Lili KRIZSANOVSZKI tidak aktif Access
2005-09-20 Budapest 168 cm Budapest ⛸ sejak 2012 high school student
Jurulatih: Szabolcs Vidrai, Julia Gor-Sebestyen Koreografer: Adam Solya, Nora Hoffmann
Rekod ISU & statistik
| Pencapaian | Kategori | Kedudukan | Skor | Ditetapkan di | Tarikh |
|---|---|---|---|---|---|
| Personal best ranking | Senior Women · Total | 677 | 110.55 | ISU JGP Croatia Cup 2019 | 28.09.2019 |
| Personal best ranking | Senior Women · Free Skating | 696 | 69.44 | ISU JGP Croatia Cup 2019 | 28.09.2019 |
| Personal best ranking | Senior Women · Short Program | 653 | 41.11 | ISU JGP Croatia Cup 2019 | 26.09.2019 |
Kemajuan skor
Peta unsur ⓘ
Rekod Peribadi Terbaik
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| Senior Women | Program Pendek | 43.87tidak rasmi | Santa Claus 2022 (Budapest/HUN) | 2022/2023 |
| Senior Women | Skating Bebas | 80.20tidak rasmi | Santa Claus 2022 (Budapest/HUN) | 2022/2023 |
| Senior Women | Jumlah | 124.07tidak rasmi | Santa Claus 2022 (Budapest/HUN) | 2022/2023 |
Rekod peribadi terbaik dari kategori sebelumnya
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Program Pendek | 41.00tidak rasmi | Műkorcsolya és Jégtánc Utánpótlás Bajnokság 2019 (HUN) | 2018/2019 |
| Advanced Novice Girls | Skating Bebas | 76.01tidak rasmi | Jégmadár Cup 2019 (HUN) | 2018/2019 |
| Advanced Novice Girls | Jumlah | 116.89tidak rasmi | Jégmadár Cup 2019 (HUN) | 2018/2019 |
| Advanced Novices Girls (1.7.2002 - 30.6.2007) | Program Pendek | 21.18tidak rasmi | SKATE CELJE 2017 - ISU (Celje/SLO) | 2017/2018 |
| Advanced Novices Girls (1.7.2002 - 30.6.2007) | Skating Bebas | 39.40tidak rasmi | SKATE CELJE 2017 - ISU (Celje/SLO) | 2017/2018 |
| Advanced Novices Girls (1.7.2002 - 30.6.2007) | Jumlah | 60.58tidak rasmi | SKATE CELJE 2017 - ISU (Celje/SLO) | 2017/2018 |
| Basic Novice A Girls | Jumlah | 38.88tidak rasmi | JÉGVIRÁG CUP 2018 (HUN) | 2017/2018 |
| Basic Novice A Girls 01.01.2005 31.12.2006. | Jumlah | 33.49tidak rasmi | 10. Santa Claus Cup 2016_Non ISU (HUN) | 2016/2017 |
| Basic Novice A Girls 1.7.2005 30.6.2006 | Jumlah | 36.95tidak rasmi | TIVOLI CUP 2017 (SLO) | 2016/2017 |
| Basic Novice A I Girls | Jumlah | 36.64tidak rasmi | Golden Bear 2017 (CRO) | 2017/2018 |
| Basic Novice A II. Girls 1.7.2005-30.6.2006 | Jumlah | 35.46tidak rasmi | TIVOLI CUP 2018 (SLO) | 2017/2018 |
| Bna Girls | Jumlah | 38.64tidak rasmi | JÉGVIRÁG CUP 2017_ISU (HUN) | 2016/2017 |
| Cubs 2005 Girls | Jumlah | 32.15tidak rasmi | 11th AVAS Cup_Non ISU (HUN) | 2015/2016 |
| Cubs Girls | Jumlah | 35.53tidak rasmi | 2016. évi Magyar Kupa (HUN) | 2015/2016 |
| Cubs I. Girls (1.7.2005 - 30.6.2006) | Jumlah | 20.10tidak rasmi | SKATE CELJE 2015 (SLO) | 2015/2016 |
| Cubs II Girls | Jumlah | 22.20tidak rasmi | 26. SPORTLAND TROPHY (HUN) | 2014/2015 |
| FS Advanced Novice Girls | Program Pendek | 26.66tidak rasmi | International Halloween Cup 2018 (HUN) | 2018/2019 |
| FS Advanced Novice Girls | Skating Bebas | 48.31tidak rasmi | International Halloween Cup 2018 (HUN) | 2018/2019 |
| FS Advanced Novice Girls | Jumlah | 74.97tidak rasmi | International Halloween Cup 2018 (HUN) | 2018/2019 |
| FS Basic Novice A_I Girls | Jumlah | 35.21tidak rasmi | 11th SANTA CLAUS CUP 2017 - NON ISU (HUN) | 2017/2018 |
| FS Junior Women | Program Pendek | 51.37tidak rasmi | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) | 2019/2020 |
| FS Junior Women | Skating Bebas | 84.28tidak rasmi | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) | 2019/2020 |
| FS Junior Women | Jumlah | 135.65tidak rasmi | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) | 2019/2020 |
| Junior | Program Pendek | 42.25tidak rasmi | I Jászberényi Tavasz Kupa (HUN) | 2020/2021 |
| Junior | Skating Bebas | 92.76tidak rasmi | I Jászberényi Tavasz Kupa (HUN) | 2020/2021 |
| Junior Women | Program Pendek | 54.12tidak rasmirasmi 45.01 | 15th SANTA CLAUS CUP 2021 (Budapest/HUN) | 2021/2022 |
| Junior Women | Program Pendek | 46.12tidak rasmi | Hungarian Youth National Championships 2021 (Budapest/HUN) | 2020/2021 |
| Junior Women | Skating Bebas | 80.71tidak rasmi | Hungarian Youth National Championships 2021 (Budapest/HUN) | 2020/2021 |
| Junior Women | Skating Bebas | 93.21tidak rasmirasmi 87.10 | 14th SANTA CLAUS CUP ISU 2020 (HUN) | 2020/2021 |
| Junior Women | Jumlah | 143.76tidak rasmirasmi 132.11 | 15th SANTA CLAUS CUP 2021 (Budapest/HUN) | 2021/2022 |
| Junior Women | Jumlah | 126.83tidak rasmi | Hungarian Youth National Championships 2021 (Budapest/HUN) | 2020/2021 |
| Rekreáció A1 Bronze Girls Recreation A1 Bronze G | Jumlah | 25.85tidak rasmi | 9. AVAS Kupa (HUN) | 2013/2014 |
Skor terbaik dari musim-musim sebelumnya
Skor Terbaik 2022/2023
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Senior Women | Program Pendek | 43.87tidak rasmi | Santa Claus 2022 (Budapest/HUN) |
| Senior Women | Skating Bebas | 80.20tidak rasmi | Santa Claus 2022 (Budapest/HUN) |
| Senior Women | Jumlah | 124.07tidak rasmi | Santa Claus 2022 (Budapest/HUN) |
Skor Terbaik 2021/2022
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| FS Junior Women | Program Pendek | 47.21tidak rasmi | 2021. évi Tesztverseny (HUN) |
| FS Junior Women | Skating Bebas | 74.19tidak rasmi | 2021. évi Tesztverseny (HUN) |
| FS Junior Women | Jumlah | 121.40tidak rasmi | 2021. évi Tesztverseny (HUN) |
| Junior Women | Program Pendek | 54.12tidak rasmirasmi 45.01 | 15th SANTA CLAUS CUP 2021 (Budapest/HUN) |
| Junior Women | Skating Bebas | 89.64tidak rasmirasmi 87.10 | 15th SANTA CLAUS CUP 2021 (Budapest/HUN) |
| Junior Women | Jumlah | 143.76tidak rasmirasmi 132.11 | 15th SANTA CLAUS CUP 2021 (Budapest/HUN) |
Skor Terbaik 2020/2021
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| FS Junior Women | Program Pendek | 40.45tidak rasmi | 2020. évi Tesztverseny (HUN) |
| FS Junior Women | Skating Bebas | 71.00tidak rasmi | 2020. évi Tesztverseny (HUN) |
| FS Junior Women | Jumlah | 111.45tidak rasmi | 2020. évi Tesztverseny (HUN) |
| Junior | Program Pendek | 42.25tidak rasmi | I Jászberényi Tavasz Kupa (HUN) |
| Junior | Skating Bebas | 92.76tidak rasmi | I Jászberényi Tavasz Kupa (HUN) |
| Junior Women | Program Pendek | 46.12tidak rasmi | Hungarian Youth National Championships 2021 (Budapest/HUN) |
| Junior Women | Program Pendek | 45.97tidak rasmi | 14th SANTA CLAUS CUP ISU 2020 (HUN) |
| Junior Women | Skating Bebas | 80.71tidak rasmi | Hungarian Youth National Championships 2021 (Budapest/HUN) |
| Junior Women | Skating Bebas | 93.21tidak rasmi | 14th SANTA CLAUS CUP ISU 2020 (HUN) |
| Junior Women | Jumlah | 126.83tidak rasmi | Hungarian Youth National Championships 2021 (Budapest/HUN) |
| Junior Women | Jumlah | 139.18tidak rasmi | 14th SANTA CLAUS CUP ISU 2020 (HUN) |
Skor Terbaik 2019/2020
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| FS Junior Women | Program Pendek | 51.37tidak rasmi | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) |
| FS Junior Women | Skating Bebas | 84.28tidak rasmi | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) |
| FS Junior Women | Jumlah | 135.65tidak rasmi | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 (Budapest/HUN) |
| Junior Women | Program Pendek | 41.11rasmi | ISU JGP Croatia Cup 2019 (Zagreb/CRO) |
| Junior Women | Skating Bebas | 76.32tidak rasmirasmi 69.44 | Volvo Open Cup 40 th (Riga/LAT) |
| Junior Women | Jumlah | 114.25tidak rasmirasmi 110.55 | Volvo Open Cup 40 th (Riga/LAT) |
Skor Terbaik 2018/2019
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Program Pendek | 41.00tidak rasmi | Műkorcsolya és Jégtánc Utánpótlás Bajnokság 2019 (HUN) |
| Advanced Novice Girls | Skating Bebas | 76.01tidak rasmi | Jégmadár Cup 2019 (HUN) |
| Advanced Novice Girls | Jumlah | 116.89tidak rasmi | Jégmadár Cup 2019 (HUN) |
| FS Advanced Novice Girls | Program Pendek | 26.66tidak rasmi | International Halloween Cup 2018 (HUN) |
| FS Advanced Novice Girls | Skating Bebas | 48.31tidak rasmi | International Halloween Cup 2018 (HUN) |
| FS Advanced Novice Girls | Jumlah | 74.97tidak rasmi | International Halloween Cup 2018 (HUN) |
Skor Terbaik 2017/2018
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Program Pendek | 29.52tidak rasmi | Jégmadár Cup (HUN) |
| Advanced Novice Girls | Skating Bebas | 48.73tidak rasmi | Jégmadár Cup (HUN) |
| Advanced Novice Girls | Jumlah | 78.25tidak rasmi | Jégmadár Cup (HUN) |
| Advanced Novices Girls (1.7.2002 - 30.6.2007) | Program Pendek | 21.18tidak rasmi | SKATE CELJE 2017 - ISU (Celje/SLO) |
| Advanced Novices Girls (1.7.2002 - 30.6.2007) | Skating Bebas | 39.40tidak rasmi | SKATE CELJE 2017 - ISU (Celje/SLO) |
| Advanced Novices Girls (1.7.2002 - 30.6.2007) | Jumlah | 60.58tidak rasmi | SKATE CELJE 2017 - ISU (Celje/SLO) |
| Basic Novice A Girls | Skating Bebas | 38.88tidak rasmi | JÉGVIRÁG CUP 2018 (HUN) |
| Basic Novice A Girls | Jumlah | 38.88tidak rasmi | JÉGVIRÁG CUP 2018 (HUN) |
| Basic Novice A I Girls | Skating Bebas | 36.64tidak rasmi | Golden Bear 2017 (CRO) |
| Basic Novice A I Girls | Jumlah | 36.64tidak rasmi | Golden Bear 2017 (CRO) |
| Basic Novice A II. Girls 1.7.2005-30.6.2006 | Skating Bebas | 35.46tidak rasmi | TIVOLI CUP 2018 (SLO) |
| Basic Novice A II. Girls 1.7.2005-30.6.2006 | Jumlah | 35.46tidak rasmi | TIVOLI CUP 2018 (SLO) |
| FS Basic Novice A_I Girls | Skating Bebas | 35.21tidak rasmi | 11th SANTA CLAUS CUP 2017 - NON ISU (HUN) |
| FS Basic Novice A_I Girls | Jumlah | 35.21tidak rasmi | 11th SANTA CLAUS CUP 2017 - NON ISU (HUN) |
Skor Terbaik 2016/2017
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Basic Novice A Girls | Skating Bebas | 37.05tidak rasmi | Magyar Kupa (HUN) |
| Basic Novice A Girls | Jumlah | 37.05tidak rasmi | Magyar Kupa (HUN) |
| Basic Novice A Girls 01.01.2005 31.12.2006. | Skating Bebas | 33.49tidak rasmi | 10. Santa Claus Cup 2016_Non ISU (HUN) |
| Basic Novice A Girls 01.01.2005 31.12.2006. | Jumlah | 33.49tidak rasmi | 10. Santa Claus Cup 2016_Non ISU (HUN) |
| Basic Novice A Girls 1.7.2005 30.6.2006 | Skating Bebas | 36.95tidak rasmi | TIVOLI CUP 2017 (SLO) |
| Basic Novice A Girls 1.7.2005 30.6.2006 | Jumlah | 36.95tidak rasmi | TIVOLI CUP 2017 (SLO) |
| Bna Girls | Skating Bebas | 38.64tidak rasmi | JÉGVIRÁG CUP 2017_ISU (HUN) |
| Bna Girls | Jumlah | 38.64tidak rasmi | JÉGVIRÁG CUP 2017_ISU (HUN) |
Skor Terbaik 2015/2016
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Cubs 2005 Girls | Skating Bebas | 32.15tidak rasmi | 11th AVAS Cup_Non ISU (HUN) |
| Cubs 2005 Girls | Jumlah | 32.15tidak rasmi | 11th AVAS Cup_Non ISU (HUN) |
| Cubs Girls | Skating Bebas | 35.53tidak rasmi | 2016. évi Magyar Kupa (HUN) |
| Cubs Girls | Jumlah | 35.53tidak rasmi | 2016. évi Magyar Kupa (HUN) |
| Cubs I. Girls (1.7.2005 - 30.6.2006) | Skating Bebas | 20.10tidak rasmi | SKATE CELJE 2015 (SLO) |
| Cubs I. Girls (1.7.2005 - 30.6.2006) | Jumlah | 20.10tidak rasmi | SKATE CELJE 2015 (SLO) |
Skor Terbaik 2014/2015
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Cubs Girls 2005 | Skating Bebas | 21.77tidak rasmi | 10. Avas Kupa, non ISU categories (HUN) |
| Cubs Girls 2005 | Jumlah | 21.77tidak rasmi | 10. Avas Kupa, non ISU categories (HUN) |
| Cubs II Girls | Skating Bebas | 22.20tidak rasmi | 26. SPORTLAND TROPHY (HUN) |
| Cubs II Girls | Jumlah | 22.20tidak rasmi | 26. SPORTLAND TROPHY (HUN) |
Skor Terbaik 2013/2014
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Rekreáció A1 Bronze Girls Recreation A1 Bronze G | Skating Bebas | 25.85tidak rasmi | 9. AVAS Kupa (HUN) |
| Rekreáció A1 Bronze Girls Recreation A1 Bronze G | Jumlah | 25.85tidak rasmi | 9. AVAS Kupa (HUN) |
Keputusan dari musim-musim sebelumnya
Musim 2022/2023
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–12.03.2023 | 3. Vasas Kupa Óbuda/HUN |
Senior Women |
Free Skating 2 (63.61) Short Program 2 (39.27)
|
||
| 11–12.03.2023 | 3. Vasas Kupa Óbuda/HUN |
Senior ladies | 2 | 102.88 |
Short Program 2 (39.27) Free Skating 2 (63.61)
|
| 28.11–04.12.2022 | Santa Claus 2022 Budapest/HUN |
Senior Women | 11 | 124.07 |
Short Program 10 (43.87) Free Skating 10 (80.20)
|
| 17–20.11.2022 | Skate Celje 2022 - ISU Celje/SLO |
Senior Women | 8 | 112.50 |
Short Program 7 (41.62) Free Skating 10 (70.88)
|
| 13–14.08.2022 | Tesztverseny 2022 Budapest/HUN |
Junior Women | WD |
Musim 2021/2022
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–24.03.2022 | EYOF 2022 Vuokatti/FIN |
Junior Women | 24 | 109.35 |
Short Program 21 (38.66) Free Skating 22 (70.69)
|
| 11–13.02.2022 | JÉGVIRÁG CUP 2022 Miskolc/HUN |
FS Junior Women | 11 | 98.34 |
Short Program 9 (40.03) Free Skating 12 (58.31)
|
| 06–12.12.2021 | 15th SANTA CLAUS CUP 2021 Budapest/HUN |
Junior Women | 12 | 143.76 |
Short Program 6 (54.12) Free Skating 14 (89.64)
|
| 19–21.11.2021 | SKATE CELJE 2021 - ISU Celje/SLO |
Junior Women | 3 | 135.44 |
Short Program 2 (51.23) Free Skating 3 (84.21)
|
| 10–14.11.2021 | Icechallenge 2021 AUT |
Junior Women | 6 | 132.11 |
Short Program 7 (45.01) Free Skating 7 (87.10)
|
| 23–24.10.2021 | 4. Jégördög Kupa HUN |
Junior Women |
Short Program 2 (38.32) Free Skating 1 (78.34)
|
||
| 23–24.10.2021 | 4. Jégördög Kupa HUN |
Junior ladies | 1 | 116.66 |
Short Program 2 (38.32) Free Skating 1 (78.34)
|
| 14–17.10.2021 | 2nd Budapest Trophy 2021 Budapest/HUN |
Junior Women | 10 | 115.08 |
Short Program 4 (50.48) Free Skating 14 (64.60)
|
| 25–28.08.2021 | ISU JGP Courchevel II 2021 Courchevel/FRA |
Junior Women | 17 | 102.43 |
Short Program 13 (40.34) Free Skating 20 (62.09)
|
| 14.08.2021 | 2021. évi Tesztverseny HUN |
FS Junior Women | 2 | 121.40 |
Short Program 2 (47.21) Free Skating 3 (74.19)
|
Musim 2020/2021
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–11.04.2021 | Jégmadár Kupa 2021 HUN |
Junior Women |
Short Program 3 (42.20) Free Skating 1 (91.05)
|
||
| 10–11.04.2021 | Jégmadár Kupa 2021 HUN |
Junior ladies | 1 | 133.25 |
Short Program 3 (42.20) Free Skating 1 (91.05)
|
| 27–28.03.2021 | I Jászberényi Tavasz Kupa HUN |
Junior |
Short Program 2 (42.25) Free Skating 1 (92.76)
|
||
| 04–07.02.2021 | Hungarian Youth National Championships 2021 Nat. 4 Budapest/HUN |
Junior Women | 4 | 126.83 |
Short Program 4 (46.12) Free Skating 3 (80.71)
|
| 26–29.11.2020 | 14th SANTA CLAUS CUP ISU 2020 HUN |
Junior Women | 1 | 139.18 |
Short Program 3 (45.97) Free Skating 1 (93.21)
|
| 22–23.08.2020 | 2020. évi Tesztverseny HUN |
FS Junior Women | 3 | 111.45 |
Short Program 3 (40.45) Free Skating 3 (71.00)
|
Musim 2019/2020
Musim 2018/2019
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 30–31.03.2019 | Jégmadár Cup 2019 HUN |
Advanced Novice Girls | 1 | 116.89 |
Short Program 1 (40.88) Free Skating 1 (76.01)
|
| 26.02–03.03.2019 | Eva u. Horst Faber Cup of Tyrol - Interclub 2019 AUT |
Advanced Novice Girls | 2 | 97.03 |
Short Program 2 (37.96) Free Skating 5 (59.07)
|
| 15–17.02.2019 | JÉGVIRÁG CUP 2019_ISU Miskolc/HUN |
Advanced Novice Girls | 1 | 104.18 |
Short Program 1 (37.03) Free Skating 1 (67.15)
|
| 01–03.02.2019 | Műkorcsolya és Jégtánc Utánpótlás Bajnokság 2019 🥇 Nat. champion HUN |
Advanced Novice Girls | 1 | 104.44 |
Short Program 1 (41.00) Free Skating 1 (63.44)
|
| 02–07.12.2018 | 12. Santa Claus Cup 2018_ISU Budapest/HUN |
FS Advanced Novice Girls | 7 | 83.14 |
Short Program 6 (32.16) Free Skating 7 (50.98)
|
| 19–21.10.2018 | International Halloween Cup 2018 HUN |
FS Advanced Novice Girls | 9 | 74.97 |
Short Program 10 (26.66) Free Skating 9 (48.31)
|
Musim 2017/2018
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–08.04.2018 | TRIGLAV TROPHY 2018 SLO |
Advanced Novice Girls | WD | ||
| 31.03–01.04.2018 | Jégmadár Cup HUN |
Advanced Novice Girls | 7 | 78.25 |
Short Program 7 (29.52) Free Skating 7 (48.73)
|
| 16–18.02.2018 | JÉGVIRÁG CUP 2018 HUN |
Basic Novice A Girls | 4 | 38.88 |
Free Skating 4 (38.88)
|
| 08–11.02.2018 | TIVOLI CUP 2018 SLO |
Basic Novice A II. Girls 1.7.2005-30.6.2006 | 8 | 35.46 |
Free Skating 8 (35.46)
|
| 04–10.12.2017 | 11th SANTA CLAUS CUP 2017 - NON ISU HUN |
FS Basic Novice A_I Girls | 5 | 35.21 |
Free Skating 5 (35.21)
|
| 22–26.11.2017 | SKATE CELJE 2017 - ISU Celje/SLO |
Advanced Novices Girls (1.7.2002 - 30.6.2007) | 19 | 60.58 |
Short Program 23 (21.18) Free Skating 18 (39.40)
|
| 08–12.11.2017 | 43. LEO SCHEU MEMORIAL 2017 - ISU AUT |
Basic Novice A Girls | 4 | 34.05 |
Free Skating 4 (34.05)
|
| 26–29.10.2017 | Golden Bear 2017 CRO |
Basic Novice A I Girls | 2 | 36.64 |
Free Skating 2 (36.64)
|
| 21–23.10.2017 | International Halloween Cup 2017 Non ISU HUN |
Basic Novice A Girls I. | 3 | 39.07 |
Free Skating 3 (39.07)
|
Musim 2016/2017
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 03–04.03.2017 | Magyar Kupa Nat. 4 HUN |
Basic Novice A Girls | 4 | 37.05 |
Free Skating 4 (37.05)
|
| 09–12.02.2017 | TIVOLI CUP 2017 SLO |
Basic Novice A Girls 1.7.2005 30.6.2006 | 3 | 36.95 |
Free Skating 3 (36.95)
|
| 02–04.02.2017 | JÉGVIRÁG CUP 2017_ISU HUN |
Bna Girls | 2 | 38.64 |
Free Skating 2 (38.64)
|
| 05–11.12.2016 | 10. Santa Claus Cup 2016_Non ISU HUN |
Basic Novice A Girls 01.01.2005 31.12.2006. | 4 | 33.49 |
Free Skating 4 (33.49)
|
Musim 2015/2016
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.03–02.04.2016 | 11th AVAS Cup_Non ISU HUN |
Cubs 2005 Girls | 1 | 32.15 |
Free Skating 1 (32.15)
|
| 20.02.2016 | 2016. évi Magyar Kupa 🥇 Nat. champion HUN |
Cubs Girls | 1 | 35.53 |
Free Skating 1 (35.53)
|
| 12–15.11.2015 | SKATE CELJE 2015 SLO |
Cubs I. Girls (1.7.2005 - 30.6.2006) | 14 | 20.10 |
Free Skating 14 (20.10)
|
Musim 2014/2015
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–19.04.2015 | Jégmadár Easter Cup HUN |
Cubs Girls 2005 | 6 | 20.40 |
Free Skating 6 (20.40)
|
| 26–29.03.2015 | 10. Avas Kupa, non ISU categories HUN |
Cubs Girls 2005 | 8 | 21.77 |
Free Skating 8 (21.77)
|
| 12–15.03.2015 | 26. SPORTLAND TROPHY HUN |
Cubs II Girls | 6 | 22.20 |
Free Skating 6 (22.20)
|
| 05–08.02.2015 | JÉGVIRÁG CUP 2015 Non ISU HUN |
Cubs 2005 Girls | 6 | 18.76 |
Free Skating 6 (18.76)
|
| 01–07.12.2014 | 8th SANTA CLAUS CUP 2014 - NON ISU HUN |
Cubs Girls 2005 | 10 | 17.20 |
Free Skating 10 (17.20)
|
| 22–23.11.2014 | 9th Eastern Hungary Cup HUN |
Cubs Girls 2005 | 4 | 17.89 |
Free Skating 4 (17.89)
|
Musim 2013/2014
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–13.04.2014 | 9. AVAS Kupa HUN |
Rekreáció A1 Bronze Girls Recreation A1 Bronze G | 7 | 25.85 |
Free Skating 7 (25.85)
|