Seela SOINI Access
Kemajuan skor
Peta unsur ⓘ
Rekod Peribadi Terbaik
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| Sm-Novice Girls R1 | Program Pendek | 35.99 | YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 (Järvenpää/JTL) | 2026/2027 |
| Sm-Novice Girls R1 | Skating Bebas | 59.36 | YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 (Järvenpää/JTL) | 2026/2027 |
| Sm-Novice Girls R1 | Jumlah | 95.35 | YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 (Järvenpää/JTL) | 2026/2027 |
Rekod peribadi terbaik dari kategori sebelumnya
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| A-Silmut | Jumlah | 25.33 | Silta Cup -Kutsukilpailu 19.-20.2.2022 (FIN) | 2021/2022 |
| A-Silmut Girls | Jumlah | 36.05 | A- ja B-silmut SB, Nov,Jun,Deb,SM-Nov KK (Espoo/FIN) | 2022/2023 |
| A-Silmut Girls Kf | Jumlah | 36.02 | A-silmut KF ja HF 2023 (VANTAA/FIN) | 2022/2023 |
| A-Silmut Girls Kk | Jumlah | 35.34 | Spring Carnival 2023 (VANTAA/FIN) | 2022/2023 |
| Advanced Novice Girls | Program Pendek | 31.79 | Gliss Extra 2025 (Tallinn/EST) | 2025/2026 |
| Advanced Novice Girls | Skating Bebas | 58.06 | Gliss Extra 2025 (Tallinn/EST) | 2025/2026 |
| Advanced Novice Girls | Jumlah | 89.85 | Gliss Extra 2025 (Tallinn/EST) | 2025/2026 |
| Debytant Girls | Jumlah | 52.64 | SM-noviisit SM2024 ja Debytantit kultafinaali (Espoo/FIN) | 2023/2024 |
| Debytant Girls L2 | Jumlah | 45.31 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 (TAMPERE/FIN) | 2023/2024 |
| Debytant Girls R1 | Jumlah | 48.66 | Sm-Noviisit,Debytantit 60+60 (Jyväskylä/FIN) | 2023/2024 |
| Debytant Girls R2 | Jumlah | 48.45 | Kata Trophy (Kauniainen/FIN) | 2023/2024 |
| Sm-Novice Girls | Program Pendek | 36.98 | Aloituskilpailu 2 (Nokia / UpTL/FIN) | 2026/2027 |
| Sm-Novice Girls | Skating Bebas | 59.93 | Helmipiruetit 2025 (Joensuu, Kisapolku 4/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls | Jumlah | 93.39 | Aloituskilpailu 2 (Nokia / UpTL/FIN) | 2026/2027 |
| Sm-Novice Girls R2 | Program Pendek | 33.65 | YL Debytanttien ja SM noviisien 1 lk lohko 2 (Lahti/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls R2 | Skating Bebas | 59.25 | YL SMNov ja Deb Lohko 2 (Kotka / KoTa/FIN) | 2025/2026 |
| Sm-Novice Girls R2 | Jumlah | 89.85 | YL SMNov ja Deb Lohko 2 (Kotka / KoTa/FIN) | 2025/2026 |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | Program Pendek | 33.41 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | Skating Bebas | 56.66 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | Jumlah | 90.07 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN) | 2024/2025 |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 2 | Program Pendek | 32.13 | SM-Noviisien ja Debytanttien 60+60 (Tampere/FIN) | 2025/2026 |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 2 | Skating Bebas | 57.01 | SM-Noviisien ja Debytanttien 60+60 (Tampere/FIN) | 2025/2026 |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 2 | Jumlah | 89.14 | SM-Noviisien ja Debytanttien 60+60 (Tampere/FIN) | 2025/2026 |
| Springs A | Jumlah | 22.22 | Easter Skate 2022 (FIN) | 2021/2022 |
Skor Terbaik 2026/2027
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Sm-Novice Girls | Program Pendek | 36.98 | Aloituskilpailu 2 (Nokia / UpTL/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Skating Bebas | 56.41 | Aloituskilpailu 2 (Nokia / UpTL/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Jumlah | 93.39 | Aloituskilpailu 2 (Nokia / UpTL/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Program Pendek | 35.99 | YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 (Järvenpää/JTL) |
| Sm-Novice Girls R1 | Skating Bebas | 59.36 | YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 (Järvenpää/JTL) |
| Sm-Novice Girls R1 | Jumlah | 95.35 | YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 (Järvenpää/JTL) |
Skor Terbaik 2025/2026
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Program Pendek | 31.79 | Gliss Extra 2025 (Tallinn/EST) |
| Advanced Novice Girls | Skating Bebas | 58.06 | Gliss Extra 2025 (Tallinn/EST) |
| Advanced Novice Girls | Jumlah | 89.85 | Gliss Extra 2025 (Tallinn/EST) |
| Sm-Novice Girls | Program Pendek | 31.58 | EsJt talvipiruetti (Espoo/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Skating Bebas | 58.12 | SM-Noviisit-LK.Debytantit KF (ESPOO/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Jumlah | 88.92 | SM-Noviisit-LK.Debytantit KF (ESPOO/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Program Pendek | 30.84 | YL SM-noviisit ja debytantit, lohko 2 (Vantaa/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Skating Bebas | 51.99 | YL SM-noviisit ja debytantit, lohko 2 (Vantaa/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Jumlah | 82.83 | YL SM-noviisit ja debytantit, lohko 2 (Vantaa/FIN) |
| Sm-Novice Girls R2 | Program Pendek | 30.60 | YL SMNov ja Deb Lohko 2 (Kotka / KoTa/FIN) |
| Sm-Novice Girls R2 | Skating Bebas | 59.25 | YL SMNov ja Deb Lohko 2 (Kotka / KoTa/FIN) |
| Sm-Novice Girls R2 | Jumlah | 89.85 | YL SMNov ja Deb Lohko 2 (Kotka / KoTa/FIN) |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 2 | Program Pendek | 32.13 | SM-Noviisien ja Debytanttien 60+60 (Tampere/FIN) |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 2 | Skating Bebas | 57.01 | SM-Noviisien ja Debytanttien 60+60 (Tampere/FIN) |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 2 | Jumlah | 89.14 | SM-Noviisien ja Debytanttien 60+60 (Tampere/FIN) |
Skor terbaik dari musim-musim sebelumnya
Skor Terbaik 2024/2025
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Advanced Novice Girls | Program Pendek | 29.75 | Gliss Open 2025 (Tallinn/EST) |
| Advanced Novice Girls | Skating Bebas | 57.34 | Gliss Open 2025 (Tallinn/EST) |
| Advanced Novice Girls | Jumlah | 87.09 | Gliss Open 2025 (Tallinn/EST) |
| Sm-Novice Girls | Program Pendek | 32.08 | Helmipiruetit 2025 (Joensuu, Kisapolku 4/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Skating Bebas | 59.93 | Helmipiruetit 2025 (Joensuu, Kisapolku 4/FIN) |
| Sm-Novice Girls | Jumlah | 92.01 | Helmipiruetit 2025 (Joensuu, Kisapolku 4/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Program Pendek | 32.10 | SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 (JOENSUU/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Skating Bebas | 51.82 | SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 (JOENSUU/FIN) |
| Sm-Novice Girls R1 | Jumlah | 83.92 | SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 (JOENSUU/FIN) |
| Sm-Novice Girls R2 | Program Pendek | 33.65 | YL Debytanttien ja SM noviisien 1 lk lohko 2 (Lahti/FIN) |
| Sm-Novice Girls R2 | Skating Bebas | 53.34 | YL Debytanttien ja SM noviisien 1 lk lohko 2 (Lahti/FIN) |
| Sm-Novice Girls R2 | Jumlah | 86.99 | YL Debytanttien ja SM noviisien 1 lk lohko 2 (Lahti/FIN) |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | Program Pendek | 33.41 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN) |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | Skating Bebas | 56.66 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN) |
| Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | Jumlah | 90.07 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat (Pori/FIN) |
Skor Terbaik 2023/2024
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Debytant Girls | Skating Bebas | 52.64 | SM-noviisit SM2024 ja Debytantit kultafinaali (Espoo/FIN) |
| Debytant Girls | Jumlah | 52.64 | SM-noviisit SM2024 ja Debytantit kultafinaali (Espoo/FIN) |
| Debytant Girls L2 | Skating Bebas | 45.31 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 (TAMPERE/FIN) |
| Debytant Girls L2 | Jumlah | 45.31 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 (TAMPERE/FIN) |
| Debytant Girls R1 | Skating Bebas | 48.66 | Sm-Noviisit,Debytantit 60+60 (Jyväskylä/FIN) |
| Debytant Girls R1 | Jumlah | 48.66 | Sm-Noviisit,Debytantit 60+60 (Jyväskylä/FIN) |
| Debytant Girls R2 | Skating Bebas | 48.45 | Kata Trophy (Kauniainen/FIN) |
| Debytant Girls R2 | Jumlah | 48.45 | Kata Trophy (Kauniainen/FIN) |
Skor Terbaik 2022/2023
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| A-Silmut Girls | Skating Bebas | 36.05 | A- ja B-silmut SB, Nov,Jun,Deb,SM-Nov KK (Espoo/FIN) |
| A-Silmut Girls | Jumlah | 36.05 | A- ja B-silmut SB, Nov,Jun,Deb,SM-Nov KK (Espoo/FIN) |
| A-Silmut Girls Kf | Skating Bebas | 36.02 | A-silmut KF ja HF 2023 (VANTAA/FIN) |
| A-Silmut Girls Kf | Jumlah | 36.02 | A-silmut KF ja HF 2023 (VANTAA/FIN) |
| A-Silmut Girls Kk | Skating Bebas | 35.34 | Spring Carnival 2023 (VANTAA/FIN) |
| A-Silmut Girls Kk | Jumlah | 35.34 | Spring Carnival 2023 (VANTAA/FIN) |
Skor Terbaik 2021/2022
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| A-Silmut | Skating Bebas | 25.33 | Silta Cup -Kutsukilpailu 19.-20.2.2022 (FIN) |
| A-Silmut | Jumlah | 25.33 | Silta Cup -Kutsukilpailu 19.-20.2.2022 (FIN) |
| Springs A | Skating Bebas | 22.22 | Easter Skate 2022 (FIN) |
| Springs A | Jumlah | 22.22 | Easter Skate 2022 (FIN) |
Musim 2026/2027
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 09–11.10.2026 | YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 Järvenpää/JTL |
Sm-Novice Girls R1 | 2 | 95.35 |
Short Program 1 (35.99) Free Skating 4 (59.36)
|
| 12–13.09.2026 | Aloituskilpailu 2 Nokia / UpTL/FIN |
Sm-Novice Girls | 4 | 93.39 |
Short Program 2 (36.98) Free Skating 5 (56.41)
|
| 08–09.08.2026 | YL SM-noviisit ja debytantit + miehet ja pojat, lohko 1 Järvenpää/FIN |
Sm-Novice Girls |
Musim 2025/2026
Keputusan dari musim-musim sebelumnya
Musim 2024/2025
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 07–09.02.2025 | Helmipiruetit 2025 Joensuu, Kisapolku 4/FIN |
Sm-Novice Girls | 5 | 92.01 |
Short Program 5 (32.08) Free Skating 3 (59.93)
|
| 31.01–02.02.2025 | SM-noviisit ja debytantit 60+60+pojat Pori/FIN |
Sm-Novice Girls Ryhmä 1 | 3 | 90.07 |
Short Program 4 (33.41) Free Skating 4 (56.66)
|
| 09–12.01.2025 | Gliss Open 2025 Tallinn/EST |
Advanced Novice Girls | 10 | 87.09 |
Short Program 11 (29.75) Free Skating 10 (57.34)
|
| 23–24.11.2024 | SM-Noviisit, Debytantit L2 LK2 JOENSUU/FIN |
Sm-Novice Girls R1 | 8 | 83.92 |
Short Program 5 (32.10) Free Skating 10 (51.82)
|
| 02–03.11.2024 | Seinäjoki Cup 2024 Seinäjoki/FIN |
Sm-Novice Girls | 4 | 55.50 |
Free Skating 4 (55.50)
|
| 12–13.10.2024 | YL Debytanttien ja SM noviisien 1 lk lohko 2 Lahti/FIN |
Sm-Novice Girls R2 | 6 | 86.99 |
Short Program 5 (33.65) Free Skating 7 (53.34)
|
| 13–15.09.2024 | Skate Espoo 2024 Espoo/FIN |
Sm-Novice Girls | 6 | 81.22 |
Short Program 17 (25.87) Free Skating 5 (55.35)
|
Musim 2023/2024
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 16–17.03.2024 | SM-noviisit SM2024 ja Debytantit kultafinaali Nat. 11 Espoo/FIN |
Debytant Girls | 11 | 52.64 |
Free Skating 11 (52.64)
|
| 09–11.02.2024 | Sm-Noviisit,Debytantit 60+60 Jyväskylä/FIN |
Debytant Girls R1 | 9 | 48.66 |
Free Skating 9 (48.66)
|
| 03–04.02.2024 | EsJt helmikilpailu Espoo //FIN |
Debytant Girls | 6 | 49.74 |
Free Skating 6 (49.74)
|
| 05–07.01.2024 | Kata Trophy Kauniainen/FIN |
Debytant Girls R2 | 6 | 48.45 |
Free Skating 6 (48.45)
|
| 01–03.12.2023 | Joulupiruetit 2023 (HH2) JOENSUU/FIN |
Debytant Girls | 12 | 46.34 |
Free Skating 12 (46.34)
|
| 24–26.11.2023 | SM-Noviisit, Debytantit L1&L2 Lk2 TAMPERE/FIN |
Debytant Girls L2 | 14 | 45.31 |
Free Skating 14 (45.31)
|
| 22–24.09.2023 | Skate Espoo 2023 Espoo //FIN |
Debytant Girls | 11 | 44.51 |
Free Skating 11 (44.51)
|
Musim 2022/2023
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.03.2023 | A-silmut KF ja HF 2023 VANTAA/FIN |
A-Silmut Girls Kf | 7 | 36.02 |
Free Skating 7 (36.02)
|
| 12.03.2023 | Spring Carnival 2023 VANTAA/FIN |
A-Silmut Girls Kk | 7 | 35.34 |
Free Skating 7 (35.34)
|
| 17–19.02.2023 | Silta Cup 2023 HEINOLA/FIN |
A-Silmut Girls | 22 | 29.55 |
Free Skating 22 (29.55)
|
| 04–05.02.2023 | A- ja B-silmut SB, Nov,Jun,Deb,SM-Nov KK Espoo/FIN |
A-Silmut Girls | 1 | 36.05 |
Free Skating 1 (36.05)
|
| 29.09.2022 | Syyskilpailu Riihimäellä 15.-16.10.2022 Riihimäki/FIN |
A-Silmut Girls | 1 | 35.46 |
Free Skating 1 (35.46)
|
Musim 2021/2022
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 01–03.04.2022 | Easter Skate 2022 FIN |
Springs A | 30 | 22.22 |
Free Skating 30 (22.22)
|
| 19–20.02.2022 | Silta Cup -Kutsukilpailu 19.-20.2.2022 FIN |
A-Silmut | 18 | 25.33 |
Free Skating 18 (25.33)
|