8 | 31.71 |
Free Skating 8 (31.71)
|
| 22–23.02.2025 | Wasa Cup 2025 VAASA/FIN |
A-Silmut Girls | 17 | 27.80 |
Free Skating 17 (27.80)
|
| 01–02.02.2025 | Kutsukilpailu Riihimäki/FIN |
A-Silmut Girls | 22 | 28.93 |
Free Skating 22 (28.93)
|
| 18–19.01.2025 | YL seniorit, juniorit ja noviisit sekä B-debytantit ja A-silmut, lohko 4 Oulu //FIN |
A-Silmut Girls | 17 | 29.26 |
Free Skating 17 (29.26)
|
| 29.11–01.12.2024 | Santa Claus 2024 Tampere/FIN |
Springs A Girls, Group 2 | 12 | 29.85 |
Free Skating 12 (29.85)
|
| 26–27.10.2024 | Seniorit, Juniorit, Noviisit, A-silmut L4 Tampere/FIN |
A-Silmut Girls | 12 | 27.87 |
Free Skating 12 (27.87)
|
Musim 2023/2024
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.01.2024 | A- ja B-silmut kilpailu Lahti/FIN |
B-Silmut Girls | 6 | 26.18 |
Free Skating 6 (26.18)
|