Lucie POPKOVA tidak aktif Access
2002-01-12
Kemajuan skor
Peta unsur ⓘ
Rekod Peribadi Terbaik
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Program Pendek | 42.20tidak rasmi | VC Ostravy 2017 (CZE) | 2017/2018 |
| Junior Women | Skating Bebas | 71.62tidak rasmi | VC Ostravy 2017 (CZE) | 2017/2018 |
| Junior Women | Jumlah | 113.82tidak rasmi | VC Ostravy 2017 (CZE) | 2017/2018 |
Rekod peribadi terbaik dari kategori sebelumnya
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| Girls | Program Pendek | 31.96tidak rasmi | VC Ostravy 2015 (CZE) | 2015/2016 |
| Girls | Skating Bebas | 46.99tidak rasmi | VC Breclavi (CZE) | 2015/2016 |
| Girls | Jumlah | 74.71tidak rasmi | VC Breclavi (CZE) | 2015/2016 |
| Younger Girls | Program Pendek | 28.46tidak rasmi | VC Koprivnice (CZE) | 2013/2014 |
| Younger Girls | Skating Bebas | 46.77tidak rasmi | VC Koprivnice (CZE) | 2013/2014 |
| Younger Girls | Jumlah | 75.23tidak rasmi | VC Koprivnice (CZE) | 2013/2014 |
Skor terbaik dari musim-musim sebelumnya
Skor Terbaik 2018/2019
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Program Pendek | 34.89tidak rasmi | VC Icerinku (CZE) |
| Junior Women | Skating Bebas | 63.06tidak rasmi | MCR junioru, PCR senioru (CZE) |
| Junior Women | Jumlah | 93.13tidak rasmi | Orlovska pirueta (CZE) |
Skor Terbaik 2017/2018
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Program Pendek | 42.20tidak rasmi | VC Ostravy 2017 (CZE) |
| Junior Women | Skating Bebas | 71.62tidak rasmi | VC Ostravy 2017 (CZE) |
| Junior Women | Jumlah | 113.82tidak rasmi | VC Ostravy 2017 (CZE) |
Skor Terbaik 2016/2017
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Girls | Program Pendek | 26.05tidak rasmi | VC Noveho Jicina 2016 (CZE) |
| Girls | Skating Bebas | 38.90tidak rasmi | VC Noveho Jicina 2016 (CZE) |
| Girls | Jumlah | 64.95tidak rasmi | VC Noveho Jicina 2016 (CZE) |
| Junior Women | Program Pendek | 37.15tidak rasmi | Orlovska pirueta (CZE) |
| Junior Women | Skating Bebas | 60.00tidak rasmi | VC Ceskeho Tesina 2016 (CZE) |
| Junior Women | Jumlah | 95.16tidak rasmi | VC Ceskeho Tesina 2016 (CZE) |
Skor Terbaik 2015/2016
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Girls | Program Pendek | 31.96tidak rasmi | VC Ostravy 2015 (CZE) |
| Girls | Skating Bebas | 46.99tidak rasmi | VC Breclavi (CZE) |
| Girls | Jumlah | 74.71tidak rasmi | VC Breclavi (CZE) |
Skor Terbaik 2014/2015
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Girls | Program Pendek | 25.25tidak rasmi | VC Ceskeho Tesina (CZE) |
| Girls | Skating Bebas | 44.56tidak rasmi | VC Ceskeho Tesina (CZE) |
| Girls | Jumlah | 69.81tidak rasmi | VC Ceskeho Tesina (CZE) |
Skor Terbaik 2013/2014
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Younger Girls | Program Pendek | 28.46tidak rasmi | VC Koprivnice (CZE) |
| Younger Girls | Skating Bebas | 46.77tidak rasmi | VC Koprivnice (CZE) |
| Younger Girls | Jumlah | 75.23tidak rasmi | VC Koprivnice (CZE) |
Keputusan dari musim-musim sebelumnya
Musim 2018/2019
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–02.02.2019 | MCR junioru, PCR senioru Nat. 10 CZE |
Junior Women | 10 | 91.03 |
Short Program 19 (27.97) Free Skating 6 (63.06)
|
| 19–20.01.2019 | VC Breclavi CZE |
Junior Women | 7 | 88.20 |
Short Program 6 (33.07) Free Skating 11 (55.13)
|
| 23–25.11.2018 | Orlovska pirueta CZE |
Junior Women | 2 | 93.13 |
Short Program 4 (33.56) Free Skating 2 (59.57)
|
| 17–18.11.2018 | VC Icerinku CZE |
Junior Women | 5 | 89.50 |
Short Program 1 (34.89) Free Skating 9 (54.61)
|
Musim 2017/2018
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–10.02.2018 | M CR junioru a TP zactva, P CR senioru 2018 Nat. 7 CZE |
Junior Women | 7 | 94.75 |
Short Program 5 (37.46) Free Skating 11 (57.29)
|
| 27–28.01.2018 | VC Trince CZE |
Junior Women | 4 | 100.61 |
Short Program 4 (35.79) Free Skating 4 (64.82)
|
| 20–02.01.2018 | VC Ceskeho Tesina CZE |
Junior Women | 9 | 93.93 |
Short Program 10 (31.89) Free Skating 7 (62.04)
|
| 02–03.12.2017 | VC USK Praha 2017 CZE |
Junior Women | 11 | 87.02 |
Short Program 11 (31.88) Free Skating 11 (55.14)
|
| 25–26.11.2017 | Orlovska pirueta 2017 CZE |
Junior Women | 5 | 103.12 |
Short Program 7 (35.84) Free Skating 4 (67.28)
|
| 04–05.11.2017 | VC Ostravy 2017 CZE |
Junior Women | 5 | 113.82 |
Short Program 4 (42.20) Free Skating 5 (71.62)
|
| 21–22.10.2017 | VC Koprivnice 2017 CZE |
Junior Women | 15 | 81.03 |
Short Program 5 (32.97) Free Skating 16 (48.06)
|
Musim 2016/2017
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–04.02.2017 | M CR junioru a TP zactva, P CR senioru 2017 Nat. 7 CZE |
Junior Women | 7 | 91.35 |
Short Program 7 (32.98) Free Skating 7 (58.37)
|
| 10–11.12.2016 | VC Koprivnice CZE |
Junior Women | 5 | 94.84 |
Short Program 4 (35.76) Free Skating 5 (59.08)
|
| 26–27.11.2016 | Orlovska pirueta CZE |
Junior Women | 4 | 92.44 |
Short Program 2 (37.15) Free Skating 5 (55.29)
|
| 05–06.11.2016 | VC Ostravy 2016 CZE |
Junior Women | 4 | 92.85 |
Short Program 4 (35.01) Free Skating 4 (57.84)
|
| 29–30.10.2016 | VC Ceskeho Tesina 2016 CZE |
Junior Women | 3 | 95.16 |
Short Program 3 (35.16) Free Skating 3 (60.00)
|
| 15–16.10.2016 | VC Noveho Jicina 2016 CZE |
Girls | 10 | 64.95 |
Short Program 11 (26.05) Free Skating 15 (38.90)
|
| 19–20.08.2016 | Proverky Nat. 8 CZE |
Junior Women | 8 | 78.96 |
Short Program 8 (26.08) Free Skating 7 (52.88)
|
Musim 2015/2016
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–06.03.2016 | MCR Zactva, ml. Zactva a nejml. Zactva Uh. Brod Nat. 7 CZE |
Girls | 7 | 70.28 |
Short Program 7 (28.78) Free Skating 8 (41.50)
|
| 16–17.01.2016 | VC Breclavi CZE |
Girls | 2 | 74.71 |
Short Program 5 (27.72) Free Skating 1 (46.99)
|
| 11–12.12.2015 | VC Koprivnice CZE |
Girls | 2 | 74.62 |
Short Program 5 (30.54) Free Skating 2 (44.08)
|
| 28–29.11.2015 | Orlovská pirueta CZE |
Girls | 8 | 67.83 |
Short Program 10 (27.18) Free Skating 9 (40.65)
|
| 31.10–01.11.2015 | VC Ostravy 2015 CZE |
Girls | 7 | 72.82 |
Short Program 2 (31.96) Free Skating 10 (40.86)
|
| 24–25.10.2015 | VC Brna 2015 CZE |
Girls | 7 | 69.03 |
Short Program 6 (28.58) Free Skating 8 (40.45)
|
Musim 2014/2015
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–08.03.2015 | MCR Zactva, Ml. Zactva a Nej. Zactva Orlova Nat. 28 CZE |
Girls | 28 | 58.58 |
Short Program 28 (19.79) Free Skating 23 (38.79)
|
| 21–22.02.2015 | VC Ceskeho Tesina CZE |
Girls | 6 | 69.81 |
Short Program 8 (25.25) Free Skating 4 (44.56)
|
| 14–15.02.2015 | VC Breclavi 2015 CZE |
Girls | 16 | 61.09 |
Short Program 13 (24.76) Free Skating 20 (36.33)
|
| 24–25.01.2015 | VC Prahy 2015 CZE |
Girls | 12 | 58.85 |
Short Program 10 (22.31) Free Skating 15 (36.54)
|
Musim 2013/2014
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–09.03.2014 | MCR Zactva, ml. Zactva a nej. Zactva Ml. Boleslav Nat. 5 CZE |
Younger Girls | 5 | 69.56 |
Short Program 6 (26.35) Free Skating 4 (43.21)
|
| 17.01.2014–19.01.2013 | VC Breclav CZE |
Younger Girls | 1 | 67.18 |
Short Program 7 (23.19) Free Skating 1 (43.99)
|
| 13–15.12.2013 | VC Koprivnice CZE |
Younger Girls | 3 | 75.23 |
Short Program 4 (28.46) Free Skating 2 (46.77)
|
| 30.11–01.12.2013 | Orlovská pirueta CZE |
Younger Girls | 4 | 69.66 |
Short Program 5 (25.19) Free Skating 2 (44.47)
|
| 23–24.11.2013 | VC Brna 2013 CZE |
Younger Girls | 1 | 68.79 |
Short Program 3 (25.70) Free Skating 2 (43.09)
|
| 02–03.11.2013 | VC Ostravy 2013 CZE |
Younger Girls | 5 | 66.97 |
Short Program 7 (25.34) Free Skating 5 (41.63)
|