Olivia SEPPINEN Access
Kemajuan skor
Peta unsur ⓘ
Rekod Peribadi Terbaik
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| Debytantti Girls R1 | Jumlah | 50.11 | SM-Noviisit ja Debytantit L2 LK1 (KOTKA / KoTa/FIN) | 2026/2027 |
Rekod peribadi terbaik dari kategori sebelumnya
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| A-Silmut Girls | Jumlah | 31.20 | Spring Carnival 2024 (Vantaa/FIN) | 2023/2024 |
| A-Silmut Girls Hf | Jumlah | 36.05 | YL Noviisit BDebytantit ja ASilmut KF HF (Vantaa/FIN) | 2024/2025 |
| Chicks A Girls | Jumlah | 17.36 | Gliss Open 2023 (Tallinn/EST) | 2022/2023 |
| Cubs A Girls | Jumlah | 32.66 | Juna Skate Open 9th (Tallinn/EST) | 2024/2025 |
| Debytant Girls | Jumlah | 46.36 | OP Uusimaa HelmiCup (Lohja/FIN) | 2025/2026 |
| Debytant Girls R1 | Jumlah | 39.19 | YL SMNov ja Deb Lohko 2 (Kotka / KoTa/FIN) | 2025/2026 |
| Debytantti Girls | Jumlah | 47.32 | Yksinluistelun aloituskilpailu 3 (Rauma/FIN) | 2026/2027 |
| Intermediate Novice Girls | Jumlah | 34.21 | Tallink Hotels Cup 2026 (Tallinn/EST) | 2025/2026 |
| Springs A Girls, Group 2 | Jumlah | 30.11 | Santa Claus 2024 (Tampere/FIN) | 2024/2025 |
Skor Terbaik 2026/2027
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Debytantti Girls | Skating Bebas | 47.32 | Yksinluistelun aloituskilpailu 3 (Rauma/FIN) |
| Debytantti Girls | Jumlah | 47.32 | Yksinluistelun aloituskilpailu 3 (Rauma/FIN) |
| Debytantti Girls R1 | Skating Bebas | 50.11 | SM-Noviisit ja Debytantit L2 LK1 (KOTKA / KoTa/FIN) |
| Debytantti Girls R1 | Jumlah | 50.11 | SM-Noviisit ja Debytantit L2 LK1 (KOTKA / KoTa/FIN) |
Skor Terbaik 2025/2026
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Debytant Girls | Skating Bebas | 46.36 | OP Uusimaa HelmiCup (Lohja/FIN) |
| Debytant Girls | Jumlah | 46.36 | OP Uusimaa HelmiCup (Lohja/FIN) |
| Debytant Girls R1 | Skating Bebas | 39.19 | YL SMNov ja Deb Lohko 2 (Kotka / KoTa/FIN) |
| Debytant Girls R1 | Jumlah | 39.19 | YL SMNov ja Deb Lohko 2 (Kotka / KoTa/FIN) |
| Intermediate Novice Girls | Skating Bebas | 34.21 | Tallink Hotels Cup 2026 (Tallinn/EST) |
| Intermediate Novice Girls | Jumlah | 34.21 | Tallink Hotels Cup 2026 (Tallinn/EST) |
Skor terbaik dari musim-musim sebelumnya
Skor Terbaik 2024/2025
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| A-Silmut Girls | Skating Bebas | 30.43 | Kansallisten sarjojen 2. lk L3 (Heinola/FIN) |
| A-Silmut Girls | Jumlah | 30.43 | Kansallisten sarjojen 2. lk L3 (Heinola/FIN) |
| A-Silmut Girls Hf | Skating Bebas | 36.05 | YL Noviisit BDebytantit ja ASilmut KF HF (Vantaa/FIN) |
| A-Silmut Girls Hf | Jumlah | 36.05 | YL Noviisit BDebytantit ja ASilmut KF HF (Vantaa/FIN) |
| Cubs A Girls | Skating Bebas | 32.66 | Juna Skate Open 9th (Tallinn/EST) |
| Cubs A Girls | Jumlah | 32.66 | Juna Skate Open 9th (Tallinn/EST) |
| Springs A Girls, Group 2 | Skating Bebas | 30.11 | Santa Claus 2024 (Tampere/FIN) |
| Springs A Girls, Group 2 | Jumlah | 30.11 | Santa Claus 2024 (Tampere/FIN) |
Skor Terbaik 2023/2024
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| A-Silmut Girls | Skating Bebas | 31.20 | Spring Carnival 2024 (Vantaa/FIN) |
| A-Silmut Girls | Jumlah | 31.20 | Spring Carnival 2024 (Vantaa/FIN) |
| Cubs A Girls | Skating Bebas | 27.75 | New Star 2023 (Tallinn/EST) |
| Cubs A Girls | Jumlah | 27.75 | New Star 2023 (Tallinn/EST) |
Skor Terbaik 2022/2023
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Chicks A Girls | Skating Bebas | 17.36 | Gliss Open 2023 (Tallinn/EST) |
| Chicks A Girls | Jumlah | 17.36 | Gliss Open 2023 (Tallinn/EST) |
Musim 2026/2027
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 10–11.10.2026 | SM-Noviisit ja Debytantit L2 LK1 KOTKA / KoTa/FIN |
Debytantti Girls R1 | 2 | 50.11 |
Free Skating 2 (50.11)
|
| 11–13.09.2026 | Yksinluistelun aloituskilpailu 3 Rauma/FIN |
Debytantti Girls | 4 | 47.32 |
Free Skating 4 (47.32)
|
Musim 2025/2026
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–22.03.2026 | Crystal Skate Spring 2026 Tallinn/EST |
Intermediate Novice Girls | 11 | 33.62 |
Free Skating 11 (33.62)
|
| 19–22.02.2026 | Tallink Hotels Cup 2026 Tallinn/EST |
Intermediate Novice Girls | 16 | 34.21 |
Free Skating 16 (34.21)
|
| 14–15.02.2026 | OP Uusimaa HelmiCup Lohja/FIN |
Debytant Girls | 9 | 46.36 |
Free Skating 9 (46.36)
|
| 03–04.01.2026 | ISU-Kutsukilpailu Kauniainen / KaTa/FIN |
Debytant Girls | 10 | 37.08 |
Free Skating 10 (37.08)
|
| 06–07.12.2025 | ISU-kutsukilpailu Riihimäki/FIN |
Debytant Girls | 18 | 40.71 |
Free Skating 18 (40.71)
|
| 15–16.11.2025 | YL SMNov ja Deb Lohko 2 Kotka / KoTa/FIN |
Debytant Girls R1 | 18 | 39.19 |
Free Skating 18 (39.19)
|
| 11–12.10.2025 | YL SM-noviisit ja debytantit, lohko 2 Vantaa/FIN |
Debytant Girls R1 | 23 | 38.67 |
Free Skating 23 (38.67)
|
| 27–28.09.2025 | MTK kutsukipailu 09 2025 Helsinki //FIN |
Debytant Girls | 3 | 45.44 |
Free Skating 3 (45.44)
|
| 19–21.09.2025 | YL avauskilpailu 3 Oulu/FIN |
Debytant Girls | 9 | 40.86 |
Free Skating 9 (40.86)
|
Keputusan dari musim-musim sebelumnya
Musim 2024/2025
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 26–27.04.2025 | Juna Skate Open 9th Tallinn/EST |
Cubs A Girls | 3 | 32.66 |
Free Skating 3 (32.66)
|
| 22–23.03.2025 | YL Noviisit BDebytantit ja ASilmut KF HF Vantaa/FIN |
A-Silmut Girls Hf | 1 | 36.05 |
Free Skating 1 (36.05)
|
| 08–09.03.2025 | Spring Carnival ja B-silmujen finaali 2025 Vantaa/FIN |
A-Silmut Girls | 11 | 30.13 |
Free Skating 11 (30.13)
|
| 18–19.01.2025 | Kansallisten sarjojen 2. lk L3 Heinola/FIN |
A-Silmut Girls | 8 | 30.43 |
Free Skating 8 (30.43)
|
| 04–06.01.2025 | Funderson Trophy Kutsukilpailu 2025 Kauniainen/FIN |
A-Silmut Girls | 7 | 30.12 |
Free Skating 7 (30.12)
|
| 08.12.2024 | Tikkurila Trophy 2024 VANTAA/FIN |
A-Silmut Girls | 7 | 29.02 |
Free Skating 7 (29.02)
|
| 29.11–01.12.2024 | Santa Claus 2024 Tampere/FIN |
Springs A Girls, Group 2 | 9 | 30.11 |
Free Skating 9 (30.11)
|
| 26–27.10.2024 | YL seniorit juniorit noviisit Bdebytantit Asilmut L3 Hyvinkää / HyTL/FIN |
A-Silmut Girls | 10 | 27.92 |
Free Skating 10 (27.92)
|
Musim 2023/2024
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 23–24.03.2024 | Tikkurila Kevät Trophy vol I-V VANTAA/FIN |
A-Silmut Girls | 3 | 27.26 |
Free Skating 3 (27.26)
|
| 09–10.03.2024 | Spring Carnival 2024 Vantaa/FIN |
A-Silmut Girls | 13 | 31.20 |
Free Skating 13 (31.20)
|
| 03.02.2024 | Helmikisat 2024 LOHJA/FIN |
A-Silmut Girls | 20 | 21.74 |
Free Skating 20 (21.74)
|
| 18–21.01.2024 | Gliss Open 2024 Tallinn/EST |
Cubs A Girls | 16 | 24.85 |
Free Skating 16 (24.85)
|
| 04–05.11.2023 | New Star 2023 Tallinn/EST |
Cubs A Girls | 3 | 27.75 |
Free Skating 3 (27.75)
|
| 21–22.10.2023 | Tikkurila Trophy 2023 VANTAA/FIN |
A-Silmut Girls | 24 | 28.26 |
Free Skating 24 (28.26)
|
Musim 2022/2023
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–15.01.2023 | Gliss Open 2023 Tallinn/EST |
Chicks A Girls | 16 | 17.36 |
Free Skating 16 (17.36)
|