Lola GHOZALI tidak aktif Access
2007-03-21 France 164 cm Reims CNED ET CREPS
Jurulatih: Malika Tahir Koreografer: Catherine Papadakis, Laurie May, Malika Tahir
Rekod ISU & statistik
| Pencapaian | Kategori | Kedudukan | Skor | Ditetapkan di | Tarikh |
|---|---|---|---|---|---|
| Personal best ranking | Senior Women · Total | 389 | 143.84 | ISU JGP Courchevel 2021 | 20.08.2021 |
| Personal best ranking | Senior Women · Free Skating | 398 | 93.10 | ISU JGP Courchevel 2021 | 20.08.2021 |
| Personal best ranking | Senior Women · Short Program | 285 | 55.41 | ISU JGP Egna-Neumarkt 2022 | 14.10.2022 |
Kemajuan skor
Peta unsur ⓘ
Rekod Peribadi Terbaik
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| D1 Junior Women | Jumlah | 106.43tidak rasmi | selection france club nord est (FRA) | 2021/2022 |
Rekod peribadi terbaik dari kategori sebelumnya
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Program Pendek | 37.81tidak rasmi | CHALLENGE CUP 2020 (The Hague/NED) | 2019/2020 |
| Advanced Novice Girls | Skating Bebas | 63.37tidak rasmi | DRAGON TROPHY 2019 (Ljubljana/SVN) | 2018/2019 |
| Advanced Novice Girls | Jumlah | 99.09tidak rasmi | CHALLENGE CUP 2020 (The Hague/NED) | 2019/2020 |
| Advanced Novices Girls | Program Pendek | 31.50tidak rasmi | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| Advanced Novices Girls | Skating Bebas | 61.87tidak rasmi | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| Advanced Novices Girls | Jumlah | 93.37tidak rasmi | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| Avenir A Women | Jumlah | 46.17tidak rasmi | Championnats de France 3 (FRA) | 2016/2017 |
| Avenir Women | Jumlah | 44.67tidak rasmi | TDF LYON (FRA) | 2016/2017 |
| Cdf Minime A Women | Program Pendek | 36.63tidak rasmi | Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA) | 2017/2018 |
| Cdf Minime A Women | Skating Bebas | 66.46tidak rasmi | Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA) | 2017/2018 |
| Cdf Minime A Women | Jumlah | 103.09tidak rasmi | Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA) | 2017/2018 |
| Cubs Girls | Jumlah | 35.46tidak rasmi | 9Th Rooster Cup - 2017 (FRA) | 2016/2017 |
| D1 Avenir Women | Jumlah | 50.07tidak rasmi | CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS (FRA) | 2016/2017 |
| D1 Novice Girls | Jumlah | 72.85tidak rasmi | Selection par Club Zone Nord Est (FRA) | 2019/2020 |
| D3 Poussin Women | Jumlah | 16.62tidak rasmi | Championnat de France des Clubs 2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Junior Women | Program Pendek | 55.41rasmi | ISU JGP Egna-Neumarkt 2022 (Egna-Neumarkt/ITA) | 2022/2023 |
| Junior Women | Program Pendek | 58.20tidak rasmi | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) | 2021/2022 |
| Junior Women | Skating Bebas | 103.81tidak rasmirasmi 93.10 | Tallink Hotels Cup 2022 (Tallinn/EST) | 2021/2022 |
| Junior Women | Skating Bebas | 99.68tidak rasmi | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) | 2021/2022 |
| Junior Women | Jumlah | 151.64tidak rasmirasmi 143.84 | Tallink Hotels Cup 2022 (Tallinn/EST) | 2021/2022 |
| Junior Women | Jumlah | 157.88tidak rasmi | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) | 2021/2022 |
| Minime Women | Jumlah | 70.16tidak rasmi | Championnat de France par Clubs 2019 (FRA) | 2018/2019 |
| N1-Minimes Filles | Jumlah | 65.71tidak rasmi | FRANCE CLUBS 2018 (FRA) | 2017/2018 |
| N2 Avenir Women | Jumlah | 34.57tidak rasmi | Tournoi de France n° 5 (FRA) | 2015/2016 |
| Novice A Girls | Program Pendek | 44.73tidak rasmi | Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) | 2018/2019 |
| Novice A Girls | Skating Bebas | 66.01tidak rasmi | Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) | 2018/2019 |
| Novice A Girls | Jumlah | 110.74tidak rasmi | Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) | 2018/2019 |
| Novice Girls | Program Pendek | 42.71tidak rasmi | TDF COURBEVOIE (FRA) | 2018/2019 |
| Novice Girls | Skating Bebas | 68.15tidak rasmi | TDF COURBEVOIE (FRA) | 2018/2019 |
| Novice Girls | Jumlah | 110.86tidak rasmi | TDF COURBEVOIE (FRA) | 2018/2019 |
| Novices A Girls | Program Pendek | 43.03tidak rasmi | CHAMPIONNAT DE FRANCE AVENIRS NOVICES (FRA) | 2019/2020 |
| Novices A Girls | Skating Bebas | 62.68tidak rasmi | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES A&B (FRA) | 2017/2018 |
| Novices A Girls | Jumlah | 105.50tidak rasmi | CHAMPIONNAT DE FRANCE AVENIRS NOVICES (FRA) | 2019/2020 |
| Novices Girls | Program Pendek | 36.75tidak rasmi | Tournoi de France C11 (FRA) | 2017/2018 |
| Novices Girls | Skating Bebas | 65.19tidak rasmi | Autumn Cup 2018 (FRA) | 2018/2019 |
| Novices Girls | Jumlah | 101.78tidak rasmi | Autumn Cup 2018 (FRA) | 2018/2019 |
| Poussin Filles | Jumlah | 23.12tidak rasmi | CHAMPIONNATS DE FRANCE - POUSSIN - NOVICE (FRA) | 2014/2015 |
| Poussin Women | Jumlah | 24.10tidak rasmi | TOURNOI DE FRANCE "-13 ANS" - ORLEANS (FRA) | 2014/2015 |
| Senior Women | Program Pendek | 57.26tidak rasmi | French Elite Championships 2021 (Cergy-Pontoise/FRA) | 2021/2022 |
| Senior Women | Skating Bebas | 102.03tidak rasmi | Championnat de France ELITE (FRA) | 2020/2021 |
| Senior Women | Jumlah | 159.20tidak rasmi | French Elite Championships 2021 (Cergy-Pontoise/FRA) | 2021/2022 |
| Tdfb4 Novices Girls | Program Pendek | 37.78tidak rasmi | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) | 2018/2019 |
| Tdfb4 Novices Girls | Skating Bebas | 64.47tidak rasmi | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) | 2018/2019 |
| Tdfb4 Novices Girls | Jumlah | 102.25tidak rasmi | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) | 2018/2019 |
Skor terbaik dari musim-musim sebelumnya
Skor Terbaik 2023/2024
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| D1 Junior Women | Skating Bebas | 95.95tidak rasmi | SFC Nord-Est 2024 (Besançon/FRA) |
| D1 Junior Women | Jumlah | 95.95tidak rasmi | SFC Nord-Est 2024 (Besançon/FRA) |
| Junior Women | Program Pendek | 49.27tidak rasmi | FFSG CSNPA Coupe de l Ouverture (Courbevoie/FRA) |
| Junior Women | Skating Bebas | 94.96tidak rasmi | MASTERS 2023 (VILLARD DE LANS/FRA) |
| Junior Women | Jumlah | 143.91tidak rasmi | FFSG CSNPA Coupe de l Ouverture (Courbevoie/FRA) |
Skor Terbaik 2022/2023
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Program Pendek | 55.41rasmi | ISU JGP Egna-Neumarkt 2022 (Egna-Neumarkt/ITA) |
| Junior Women | Skating Bebas | 88.66rasmi | ISU Junior Grand Prix de Courchevel 2022 (Courchevel/FRA) |
| Junior Women | Jumlah | 137.03rasmi | ISU JGP Egna-Neumarkt 2022 (Egna-Neumarkt/ITA) |
Skor Terbaik 2021/2022
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| D1 Junior Women | Skating Bebas | 106.43tidak rasmi | selection france club nord est (FRA) |
| D1 Junior Women | Jumlah | 106.43tidak rasmi | selection france club nord est (FRA) |
| Junior Women | Program Pendek | 50.74rasmi | ISU JGP Courchavel 2021 (Courchevel/FRA) |
| Junior Women | Program Pendek | 58.20tidak rasmi | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) |
| Junior Women | Skating Bebas | 99.68tidak rasmi | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) |
| Junior Women | Skating Bebas | 103.81tidak rasmirasmi 93.10 | Tallink Hotels Cup 2022 (Tallinn/EST) |
| Junior Women | Jumlah | 157.88tidak rasmi | French Junior Championships 2022 (Charleville-Mézières/FRA) |
| Junior Women | Jumlah | 151.64tidak rasmirasmi 143.84 | Tallink Hotels Cup 2022 (Tallinn/EST) |
| Senior Women | Program Pendek | 57.26tidak rasmi | French Elite Championships 2021 (Cergy-Pontoise/FRA) |
| Senior Women | Skating Bebas | 101.94tidak rasmi | French Elite Championships 2021 (Cergy-Pontoise/FRA) |
| Senior Women | Jumlah | 159.20tidak rasmi | French Elite Championships 2021 (Cergy-Pontoise/FRA) |
Skor Terbaik 2020/2021
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Junior Ladies | Program Pendek | 55.14tidak rasmi | Tallink Hotels Cup 2021 (Tallinn/EST) |
| Junior Ladies | Skating Bebas | 89.07tidak rasmi | Tallink Hotels Cup 2021 (Tallinn/EST) |
| Junior Ladies | Jumlah | 144.21tidak rasmi | Tallink Hotels Cup 2021 (Tallinn/EST) |
| Senior Women | Program Pendek | 54.39tidak rasmi | Championnat de France ELITE (FRA) |
| Senior Women | Skating Bebas | 102.03tidak rasmi | Championnat de France ELITE (FRA) |
| Senior Women | Jumlah | 156.42tidak rasmi | Championnat de France ELITE (FRA) |
Skor Terbaik 2019/2020
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Program Pendek | 37.81tidak rasmi | CHALLENGE CUP 2020 (The Hague/NED) |
| Advanced Novice Girls | Skating Bebas | 61.28tidak rasmi | CHALLENGE CUP 2020 (The Hague/NED) |
| Advanced Novice Girls | Jumlah | 99.09tidak rasmi | CHALLENGE CUP 2020 (The Hague/NED) |
| D1 Novice Girls | Skating Bebas | 72.85tidak rasmi | Selection par Club Zone Nord Est (FRA) |
| D1 Novice Girls | Jumlah | 72.85tidak rasmi | Selection par Club Zone Nord Est (FRA) |
| Junior Women | Program Pendek | 47.19tidak rasmi | Championnat de France Junior 2020 (FRA) |
| Junior Women | Skating Bebas | 76.31tidak rasmi | Championnat de France Junior 2020 (FRA) |
| Junior Women | Jumlah | 123.50tidak rasmi | Championnat de France Junior 2020 (FRA) |
| Novices A Girls | Program Pendek | 43.03tidak rasmi | CHAMPIONNAT DE FRANCE AVENIRS NOVICES (FRA) |
| Novices A Girls | Skating Bebas | 62.47tidak rasmi | CHAMPIONNAT DE FRANCE AVENIRS NOVICES (FRA) |
| Novices A Girls | Jumlah | 105.50tidak rasmi | CHAMPIONNAT DE FRANCE AVENIRS NOVICES (FRA) |
Skor Terbaik 2018/2019
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Program Pendek | 32.16tidak rasmi | DRAGON TROPHY 2019 (Ljubljana/SVN) |
| Advanced Novice Girls | Skating Bebas | 63.37tidak rasmi | DRAGON TROPHY 2019 (Ljubljana/SVN) |
| Advanced Novice Girls | Jumlah | 95.53tidak rasmi | DRAGON TROPHY 2019 (Ljubljana/SVN) |
| Junior Women | Program Pendek | 44.27tidak rasmi | Championnat de France Juniors 2019 (FRA) |
| Junior Women | Skating Bebas | 89.02tidak rasmi | MASTERS - 2018 (FRA) |
| Junior Women | Jumlah | 130.43tidak rasmi | MASTERS - 2018 (FRA) |
| Minime Women | Skating Bebas | 70.16tidak rasmi | Championnat de France par Clubs 2019 (FRA) |
| Minime Women | Jumlah | 70.16tidak rasmi | Championnat de France par Clubs 2019 (FRA) |
| Novice A Girls | Program Pendek | 44.73tidak rasmi | Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) |
| Novice A Girls | Skating Bebas | 66.01tidak rasmi | Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) |
| Novice A Girls | Jumlah | 110.74tidak rasmi | Championnat de France Novices A et B 2019 (FRA) |
| Novice Girls | Program Pendek | 42.71tidak rasmi | TDF COURBEVOIE (FRA) |
| Novice Girls | Skating Bebas | 68.15tidak rasmi | TDF COURBEVOIE (FRA) |
| Novice Girls | Jumlah | 110.86tidak rasmi | TDF COURBEVOIE (FRA) |
| Novices Girls | Program Pendek | 36.59tidak rasmi | Autumn Cup 2018 (FRA) |
| Novices Girls | Skating Bebas | 65.19tidak rasmi | Autumn Cup 2018 (FRA) |
| Novices Girls | Jumlah | 101.78tidak rasmi | Autumn Cup 2018 (FRA) |
| Tdfb4 Novices Girls | Program Pendek | 37.78tidak rasmi | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) |
| Tdfb4 Novices Girls | Skating Bebas | 64.47tidak rasmi | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) |
| Tdfb4 Novices Girls | Jumlah | 102.25tidak rasmi | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE (TDFB4) (FRA) |
Skor Terbaik 2017/2018
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Program Pendek | 27.34tidak rasmi | DRAGON TROPHY 2018 (SLO) |
| Advanced Novice Girls | Skating Bebas | 54.81tidak rasmi | DRAGON TROPHY 2018 (SLO) |
| Advanced Novice Girls | Jumlah | 82.15tidak rasmi | DRAGON TROPHY 2018 (SLO) |
| Advanced Novices Girls | Program Pendek | 31.50tidak rasmi | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) |
| Advanced Novices Girls | Skating Bebas | 61.87tidak rasmi | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) |
| Advanced Novices Girls | Jumlah | 93.37tidak rasmi | 10th Rooster Cup - 2018 (FRA) |
| Cdf Minime A Women | Program Pendek | 36.63tidak rasmi | Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA) |
| Cdf Minime A Women | Skating Bebas | 66.46tidak rasmi | Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA) |
| Cdf Minime A Women | Jumlah | 103.09tidak rasmi | Championnats de France 2 MULHOUSE (FRA) |
| Minime Women | Skating Bebas | 59.23tidak rasmi | Sélections France Clubs Nord Est 2018 (FRA) |
| Minime Women | Jumlah | 59.23tidak rasmi | Sélections France Clubs Nord Est 2018 (FRA) |
| N1-Minimes Filles | Skating Bebas | 65.71tidak rasmi | FRANCE CLUBS 2018 (FRA) |
| N1-Minimes Filles | Jumlah | 65.71tidak rasmi | FRANCE CLUBS 2018 (FRA) |
| Novice Girls | Program Pendek | 36.44tidak rasmi | TDF Reims (FRA) |
| Novice Girls | Skating Bebas | 62.33tidak rasmi | TDF Reims (FRA) |
| Novice Girls | Jumlah | 98.77tidak rasmi | TDF Reims (FRA) |
| Novices A Girls | Program Pendek | 35.89tidak rasmi | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES A&B (FRA) |
| Novices A Girls | Skating Bebas | 62.68tidak rasmi | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES A&B (FRA) |
| Novices A Girls | Jumlah | 98.57tidak rasmi | CHAMPIONNAT DE FRANCE NOVICES A&B (FRA) |
| Novices Girls | Program Pendek | 36.75tidak rasmi | Tournoi de France C11 (FRA) |
| Novices Girls | Skating Bebas | 61.96tidak rasmi | Tournoi de France C11 (FRA) |
| Novices Girls | Jumlah | 98.71tidak rasmi | Tournoi de France C11 (FRA) |
Skor Terbaik 2016/2017
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Avenir A Women | Skating Bebas | 46.17tidak rasmi | Championnats de France 3 (FRA) |
| Avenir A Women | Jumlah | 46.17tidak rasmi | Championnats de France 3 (FRA) |
| Avenir Women | Skating Bebas | 44.67tidak rasmi | TDF LYON (FRA) |
| Avenir Women | Jumlah | 44.67tidak rasmi | TDF LYON (FRA) |
| Cubs Girls | Skating Bebas | 35.46tidak rasmi | 9Th Rooster Cup - 2017 (FRA) |
| Cubs Girls | Jumlah | 35.46tidak rasmi | 9Th Rooster Cup - 2017 (FRA) |
| D1 Avenir Women | Skating Bebas | 50.07tidak rasmi | CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS (FRA) |
| D1 Avenir Women | Jumlah | 50.07tidak rasmi | CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS (FRA) |
Skor Terbaik 2015/2016
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Avenir A Women | Skating Bebas | 40.61tidak rasmi | Championnat de France B 2016 - Briançon (FRA) |
| Avenir A Women | Jumlah | 40.61tidak rasmi | Championnat de France B 2016 - Briançon (FRA) |
| Avenir Women | Skating Bebas | 40.74tidak rasmi | Tournoi de France n° 11 - Garges (FRA) |
| Avenir Women | Jumlah | 40.74tidak rasmi | Tournoi de France n° 11 - Garges (FRA) |
| D1 Avenir Women | Skating Bebas | 41.10tidak rasmi | Championnat de France des Clubs 2016 (FRA) |
| D1 Avenir Women | Jumlah | 41.10tidak rasmi | Championnat de France des Clubs 2016 (FRA) |
| N2 Avenir Women | Skating Bebas | 34.57tidak rasmi | Tournoi de France n° 5 (FRA) |
| N2 Avenir Women | Jumlah | 34.57tidak rasmi | Tournoi de France n° 5 (FRA) |
Skor Terbaik 2014/2015
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Poussin Filles | Skating Bebas | 23.12tidak rasmi | CHAMPIONNATS DE FRANCE - POUSSIN - NOVICE (FRA) |
| Poussin Filles | Jumlah | 23.12tidak rasmi | CHAMPIONNATS DE FRANCE - POUSSIN - NOVICE (FRA) |
| Poussin Women | Skating Bebas | 24.10tidak rasmi | TOURNOI DE FRANCE "-13 ANS" - ORLEANS (FRA) |
| Poussin Women | Jumlah | 24.10tidak rasmi | TOURNOI DE FRANCE "-13 ANS" - ORLEANS (FRA) |
Skor Terbaik 2013/2014
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| D3 Poussin Women | Skating Bebas | 16.62tidak rasmi | Championnat de France des Clubs 2014 (FRA) |
| D3 Poussin Women | Jumlah | 16.62tidak rasmi | Championnat de France des Clubs 2014 (FRA) |
Keputusan dari musim-musim sebelumnya
Musim 2023/2024
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–07.04.2024 | Championnats de France par Clubs Nat. 10 Annecy/FRA |
D1 Junior Women | 10 | 65.31 |
Free Skating 10 (65.31)
|
| 17–18.02.2024 | SFC Nord-Est 2024 Besançon/FRA |
D1 Junior Women | 1 | 95.95 |
Free Skating 1 (95.95)
|
| 12–14.01.2024 | FFSG French Junior Championships 2024 Nat. 4 Nice/FRA |
Junior Women | 4 | 129.40 |
Short Program 12 (37.82) Free Skating 4 (91.58)
|
| 06.12.2023 | FFSG French Elite Championships 2023 Nationals Vaujany/FRA |
Senior Women | WD | ||
| 25–26.11.2023 | FFSG CSNPA tdf REIMS 2023 reims/FRA |
Senior Women | WD | ||
| 11–12.11.2023 | Tours- TDF-A1-2023 Tours/FRA |
Junior Women | 1 | 127.88 |
Short Program 1 (47.57) Free Skating 1 (80.31)
|
| 18–22.10.2023 | ISU Competition TMNCA 2023 NICE/FRA |
Junior Women | 10 | 130.01 |
Short Program 8 (44.78) Free Skating 9 (85.23)
|
| 07–08.10.2023 | FFSG CSNPA Coupe de l Ouverture Courbevoie/FRA |
Junior Women | 1 | 143.91 |
Short Program 1 (49.27) Free Skating 1 (94.64)
|
| 28–30.09.2023 | MASTERS 2023 Nat. 4 VILLARD DE LANS/FRA |
Junior Women | 4 | 138.16 |
Short Program 6 (43.20) Free Skating 3 (94.96)
|
Musim 2022/2023
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–12.02.2023 | FFSG_CSNPA_SELECTION_FRANCE_CLUBS NORD EST Charleville-Méziere/FRA |
D1 Junior Women | WD | ||
| 03–04.12.2022 | TDF_B6_Cergy_2022 CERGY PONTOISE/FRA |
Senior Women | WD | ||
| 12–15.10.2022 | ISU JGP Egna-Neumarkt 2022 Egna-Neumarkt/ITA |
Junior Women | 18 | 137.03 |
Short Program 10 (55.41) Free Skating 24 (81.62)
|
| 06–08.10.2022 | FFSG MASTERS 🥇 Nat. champion VILLARD DE LANS/FRA |
Junior Women | 1 | 150.67 |
Short Program 1 (54.62) Free Skating 1 (96.05)
|
| 24–27.08.2022 | ISU Junior Grand Prix de Courchevel 2022 Courchevel/FRA |
Junior Women | 12 | 134.93 |
Short Program 13 (46.27) Free Skating 12 (88.66)
|
Musim 2021/2022
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.04.2022 | France Clubs 🥇 Nat. champion FRA |
Junior Women | 1 | 98.84 |
Free Skating 1 (98.84)
|
| 03–04.03.2022 | Tallink Hotels Cup 2022 Tallinn/EST |
Junior Women | 2 | 151.64 |
Short Program 3 (47.83) Free Skating 1 (103.81)
|
| 26–27.02.2022 | selection france club nord est FRA |
D1 Junior Women | 1 | 106.43 |
Free Skating 1 (106.43)
|
| 04–06.02.2022 | French Junior Championships 2022 🥇 Nat. champion Charleville-Mézières/FRA |
Junior Women | 1 | 157.88 |
Short Program 1 (58.20) Free Skating 1 (99.68)
|
| 27.01.2022 | DRAGON TROPHY 2022 Ljubljana/SVN |
Junior Women | 3 | 149.55 |
Short Program 2 (52.15) Free Skating 4 (97.40)
|
| 16–18.12.2021 | French Elite Championships 2021 🏅 Nat. 3 Cergy-Pontoise/FRA |
Senior Women | 3 | 159.20 |
Short Program 2 (57.26) Free Skating 3 (101.94)
|
| 10–14.11.2021 | Icechallenge 2021 AUT |
Junior Women | 8 | 127.68 |
Short Program 16 (39.13) Free Skating 6 (88.55)
|
| 30.09–02.10.2021 | MASTERS 2021 🏅 Nat. 2 FRA |
Junior Women | 2 | 144.14 |
Short Program 1 (57.51) Free Skating 2 (86.63)
|
| 18–21.08.2021 | ISU JGP Courchavel 2021 Courchevel/FRA |
Junior Women | 6 | 143.84 |
Short Program 9 (50.74) Free Skating 6 (93.10)
|
Musim 2020/2021
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 18–21.02.2021 | Tallink Hotels Cup 2021 Tallinn/EST |
Junior Ladies | 3 | 144.21 |
Short Program 1 (55.14) Free Skating 5 (89.07)
|
| 05–06.02.2021 | Championnat de France ELITE 🏅 Nat. 3 FRA |
Senior Women | 3 | 156.42 |
Short Program 4 (54.39) Free Skating 3 (102.03)
|
| 01–03.10.2020 | MASTERS 2020 🏅 Nat. 3 FRA |
Junior Women | 3 | 128.30 |
Short Program 6 (36.76) Free Skating 1 (91.54)
|
| 17–18.09.2020 | Coupe de l'ouverture FRA |
Junior Women | 1 | 114.73 |
Short Program 2 (26.99) Free Skating 1 (87.74)
|
Musim 2019/2020
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–08.03.2020 | CHAMPIONNAT DE FRANCE AVENIRS NOVICES 🥇 Nat. champion FRA |
Novices A Girls | 1 | 105.50 |
Short Program 1 (43.03) Free Skating 2 (62.47)
|
| 20–23.02.2020 | CHALLENGE CUP 2020 The Hague/NED |
Advanced Novice Girls | 6 | 99.09 |
Short Program 6 (37.81) Free Skating 6 (61.28)
|
| 15–16.02.2020 | Selection par Club Zone Nord Est FRA |
D1 Novice Girls | 1 | 72.85 |
Free Skating 1 (72.85)
|
| 07–09.02.2020 | Championnat de France Junior 2020 Nat. 6 FRA |
Junior Women | 6 | 123.50 |
Short Program 5 (47.19) Free Skating 6 (76.31)
|
| 02–08.12.2019 | 13th SANTA CLAUS CUP 2019 Budapest/HUN |
FS Advanced Novice Girls | WD | ||
| 19–20.10.2019 | TDF A3 Dammarie FRA |
Novice Girls | WD | ||
| 26–28.09.2019 | MASTERS - 2019 🏅 Nat. 3 FRA |
Junior Women | 3 | 121.69 |
Short Program 4 (46.09) Free Skating 3 (75.60)
|
Musim 2018/2019
Musim 2017/2018
Musim 2016/2017
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–23.04.2017 | CHAMPIONNAT de FRANCE des CLUBS 🥇 Nat. champion FRA |
D1 Avenir Women | 1 | 50.07 |
Free Skating 1 (50.07)
|
| 14–16.04.2017 | 9Th Rooster Cup - 2017 FRA |
Cubs Girls | 4 | 35.46 |
Free Skating 4 (35.46)
|
| 01–02.04.2017 | Championnats de France 3 Nat. 4 FRA |
Avenir A Women | 4 | 46.17 |
Free Skating 4 (46.17)
|
| 04–05.03.2017 | TDF12 - Paris FRA |
Avenir Women | 4 | 37.80 |
Free Skating 4 (37.80)
|
| 21–22.01.2017 | TDF CHARLEVILLE-MEZIERES FRA |
Avenir Women | 1 | 43.26 |
Free Skating 1 (43.26)
|
| 26–27.11.2016 | TDF LYON FRA |
Avenir Women | 2 | 44.67 |
Free Skating 2 (44.67)
|
Musim 2015/2016
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 15–17.04.2016 | Championnat de France des Clubs 2016 Nat. 5 FRA |
D1 Avenir Women | 5 | 41.10 |
Free Skating 5 (41.10)
|
| 09.04.2016–10.04.2012 | Championnat de France B 2016 - Briançon Nat. 8 FRA |
Avenir A Women | 8 | 40.61 |
Free Skating 8 (40.61)
|
| 05–06.03.2016 | Selection Championnat de France Nord-Est D1 FRA |
D1 Avenir Women | 3 | 37.18 |
Free Skating 3 (37.18)
|
| 20–21.02.2016 | Tournoi de France n° 11 - Garges FRA |
Avenir Women | 2 | 40.74 |
Free Skating 2 (40.74)
|
| 23–24.01.2016 | Tournoi de France n° 8 - Reims FRA |
Avenir Women | 2 | 34.83 |
Free Skating 2 (34.83)
|
| 12–13.12.2015 | Tournoi de France n° 5 FRA |
N2 Avenir Women | 1 | 34.57 |
Free Skating 1 (34.57)
|
Musim 2014/2015
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 28–29.03.2015 | CHAMPIONNATS DE FRANCE - POUSSIN - NOVICE Nat. 9 FRA |
Poussin Filles | 9 | 23.12 |
Free Skating 9 (23.12)
|
| 28.02–01.03.2015 | TOURNOI DE FRANCE "-13 ANS" - ORLEANS FRA |
Poussin Women | 2 | 24.10 |
Free Skating 2 (24.10)
|
| 07–08.02.2015 | TOURNOI DE FRANCE "-13 ans" - AMIENS FRA |
Poussin Women | 3 | 22.80 |
Free Skating 3 (22.80)
|
| 24–25.01.2015 | TROPHEE DE LA COTE DE NACRE FRA |
Poussin Women | 7 | 22.60 |
Free Skating 7 (22.60)
|
| 09–11.01.2015 | TOURNOI DE FRANCE "TOUTES CATEGORIES" COLMAR FRA |
Poussin Women | 1 | 23.39 |
Free Skating 1 (23.39)
|
Musim 2013/2014
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 11–13.04.2014 | Championnat de France des Clubs 2014 Nat. 4 FRA |
D3 Poussin Women | 4 | 16.62 |
Free Skating 4 (16.62)
|