Lsg SOLO tidak aktif Access
Kemajuan skor
Peta unsur ⓘ
Rekod Peribadi Terbaik
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| Junior Solos | Tarian Corak | 14.45 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) | 2016/2017 |
| Junior Solos | INTERPRETATION-DANCE | 30.82 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) | 2016/2017 |
| Junior Solos | Jumlah | 59.40 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) | 2016/2017 |
Rekod peribadi terbaik dari kategori sebelumnya
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| Espoirs 1 | DANSE-IMPOSEE-1 | 9.85 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Espoirs 1 | INTERPRETATION-DANCE | 30.24 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Espoirs 1 | DANSE-IMPOSEE-2 | 10.17 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Espoirs 1 | Jumlah | 50.26 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Juniors/Seniors | DANSE-IMPOSEE-2 | 11.33 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Juniors/Seniors | DANSE-IMPOSEE-1 | 12.44 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Juniors/Seniors | INTERPRETATION-DANCE | 31.69 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Juniors/Seniors | Jumlah | 55.46 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Avenir | Tarian Corak | 16.02 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 ANNECY 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Avenir | Tarian Bebas | 16.23 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 ANNECY 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Avenir | Jumlah | 32.25 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 ANNECY 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Benjamin 1 | Tarian Corak | 18.25 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LIMOGES (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Benjamin 1 | Tarian Bebas | 22.60 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LIMOGES (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Benjamin 1 | Jumlah | 40.85 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LIMOGES (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Bronze Plus | Tarian Corak | 20.31 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Bronze Plus | Tarian Bebas | 27.42 | Championnat de France Solos 2eme Division 2015 (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Bronze Plus | Jumlah | 45.82 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Cadets | Tarian Corak | 13.28 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2015-2016 - EPINAL (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Cadets | INTERPRETATION-DANCE | 33.41 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2015-2016 - EPINAL (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Cadets | Jumlah | 57.43 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2015-2016 - EPINAL (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Cadets 2 | Tarian Corak | 28.28 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J2 - BELFORT (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Cadets 2 | INTERPRETATION-DANCE | 31.41 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J3 - DIJON (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Cadets 2 | Jumlah | 59.49 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J2 - BELFORT (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Espoirs 1 | Tarian Wajib | 20.92 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J2 BELFORT (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Espoirs 1 | INTERPRETATION-DANCE | 22.68 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2012/2013 - J3 BESANCON (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Espoirs 1 | Jumlah | 43.47 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J2 BELFORT (FRA) | 2012/2013 |
| Solos Junior 1 | Tarian Corak | 30.64 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J3 - ANGLET (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Junior 1 | INTERPRETATION-DANCE | 31.29 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J4 - LYON (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Junior 1 | Jumlah | 60.13 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J3 - ANGLET (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Juniors-Seniors | Tarian Wajib | 26.58 | TROPHEE DE LA PORCELAINE 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Juniors-Seniors | DANSE-IMPOSEE-1 | 11.83 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Juniors-Seniors | INTERPRETATION-DANCE | 37.01 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2011/2012 - J4 TOULOUSE (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Juniors-Seniors | DANSE-IMPOSEE-2 | 11.45 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Juniors-Seniors | Jumlah | 60.81 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2011/2012 - J4 TOULOUSE (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Minime 1 | Tarian Corak | 26.82 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J4 - LYON (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Minime 1 | Tarian Bebas | 29.72 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J3 - ANGLET (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Minime 1 | Jumlah | 54.69 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J4 - LYON (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Minime 2 | Tarian Wajib | 29.40 | TROPHEE DE LA PORCELAINE 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Minime 2 | Tarian Bebas | 34.48 | TROPHEE DE LA PORCELAINE 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Minime 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 12.57 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Minime 2 | DANSE-IMPOSEE-2 | 13.42 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Minime 2 | Jumlah | 63.88 | TROPHEE DE LA PORCELAINE 2012 (FRA) | 2011/2012 |
| Solos Novices 1 | Tarian Corak | 23.05 | CHAMPIONNAT NATIONAL - Annecy- 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Novices 1 | INTERPRETATION-DANCE | 34.14 | CHAMPIONNAT NATIONAL - EPINAL- 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Novices 1 | Jumlah | 54.63 | CHAMPIONNAT NATIONAL - EPINAL- 2013-2014 (FRA) | 2013/2014 |
| Solos Novices 2 | Tarian Corak | 21.64 | COMPETITION NATIONALE 2 Villard de Lans 2014-2015 (FRA) | |
| Solos Novices 2 | INTERPRETATION-DANCE | 32.25 | COMPETITION NATIONALE 2 Villard de Lans 2014-2015 (FRA) | |
| Solos Novices 2 | Jumlah | 53.89 | COMPETITION NATIONALE 2 Villard de Lans 2014-2015 (FRA) | |
| Solos Petit Or | Tarian Wajib | 27.35 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Petit Or | INTERPRETATION-DANCE | 36.60 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Petit Or | Jumlah | 63.95 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Poussin | Tarian Corak | 13.35 | TIR 2 SAINT GERVAIS 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Poussin | Tarian Bebas | 12.26 | TIR 2 SAINT GERVAIS 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Poussin | Jumlah | 25.61 | TIR 2 SAINT GERVAIS 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Pre-Bronze Plus | Tarian Corak | 12.12 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Pre-Bronze Plus | Tarian Bebas | 17.19 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Pre-Bronze Plus | Jumlah | 29.31 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Prebronze Plus | Tarian Corak | 21.67 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 SE CLERMONT 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Prebronze Plus | Tarian Bebas | 21.93 | COUPE INTERREGIONALE SOLOS 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Prebronze Plus | Jumlah | 41.08 | TIR 1 SUD EST MORZINE 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Preliminaire | Tarian Corak | 17.13 | TIR 2 SAINT GERVAIS 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Preliminaire | LIBRE-LAME | 8.92 | TIR 2 SAINT GERVAIS 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Preliminaire | Jumlah | 26.05 | TIR 2 SAINT GERVAIS 2016/2017 (FRA) | 2016/2017 |
| Solos Preliminaire Plus | Tarian Corak | 12.73 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Preliminaire Plus | Tarian Bebas | 15.75 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Preliminaire Plus | Jumlah | 28.48 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Preparatoire | Tarian Corak | 18.29 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Preparatoire | Tarian Bebas | 13.85 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Preparatoire | LIBRE-LAME | 5.22 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 SE CLERMONT 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Preparatoire | Jumlah | 32.14 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Preparatoire Plus | Tarian Corak | 18.42 | COUPE INTERREGIONALE SOLOS 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Preparatoire Plus | Tarian Bebas | 16.83 | COUPE INTERREGIONALE SOLOS 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Preparatoire Plus | Jumlah | 35.25 | COUPE INTERREGIONALE SOLOS 2016 (FRA) | 2015/2016 |
| Solos Preparatoire Plus N2 | Tarian Corak | 14.28 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Preparatoire Plus N2 | Tarian Bebas | 10.97 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Preparatoire Plus N2 | Jumlah | 25.25 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) | 2014/2015 |
| Solos Vermeil 1 | Tarian Wajib | 29.39 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Vermeil 1 | INTERPRETATION-DANCE | 40.10 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) | 2010/2011 |
| Solos Vermeil 1 | Jumlah | 69.49 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) | 2010/2011 |
Skor terbaik dari musim-musim sebelumnya
Skor Terbaik 2016/2017
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Junior Solos | Tarian Corak | 14.45 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) |
| Junior Solos | INTERPRETATION-DANCE | 30.82 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) |
| Junior Solos | Jumlah | 59.40 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS (FRA) |
| Solos Benjamin 1 | Tarian Corak | 18.25 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LIMOGES (FRA) |
| Solos Benjamin 1 | Tarian Bebas | 22.60 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LIMOGES (FRA) |
| Solos Benjamin 1 | Jumlah | 40.85 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J2 - LIMOGES (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Tarian Corak | 19.84 | TIR 2 SAINT GERVAIS 2016/2017 (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Tarian Bebas | 22.64 | TIR 2 SAINT GERVAIS 2016/2017 (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Jumlah | 42.48 | TIR 2 SAINT GERVAIS 2016/2017 (FRA) |
| Solos Junior 1 | Tarian Corak | 30.64 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J3 - ANGLET (FRA) |
| Solos Junior 1 | INTERPRETATION-DANCE | 31.29 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J4 - LYON (FRA) |
| Solos Junior 1 | Jumlah | 60.13 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J3 - ANGLET (FRA) |
| Solos Minime 1 | Tarian Corak | 26.82 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J4 - LYON (FRA) |
| Solos Minime 1 | Tarian Bebas | 29.72 | TOURNOIS DE FRANCE 2016-2017 - J3 - ANGLET (FRA) |
| Solos Minime 1 | Jumlah | 54.69 | TOURNOI DE FRANCE 2016-2017 - J4 - LYON (FRA) |
| Solos Poussin | Tarian Corak | 13.35 | TIR 2 SAINT GERVAIS 2016/2017 (FRA) |
| Solos Poussin | Tarian Bebas | 12.26 | TIR 2 SAINT GERVAIS 2016/2017 (FRA) |
| Solos Poussin | Jumlah | 25.61 | TIR 2 SAINT GERVAIS 2016/2017 (FRA) |
| Solos Prebronze Plus | Tarian Corak | 21.35 | TIR 1 SUD EST MORZINE 2016/2017 (FRA) |
| Solos Prebronze Plus | Tarian Bebas | 19.73 | TIR 1 SUD EST MORZINE 2016/2017 (FRA) |
| Solos Prebronze Plus | Jumlah | 41.08 | TIR 1 SUD EST MORZINE 2016/2017 (FRA) |
| Solos Preliminaire | Tarian Corak | 17.13 | TIR 2 SAINT GERVAIS 2016/2017 (FRA) |
| Solos Preliminaire | LIBRE-LAME | 8.92 | TIR 2 SAINT GERVAIS 2016/2017 (FRA) |
| Solos Preliminaire | Jumlah | 26.05 | TIR 2 SAINT GERVAIS 2016/2017 (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus | Tarian Corak | 15.35 | TIR 2 SAINT GERVAIS 2016/2017 (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus | Tarian Bebas | 13.61 | TIR 2 SAINT GERVAIS 2016/2017 (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus | Jumlah | 28.96 | TIR 2 SAINT GERVAIS 2016/2017 (FRA) |
Skor Terbaik 2015/2016
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Solos Avenir | Tarian Corak | 16.02 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 ANNECY 2016 (FRA) |
| Solos Avenir | Tarian Bebas | 16.23 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 ANNECY 2016 (FRA) |
| Solos Avenir | Jumlah | 32.25 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 ANNECY 2016 (FRA) |
| Solos Cadets | Tarian Corak | 13.28 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2015-2016 - EPINAL (FRA) |
| Solos Cadets | INTERPRETATION-DANCE | 33.41 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2015-2016 - EPINAL (FRA) |
| Solos Cadets | Jumlah | 57.43 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2015-2016 - EPINAL (FRA) |
| Solos Cadets 2 | Tarian Corak | 28.28 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J2 - BELFORT (FRA) |
| Solos Cadets 2 | INTERPRETATION-DANCE | 31.41 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J3 - DIJON (FRA) |
| Solos Cadets 2 | Jumlah | 59.49 | TOURNOIS DE FRANCE 2015-2016 - J2 - BELFORT (FRA) |
| Solos Prebronze Plus | Tarian Corak | 21.67 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 SE CLERMONT 2016 (FRA) |
| Solos Prebronze Plus | Tarian Bebas | 21.93 | COUPE INTERREGIONALE SOLOS 2016 (FRA) |
| Solos Prebronze Plus | Jumlah | 40.24 | COUPE INTERREGIONALE SOLOS 2016 (FRA) |
| Solos Preparatoire | Tarian Corak | 15.86 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 ANNECY 2016 (FRA) |
| Solos Preparatoire | LIBRE-LAME | 5.22 | TOURNOI INTERREGIONAL 1 SE CLERMONT 2016 (FRA) |
| Solos Preparatoire | Jumlah | 21.08 | TOURNOI INTERREGIONAL 2 ANNECY 2016 (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus | Tarian Corak | 18.42 | COUPE INTERREGIONALE SOLOS 2016 (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus | Tarian Bebas | 16.83 | COUPE INTERREGIONALE SOLOS 2016 (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus | Jumlah | 35.25 | COUPE INTERREGIONALE SOLOS 2016 (FRA) |
Skor Terbaik 2014/2015
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Solos Bronze Plus | Tarian Corak | 20.31 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Tarian Bebas | 27.42 | Championnat de France Solos 2eme Division 2015 (FRA) |
| Solos Bronze Plus | Jumlah | 45.82 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Pre-Bronze Plus | Tarian Corak | 12.12 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Pre-Bronze Plus | Tarian Bebas | 17.19 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Pre-Bronze Plus | Jumlah | 29.31 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Preliminaire Plus | Tarian Corak | 12.73 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Preliminaire Plus | Tarian Bebas | 15.75 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Preliminaire Plus | Jumlah | 28.48 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Preparatoire | Tarian Corak | 18.29 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Preparatoire | Tarian Bebas | 13.85 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Preparatoire | Jumlah | 32.14 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus N2 | Tarian Corak | 14.28 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus N2 | Tarian Bebas | 10.97 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
| Solos Preparatoire Plus N2 | Jumlah | 25.25 | COUPE ROGER KENNERSON CLERMONT FERRAND (FRA) |
Skor Terbaik 2013/2014
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Solos Novices 1 | Tarian Corak | 23.05 | CHAMPIONNAT NATIONAL - Annecy- 2013-2014 (FRA) |
| Solos Novices 1 | INTERPRETATION-DANCE | 34.14 | CHAMPIONNAT NATIONAL - EPINAL- 2013-2014 (FRA) |
| Solos Novices 1 | Jumlah | 54.63 | CHAMPIONNAT NATIONAL - EPINAL- 2013-2014 (FRA) |
Skor Terbaik 2012/2013
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Solos Espoirs 1 | Tarian Wajib | 20.92 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J2 BELFORT (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | INTERPRETATION-DANCE | 22.68 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2012/2013 - J3 BESANCON (FRA) |
| Solos Espoirs 1 | Jumlah | 43.47 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J2 BELFORT (FRA) |
| Solos Juniors/Seniors | Tarian Wajib | 22.25 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - COUPE de VILLARD (FRA) |
| Solos Juniors/Seniors | INTERPRETATION-DANCE | 31.27 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J2 BELFORT (FRA) |
| Solos Juniors/Seniors | Jumlah | 52.99 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - COUPE de VILLARD (FRA) |
Skor Terbaik 2011/2012
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Solos Juniors-Seniors | Tarian Wajib | 26.58 | TROPHEE DE LA PORCELAINE 2012 (FRA) |
| Solos Juniors-Seniors | INTERPRETATION-DANCE | 37.01 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2011/2012 - J4 TOULOUSE (FRA) |
| Solos Juniors-Seniors | DANSE-IMPOSEE-1 | 11.83 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) |
| Solos Juniors-Seniors | DANSE-IMPOSEE-2 | 11.45 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) |
| Solos Juniors-Seniors | Jumlah | 60.81 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2011/2012 - J4 TOULOUSE (FRA) |
| Solos Minime 2 | Tarian Wajib | 29.40 | TROPHEE DE LA PORCELAINE 2012 (FRA) |
| Solos Minime 2 | Tarian Bebas | 34.48 | TROPHEE DE LA PORCELAINE 2012 (FRA) |
| Solos Minime 2 | DANSE-IMPOSEE-2 | 13.42 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) |
| Solos Minime 2 | DANSE-IMPOSEE-1 | 12.57 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2012 (FRA) |
| Solos Minime 2 | Jumlah | 63.88 | TROPHEE DE LA PORCELAINE 2012 (FRA) |
Skor Terbaik 2010/2011
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Espoirs 1 | DANSE-IMPOSEE-1 | 9.85 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Espoirs 1 | DANSE-IMPOSEE-2 | 10.17 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Espoirs 1 | INTERPRETATION-DANCE | 30.24 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Espoirs 1 | Jumlah | 50.26 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Juniors/Seniors | INTERPRETATION-DANCE | 31.69 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Juniors/Seniors | DANSE-IMPOSEE-2 | 11.33 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Juniors/Seniors | DANSE-IMPOSEE-1 | 12.44 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Juniors/Seniors | Jumlah | 55.46 | CHAMPIONNAT DE FRANCE SOLOS 2011 (FRA) |
| Solos Petit Or | Tarian Wajib | 27.35 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) |
| Solos Petit Or | INTERPRETATION-DANCE | 36.60 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) |
| Solos Petit Or | Jumlah | 63.95 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) |
| Solos Vermeil 1 | Tarian Wajib | 29.39 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) |
| Solos Vermeil 1 | INTERPRETATION-DANCE | 40.10 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) |
| Solos Vermeil 1 | Jumlah | 69.49 | TOURNOI DE FRANCE-2010/2011-J6-LYON LGP (FRA) |
Keputusan dari musim-musim sebelumnya
Musim Unknown season
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| COMPETITION INTER-REGIONALE MORZINE 2014-2015 FRA |
Solos Bronze Plus dengan Tatiana MARECHAL | 1 | 41.23 |
Pattern Dance (Avec Kp) 1 (18.36) Free Dance 3 (22.87)
|
|
| COMPETITION NATIONALE 2 Villard de Lans 2014-2015 FRA |
Solos Novices 2 dengan Ayumi ROUX | 1 | 53.89 |
Pattern Dance (Avec Kp) 1 (21.64) Interpretation Dance 1 (32.25)
|
|
| COMPETITION INTER-REGIONALE MORZINE 2014-2015 FRA |
Solos Bronze Plus dengan Maryam CHAVANT | 3 | 35.83 |
Pattern Dance (Avec Kp) 4 (12.78) Free Dance 2 (23.05)
|
Musim 2016/2017
Musim 2015/2016
Musim 2014/2015
Musim 2013/2014
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–06.04.2014 | CHAMPIONNATS DE FRANCE SOLOS 2014 FRA |
Solos Novices 1 dengan Ayumi ROUX | 4 | 52.08 |
Pattern Dance (Sans Kp) 7 (10.21) Pattern Dance (Without Keypoints) 5 (10.96) Interpretation Dance 4 (30.91)
|
| 08–09.02.2014 | CHAMPIONNAT NATIONAL - LYON - 2013-2014 FRA |
Solos Novices 1 dengan Ayumi ROUX | 4 | 48.49 |
Pattern Dance (Sans Kp) 5 (21.43) Interpretation Dance 4 (27.06)
|
| 18–19.01.2014 | CHAMPIONNAT NATIONAL - EPINAL- 2013-2014 FRA |
Solos Novices 1 dengan Ayumi ROUX | 1 | 54.63 |
Pattern Dance (Sans Kp) 4 (20.49) Interpretation Dance 1 (34.14)
|
| 07–08.12.2013 | CHAMPIONNAT NATIONAL - Annecy- 2013-2014 FRA |
Solos Novices 1 dengan Ayumi ROUX | 5 | 45.92 |
Pattern Dance (Sans Kp) 3 (23.05) Interpretation Dance 7 (22.87)
|
Musim 2012/2013
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 19–20.01.2013 | CHAMPIONNAT NATIONAL 2012/2013 - J3 BESANCON FRA |
Solos Espoirs 1 dengan Violetta GARIFULIN | 13 | 43.11 |
Compulsory Dance 12 (20.43) Interpretation Dance 13 (22.68)
|
| 08–09.12.2012 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J2 BELFORT FRA |
Solos Juniors/Seniors dengan Diane LEGAC | 5 | 51.46 |
Compulsory Dance 5 (20.19) Interpretation Dance 5 (31.27)
|
| 08–09.12.2012 | CHAMPIONAT NATIONAL 2012/2013 - J2 BELFORT FRA |
Solos Espoirs 1 dengan Violetta GARIFULIN | 5 | 43.47 |
Compulsory Dance 4 (20.92) Interpretation Dance 7 (22.55)
|
| 24–25.11.2012 | CHAMPIONNAT NATIONAL - J1 - COUPE de VILLARD FRA |
Solos Juniors/Seniors dengan Diane LEGAC | 2 | 52.99 |
Compulsory Dance 1 (22.25) Interpretation Dance 3 (30.74)
|