Marek MERVA Access
Kemajuan skor
Peta unsur ⓘ
Rekod Peribadi Terbaik
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| Boys | Program Pendek | 36.28 | Velka cena Uherskeho Brodu (Uhersky Brod/CZE) | 2025/2026 |
| Boys | Skating Bebas | 60.28 | Velka cena Uherskeho Brodu (Uhersky Brod/CZE) | 2025/2026 |
| Boys | Jumlah | 96.56 | Velka cena Uherskeho Brodu (Uhersky Brod/CZE) | 2025/2026 |
Rekod peribadi terbaik dari kategori sebelumnya
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| Hopefuls Younger Boys | Jumlah | 18.10 | 33. Velka Cena Zvolena (SVK) | 2018/2019 |
| Ml.zaci | Jumlah | 43.81 | Mistrovstvi CR zactva, ml.zactva a nejml.zactva 20 (CZE) | 2021/2022 |
| Novacci Boys | Jumlah | 19.35 | VC Trince (CZE) | 2018/2019 |
| Novacci Boys A | Jumlah | 13.06 | Mala cena Pardubice (CZE) | 2018/2019 |
| Younger Boys | Jumlah | 47.06 | MCR zactva, ml.zactva a nejml.zactva 2023 (Koprivnice/CZE) | 2022/2023 |
| Youngest Boys | Jumlah | 25.42 | VC Koprivnice (CZE) | 2019/2020 |
Skor Terbaik 2025/2026
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Boys | Program Pendek | 36.28 | Velka cena Uherskeho Brodu (Uhersky Brod/CZE) |
| Boys | Skating Bebas | 60.28 | Velka cena Uherskeho Brodu (Uhersky Brod/CZE) |
| Boys | Jumlah | 96.56 | Velka cena Uherskeho Brodu (Uhersky Brod/CZE) |
Skor terbaik dari musim-musim sebelumnya
Skor Terbaik 2024/2025
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Boys | Program Pendek | 28.56 | Velka cena Breclavi (Breclav/CZE) |
| Boys | Skating Bebas | 50.46 | VC Ceske Budejovice (Ceske Budejovice/CZE) |
| Boys | Jumlah | 76.88 | VC Ceske Budejovice (Ceske Budejovice/CZE) |
Skor Terbaik 2023/2024
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Boys | Program Pendek | 23.92 | MCR zactva, ml.zactva a nejml.zactva (Ceske Budejovice/CZE) |
| Boys | Skating Bebas | 50.85 | Orlovska pirueta 2023 (Orlova/CZE) |
| Boys | Jumlah | 73.67 | Orlovska pirueta 2023 (Orlova/CZE) |
Skor Terbaik 2022/2023
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Younger Boys | Skating Bebas | 47.06 | MCR zactva, ml.zactva a nejml.zactva 2023 (Koprivnice/CZE) |
| Younger Boys | Jumlah | 47.06 | MCR zactva, ml.zactva a nejml.zactva 2023 (Koprivnice/CZE) |
Skor Terbaik 2021/2022
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Ml.zaci | Skating Bebas | 43.81 | Mistrovstvi CR zactva, ml.zactva a nejml.zactva 20 (CZE) |
| Ml.zaci | Jumlah | 43.81 | Mistrovstvi CR zactva, ml.zactva a nejml.zactva 20 (CZE) |
| Younger Boys | Skating Bebas | 43.26 | VC Cesky Tesin (CZE) |
| Younger Boys | Jumlah | 43.26 | VC Cesky Tesin (CZE) |
Skor Terbaik 2019/2020
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Youngest Boys | Skating Bebas | 25.42 | VC Koprivnice (CZE) |
| Youngest Boys | Jumlah | 25.42 | VC Koprivnice (CZE) |
Skor Terbaik 2018/2019
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Hopefuls Younger Boys | Skating Bebas | 18.10 | 33. Velka Cena Zvolena (SVK) |
| Hopefuls Younger Boys | Jumlah | 18.10 | 33. Velka Cena Zvolena (SVK) |
| Novacci Boys | Skating Bebas | 19.35 | VC Trince (CZE) |
| Novacci Boys | Jumlah | 19.35 | VC Trince (CZE) |
| Novacci Boys A | Skating Bebas | 13.06 | Mala cena Pardubice (CZE) |
| Novacci Boys A | Jumlah | 13.06 | Mala cena Pardubice (CZE) |
Musim 2025/2026
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–08.03.2026 | MCR zactva, mladsiho zactva a nejmladsiho zactva 2026 🏅 Nat. 2 Pribram/CZE |
Boys | 2 | 91.47 |
Short Program 2 (32.71) Free Skating 1 (58.76)
|
| 21–22.02.2026 | Velka cena Uherskeho Brodu Uhersky Brod/CZE |
Boys | 1 | 96.56 |
Short Program 1 (36.28) Free Skating 1 (60.28)
|
| 14–15.02.2026 | Velka Cena Zlina Zlin/CZE |
Boys | 1 | 87.21 |
Short Program 1 (33.47) Free Skating 1 (53.74)
|
| 24–25.01.2026 | Bakalarsky pohar Rakovnik/CZE |
Boys | 2 | 86.32 |
Short Program 2 (31.97) Free Skating 2 (54.35)
|
| 17–18.01.2026 | Velka Cena Breclavi Breclav/CZE |
Boys | 1 | 84.06 |
Short Program 1 (30.07) Free Skating 1 (53.99)
|
| 29–30.11.2025 | VC USK Praha Praha/CZE |
Boys | 2 | 77.96 |
Short Program 2 (28.83) Free Skating 3 (49.13)
|
| 22–23.11.2025 | Orlovska pirueta Orlova/CZE |
Boys | 1 | 83.91 |
Short Program 1 (32.76) Free Skating 2 (51.15)
|
Keputusan dari musim-musim sebelumnya
Musim 2024/2025
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–09.03.2025 | MCR zactva, ml. zactva a nejml. zactva 2025 Nat. 6 Turnov/CZE |
Boys | 6 | 74.88 |
Short Program 6 (25.72) Free Skating 6 (49.16)
|
| 22–23.02.2025 | VC Ceske Budejovice Ceske Budejovice/CZE |
Boys | 5 | 76.88 |
Short Program 4 (26.42) Free Skating 5 (50.46)
|
| 08–09.02.2025 | VC Zlina Zlin/CZE |
Boys | 3 | 71.76 |
Short Program 4 (25.01) Free Skating 3 (46.75)
|
| 01–02.02.2025 | Velka cena Breclavi Breclav/CZE |
Boys | 1 | 75.44 |
Short Program 1 (28.56) Free Skating 1 (46.88)
|
| 11–12.01.2025 | Pohar rakovnickeho Bakalare Rakovnik/CZE |
Boys | 3 | 65.59 |
Short Program 3 (22.77) Free Skating 3 (42.82)
|
| 22–24.11.2024 | Orlovska pirueta Orlova/CZE |
Boys | 5 | 69.27 |
Short Program 6 (23.11) Free Skating 4 (46.16)
|
| 09–10.11.2024 | Velka cena Trince Trinec/CZE |
Boys | 3 | 73.17 |
Short Program 4 (25.53) Free Skating 3 (47.64)
|
| 02–03.11.2024 | Velka cena Ostravy Ostrava/CZE |
Boys | 5 | 72.52 |
Short Program 4 (26.88) Free Skating 5 (45.64)
|
Musim 2023/2024
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 02–03.03.2024 | MCR zactva, ml.zactva a nejml.zactva Nat. 5 Ceske Budejovice/CZE |
Boys | 5 | 67.73 |
Short Program 6 (23.92) Free Skating 5 (43.81)
|
| 07.02.2024 | VC Zlina Zlin/CZE |
Boys | WD | ||
| 20–21.01.2024 | VC Strakonice Strakonice/CZE |
Boys | 2 | 70.41 |
Short Program 2 (23.30) Free Skating 2 (47.11)
|
| 25–26.11.2023 | Orlovska pirueta 2023 Orlova/CZE |
Boys | 3 | 73.67 |
Short Program 4 (22.82) Free Skating 3 (50.85)
|
| 14–15.10.2023 | Velka cena Uhersky Brod CZE |
Boys | 3 | 72.09 |
Short Program 3 (23.00) Free Skating 3 (49.09)
|
Musim 2022/2023
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 04–05.03.2023 | MCR zactva, ml.zactva a nejml.zactva 2023 🏅 Nat. 2 Koprivnice/CZE |
Younger Boys | 2 | 47.06 |
Free Skating 2 (47.06)
|
| 28–29.01.2023 | VC Ceskeho Tesina Cesky Tesin/CZE |
Younger Boys | 2 | 39.81 |
Free Skating 2 (39.81)
|
| 14–15.01.2023 | VC Breclavi Breclav/CZE |
Younger Boys | 3 | 39.03 |
Free Skating 3 (39.03)
|
| 26–27.11.2022 | Orlovska Pirueta Orlova/CZE |
Younger Boys | 2 | 42.51 |
Free Skating 2 (42.51)
|
| 22.10.2022 | VC Nachoda CZE |
Younger Boys | 3 | 37.98 |
Free Skating 3 (37.98)
|
Musim 2021/2022
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–06.03.2022 | Mistrovstvi CR zactva, ml.zactva a nejml.zactva 20 Nat. 5 CZE |
Ml.zaci | 5 | 43.81 |
Free Skating 5 (43.81)
|
| 19–20.02.2022 | VC Brna CZE |
Younger Boys | 3 | 41.23 |
Free Skating 3 (41.23)
|
| 05–06.02.2022 | VC Cesky Tesin CZE |
Younger Boys | 4 | 43.26 |
Free Skating 4 (43.26)
|
| 04–05.12.2021 | VC USK Praha CZE |
Younger Boys | 3 | 38.98 |
Free Skating 3 (38.98)
|
| 27–28.11.2021 | Orlovska pirueta CZE |
Younger Boys | 3 | 37.05 |
Free Skating 3 (37.05)
|
| 30–31.10.2021 | VC Ostrava CZE |
Younger Boys | 5 | 36.05 |
Free Skating 5 (36.05)
|
Musim 2019/2020
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–07.03.2020 | MCR Pardubice Nat. 9 CZE |
Youngest Boys | 9 | 25.38 |
Free Skating 9 (25.38)
|
| 22–23.02.2020 | VC Noveho Jicina CZE |
Youngest Boys | 3 | 23.61 |
Free Skating 3 (23.61)
|
| 01–02.02.2020 | VC Breclavi CZE |
Youngest Boys | 9 | 18.92 |
Free Skating 9 (18.92)
|
| 11–12.01.2020 | VC Uherskeho Brodu CZE |
Youngest Boys | 6 | 24.22 |
Free Skating 6 (24.22)
|
| 07–08.12.2019 | VC Koprivnice CZE |
Youngest Boys | 3 | 25.42 |
Free Skating 3 (25.42)
|
| 30.11–01.12.2019 | VC USK Praha CZE |
Youngest Boys | 8 | 21.88 |
Free Skating 8 (21.88)
|
| 23–24.11.2019 | Mala cena Pardubic CZE |
Youngest Boys | 8 | 19.38 |
Free Skating 8 (19.38)
|
| 02–03.11.2019 | VC Ostravy CZE |
Youngest Boys | 3 | 20.63 |
Free Skating 3 (20.63)
|
Musim 2018/2019
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.03.2019 | VC Trince CZE |
Novacci Boys | 1 | 19.35 |
Free Skating 1 (19.35)
|
| 23–24.02.2019 | VC Ceskeho Tesina CZE |
Novacci Boys | 4 | 17.31 |
Free Skating 4 (17.31)
|
| 16–17.02.2019 | VC Ceske Budejovice CZE |
Novacci Boys | 4 | 15.12 |
Free Skating 4 (15.12)
|
| 09–10.02.2019 | 33. Velka Cena Zvolena SVK |
Hopefuls Younger Boys | 3 | 18.10 |
Free Skating 3 (18.10)
|
| 02–03.02.2019 | VC Nachoda CZE |
Novacci Boys | 4 | 18.48 |
Free Skating 4 (18.48)
|
| 12–13.01.2019 | VC Uherskeho Brodu CZE |
Novacci Boys | 3 | 18.28 |
Free Skating 3 (18.28)
|
| 16.12.2018 | Havirovska ruze CZE |
Novacci Boys | 2 | 16.97 |
Free Skating 2 (16.97)
|
| 08–09.12.2018 | VC Koprivnice CZE |
Novacci Boys | 2 | 17.81 |
Free Skating 2 (17.81)
|
| 23–25.11.2018 | Orlovska pirueta CZE |
Novacci Boys | 1 | 19.10 |
Free Skating 1 (19.10)
|
| 17.11.2018 | Mala cena Pardubice CZE |
Novacci Boys A | 2 | 13.06 |
Free Skating 2 (13.06)
|