Soraya POLETTI tidak aktif Access
Kemajuan skor
Peta unsur ⓘ
Rekod Peribadi Terbaik
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| Junior Women | Program Pendek | 40.79 | Championnats romands 2018, Sion (SUI) | 2017/2018 |
| Junior Women | Skating Bebas | 70.00 | Championnats romands 2018, Sion (SUI) | 2017/2018 |
Rekod peribadi terbaik dari kategori sebelumnya
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada | Musim |
|---|---|---|---|---|
| Cadet U14 | Program Pendek | 28.04 | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Cadet U14 | Skating Bebas | 40.84 | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Cadet U14 | Jumlah | 68.88 | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) | 2015/2016 |
| Cadet U15 | Program Pendek | 34.77 | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Cadet U15 | Skating Bebas | 57.46 | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Cadet U15 | Jumlah | 92.23 | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) | 2016/2017 |
| Cadets U14 Girls | Program Pendek | 29.98 | Championnats romands 2016, Genève (SUI) | 2015/2016 |
| Cadets U14 Girls | Skating Bebas | 52.34 | Championnats romands 2016, Genève (SUI) | 2015/2016 |
| Cadets U15 Girls | Program Pendek | 33.44 | 24ème Coupe du Rhône, Sierre (SUI) | 2016/2017 |
| Cadets U15 Girls | Skating Bebas | 52.63 | 24ème Coupe du Rhône, Sierre (SUI) | 2016/2017 |
| Junior Sev Women | Program Pendek | 40.78 | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) | 2017/2018 |
| Junior Sev Women | Skating Bebas | 68.71 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) | 2017/2018 |
| Junior Sev Women | Jumlah | 108.32 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) | 2017/2018 |
| Mini | Program Pendek | 25.86 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2012/2013 |
| Mini | Skating Bebas | 47.02 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2012/2013 |
| Mini | Jumlah | 72.88 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) | 2012/2013 |
| Mini/Jugend Sev | Program Pendek | 27.98 | EVBN Cup und Meisterschaft 2013 (SUI) | 2013/2014 |
| Mini/Jugend Sev | Skating Bebas | 49.96 | EVBN Cup und Meisterschaft 2013 (SUI) | 2013/2014 |
| Mini/Jugend Sev | Jumlah | 77.94 | EVBN Cup und Meisterschaft 2013 (SUI) | 2013/2014 |
| Nachwuchs Girls Sev U14 | Program Pendek | 31.14 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) | 2015/2016 |
| Nachwuchs Girls Sev U14 | Jumlah | 78.92 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) | 2015/2016 |
| Nachwuchs Sev Girls U14 | Skating Bebas | 48.36 | EVBN Cup und Meisterschaft 2014 (SUI) | 2014/2015 |
| Nachwuchs Sev Girls U15 | Program Pendek | 31.16 | Montalin Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Nachwuchs Sev Girls U15 | Skating Bebas | 51.70 | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Nachwuchs Sev Girls U15 | Jumlah | 81.95 | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Mini Women | Program Pendek | 22.41 | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) | 2012/2013 |
| Sev Mini Women | Skating Bebas | 37.46 | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) | 2012/2013 |
| Sev Mini Women | Jumlah | 59.87 | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) | 2012/2013 |
| Sev Nw U15 Women | Program Pendek | 31.37 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Nw U15 Women | Skating Bebas | 51.14 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Sev Nw U15 Women | Jumlah | 82.51 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) | 2016/2017 |
| Speranze Girls | Program Pendek | 28.03 | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) | 2013/2014 |
| Speranze Girls | Skating Bebas | 49.12 | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) | 2013/2014 |
| Speranze Girls | Jumlah | 77.15 | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) | 2013/2014 |
Skor terbaik dari musim-musim sebelumnya
Skor Terbaik 2018/2019
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Junior Women | Program Pendek | 32.90 | 10ème Trophée Romand (SUI) |
| Junior Women | Skating Bebas | 54.93 | 10ème Trophée Romand (SUI) |
Skor Terbaik 2017/2018
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Junior Sev Women | Program Pendek | 40.78 | Dreitannen-Cup 2017 (SUI) |
| Junior Sev Women | Skating Bebas | 68.71 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) |
| Junior Sev Women | Jumlah | 108.32 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 (SUI) |
| Junior Women | Program Pendek | 40.79 | Championnats romands 2018, Sion (SUI) |
| Junior Women | Skating Bebas | 70.00 | Championnats romands 2018, Sion (SUI) |
Skor Terbaik 2016/2017
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Cadet U15 | Program Pendek | 34.77 | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) |
| Cadet U15 | Skating Bebas | 57.46 | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) |
| Cadet U15 | Jumlah | 92.23 | CAMPIONATI SVIZZERI NOVICE 2017 (SUI) |
| Cadets U15 Girls | Program Pendek | 33.44 | 24ème Coupe du Rhône, Sierre (SUI) |
| Cadets U15 Girls | Skating Bebas | 52.63 | 24ème Coupe du Rhône, Sierre (SUI) |
| Nachwuchs Sev Girls U15 | Program Pendek | 31.16 | Montalin Cup 2016 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Girls U15 | Skating Bebas | 51.70 | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Girls U15 | Jumlah | 81.95 | EVBN Cup und Swiss Cup 2016 (SUI) |
| Sev Nw U15 Women | Program Pendek | 31.37 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
| Sev Nw U15 Women | Skating Bebas | 51.14 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
| Sev Nw U15 Women | Jumlah | 82.51 | 20. Zueri Leu Cup 2016 (SUI) |
Skor Terbaik 2015/2016
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Cadet U14 | Program Pendek | 28.04 | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) |
| Cadet U14 | Skating Bebas | 40.84 | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) |
| Cadet U14 | Jumlah | 68.88 | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 (SUI) |
| Cadets U14 Girls | Program Pendek | 29.98 | Championnats romands 2016, Genève (SUI) |
| Cadets U14 Girls | Skating Bebas | 52.34 | Championnats romands 2016, Genève (SUI) |
| Nachwuchs Girls Sev U14 | Program Pendek | 31.14 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) |
| Nachwuchs Girls Sev U14 | Skating Bebas | 47.78 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) |
| Nachwuchs Girls Sev U14 | Jumlah | 78.92 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 (SUI) |
Skor Terbaik 2014/2015
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Nachwuchs Sev Girls U14 | Program Pendek | 28.54 | EVBN Cup und Meisterschaft 2014 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Girls U14 | Skating Bebas | 48.36 | EVBN Cup und Meisterschaft 2014 (SUI) |
| Nachwuchs Sev Girls U14 | Jumlah | 76.90 | EVBN Cup und Meisterschaft 2014 (SUI) |
Skor Terbaik 2013/2014
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Mini/Jugend Sev | Program Pendek | 27.98 | EVBN Cup und Meisterschaft 2013 (SUI) |
| Mini/Jugend Sev | Skating Bebas | 49.96 | EVBN Cup und Meisterschaft 2013 (SUI) |
| Mini/Jugend Sev | Jumlah | 77.94 | EVBN Cup und Meisterschaft 2013 (SUI) |
| Speranze Girls | Program Pendek | 28.03 | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) |
| Speranze Girls | Skating Bebas | 49.12 | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) |
| Speranze Girls | Jumlah | 77.15 | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 (SUI) |
Skor Terbaik 2012/2013
| Kategori | Segmen | Skor | Dicapai pada |
|---|---|---|---|
| Mini | Program Pendek | 25.86 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini | Skating Bebas | 47.02 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Mini | Jumlah | 72.88 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend (SUI) |
| Sev Mini Women | Program Pendek | 22.41 | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) |
| Sev Mini Women | Skating Bebas | 37.46 | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) |
| Sev Mini Women | Jumlah | 59.87 | Züri-Leu-Cup 2012 (SUI) |
Keputusan dari musim-musim sebelumnya
Musim 2018/2019
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 12–14.10.2018 | 10ème Trophée Romand SUI |
Junior Women |
Short Program 6 (32.90) Free Skating 8 (54.93)
|
Musim 2017/2018
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 06–07.01.2018 | Championnats Suisse Juniors et Seniors B 2018 Nationals SUI |
Junior Women |
Free Skating 8 (68.38) Short Program 14 (36.46)
|
||
| 24–26.11.2017 | EVBN Meisterschaft und Swiss Cup 2017/2018 SUI |
Junior Sev Women | 3 | 108.32 |
Short Program 1 (39.61) Free Skating 4 (68.71)
|
| 16–19.11.2017 | 21. Zueri Leu Cup 2017 SUI |
Junior Sev Women | 3 | 103.96 |
Short Program 3 (39.73) Free Skating 6 (64.23)
|
| 10–12.11.2017 | Championnats romands 2018, Sion SUI |
Junior Women |
Free Skating 4 (70.00) Short Program 4 (40.79)
|
||
| 22–24.09.2017 | Dreitannen-Cup 2017 SUI |
Junior Sev Women | 5 | 107.32 |
Short Program 6 (40.78) Free Skating 7 (66.54)
|
Musim 2016/2017
Musim 2015/2016
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 22–24.01.2016 | CAMPIONATI SVIZZERI CADETTI 2016 Nat. 10 SUI |
Cadet U14 | 10 | 68.88 |
Short Program 4 (28.04) Free Skating 17 (40.84)
|
| 28–29.11.2015 | EVBN Cup und Meisterschaft 2015 SUI |
Nachwuchs Girls Sev U14 | 2 | 78.92 |
Short Program 2 (31.14) Free Skating 2 (47.78)
|
| 13–15.11.2015 | Championnats romands 2016, Genève SUI |
Cadets U14 Girls |
Free Skating 1 (52.34) Short Program 1 (29.98)
|
||
| 18–20.09.2015 | Dreitannen Cup SUI |
Nachwuchs Sev Girls U14 | 6 | 68.02 |
Short Program 3 (28.00) Free Skating 9 (40.02)
|
Musim 2014/2015
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 29–30.11.2014 | EVBN Cup und Meisterschaft 2014 SUI |
Nachwuchs Sev Girls U14 | 4 | 76.90 |
Short Program 4 (28.54) Free Skating 3 (48.36)
|
Musim 2013/2014
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.01–02.02.2014 | Campionati Svizzeri Mini e Speranze 2014 🏅 Nat. 3 SUI |
Speranze Girls | 3 | 77.15 |
Short Program 3 (28.03) Free Skating 2 (49.12)
|
| 30.11–01.12.2013 | EVBN Cup und Meisterschaft 2013 SUI |
Mini/Jugend Sev | 1 | 77.94 |
Short Program 1 (27.98) Free Skating 1 (49.96)
|
Musim 2012/2013
| Tarikh | Acara | Kategori | Tempat | Mata | Segmen |
|---|---|---|---|---|---|
| 08–10.02.2013 | Schweizermeisterschaften Mini und Jugend 🏅 Nat. 2 SUI |
Mini | 2 | 72.88 |
Short Program 2 (25.86) Free Skating 3 (47.02)
|
| 23–25.11.2012 | Züri-Leu-Cup 2012 SUI |
Sev Mini Women | 11 | 59.87 |
Short Program 10 (22.41) Free Skating 11 (37.46)
|