Raphael GERBER tidak aktif Access
Kemajuan skor
Peta unsur ⓘ
Rekod Peribadi Terbaik
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| Junior Men | Program Pendek | 48.74 | TICINO CUP 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Junior Men | Skating Bebas | 90.59 | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
| Junior Men | Jumlah | 135.78 | Dreitannencup 2018 (SUI) | 2018/2019 |
Rekod peribadi terbaik dari kategori sebelumnya
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Program Pendek | 26.28 | Heiko-Fischer-Pokal 2014 (GER) | 2013/2014 |
| Advanced Novice Boys | Skating Bebas | 46.43 | Heiko-Fischer-Pokal 2014 (GER) | 2013/2014 |
| Advanced Novice Boys | Jumlah | 72.71 | Heiko-Fischer-Pokal 2014 (GER) | 2013/2014 |
| Jugend (U13) Boys | Program Pendek | 24.51 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2012/2013 |
| Jugend (U13) Boys | Skating Bebas | 50.35 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2012/2013 |
| Jugend (U13) Boys | Jumlah | 74.86 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2012/2013 |
| Jugend Sev Boys | Program Pendek | 21.79 | EVBN Cup und Meisterschaft 2012 (SUI) | 2012/2013 |
| Jugend Sev Boys | Skating Bebas | 43.11 | EVBN Cup und Meisterschaft 2012 (SUI) | 2012/2013 |
| Jugend Sev Boys | Jumlah | 64.90 | EVBN Cup und Meisterschaft 2012 (SUI) | 2012/2013 |
| Junior Sev Men | Program Pendek | 45.18 | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Junior Sev Men | Skating Bebas | 83.61 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Junior Sev Men | Jumlah | 125.26 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Nachwuchs Boys | Program Pendek | 26.66 | SM Nachwuchs Kunstlauf 2014 (SUI) | 2013/2014 |
| Nachwuchs Boys | Skating Bebas | 41.78 | SM Nachwuchs Kunstlauf 2014 (SUI) | 2013/2014 |
| Nachwuchs Boys | Jumlah | 68.44 | SM Nachwuchs Kunstlauf 2014 (SUI) | 2013/2014 |
| Nachwuchs Sev Boys | Program Pendek | 35.17 | Dreitannencup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Nachwuchs Sev Boys | Skating Bebas | 62.15 | Dreitannencup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Nachwuchs Sev Boys | Jumlah | 97.32 | Dreitannencup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Junior Men | Program Pendek | 41.96 | Kolin Trophy 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Junior Men | Skating Bebas | 89.83 | Kolin Trophy 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Junior Men | Jumlah | 131.79 | Kolin Trophy 2017 (SUI) | 2016/2017 |
Skor terbaik dari musim-musim sebelumnya
Skor Terbaik 2018/2019
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Program Pendek | 47.00 | Championnats suisses Juniors et Mixed Age 2019 (SUI) |
| Junior Men | Skating Bebas | 90.59 | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Junior Men | Jumlah | 135.78 | Dreitannencup 2018 (SUI) |
| Sev Junior Men | Program Pendek | 39.45 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Junior Men | Skating Bebas | 87.24 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
| Sev Junior Men | Jumlah | 126.69 | Pilatus Cup 2018 (SUI) |
Skor Terbaik 2017/2018
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Program Pendek | 48.74 | TICINO CUP 2017 (SUI) |
| Junior Men | Skating Bebas | 83.62 | TICINO CUP 2017 (SUI) |
| Junior Men | Jumlah | 132.36 | TICINO CUP 2017 (SUI) |
| Junior Sev Men | Program Pendek | 43.15 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) |
| Junior Sev Men | Skating Bebas | 83.61 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
| Junior Sev Men | Jumlah | 125.26 | 28. Flimser Trophy 2017 (SUI) |
Skor Terbaik 2016/2017
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Junior Men | Program Pendek | 42.22 | Championnats suisses 2017, Lugano (SUI) |
| Junior Men | Skating Bebas | 80.71 | Championnats suisses 2017, Lugano (SUI) |
| Junior Sev Men | Program Pendek | 45.18 | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 (SUI) |
| Junior Sev Men | Skating Bebas | 71.89 | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 (SUI) |
| Junior Sev Men | Jumlah | 117.07 | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Program Pendek | 35.17 | Dreitannencup 2016 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Skating Bebas | 62.15 | Dreitannencup 2016 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Jumlah | 97.32 | Dreitannencup 2016 (SUI) |
| Sev Junior Men | Program Pendek | 41.96 | Kolin Trophy 2017 (SUI) |
| Sev Junior Men | Skating Bebas | 89.83 | Kolin Trophy 2017 (SUI) |
| Sev Junior Men | Jumlah | 131.79 | Kolin Trophy 2017 (SUI) |
Skor Terbaik 2015/2016
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Junior Men Sev | Program Pendek | 33.14 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) |
| Junior Men Sev | Skating Bebas | 67.73 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) |
| Junior Men Sev | Jumlah | 100.87 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Program Pendek | 34.27 | Dreitannen Cup (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Skating Bebas | 57.66 | Dreitannen Cup (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Jumlah | 91.93 | Dreitannen Cup (SUI) |
| Sev Junior Men | Program Pendek | 35.17 | Eulachcup 2015 (SUI) |
| Sev Junior Men | Skating Bebas | 68.45 | Eulachcup 2015 (SUI) |
| Sev Junior Men | Jumlah | 103.62 | Eulachcup 2015 (SUI) |
Skor Terbaik 2014/2015
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Nachwuchs Sev Boys | Program Pendek | 25.07 | Eulach Cup 2014 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Skating Bebas | 52.75 | Eulach Cup 2014 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Jumlah | 77.82 | Eulach Cup 2014 (SUI) |
Skor Terbaik 2013/2014
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Boys | Program Pendek | 26.28 | Heiko-Fischer-Pokal 2014 (GER) |
| Advanced Novice Boys | Skating Bebas | 46.43 | Heiko-Fischer-Pokal 2014 (GER) |
| Advanced Novice Boys | Jumlah | 72.71 | Heiko-Fischer-Pokal 2014 (GER) |
| Nachwuchs Boys | Program Pendek | 26.66 | SM Nachwuchs Kunstlauf 2014 (SUI) |
| Nachwuchs Boys | Skating Bebas | 41.78 | SM Nachwuchs Kunstlauf 2014 (SUI) |
| Nachwuchs Boys | Jumlah | 68.44 | SM Nachwuchs Kunstlauf 2014 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Program Pendek | 22.29 | EVBN Cup und Meisterschaft 2013 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Skating Bebas | 46.43 | EVBN Cup und Meisterschaft 2013 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Boys | Jumlah | 68.72 | EVBN Cup und Meisterschaft 2013 (SUI) |
Skor Terbaik 2012/2013
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Jugend (U13) Boys | Program Pendek | 24.51 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend (U13) Boys | Skating Bebas | 50.35 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend (U13) Boys | Jumlah | 74.86 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Jugend Sev Boys | Program Pendek | 21.79 | EVBN Cup und Meisterschaft 2012 (SUI) |
| Jugend Sev Boys | Skating Bebas | 43.11 | EVBN Cup und Meisterschaft 2012 (SUI) |
| Jugend Sev Boys | Jumlah | 64.90 | EVBN Cup und Meisterschaft 2012 (SUI) |
Keputusan dari musim-musim sebelumnya
Musim 2018/2019
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 05–06.01.2019 | Championnats suisses Juniors et Mixed Age 2019 Nationals SUI |
Junior Men |
Free Skating 7 (64.68) Short Program 3 (47.00)
|
||
| 06–09.12.2018 | Pilatus Cup 2018 SUI |
Sev Junior Men | 5 | 126.69 |
Short Program 5 (39.45) Free Skating 3 (87.24)
|
| 05–07.10.2018 | TICINO CUP 2018 SUI |
Junior Men | 1 | 131.41 |
Short Program 1 (46.88) Free Skating 2 (84.53)
|
| 21–23.09.2018 | Dreitannencup 2018 SUI |
Junior Men | 1 | 135.78 |
Short Program 1 (45.19) Free Skating 1 (90.59)
|
Musim 2017/2018
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–07.01.2018 | Championnats Suisse Juniors et Seniors B 2018 Nationals SUI |
Junior Men |
Short Program 6 (38.11) Free Skating 5 (79.14)
|
||
| 08–10.12.2017 | 28. Flimser Trophy 2017 SUI |
Junior Sev Men | 1 | 125.26 |
Short Program 1 (41.65) Free Skating 1 (83.61)
|
| 24–26.11.2017 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 SUI |
Junior Sev Men | 2 | 117.12 |
Short Program 2 (43.15) Free Skating 2 (73.97)
|
| 07–08.10.2017 | TICINO CUP 2017 SUI |
Junior Men | 1 | 132.36 |
Short Program 1 (48.74) Free Skating 1 (83.62)
|
Musim 2016/2017
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 20–22.01.2017 | Kolin Trophy 2017 SUI |
Sev Junior Men | 1 | 131.79 |
Short Program 1 (41.96) Free Skating 1 (89.83)
|
| 06–07.01.2017 | Championnats suisses 2017, Lugano Nationals SUI |
Junior Men |
Free Skating 5 (80.71) Short Program 5 (42.22)
|
||
| 09–11.12.2016 | 27. Flimser Trophy 2016 SUI |
Junior Sev Men | 1 | 109.44 |
Short Program 1 (38.52) Free Skating 1 (70.92)
|
| 26–27.11.2016 | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 SUI |
Junior Sev Men | 2 | 117.07 |
Short Program 2 (45.18) Free Skating 2 (71.89)
|
| 11–13.11.2016 | Eulachcup 2016 SUI |
Sev Junior Men | 1 | 126.13 |
Short Program 2 (38.46) Free Skating 1 (87.67)
|
| 23–25.09.2016 | Dreitannencup 2016 SUI |
Nachwuchs Sev Boys | 1 | 97.32 |
Short Program 1 (35.17) Free Skating 1 (62.15)
|
Musim 2015/2016
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 28–29.11.2015 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 SUI |
Junior Men Sev | 2 | 100.87 |
Short Program 2 (33.14) Free Skating 1 (67.73)
|
| 05–07.11.2015 | Eulachcup 2015 SUI |
Sev Junior Men | 1 | 103.62 |
Short Program 1 (35.17) Free Skating 1 (68.45)
|
| 18–20.09.2015 | Dreitannen Cup SUI |
Nachwuchs Sev Boys | 1 | 91.93 |
Short Program 2 (34.27) Free Skating 1 (57.66)
|
Musim 2014/2015
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 29–30.11.2014 | EVBN Cup und Meisterschaft 2014 SUI |
Nachwuchs Sev Boys | 2 | 70.16 |
Short Program 3 (21.95) Free Skating 1 (48.21)
|
| 07–09.11.2014 | Eulach Cup 2014 SUI |
Nachwuchs Sev Boys | 3 | 77.82 |
Short Program 4 (25.07) Free Skating 1 (52.75)
|
Musim 2013/2014
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 21–23.02.2014 | Heiko-Fischer-Pokal 2014 GER |
Advanced Novice Boys | 5 | 72.71 |
Short Program 5 (26.28) Free Skating 5 (46.43)
|
| 11–12.01.2014 | SM Nachwuchs Kunstlauf 2014 Nat. 5 SUI |
Nachwuchs Boys | 5 | 68.44 |
Short Program 4 (26.66) Free Skating 4 (41.78)
|
| 30.11–01.12.2013 | EVBN Cup und Meisterschaft 2013 SUI |
Nachwuchs Sev Boys | 2 | 68.72 |
Short Program 2 (22.29) Free Skating 1 (46.43)
|
Musim 2012/2013
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.02.2013 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend 🥇 Nat. champion SUI |
Jugend (U13) Boys | 1 | 74.86 |
Short Program 1 (24.51) Free Skating 1 (50.35)
|
| 01–02.12.2012 | EVBN Cup und Meisterschaft 2012 SUI |
Jugend Sev Boys | 3 | 64.90 |
Short Program 3 (21.79) Free Skating 2 (43.11)
|