Maisa MÄNNIKKÖ Access
Kemajuan skor
Peta unsur ⓘ
Rekod Peribadi Terbaik
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| Debytantti Girls R1 | Jumlah | 49.22 | YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 (Järvenpää/JTL) | 2026/2027 |
Rekod peribadi terbaik dari kategori sebelumnya
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| A-Silmut Girls | Jumlah | 32.56 | Spring Carnival 2024 (Vantaa/FIN) | 2023/2024 |
| A-Silmut Girls Hf | Jumlah | 30.91 | YL Noviisit BDebytantit ja ASilmut KF HF (Vantaa/FIN) | 2024/2025 |
| A-Silmut Girls Hopeafinaali | Jumlah | 29.30 | YL Noviisit ja A-silmut KF ja HF (Tampere / Koovee/FIN) | 2023/2024 |
| B-Silmut Girls | Jumlah | 24.83 | A- ja B-silmut kilpailu (Lahti/FIN) | 2023/2024 |
| Debytant Girls | Jumlah | 45.47 | ISU-kutsukilpailu (Riihimäki/FIN) | 2025/2026 |
| Debytant Girls R1 | Jumlah | 38.91 | YL SM-noviisit ja debytantit, lohko 2 (Vantaa/FIN) | 2025/2026 |
| Debytant Girls R2 | Jumlah | 41.10 | YL SMNov ja Deb Lohko 2 (Kotka / KoTa/FIN) | 2025/2026 |
| Debytantti Girls | Jumlah | 45.58 | Aloituskilpailu 2 (Nokia / UpTL/FIN) | 2026/2027 |
Skor Terbaik 2026/2027
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Debytantti Girls | Skating Bebas | 45.58 | Aloituskilpailu 2 (Nokia / UpTL/FIN) |
| Debytantti Girls | Jumlah | 45.58 | Aloituskilpailu 2 (Nokia / UpTL/FIN) |
| Debytantti Girls R1 | Skating Bebas | 49.22 | YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 (Järvenpää/JTL) |
| Debytantti Girls R1 | Jumlah | 49.22 | YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 (Järvenpää/JTL) |
Skor Terbaik 2025/2026
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Debytant Girls | Skating Bebas | 45.47 | ISU-kutsukilpailu (Riihimäki/FIN) |
| Debytant Girls | Jumlah | 45.47 | ISU-kutsukilpailu (Riihimäki/FIN) |
| Debytant Girls R1 | Skating Bebas | 38.91 | YL SM-noviisit ja debytantit, lohko 2 (Vantaa/FIN) |
| Debytant Girls R1 | Jumlah | 38.91 | YL SM-noviisit ja debytantit, lohko 2 (Vantaa/FIN) |
| Debytant Girls R2 | Skating Bebas | 41.10 | YL SMNov ja Deb Lohko 2 (Kotka / KoTa/FIN) |
| Debytant Girls R2 | Jumlah | 41.10 | YL SMNov ja Deb Lohko 2 (Kotka / KoTa/FIN) |
Skor terbaik dari musim-musim sebelumnya
Skor Terbaik 2024/2025
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| A-Silmut Girls | Skating Bebas | 32.14 | Wasa Cup 2025 (VAASA/FIN) |
| A-Silmut Girls | Jumlah | 32.14 | Wasa Cup 2025 (VAASA/FIN) |
| A-Silmut Girls Hf | Skating Bebas | 30.91 | YL Noviisit BDebytantit ja ASilmut KF HF (Vantaa/FIN) |
| A-Silmut Girls Hf | Jumlah | 30.91 | YL Noviisit BDebytantit ja ASilmut KF HF (Vantaa/FIN) |
Skor Terbaik 2023/2024
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| A-Silmut Girls | Skating Bebas | 32.56 | Spring Carnival 2024 (Vantaa/FIN) |
| A-Silmut Girls | Jumlah | 32.56 | Spring Carnival 2024 (Vantaa/FIN) |
| A-Silmut Girls Hopeafinaali | Skating Bebas | 29.30 | YL Noviisit ja A-silmut KF ja HF (Tampere / Koovee/FIN) |
| A-Silmut Girls Hopeafinaali | Jumlah | 29.30 | YL Noviisit ja A-silmut KF ja HF (Tampere / Koovee/FIN) |
| B-Silmut Girls | Skating Bebas | 24.83 | A- ja B-silmut kilpailu (Lahti/FIN) |
| B-Silmut Girls | Jumlah | 24.83 | A- ja B-silmut kilpailu (Lahti/FIN) |
Musim 2026/2027
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–11.10.2026 | YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 Järvenpää/JTL |
Debytantti Girls R1 | 3 | 49.22 |
Free Skating 3 (49.22)
|
| 12–13.09.2026 | Aloituskilpailu 2 Nokia / UpTL/FIN |
Debytantti Girls | 5 | 45.58 |
Free Skating 5 (45.58)
|
Musim 2025/2026
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.02–01.03.2026 | Wasa Cup 2026 VAASA/FIN |
Debytant Girls | 13 | 40.81 |
Free Skating 13 (40.81)
|
| 31.01–01.02.2026 | EsJt talvipiruetti Espoo/FIN |
Debytant Girls | 13 | 41.71 |
Free Skating 13 (41.71)
|
| 06–07.12.2025 | ISU-kutsukilpailu Riihimäki/FIN |
Debytant Girls | 6 | 45.47 |
Free Skating 6 (45.47)
|
| 15–16.11.2025 | YL SMNov ja Deb Lohko 2 Kotka / KoTa/FIN |
Debytant Girls R2 | 13 | 41.10 |
Free Skating 13 (41.10)
|
| 11–12.10.2025 | YL SM-noviisit ja debytantit, lohko 2 Vantaa/FIN |
Debytant Girls R1 | 21 | 38.91 |
Free Skating 21 (38.91)
|
| 12–14.09.2025 | YL Aloituskilpailu 2 Pori / PoriTa/FIN |
Debytant Girls | 14 | 41.45 |
Free Skating 14 (41.45)
|
Keputusan dari musim-musim sebelumnya
Musim 2024/2025
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 22–23.03.2025 | YL Noviisit BDebytantit ja ASilmut KF HF Vantaa/FIN |
A-Silmut Girls Hf | 13 | 30.91 |
Free Skating 13 (30.91)
|
| 22–23.02.2025 | Wasa Cup 2025 VAASA/FIN |
A-Silmut Girls | 4 | 32.14 |
Free Skating 4 (32.14)
|
| 01–02.02.2025 | Kutsukilpailu Riihimäki/FIN |
A-Silmut Girls | 14 | 31.08 |
Free Skating 14 (31.08)
|
| 18–19.01.2025 | YL seniorit, juniorit ja noviisit sekä B-debytantit ja A-silmut, lohko 4 Oulu //FIN |
A-Silmut Girls | 16 | 29.41 |
Free Skating 16 (29.41)
|
| 26–27.10.2024 | Seniorit, Juniorit, Noviisit, A-silmut L4 Tampere/FIN |
A-Silmut Girls | 14 | 27.18 |
Free Skating 14 (27.18)
|
Musim 2023/2024
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–24.03.2024 | YL Noviisit ja A-silmut KF ja HF Tampere / Koovee/FIN |
A-Silmut Girls Hopeafinaali | 19 | 29.30 |
Free Skating 19 (29.30)
|
| 09–10.03.2024 | Spring Carnival 2024 Vantaa/FIN |
A-Silmut Girls | 11 | 32.56 |
Free Skating 11 (32.56)
|
| 12.01.2024 | A- ja B-silmut kilpailu Lahti/FIN |
B-Silmut Girls | 10 | 24.83 |
Free Skating 10 (24.83)
|