Jan KLEMENT Access
Kemajuan skor
Peta unsur ⓘ
Rekod Peribadi Terbaik
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| Junior Men | Program Pendek | 46.45 | Proverky vykonnosti 2026 (Brno/CZE) | 2026/2027 |
| Junior Men | Skating Bebas | 78.10 | MCR Junioru, dorostenek, TP a SD zactva, PCR Senioru 2026 (Ceske Budejovice/CZE) | 2025/2026 |
| Junior Men | Jumlah | 121.61 | MCR Junioru, dorostenek, TP a SD zactva, PCR Senioru 2026 (Ceske Budejovice/CZE) | 2025/2026 |
Rekod peribadi terbaik dari kategori sebelumnya
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| Boys | Program Pendek | 40.51 | Prague Cup grebovka (Praha/CZE) | 2024/2025 |
| Boys | Skating Bebas | 66.96 | VC Ceske Budejovice (Ceske Budejovice/CZE) | 2024/2025 |
| Boys | Jumlah | 106.96 | VC Ceske Budejovice (Ceske Budejovice/CZE) | 2024/2025 |
| Druzstva Boys | Jumlah | 61.18 | OLYMPIADA DETI A MLADEZE 2025 (Cesky Tesin/CZE) | 2024/2025 |
| Ml.zaci | Jumlah | 45.04 | Mistrovstvi CR zactva, ml.zactva a nejml.zactva 20 (CZE) | 2021/2022 |
| Novacci Boys | Jumlah | 17.62 | MC USK Praha (CZE) | 2017/2018 |
| Older Boys | Program Pendek | 36.65 | OLYMPIADA DETI A MLADEZE 2025 (Cesky Tesin/CZE) | 2024/2025 |
| Older Boys | Skating Bebas | 60.47 | OLYMPIADA DETI A MLADEZE 2025 (Cesky Tesin/CZE) | 2024/2025 |
| Older Boys | Jumlah | 97.12 | OLYMPIADA DETI A MLADEZE 2025 (Cesky Tesin/CZE) | 2024/2025 |
| Younger Boys | Jumlah | 48.19 | VC USK Praha (CZE) | 2021/2022 |
| Youngest Boys | Jumlah | 31.25 | MCR Pardubice (CZE) | 2019/2020 |
| Youngest Boys A | Jumlah | 26.73 | MC USK Praha (CZE) | 2018/2019 |
Skor Terbaik 2026/2027
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Program Pendek | 46.45 | Proverky vykonnosti 2026 (Brno/CZE) |
| Junior Men | Skating Bebas | 70.24 | Proverky vykonnosti 2026 (Brno/CZE) |
| Junior Men | Jumlah | 116.69 | Proverky vykonnosti 2026 (Brno/CZE) |
Skor Terbaik 2025/2026
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Program Pendek | 44.88 | Orlovska pirueta (Orlova/CZE) |
| Junior Men | Skating Bebas | 78.10 | MCR Junioru, dorostenek, TP a SD zactva, PCR Senioru 2026 (Ceske Budejovice/CZE) |
| Junior Men | Jumlah | 121.61 | MCR Junioru, dorostenek, TP a SD zactva, PCR Senioru 2026 (Ceske Budejovice/CZE) |
Skor terbaik dari musim-musim sebelumnya
Skor Terbaik 2024/2025
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Boys | Program Pendek | 40.51 | Prague Cup grebovka (Praha/CZE) |
| Boys | Skating Bebas | 66.96 | VC Ceske Budejovice (Ceske Budejovice/CZE) |
| Boys | Jumlah | 106.96 | VC Ceske Budejovice (Ceske Budejovice/CZE) |
| Druzstva Boys | Skating Bebas | 61.18 | OLYMPIADA DETI A MLADEZE 2025 (Cesky Tesin/CZE) |
| Druzstva Boys | Jumlah | 61.18 | OLYMPIADA DETI A MLADEZE 2025 (Cesky Tesin/CZE) |
| Older Boys | Program Pendek | 36.65 | OLYMPIADA DETI A MLADEZE 2025 (Cesky Tesin/CZE) |
| Older Boys | Skating Bebas | 60.47 | OLYMPIADA DETI A MLADEZE 2025 (Cesky Tesin/CZE) |
| Older Boys | Jumlah | 97.12 | OLYMPIADA DETI A MLADEZE 2025 (Cesky Tesin/CZE) |
Skor Terbaik 2022/2023
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Boys | Program Pendek | 34.72 | MCR zactva, ml.zactva a nejml.zactva 2023 (Koprivnice/CZE) |
| Boys | Skating Bebas | 57.09 | MCR zactva, ml.zactva a nejml.zactva 2023 (Koprivnice/CZE) |
| Boys | Jumlah | 91.81 | MCR zactva, ml.zactva a nejml.zactva 2023 (Koprivnice/CZE) |
| Younger Boys | Skating Bebas | 45.93 | VC Nachoda (CZE) |
| Younger Boys | Jumlah | 45.93 | VC Nachoda (CZE) |
Skor Terbaik 2021/2022
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Ml.zaci | Skating Bebas | 45.04 | Mistrovstvi CR zactva, ml.zactva a nejml.zactva 20 (CZE) |
| Ml.zaci | Jumlah | 45.04 | Mistrovstvi CR zactva, ml.zactva a nejml.zactva 20 (CZE) |
| Younger Boys | Skating Bebas | 48.19 | VC USK Praha (CZE) |
| Younger Boys | Jumlah | 48.19 | VC USK Praha (CZE) |
Skor Terbaik 2019/2020
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Youngest Boys | Skating Bebas | 31.25 | MCR Pardubice (CZE) |
| Youngest Boys | Jumlah | 31.25 | MCR Pardubice (CZE) |
Skor Terbaik 2018/2019
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Youngest Boys A | Skating Bebas | 26.73 | MC USK Praha (CZE) |
| Youngest Boys A | Jumlah | 26.73 | MC USK Praha (CZE) |
Skor Terbaik 2017/2018
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Novacci Boys | Skating Bebas | 17.62 | MC USK Praha (CZE) |
| Novacci Boys | Jumlah | 17.62 | MC USK Praha (CZE) |
Musim 2026/2027
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–08.08.2026 | Proverky vykonnosti 2026 Brno/CZE |
Junior Men | 6 | 116.69 |
Short Program 4 (46.45) Free Skating 6 (70.24)
|
Musim 2025/2026
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.01–01.02.2026 | MCR Junioru, dorostenek, TP a SD zactva, PCR Senioru 2026 Nat. 5 Ceske Budejovice/CZE |
Junior Men | 5 | 121.61 |
Short Program 4 (43.51) Free Skating 5 (78.10)
|
| 17–18.01.2026 | Velka Cena Breclavi Breclav/CZE |
Junior Men | WD | ||
| 29–30.11.2025 | VC USK Praha Praha/CZE |
Junior Men | 2 | 121.07 |
Short Program 1 (44.50) Free Skating 2 (76.57)
|
| 22–23.11.2025 | Orlovska pirueta Orlova/CZE |
Junior Men | 2 | 111.45 |
Short Program 2 (44.88) Free Skating 2 (66.57)
|
Keputusan dari musim-musim sebelumnya
Musim 2024/2025
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–09.03.2025 | MCR zactva, ml. zactva a nejml. zactva 2025 🏅 Nat. 2 Turnov/CZE |
Boys | 2 | 97.56 |
Short Program 1 (38.20) Free Skating 2 (59.36)
|
| 22–23.02.2025 | VC Ceske Budejovice Ceske Budejovice/CZE |
Boys | 1 | 106.96 |
Short Program 1 (40.00) Free Skating 1 (66.96)
|
| 15–16.02.2025 | Prague Cup grebovka Praha/CZE |
Boys | 1 | 103.29 |
Short Program 1 (40.51) Free Skating 1 (62.78)
|
| 08–09.02.2025 | VC Zlina Zlin/CZE |
Boys | 1 | 102.57 |
Short Program 1 (39.04) Free Skating 1 (63.53)
|
| 27–29.01.2025 | OLYMPIADA DETI A MLADEZE 2025 Cesky Tesin/CZE |
Older Boys | 2 | 97.12 |
Short Program 2 (36.65) Free Skating 2 (60.47)
|
| 27–29.01.2025 | OLYMPIADA DETI A MLADEZE 2025 Cesky Tesin/CZE |
Druzstva Boys | 2 | 61.18 |
Free Skating 2 (61.18)
|
| 25–26.01.2025 | VC Strakonice Strakonice/CZE |
Boys | 1 | 93.15 |
Short Program 1 (36.27) Free Skating 2 (56.88)
|
| 11–12.01.2025 | Pohar rakovnickeho Bakalare Rakovnik/CZE |
Boys | 1 | 87.15 |
Short Program 1 (32.88) Free Skating 1 (54.27)
|
| 22–24.11.2024 | Orlovska pirueta Orlova/CZE |
Boys | 1 | 99.09 |
Short Program 1 (37.13) Free Skating 1 (61.96)
|
| 02–03.11.2024 | Velka cena Ostravy Ostrava/CZE |
Boys | 2 | 82.36 |
Short Program 2 (30.65) Free Skating 2 (51.71)
|
Musim 2022/2023
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–05.03.2023 | MCR zactva, ml.zactva a nejml.zactva 2023 🏅 Nat. 2 Koprivnice/CZE |
Boys | 2 | 91.81 |
Short Program 3 (34.72) Free Skating 3 (57.09)
|
| 18–19.02.2023 | VC Ceskych Budejovic Ceske Budejovice/CZE |
Boys | 3 | 78.30 |
Short Program 3 (29.22) Free Skating 3 (49.08)
|
| 11–12.02.2023 | Bakalarsky pohar Rakovnik/CZE |
Boys | 1 | 82.04 |
Short Program 1 (28.45) Free Skating 1 (53.59)
|
| 14–15.01.2023 | VC Breclavi Breclav/CZE |
Boys | 2 | 80.61 |
Short Program 1 (29.70) Free Skating 3 (50.91)
|
| 10–11.12.2022 | Pribramsky kahan CZE |
Boys | 3 | 74.80 |
Short Program 3 (28.13) Free Skating 3 (46.67)
|
| 03–04.12.2022 | Praha USK Praha/CZE |
Boys | 3 | 74.73 |
Short Program 3 (26.43) Free Skating 3 (48.30)
|
| 26–27.11.2022 | Orlovska Pirueta Orlova/CZE |
Boys | 3 | 70.96 |
Short Program 3 (23.70) Free Skating 3 (47.26)
|
| 08.11.2022 | VC Uhersky Brod Uhersky Brod/CZE |
Boys | 2 | 65.53 |
Short Program 3 (20.93) Free Skating 2 (44.60)
|
| 05–06.11.2022 | Velka cena Ostravy Ostrava/CZE |
Boys | 4 | 64.60 |
Short Program 4 (17.39) Free Skating 3 (47.21)
|
| 22.10.2022 | VC Nachoda CZE |
Younger Boys | 1 | 45.93 |
Free Skating 1 (45.93)
|
Musim 2021/2022
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–06.03.2022 | Mistrovstvi CR zactva, ml.zactva a nejml.zactva 20 Nat. 4 CZE |
Ml.zaci | 4 | 45.04 |
Free Skating 4 (45.04)
|
| 12–13.02.2022 | VC Strakonice CZE |
Younger Boys | 1 | 42.68 |
Free Skating 1 (42.68)
|
| 05–06.02.2022 | VC Cesky Tesin CZE |
Younger Boys | 2 | 46.26 |
Free Skating 2 (46.26)
|
| 04–05.12.2021 | VC USK Praha CZE |
Younger Boys | 1 | 48.19 |
Free Skating 1 (48.19)
|
| 20–21.11.2021 | VC Hradce Králové CZE |
Younger Boys | 2 | 43.31 |
Free Skating 2 (43.31)
|
| 13–14.11.2021 | VC Pribrami CZE |
Younger Boys | 2 | 42.18 |
Free Skating 2 (42.18)
|
| 30–31.10.2021 | VC Ostrava CZE |
Younger Boys | 3 | 41.51 |
Free Skating 3 (41.51)
|
Musim 2019/2020
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–07.03.2020 | MCR Pardubice 🏅 Nat. 3 CZE |
Youngest Boys | 3 | 31.25 |
Free Skating 3 (31.25)
|
| 15–16.02.2020 | VC Ceskeho Tesina CZE |
Youngest Boys | 3 | 29.01 |
Free Skating 3 (29.01)
|
| 01–02.02.2020 | VC Breclavi CZE |
Youngest Boys | 3 | 31.25 |
Free Skating 3 (31.25)
|
| 30.11–01.12.2019 | VC USK Praha CZE |
Youngest Boys | 3 | 26.68 |
Free Skating 3 (26.68)
|
| 23–24.11.2019 | Mala cena Pardubic CZE |
Youngest Boys | 3 | 27.70 |
Free Skating 3 (27.70)
|
| 26–27.10.2019 | VC Brna CZE |
Youngest Boys | 2 | 28.78 |
Free Skating 2 (28.78)
|
Musim 2018/2019
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.02.2019 | MC USK Praha CZE |
Youngest Boys A | 1 | 26.73 |
Free Skating 1 (26.73)
|
| 12.01.2019 | Jestedska Brusle CZE |
Youngest Boys A | 1 | 22.45 |
Free Skating 1 (22.45)
|
Musim 2017/2018
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.03.2018 | MC USK Praha CZE |
Novacci Boys | 3 | 17.62 |
Free Skating 3 (17.62)
|